Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

To zależy.Biegne np. 5 minut,spie 9 godzin,spaceruje od 3 do 4 godzin,odkurzam 30 minut,sprzatam pokój 2,5 godz,tańcze po 40 minut,sciele łózko 3 minuty,wchodze na schoody przez 4 minuty,pisze dług. w szkole po 6-7 godzin :) Mogłaby mi pani obliczyć?? Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22 wydaje mi sie ze kultura osobista wymaga zapytania.Mam bardzo młode nauczycielki w szkole.Niektóre mają po 23 lata i jeszcze wpełni nie skoczyły studiów wiec i tak musimy do nich na \"pani\" Ok-Kasia miło Cie poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie średnie to : 57.75 kcal Sen : 498.10 kcal Spacer : 681.17 kcal Taniec : 190.73 kcal Sprzątanie pokoju + ścielenie łożka : 390.82 kcal Odkurzanie 102,17 Wchodzenie na schody : 62.44 kcal Szkoła : 536.42 kcal Suma : 2519,6 A tak piwinno to wyglądać byś zdrowo chudła i nie była zmęczona : bieg 5 min sen 9 godzin spacer 60 minut sprzątanie 1 h + odkurzanie 15 min taniec 40 min sciele łózko 3 minuty, wchodze na schoody przez 4 minuty szkoła 6,7 h Twój plan jest za ambitny ... lepiej zaczynać o mniejszych zamiarów niż mieć duże i się zniechęcić !! To jest moje osobiste zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam walka z kg :) ? Mam nadzieje, ze pozytywnie :) hihi :) u mnie jak na razie nie jest źle, dzisiaj powoli wszystko ograniczyłam, ale z każdym dniem to sobie będę stopniować :) ten tydzień to jeszcze taki chwiejny jest, ale powoli dążymy do ideałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
zapomnialam o spowiedzi z ruchu :) ==a wiec...szczerze mowiac...zbytnio sie dzis nie wysililam.. bylam na spacerku w lesie..jakies 2 km, dwa razy schodzilam i wchodzilam po schodach ( zaznaczam ze mieszkam na 9 pietrze :) ),no i pol godziny vibroaction,ale przed snem zamierzam jeszcze jeden raz zalozyc....dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eseczka_24 = tak mam :) podaj mi e-mail,a to podam Ci linka :) a ktoś może ma jeszcze zdjęcia na www.fotka.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zborycka-- widze ze dzisiaj troszeczke zgrzeszylas ja niestety tez;/ chcialam zaczac od przeczyszczajacej diety ale zjadlam pare ciastek i bulke na kolacje;/ ah ale i tak sa postepy bo nie jadlam tak duzo jak zwykl moze przeczyszczanie od jutra hehe zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koolka- wymiary i kilogramy mamy bardzo podobne, ja mam 166cm wzrostu i waze............83kg!!!!! boze az trudno mi to pisac!!! 2 lata temu wazylam jeszcze 64kg i to wydawalo mi sie za duzo, a teraz kiedy patrze na zdjecia z tamtego czasu wszystko oddalabym zebu moc znowu tak wygladac. postanowilam, ze do konca tego roku sprobuje zrobic tyle ile w mojej mocy, na poczatek 10 kg, mysle ze to realne zalozenie, 10 kg w 3 miesiace, co myslicie? ale znajac moj zapal bede potrzebowala pomocy, dlatego odwazylam sie do was napisac, mam nadzieje, ze mi pomozecie. postanowilam, ze codziennie bede wam pisac cala prawde na temat tego co jadlam. mysle, ze to bedzie dobra motywacja, bo im wiecej zjem \"niedozwolonego\" jedzenia, tym wiekszy wstyd bedzie o tym tutaj napisac ;-) tak wiec trzymam za siebie kciuki i za Was wszystkie. uda nam sie zobaczycie :-) pozdrawiam Was wszystkie i dziekuje za przyjecie do grona \"odchudzaczek\" milej nocki i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda oczywiscie mozesz tu sie \"spowiadac\" ze swszystkiego jak kazdy tutaj my doradzimy pomyslimy co mozna zmienic urozmaicic w tym jadlospisie i razem dojdziemy do wymarzonej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie obrałam jekiegoś konkretnego planu :/ po prostu chcę jeszcze zmniejszyć swoje posiłki...i jak na razie mi to dobrze wychodzi...dopiero potem będę stosować jakiś grafik jedzenia. a czemu o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mały problem...nazwę techniczny, bo mam zepsutą wagę :/ po protu baterie mi siadły i nie mogę obecnie kontrolować swojej wagi :| a była ona z dokłanością co do 0.01 ale coś jest nie tak i muszę ją dać do naprawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo sama kurcze nie wiem od czego zaczac mamay podobne wymiary wiec chcialam sie troszke pokierowac twoimi pomyslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie, to ja od dłuższego czasu rezygnuję z kolacji i ona w ogóle nie wchodzi w plan mojego jadłospisu...po 17.00 nie jem nic...to tyle jak na razie...obiad jem ok. 14.00-15.00 i po tej godz. jak chce mi się jeść to tyllko piję nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mój pomysł z ważeniem się przyjął :) Ja dzisiaj zjadłam: śniadanie - mała kromka chleba posmarowana cienką warstwą serka ziarnistego i położone 2 plasterki szynki 2 śniadanie - obwarzanek obiad - ze 2 łyżki makaronu (już ugotowanego), 2 malutkie chocheleczki mięsa z gulaszu i pół tejże chochelki sosu z gulaszu + 1 ogórek kiszony podwieczorek - 1 mała gruszka napoje: kubek wody gazowanej, chyba 2 kubki czerwonej herbaty i zaraz wypiję kubek zielonej herbaty. Ćwiczyć to dzisiaj nie ćwiczyłam bo kończyłam o 15:15 i siedziałam do późna nad zadaniem z j. polskiego. Koszmar! Nie miałam czasu na aktywność w domu, ale w ramach wf dzisiaj mieliśmy basen i babka nam niezły wicisk dała przez 45 minut pływania. Ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie udało mi się utrzymać diety :( pocieszam się że nie przekroczyłam raczej 1800kcal. Zawsze jestem na +. Jutro znowu spróbuje, trzeba być konsekwentną ;) Co polecacie na wieczorne napady obżarstwa (wcale nie głodu :( .. )? Dwie godziny temu, zamykałam się w 1000kcal. Ale stres wpływa że nie mogę się powstrzymać. Ja się chyba będę ważyć codziennie, mimo, że mi waga często się waha (2kg-3kg w ciągu tygodnia gdy mam @)... Chyba jutro zakmnę na klucz lodówkę op 19-stej 😠 😠 dobranoc, powodzenia jutro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu nie martw sue nawet nue wiesz ile mialam falstartow potrafie zbierac sie z dieta czasami i po 3 tyg nawet jednego dnia nie umiem wytrzymac do wieczora idzie ok a potem nagle wyzerka mysle, ze kazda z nas to przerabiala pewnego dnia cos zaskoczy i nic Ci nie stanie na przeszkodzie jak Cie bierze ochota na slodycze to pomysl o nas z forum i moze Cie to zmobilizuje:) ze Ci wstyd bedzie, hehe albo wez sie za ksiazke, pocwicz, porob cokolwiek co odwroci Twoja uwage od lodowki czy barku ja tam bede sue wazyc tylko raz w miesiacu, bo jak planuje sie wazyc co tydz to i tak waze sie co 2 dzien, wpadam w jakas manie, wiec stwierdzilam ze only raz w miesiacu i wtedy bede przynajmniej widziec spore spadki wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Potter
Witam, czy przyjmiecie kolejną "odchudzowiczkę" do swojego grona od dziś ? Mam już 30 na karku i parę dobrych kilogramów do zgubienia. Od dłuższego czasu czytam sobie wieczorkami różne fora i tak przekładam owo "branie się za siebie" na kolejny dzień. Jutro zważę się i pomierzę, wyznaczę konkretne cele i odezwę się. Mam 164-165 wzrostu, waga na pewno ponad 50 kg (?), szczególnym moim problemem są biodra, uda, nogi, czyli dół. A największym wrogiem podczas diety na pewno wszelkie słodkości i słodkie potrawy, za mięsnymi rzeczami i tzw. konkretami nie przepadam. Zatem do jutra! DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ciesze sie ze jest nas tyle-to motywuje :) dzisiaj jak na razie 2 wasy z szynka i kawa i myse co na obiadek hmmm-moze macie jakis pomysl??? dokladna relacje zdam wieczorkiem. trzymam za was i za siebie kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Witam w niezbyt ładny ranek :).Bardzo się cieszę,że już nas tyle jest,bo razem łatwiej :) Ja dziś rano zjadłam jedną kromkę wasy z sałatą i pomidorem +kawa z mlekiem bez cukru(i tak nigdy nie słodziłam) Miłego dnia i trzymam kciuki za Wasze powodzenie w dietce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
DZIENDOBRY! WITAM WSZYSTKIE NOWO PRZYBYŁE JAK I WETERANKI! :) ====ESECZKA24--- Z TYM VIBROACTION TO CI POWIEM ZE JA TEZ NIE WIERZE...POZYCZYLAM TO OD KUMPELI,KTORA TWIERDZI ZE SCHUDLA PO TYM,MYSLE ZE MA TO WPLYW NA UJEDRNIANIE SKORY NAPEWNO,BO ZE POPRAWIA UKRWIENIE TO JESTEM PEWNA,MYSLE ZE VIBRO+ BALSAM+ CWICZENIA NAPEWNO COS ZDZIALAJA ====MAGDA NI ----- NO CHOCIAZ TY WAZYSZ TROSZKE WIECEJ NIZ DZIEWCZYNY...BO ONE TU PRAWIE WSZYSTKIE PO 60 KG..A MI AZ GŁUPIO ;) MI ROWNIEZ PRZYKRO KIEDY PATRZE NA STARE ZDJECIA,,I WYRYWAM SOBIE WLOSY Z GŁOWY JAK MOGLAM SIE DOPROWADZIC DO TAKIEGO STANU,NAPEWNO RAZEM DAMY RADE,POZDRAWIAM I MOCNO TRZYMAM KCIUKI ====WARTA GRZECHU--- NIE PODDAWAJ SIE...CHWILOWO UPADŁAS TYLKO PO TO ZEBY ZNOW SIE PODNIESC! NIE DAJ SATYSWAKCJI KILOGRAMOM...TRZYMAJ SIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy . JA schudłam 18 kg i jestem zadowolona z tego. stosowałam diete firmy welnes ktora jest zdrowa i oczywiscie bez efektow jo-jo.Pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
Sylwcia1000==== napisz cos wiecej na temat tej diety...ile trwa ,jak długo ja stosowalas itd...czy to jest drogie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×