Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisia juz chce swatac córke:) hahahahahah niezle!!!!!:) kiero pojechał!! wracam do WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku trza zadbać i zięcia już teraz dobrego poszukać.:P ale sie dziewczyny naleśników nasmażyłam.błeeee.zachciało im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciśnienie musiałam uspokoić po tym co szefostwo Avionionka wyprawia... bym ich do PIPu podskarżyła, ale by było, hehehee. Fisiu -- naleśniczka z dżemikiem 3 x poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniki podane do stołu.z dżemikiem tylko bo sera białego nie kupiłam.niestety. Koug balowiczko.super,że się wyszalałaś na koncercie.oj jak ja dawno na takiej imprezce nie byłam .ostatni raz to chyba na SRU w spodku w 97 roku :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie, naprawde.. Ale co mi z L4 jak zjeche po powrocie bede miala, i te ciagle telefony z wymowkami, nawet na chorym. Wysluchalam wczoraj ze nic mi nie bylo, ze bardziej chorzy chodza do pracy (tyle ze ini wezma coldrexy i moga chodzic! ja nie moge zazywac takich rzeczy bo jestem w ciazy!). Zycie nie jest proste. Teraz nie moge sie zwolnic. Boze jak mnie to wszystko wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobiła awanturę... no ale się lubię kłócić z dyrektorstwem ;) nie toleruję poprostu chamstwa, gdy ktoś do mnie w ten sposób startuje - atakuję, i nie ważne że to pan dyrektor czy szefowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki Kasik i Majeczke :) a jednak przyszlyscie do nas :P Avinionku posluchaj kolezanek bo maja racje wiem co to strach chodzic do pracy!!! ale w koncu jak sie naprawde zle poczujesz to miej w dupie ich uwagi i wypal prosto z mostu, ze masz do L4 jak najwieksze prawo i nie moga ci narzucac pracy i straszyc bo to mobing!!! Stres zaszkodzi dziecku wiec co wazniejsze szefowa czy dzidzia? ehh ale mam roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już:D:D posprzątane i nawet po obiadku:> jak tak smakowo tutaj to pochwalę sie co miałam:D:D pieczony schabik:> faszerowany pieczarkami i jajkiek:> do tego sosik pieczarkowy i sałatka z pekińskiej z kukurydzą i jajkiem:D normalnie nie mogę się ruszyć:D idę na allegro polookać co sobie jeszcze pozamawiać:D juz dzisiaj na 100 nazamawiałam różnych rzeczy do pazurków, ale jeszcze czuje niedosyt:D jak pojedziemy na zakupy to musze kupić jakiś stojaczek na te wszystkie prepitety, bo nie mam gdzie tego trzymać:D:D i wszystko mam na barku w kuchni:D piekna wystawa:D Fisiu** dziekuję 🌼 Dziubassku :D żałuję,że wcześniej tego nie zrobiłam, ale zauważyłam że jak ktoś nowy przyłącza się na jakiś długotrwały wątek to później jest olewany i dlatego nie przyszłam wtedy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dzisisja było bez haftów :D odkryłam, że 2-3 łyki coli z rana uspokajają mój żołądek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, że jakoś przepadam za colą, ale dobrze wpływa na moje skołatane wnętrzności ;) Wczoraj o 23.45 MUSIAŁAM zjeść dodatkową kolację.. takie ssanie mnie dopadło i mdłość, że nie było mowy o spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek123 my naprawde nikogo tutaj nie olewamy.cieszymy sie jak ktos nowy dolaczy do nas ale wiem jak to bywa na innych topikach.niestety .ale tak byc nie powinno. dziewczyny wszamałam juz naleśniczki.pycha palce lizać.moja mała wepchała w siebie z 6 naleśniczków a na koniec doprawiła danonkami.apetyt jej wraca jak widze a już myślałam ze bioaron C będzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ciężarne uważajcie na tą cole.picie jej w ciązy nie jest wskazane.chociażby dlatego,ze zawiera dużo kofeiny i innych składników które wasze fasolcie nie tolerują.starajcie się pić napoje nie gazowane.po nich nie ma wzdęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu, a po gazowanych nie ma haftów ;) Dooobra, kupię oranżadę. A serio, to wiem, że mam uważać na kofeinę, colka jest tylko w symbolicznych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma ostatni jak bylismy na imprezie !tzn jej maz z moim pracuje! ona jest w 16 tyg! wiec redbule, pije i podpalai twierdzi ze to nic!! zabiła bym!!!!!!!!takie mnie nerwy złapały!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos znam też taką co piła paliła w ciązy a później ręce do Boga składała bo dziecko chore urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek, cześc. Tu wszystkich mile witają. Mnie powitali i Cebulkę. NA razie mało piszę, staram sie od dziewczyn zarazić optymizmem. Uciekam już do domu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znowu mam przechlapane.nie dosyć ,że tescie przyjaa to jeszcze z dzieciakami.jestem świnia ale najlepsze zabawki już pochowałam. jak pojadą to wymienie straty jakie na 10000% nastąpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNNO :D -widzę poszło z kopyta a jeszcze wczoraj szefostwo narzekało na przestój-no to macie panie fisiu i dziubassku.Nie ma jak postęp i zmiany od Nowego Roku. A propos coli w ciąży to jak juz to polecam pepsi-jest mniej gazowana i pijcie do woli teraz w ciąży mozna bo potem po porodzie będzie szlaban na wszelkie gazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu** ja czasami pytałam na tych kosmetycznych topikach, ale mnie olewały..a zadawałam proste pytania:) np jaka firmę polecają, albo jakie żele najlepiej kupić. Ja też schowałabym zabawki:) Koniecznie wypisz straty:D Validos polecam dokładnią tą odżywkę http://allegro.pl/item293046139_zlota_odzywka_sally_hansen_nailgrowth_miracle_.html nie jest tania, ale naprawdę super:) a przecież chodzi o to,żeby była dobra i skuteczna a nie tania i do d***:) Moja szwagierka całą ciążę paliła jak smok i nic dziecku nie jest:) tzn może i jest, bo z tego co wiem to często choruje..może to dlatego:| lekarz jej powiedział,że jak paliła wcześniej to,żeby tego nie przerywała , bo to będzie szok dla dziecka..No,ale przez tego konowała ja straciłam dziecko, więc pewnie taki z niego specjalista jak z koziej d*** trąbka.. Yennyfer jak się czujesz psychicznie? to już 3 topik na którym się spotykamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug ruszyło ruszyło i to bardzo dobrze.Kochana ale Twoja zasługa w tym jest oczywiście❤️ cholewcia ide jeszcze na obchód mieszkania.co pochować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek123 to jest wyjatkowy topik nie tylko dlatego,ze szybko dziewczyny fasolkuja ale i daltego,ze potrafimy rozmawiac ze soba na rozne tematy, wspieramy sie w trudnych chwilach i to jest najlepsze❤️ Dziewuszki mykam do dermatologa bo kaszak pod okiem sie przyczepil zjadlam pierogi z mesem ale z checia poczestowala bym sie nalesnikami Fisi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek ja tez tam się szwędałam więc i Ciebie kojarzę a Yennyfer i Cebulkę własnie stamtąd wyciągnęłam.Czas najwyższy zmienić nastawienie i mysleć pozytywnie czego i Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Koug bardzo mi przykro,że się nie spotkałyśmy,ale po Twoim sms zmieniłam trochę plany i już było mi głupio to odkręcać...Test ujemny,napięcie z piersi ustępuje,czekam na @...Nie chcę jej!!!!!Humor do bani,mój chłop wkurzony na maxa,już myśleliśmy,że się udało...Do dupy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×