Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

oj oj ja się chyba ... moja szyjka znow jest u gory i twarda, organizm ze mnie robi warjatke, zglupiałam, dzisiaj rano juz się obniżała i była miekka a teraz jest wysoko i twarda, co do diaska jest, no dziewczynki miłego wekendziku , odezwe się w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam moge ogladac takie filmiki , przynajmniej psychicznie sie przygotuje na cos co mnie czeka w przyszlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cieplutko-mnie już dzis nie będzie Niech ktos zdmuchnie świeczke potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, oj znowu mnie naszlo - cos stoi w gardle nienawidze tego uczucia bleee przychodzi i odchodzi ktoras chce to sie podziele ? juz nie moge sie doczekac konca 1 trymestru ale na szczescie apetyt mi wrocil wczoraj na kolacje to niezla porcyjke plackow ziemniaczanych wladowalam ale mi smakowaly ze hohoh pozdrawiam was wszystkie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wieeelkie pisarki nie bylo mnie 2 dni a lektura taka ze pol godziny nie wystarcza pisalyscie o snach,ciekawy temat... Cebulko ja widze ze ty masz kochana tzw. tramwaje, ja tak je nazywam, mam ich mnostwo!!! pol naga na miescie no no!!! ladne rzeczy, ja ostatnio przez pol nocy snilam ze chodzilam z wibratorem w reku... :-) nie wiem skad te tramwaje, snia mi sie gadajace psy, wlasny porod, ktorego jeszcze nie mialam, mnie nic nie bolalo a dzidzia wrecz odwrotnie wychodzac krzyczala... aula auau boli! Chryste Panie Boze, a nie daj Panie ogladac jakies sensacyjne na wieczor, strzelam zabijam z zamknietymi oczami od 22 do 5 nad ranem hi hi ih ;-) ;-) Yeniffer ja tez czekam na wyniki, seks podobna sprawa, ale coz trzeba uzywac gumeczki i majteczki w kropeczki, a jest naprawde fajno!! ja czekam na 2@ powinna przyjsc ok2-3lutego bedzie to 38dc calkiem fajnie, co do temperatur to chyba temat nie dla mnie, bo ja zawsze mialam nieregularne, jak bralam antykon. tylko wtedy bylam pewna ze dostane co do dnia i godziny. a teraz istna cyrkowka. aaaaaaa do mnie tez wyslijcie zdjecia, czekamz niecierpliwoscia,ja juz swoje wysylam, postaram wyslac kazdej z was, przez w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo zjadlo mi moje literki!!! ...przez weekend. caluje piatkowo hurra weekend wolny!! i laba,jutro do poludnia tylko sprzatanie chalupki i tyle typowy dzien gospodarczy. titowa@op.pl i slijcie slijcie malenkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce otworzyc blooga dziubasska i nie moge, musze wprowadzic haslo, czy ja robie cos zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia dostałam @...:( Jak na www.28dni.pl zacząć robić nowy cykl, bo tego starego nie mogę zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha a może jesteś zafasolkowana?Odebrałam badania-mam hiperprolaktynemię czynnościową i to najprawdopodobniej jest przyczyna braku dzidzi.Od wczoraj biorę Parlodel-brała któraś z Was dziewczyny?Cieszę się,że przynajmniej już coś wiadomo.Teraz kolejne 3 mies staranek z Parlodelem,jak nie będzie to dalsza diagnostyka,ale jestem dobrej myśli,po 1 tab połkniętej wczoraj normalna tempka 36,6.Może się wszystko unormuje,proszę trzymajcie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika bardzo mi przykro z powodu @..Może w następnym cyklu się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa nie robisz nic zle tylko blog jest narazie zablokowany z powodu zmian admin. A tak w ogole Dzien doberek :) Dzis mam spotkanie z dawnymi kolezankami ze szkolnych lat:) bedzie cud,miod i orzeszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dobrze,ze sie wreszcie dowiedzialas co bylo przyczyna teraz juz pujdzie z gorki:) Kasika ahh ta wstretna @ mnie sie juz naszczescie konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski ktos dzisiaj robił kawusię albo herbatke? -No to ja zrobie-zostało jeszcze trochę ciasta Ktoś sie pisze? Agi zobaczysz teraz pójdzie z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w necie przeczytałam,że idealne FSH jest 3-9,a ja mam 9,2,wiec jednak nie jest tak super i może to swiadczyć o obniżonej rezerwie jajnikowej-nie wiem jaki to ma zwiazek z tą cholerną prolaktyną.Dobrze,że w piątek idę na wizytę,bo już mi głupio non stop dzwonić do ginki z tymi pytaniami.Niby norma jest wg mojego lab do 12,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 ja tez mam hiperprolaktyne czynnosciowa!! jak przez 2 cykle jadłam bromergon były jak w zegarku i wg mnie ow była widac było po temp. jak odstawiłam kicha:( ide do innego lekarza ! ale wg mnie to przyczyna u mnie braku ow i tych cykli niekonczacych sie:( agi i patrz na normy laboratorium ! kazde ma swoje:!!! ja juz z utesknieniem czekam na 4 luty i lekarza!!! KOUG ja prosze ciasto:) Kasik @ wredne macie moze na nie jakis sposób!!!!! ja juz rano byłam na cwiczonkach:) teraz z mezem biore sie za porzadki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja mam cykle jak w zegarku-28-30 dni od wielu lat.To co mnie ostatnio niepokoiło-nie w każdym mies czułam ból owulacyjny.Od paru mies czuję tylko lewy jajnik,może ten prawy jest bardziej wrażliwy na prolaktynę i jak powinna byc z niego owulka to do niej nie dochodzi.Jak patrze na tempki to owszem zawsze mam skok,ale jeśli czuję lewy jajnik to tempka wyraznie przekracza w 2 poł 37 st,a jak nie mam bólu owulac to oscyluje 36,7-37.Moze mam co drugi mies owukę,tylko z lewego jajnika. poprzednim cyklu jużod owulki bolały mnie piersi-to też może być objaw podwyższonej prolaktyny i braku owulki.Zobaczymy co będzie w tym cyklu-powinnam czuć lewy jajnik,może ze wspomaganiem się uda...Tak naprawdę to mierzenie tempki przy podwyższ prolaktynie nie jest marodajne-wyrzut prolaktyny podwyższa tempkę mimo braku owuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze przeczytałam w necie,ze jak jeden jajnik gorzej pracuje to też może być nieznacznie podwyższone FSH.Validosku,a Ty nie masz probl z tarczycą,a inne hormony miałaś w normie?Ważny jest stosunek LH do FsH,powinien być ok 1.A masz jakieś objawy hirsutyzmu np.nadmierne owłosienie czy problemy z wagą bądż cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aale straszna pogoda za oknem!!!wiatrzycho straszne,ze az mnie z drzwiami zwiało jak wychdzilam na ogrodek n i leje... maz poszedl na pilke a ja czekam do 17 i ide na spotkanko z kolezankami:) milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie mam innych objawów:) tylko miałam brak owulacji i chyba prolaktyna ja blokowała! a powiedz mi jakie miałas wyniki przed i po obciazeniu! moja X13 po obciazeniu! miałam robione badania tarczycy i ok ! FSH i LH stosunek ok 2 wiec nie najlepiej!! wiesz dlatego ide do lekarza konkretnego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi i Validosku - powodzenia dziewczyny trzymam za was kciuki ja tez nie moge sie doczekac wizyty u lekarza - chce wiedziec ze wszystko ok w moim brzuszku z moja maciupka fasoleczka - mysle pozytywnie ale czasmi mnie cos tam nachodzi i odpedzam sie jak tylko moge o tych mysli ---ach takie to juz nasze kobiece zycie :) pozdrowienia i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku to podobnie jak u mnie-żadnych objawów,badań na tarczycę nie robiłam,ginka nie zleciła-od 20 lat tyle samo ważę tzn.51-52kg,ciśnienie jak najbardziej w normie,żadnych probl z cerą,prolaktyna bez obciąż w normie a po-12x,czyli podobnie jak u Ciebie,stos LH/FSH 0,93 czyli bardzo dobry.W przyszł tyg około owulacji mam zrobic LH i usg,a ok 7 dni po owulce progesteron,jak będzie niski to dodatkowo dostanę duphaston.Na razie biorę 1 tabl dziennie parlodelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane w niedzielny pochmurny dzień Widzę,ze balujecie bo mało Was tu spadam gotować rosołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tak dobrze Dziubassek🌼obiadek muszę robić sama. Harbatka proszę odbierać poczte Titowa odebrałam zdjęcia.super babka jesteś.poszukam moich to Ci wyśle spadam szamać rosołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Fisiu za ta fajna babke a ja ide sprawdzic poczte ooooooooooo sa zdjecia i od ciebie ok zmykam na chwilke je obejrzec bom bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×