Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam witam, prosze dla mnie jeszcze kawusi, Validos gratuluje, no to wszystko na dobrej drodze, do dzidzi, teraz tylko sie starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Kochane poproszę kawusi:) Dziś już wracam do pracy koniec urlopu i koniec laby;/ Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jakie zapotrzebowanie mamy dziś na kawkę dobra niech będzie moja strata juz robie i tak jestem na biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dziewczynki od 8.00 usiłuje sie dostać na kafe.net mi coś nawala dzień doberek mąz poszedł do pracy to mam czas ,żeby spokojnie z Wami posiedzieć:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jak już robisz kawe to dla mnie też prosze rozpustną bez mleka i bez cukru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znacie jakies sposoby na zatoki! bo zwariuje z nimi!!!!!!!! Fisiu:):):)_ teskniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Długo mnie nie było bo cienko u mnie z czasem.Poproszę o zmianę w tabelce-ost @ 23.03,nadal 5 cykl starań bo w zeszłym mies nie było staranek.Validosku bardzo się cieszę,że będziesz miała owulkę.Będziemy strzelać w tym samym czasie bo ja tez czekam na owulkę,no a póżniej razem może doczekamy się...Co do zatok to zależy czy jest to stan ostry czy przewlekły i jaka jet przyczyna-alergia czy zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najwiekszy smiech z wczoraj:) mój maz do mnie nogi do góry podobno to pomaga nawet w Lejdis było:) ale sie zaczełam smiac!!!! z niego:):):): agi - wiec ruszamy ze starankami:):):):) kwiecien bedzie nasz:) w koncu to moje urodziny idealny prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop miał pójść jutro na badanie nasienia ale powiedział,że nie będzie teraz marnował armii na jakieś głupie badania jak mamy gorący okres w cyklu.On już też nie może się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki pomżcie mi, jakie moge kupic testy owulacyjne, chcę skontrolowac czy mam owulke, chociaz ten cykl idzie na straty, zaczne od następnego cyklu, bolą mnie cycuchy a to ponoć na cykl bezowulacyjny, wg. mopich pomiarów nie było owulki, poradzcie mi jakie są dobre testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha ja mialam owolke chyba ze 3 dni temu bo jajnik mnie tak naparzal,ze szkoda gadac dzis bola mnie cycochy wiec raczej nie jest tak jak mowisz co do testow moze poleca ci w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kurcze zgłupialam, za kazdym razem mam inaczej, jeżeli chodzi o testy to chce sobie kupic jakies na allegro, ale nie wiem jak ze skutecznością, dlatego nie wiem z jakiej firmy wżiąść, powiedzcie jakie uzywacie, jeżeli ktoraś używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja dziś wyjątkowo późno... ale jakoś taka spóźniona od rana jestem. Niby słonecznie u nas dziś ale strasznie wieje i wstać mi się nie chciało :( Validos jeśli masz zatkane zatoki to spróbuj inhalacji, tylko rezultat zależy od tego też w jakim stanie masz te zatoki. No i oczywiście trzeba kosekwentnie stosować przez jakiś czas :P Mam nadzieję, że dzionek wam płynie miło i przyjemnie. pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i jako, że nowy miesiąc się zaczął to zabieramy się do pracy pełną parą :D ciekawe ile z nas zaciąży w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki-sorki za to wyżej to ja Witam i pozdrawiam podłuższej nieobecności. Chciałam wam tylko powiedzieć że u mnie wszystko w porządku, dzisiaj mnie trochę pokłuli, jutro mam kolejne rutynowe badania,maluszek kopie aż miło no i nastał już u nas 29 tydzień - czas leci strasznie szybko-oby tak dalej. Jestem w trakcie kompletowania wyprawki dla maluszka-czasem trudno się oprzeć tyle cudownych rzeczy w sklepach.A za miesiąc czeka nas przeprowadzka-aż strach sie bać i to w dodatku kilka dni przed urodzinkami Wiki. Ok to jeszcze raz pozdrawiam-wszystkim starającym się życzę powodzenia a tym które czekają na zielone swiatło życzęby czas zleciał szybciutko. No i oczywiście pozdrawiam też wszystkie zaciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi kochana jak ten czas szybko levi jeszcze5 tyg i rodzisz! łoo rany bede przezywac razem z toba😘 Ania ja po pracy tez poszlam sie przejsc super pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Piekniusie! ale dzisiaj wiosennie pieknie i az sie zyc chce!!!!!! Validosku Kochanienka oooojjjj jak ja sie ciesze ze owulke bedziesz miala!!!!!!! tak Ci ja przezywam ze normalnie jakby to bambini co poczecie bedzie mialo juz za 2dzionki bylo i moje!!!!!!! :) :) :) :) :) OOOOOOGROOOOMNIE SIE CIESZE! widzisz wszystko powraca do normalnosci, a Ciocia Titkowa pod Prima Aprilisa dla przyszlego dzidziusia przesyla duuuuuzego dzibusia! 😘 ja tez czekam teraz na owulke, zobaczymy kiedy nastapia te szczesliwe dni, @ pochlonal 5 dni, wyglada na to ze i u mnie sie wszystko uregulowalo, nareszcie! uffff! Zolwiku moja ginka powiedziala mi 3cykle, inny lekarz mowil o 2-ch, takze to zalezy od czlowieka i jego praktyki lekarskiej, inaczej sprawa wyglada po cesarce, ale to chyba uzasadnione, dlaczego trzeba poswiecic wiececj czasu by w pelni zregenerowac macice. Fisiu welcome back! masz jeszcze tych sledzi czy goscie wpierdzielili wszystko? bo mam ochotke cos przekasic... :p Demiluna ciesze sie ze wszystko w porzadeczku w brzuszeczku! niech malenstwo kopie kiksa i rosnie! szybkiej i bezproblemowej przeprowadzki zycze! aaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🌻 macie pozdrowionka od Majeczka! 🌻 ma sie dobrze! a ode mnie tez buziole pod Prima Aprilis! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss Ty to masz przerabane z tymi jajniczkami :( zawsze tak mialas czy bole pojawily sie od niedawna? A wicie co??????????!!!!!!! apropo godziny krocej i odnalezienia rytmu biologicznego. Mialam piekny zakrecony sen, ze bylam na wycieczce z mezem, i wyobrazcie sobie, ze ktos nas tropil, chcial uprowadzic czy cos tam, a wiecie co jest w tym najlepsze????? ze mialo to miejsce w Kambodzy! K A M B O D Z A no tego jeszcze nie grali :) :) :) nie wiem skad to wyszlo, zadnego filmu akcji nie ogladalam przed zasnieciem, normalnie tramwaj w cyrku! Cebulcia trzymam kciukaski! i wracaj nam tu predko z dobrymi wiesciami! a laptopa to sie zapomnialo wziasc? szczoteczke paste do zebow reczniczek papucie o to tak a co najwazniejsze sie zapomnialo! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug i Ty tak pozwalasz Cebulci znikac bez halllo? co za dezercja!!!! oj sie dostanie panience! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetyliiidzia
witam!! jestem tu nowa!! potrzebuje pomocy bardzo pragne dziecka choc mam bardzo malo informacji pomozcie mi:) czekam na odp czy znajda sie dobre kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Parę dni mnie nie było ale jestem taka zaganiana!!! Ale jestem :) Poczytalam sobie Was częściowo zaraz ciąg dalszy... Ja czekam na miesiączkę.... To 29 dzień cyklu...a ostatnio mialam 28 dniowy cykl chociąz Pani ginekolog powiedziala mi przed owulacją, że będę miala dluższy cykl.... Normalnie się czuję, tylko piersi mi trochę urosły tak jak na miesiączkę i mnie swędzą chociaż nie ciągle i łapię się, że się drapię po nich...-nie wiem, czy to może być jakimś objawem hmm Poza tym mialam to zapalenie pęcherza po owulacji....podobno różne choróbska się czepiają ale to takie moje małe spekulacje.... Wolę się chyba nie napalać i czekać co soę stanie....no i od owulacji boli mniej w dole brzuch tak jak na okres..... Powiedzcie co sądzicie na ten temat a ja będę zaglądała i czytała zaległości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku oj chciałabym żeby do terminu było tylko 5 tygodni-ale jednak 11 zostało ale szybko zleci-mama przyjeżdża popierwszyn czerwca wiec będe miała zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeberka z winem:) boskie mi wyszły:) Malwinka29 poczekaj jeszcze pare dni i zrób testa :) dawno zadna nie zaciązyła:)wiec kolej na nastepne:) trzymam kciuki:) ja zaraz do wanny zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×