Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hejka! Postanowiłam zażreć swoje mdłości i właśnie wszamałam najpyszniejszą pomidorówkę na świecie i kawałeczek golonki po beskidzku obowiązkowo z pgóreczkiem małosolnym! Było pyszne i jak na razie czuję się super, a po mdłościach śladu nie ma, a może ja te mdłości mam z głodu? Jak myślicie? Dla zainteresowanych jestem z najcieplejszego miasta w Polsce czyli z Legnicy, ale obecnie jestem w Beskidach. Tęsknię ogroooomnie za bliskimi, za domem i w ogóle za wszystkim! Chciałabym być już w domku i upiec pyszne ciasto mojemu mężowi, o ile żołądek mi na to pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałabym. Co prawda już o tym wspominałam ale odpowiadając na pytania z satysfakcją jeszcze raz powtórzę, że jutro wejdę w siódmy tydzień ciąży! Ale to brzmi! Jestem dumna i szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnajnaj głód na pewno potęguje mdłości wiem to z własnego doświadczenia :) ja musiałam jeść prawie bez przerwy więc przegryzałam coś lekkostrawnego co chwilkę przydają się wafle ryżowe jakieś flipsy owoce. Niedługo sama będziesz ekspertem w tych sprawach ;) A jeśli męczą Cię mdłości rano to najlepiej ok10 min przed wstaniem z łóżka przegryź coś mogą to być nawet płatki na sucho (np. cheerios) A gdzie mieszkasz na stałe, w Legnicy?? Dziubassku ❤️ jak się dziś czujesz?? A może Ty już wyjechałaś, bo statnio pisałaś że jedziesz do znajomych... Mam nadzieję, że mdłości troszkę odpuściły i będziesz się mogła cieszyć z kilku dni wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w ciąży
Agi ja miałam 40 mm ;) a dwa tygodnie wcześniej 42 nawet....ale to norma podobno idę za tydzień....do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny SYN! Duzy, silny synek! pokazal sisiora od razu na wejsciu! badania super wyszly i jestem bardzo szczesliwa, mimo,ze mialam nadzieje na dziewuszke to teraz jakos mi tak suuuuuuuuuuuuuper! ale maly problemi: imie! mala wjojenka w domu. Podpowiedzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Banitko synusia!Oj coś chłopaczki dominują na naszym topiku...Dobrze,nasze córeczki będą miały dużo fajnych,silnych kolegów.Do kobiety w ciąży-Malwinka martwiła się,że ma za krotką szyjkę,ale własnie chyba powyżej 35 mm jest ok,zależy oczywiście od tc.A ja mam dziś cały dzień zgagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki banitko :) Mówiłam że faceci zdominowali nasz topik...? Co do imienia....sama musisz zdecydować.Ja zawsze brałam pod uwagę jak imię pasuje do małego dziecka oraz do gwiazdy lub ministra-jesli w żadnym przypadku nie bedzie obciachowe to GIT WIEMM -Teraz wszystkie się śmieją z pana ministra Maurycego :D a GUZIK nie bedzie!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam mija piatkowy wieczorek?:-) Banitko gratuleszyn siusiorka:-) o rany ciekawe kiedy ja sie dowiem o płci:-) mam wizytę jak skończe 16tc czyli 19 sierpnia, ale cos czuje że to będzie pierwsza wizyta bez usg. aaaaa zapomniałam Wam powiedzieć, że od tygodnia jestem brunetką:-) znudziło mi się byc głupia blondynką;-) ide na zapiekanki, które zrobiła teściowa:-) zajrze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) Banitka Gratuluję synusia nie ukrywam że też mi się marzy do pary... :) Co do imienia to hmm ważne żeby pasowało do nazwiska i tak jak Koug pisała do dziecka (ładne zdrobnienie) i do poważnego człowieka :) No i musi rodzicom się podobać :) Koug ostatnio w TV jak zobaczyłam pana Maurycego to mało się nie poplułam ze smiechu :D Nie sądziłam że tak szybko usłyszę to imię gdzie indziej niż tutaj ;) to był Maurycy Kochański i chyba ma coś wspólnego z F1. Cebulka czekam na focie w nowym wcieleniu :) Ja też jestem ciekawa kto się chowa w moim brzuszku i bardzo chciałabym już wiedzieć. Zobaczymy może 3 wrzesnia się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wieczorowa pora! Banitka gratuluje siusioreczka!! ale mamy zestawienie! same chopaki nam sie tu szykuja! a co do imienia musi pasowac do nazwiska, nie inaczej i podzielam zdanie Andzi! no np: Nela kojarzy mi sie z Rokita! Oliwia z tesciowa Kurde no wiec tez juz odpada na calej linii! :P Maksymilian ze sw M.Kolbe ktory mieszkal nawet w Pabianicach! Maurycy z nazwa dyskoteki ktora istniala kiedys tam... i jest masa innych skojarzen ktora eliminuje moj wybor... ale powiem ze ostanio powiedzialam mojemu mezowi ze ktoras z Was mysli o imieniu Roch i powiem ze pelna nazwa tego imienia nawet sie spodobala mojej polowie... bo zdrobniale no to nie wiem jak jest... zreszta my (ja i maz) nie zdrobniamy swoich imion... ale w kwestii dziecka to inna sprawa. Cebus sluchaj a masz Ty kanal tv - discovery travel & living ? poszukaj ja mam to na N-ce i tam leca fajne programy typu: wielkie projekty, luksusowe rezydencje, domy marzen i powiem Ci ze ja kilka pomyslow z nich ukradne...no kiedys tam to wykorzystam...hihihi jakies male detale bo o samych nieruchomosciach nie mam co liczyc! :D a ja jestem zaklikana i kicham non stop, male przeziebionko w srodku tutejszego lata fajna sprawa! :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus a jesli chodzi o architekture to uwoelbiam projekty Arthur'a Casas'a normalnie rewelka jak dla mnie! prostota i modernizm, zobacz sama! innym tez polecam zobaczyc! to jest dom, ze tak powiem moich marzen...drewno, szklo, ogromna przestrzen i ta piekna kuchnia... az sie rozmarzylam. Podaje link: http://modresdes.blogspot.com/2007/12/arthur-casas-house-in-iporanga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś zaklikana tak? I od tego się kicha? to masz alergię na kompa :P Uwielbiam te Twoje literówki 😘 jak nie kwarde ogórki to zaklikana haha normalnie aż mi się gęba sama śmieje a poza tym to chciałam Cię uświadomić że mamy juz jesień na wyspach tu wszystko jest miesiąc wczesniej więc się pocieszam, że w lutym będziemy już cieszyć się wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus a tu masz z dachami ale mimo tego i tak duzo przeszklone... powiem ze my bedziemy mieli (czuje to w kosciach) ten sam problem w przyszlosci co Wy... dzialka tez graniczy z lasem... to jest kolejny projekt z tyvh ulubionych... obejrzyjcie dziewuszki! http://www.huf-haus.com/gb/intro.html a oto galeria tego domu: http://www.huf-haus.com/images/galerien/fachwerkhaus_s_01_01/01.html a to sa projekty pokazane wlasnie na programie disovery... http://www.granddesignslive.com/index.php?s=29 milego ogladania. uciekam-dobrej nocy! oj cos czuje ze Avi w szpitalu zostala... caly dzien o niej myslalam... mam nadzieje ze juz po wszystkim...cos mi sie tak czuje! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus kochana to nie zadne literowki tak gadamy w naszym domu! :D :D :D to sobie teraz wyobraz!!!!!! hihhhihihi jaka jazde mamy w domostwie! no fakt tu z pogoda inaczej niz indziej! przestawienie z klimatu sroddziemnomorskiego a irlandzkiego mi teraz wychodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno do Was nie zaglądałam, ale miałam powody. Mały nam sie rozchorował, byłam z nim 6 dni w szpitalu - złapał jakąś infekcje, lekarz do teraz nie doszli co to za cholerstwo, teraz jest już dobrze ale maluszek dostaje 4 z kolei antybiotyki bo jakoś nie mogą zwalczyć tej infekcji do końca. Przeprowadzili szereg badań - kilkakrotnie badania krwi, badanie moczu , kału , rtg klatki piersiowej i brzuszka, usg i do tego punkcje lędźwiową, konsultowało go kilku lekarzy i mikrobiolog. W niedzielę kończy antybiotyki mam nadzieje że w końcu podziałają. Najadłam się strachu, ale najważniejsze że jest już dobrze i jesteśmy w domu. A tak pozatym mały rośnie jak na drożdżach, pierwsze ubranka już za małe, waży obecnie 4760-przybiera jakieś 200 - 250 gramm tygodniowo, jest strasznym głodomorkiem, spora część dnia przy cycku spędza. On przybiera a ja na szczęście tracę na wadze - obecnie ważę 5 kg mniej jak przed ciążą i jestem niesłychanie z tego powodu zadowolona, oby tak dalej. Zamierzałam ćwiczyć, ale jak narazie nie mam na to ani czasu ani siły. Pozdrawiam gorąco, choć u nas chłodno-już przestałam wierzyć że jeszcze lato pojawi się choć na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno do Was nie zaglądałam, ale miałam powody. Mały nam sie rozchorował, byłam z nim 6 dni w szpitalu - złapał jakąś infekcje, lekarz do teraz nie doszli co to za cholerstwo, teraz jest już dobrze ale maluszek dostaje 4 z kolei antybiotyki bo jakoś nie mogą zwalczyć tej infekcji do końca. Przeprowadzili szereg badań - kilkakrotnie badania krwi, badanie moczu , kału , rtg klatki piersiowej i brzuszka, usg i do tego punkcje lędźwiową, konsultowało go kilku lekarzy i mikrobiolog. W niedzielę kończy antybiotyki mam nadzieje że w końcu podziałają. Najadłam się strachu, ale najważniejsze że jest już dobrze i jesteśmy w domu. A tak pozatym mały rośnie jak na drożdżach, pierwsze ubranka już za małe, waży obecnie 4760-przybiera jakieś 200 - 250 gramm tygodniowo, jest strasznym głodomorkiem, spora część dnia przy cycku spędza. On przybiera a ja na szczęście tracę na wadze - obecnie ważę 5 kg mniej jak przed ciążą i jestem niesłychanie z tego powodu zadowolona, oby tak dalej. Zamierzałam ćwiczyć, ale jak narazie nie mam na to ani czasu ani siły. Pozdrawiam gorąco, choć u nas chłodno-już przestałam wierzyć że jeszcze lato pojawi się choć na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :) Pisze teraz bo i tak spać nie mogę,a rano albo nie bedzie czasu albo bede w wyrku leżała. Podaje newsa : Od 22.10 jest nas o JEDNĄ więcej. Nowa koleżanka ma na imię Martynka pochodzi z Krakowa jest podobna do Rafała i waży 3700g....kurde no...tak sie cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Avi!!!!!Kolejne maleństwo jest już z nami!To kto będzie następny-Koug czy Dafi?Demilunko przykro mi z powodu choroby syneczka-najważniejsze,że już jest lepiej.Dużo zdrówka dla małego i dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi dzielny ten Twój synuś prawdziwy facet. Dobrze że już sytuacja opanowana ale serdecznie współczuję tego strachu. Wielki 😘 dla Was wszystkich za ten trudny czas. daj znać jak Julianek po skończonej kuracji będzie się czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! Kurde gratulacje i buziaki dla Twojej Niuniu🌼 🌼 🌼 Demi wspólczuje Tobie i Twojej rodzinie stresu jaki przezyliście, teraz juz musi byc tylko lepiej. Buziaki dla Synusia🌼 Koug proponuje robótki ręczne na bezsenne noce:-P ja powoli też je mam, żebym to ja miała talent to może za malowanie obrazów bym się wzieła:-) albo lepienie wazonów z gliny:-) :-) :-) Tituś domy piękne ale tak jak mówiłam nie na nasza architekturę, ale napewno pare pomysłow wykorzystam:-) a skoro przejrzałaś trochę projektów wnętrz to nie omieszkam skorzystać z cennych rad experta:-) dzisiaj znowu coś mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35....Wrocław...............................4 cykl....07.08 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................6 cykl....02.08 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....05.08 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Karla31..........31....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................1 cykl....25.07 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Nela/Laura lub Roch/Nikodem 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26....Warszawa....................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 4 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 🌻Avinion........30.....Kraków.......................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnG
Czy ktoś wiem jak skuteczne sa wit. E, C oraz cynk w przypadku słabego nasienia u faceta? Jak szybko widoczne są efekty i jak długo utrzymuje się lepsze nasienie. Czy jest możliwe że po miesięcznej kuracji plemniniki mojego męża zdołały mnie zapłodnić? Błagam o pomoc, jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska87
czesc wszystkim mam pytanie czy jest szansa ze jestem ciazy poniewazkochalam sie w dni plodne ale stosunki byly przerywane teraz jestem w 25dniu cyklu a @ lada dzien hmm mam wszystki objawy na @ ale dodatkowo zmiennosc nastroju czy np sennosc nie mam apetytu i mam wieczoem takie niby mdloci pomozcie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion gratulacje, ale masz fajna datę porodu ;) Super.... Napisz jak będziesz tylko mogła jak tam wszystko minęło, no Ninia waga niczego sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Wy dopiero zobaczycie co to jest waga....jak ja urodze...jeszcze miesiąc. Gwarantuje Wam że będzie pow.4kg!Taki mam bęben wilgaśny i twardy że po kilka razy dziennie mam wrażenie ze mi po prostu pęknie :O Kasiu droga moja kożelanko ...co miałaś na mysli pisząc o robótkach ręcznych w nocy ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×