Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Titowa teraz wysłałam Ci na bank dobry wrrr... a jeśli nie działa to wyślij mi mailem Twój nr a ja spróbuję Ci wysłać smsa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza!!! pisz słonko:)jak u gin:) Ania K :) a dla Weronisi duzo zdrówka;) Mania23 powodzonka w pisaniu pracy:)mgr titowa mamy razem dostac @ haha ja juz ja czuje:) u nas CD DEMOLKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Szybko daj znać co powiedział lekarz.Mam nadzieję,że same dobre wieści.Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa odebrałaś maila?? i to ten sam numer?? bo już nic z tego nie rozumiem...:( Zuuuuuuzuaaaaaa!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz wrócił z pracy, obiadek, popołudniowe pogadanki z mężem :) i pisanie pracy w lesie... chyba późno spać pójde :( kurcze czytam tak tu o Waszych spóźniających sie @ i zastanawiam sie jak to bedzie u mnie... dzis juz 22dzien cyklu i w przyszłym tyg powinna być @, ale czy przyjdzie, oby NIE. ale zobaczymy. obiecałam sobie ze nie bede o tym mysleć, ale nie moge jakoś to nie łatwe cholerka. ostatnio przez poprzednie 2 tyg dalismy czadu porzadnie :), i to były chyba te dni, bo sluz sie ciągnął, nie musiałam go obserwować, po prostu czułam ze non stop mi wilgotno :) teraz to juz raczej po owulacji, bo tempka tez skoczyła, dzis sobie zmierzyłam by wiedziec czy z czystym sumieniem prace pisać moge... :) kurcze dziewczyny jak ja chce dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do koleżanek, które są w ciązy i mają już dzieci: chodzi mi o to czy przy każdej z ciąz miałyscie takie same objawy czy było za kazdym razem zupełnie inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Po kolei: Maniu -- pozytywne fluidki raz !!!!!!!!!! 😍 Koug -- piosenka o pszczółce boska :D Kurde no -- poczekaj aż bobuś zabulga mocniej :) fajowe uczucie ! widzisz, doczekałaś się kopniaczków 🌼 Wiesz, szefowie się wściekają tylko na początku L4, potem odpuszczają ;) Dafo -- gratulejszyn z powodu syncia!! widzę, narazie wszystko idzie tak jak chcemy, u mnie córa u Ciebie syncio. Zuza -- słów mi brak co do Twojej szefowej.... jak gin ?! Robur -- piszesz świętą prawdę odbośnie zwolnienia w ciąży. Też mialam opory przed rzuceniem zwolnienia na miesiąc, ale dałam radę i teraz jestem zachwycona, bo mam święty spokój. Mój K. zresztą mnie bardzo w tej kwestii wspierał i motywował, bo ja jakaś głupia byłam... Aha, ciekawostka: moje nowe wymiary: 102-101-100, zgadnijcie co gdzie! heheheeee ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Po kolei: Maniu -- pozytywne fluidki raz !!!!!!!!!! 😍 Koug -- piosenka o pszczółce boska :D Kurde no -- poczekaj aż bobuś zabulga mocniej :) fajowe uczucie ! widzisz, doczekałaś się kopniaczków 🌼 Wiesz, szefowie się wściekają tylko na początku L4, potem odpuszczają ;) Dafo -- gratulejszyn z powodu syncia!! widzę, narazie wszystko idzie tak jak chcemy, u mnie córa u Ciebie syncio. Zuza -- słów mi brak co do Twojej szefowej.... jak gin ?! Robur -- piszesz świętą prawdę odbośnie zwolnienia w ciąży. Też mialam opory przed rzuceniem zwolnienia na miesiąc, ale dałam radę i teraz jestem zachwycona, bo mam święty spokój. Mój K. zresztą mnie bardzo w tej kwestii wspierał i motywował, bo ja jakaś głupia byłam... Aha, ciekawostka: moje nowe wymiary: 102-101-100, zgadnijcie co gdzie! heheheeee ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz o tym pisałam,ale powtórzę.Przy pierwszej ciąży zero objawów,ani bolących piersi ani bóli brzucha,nic, tylko mi się chciało spać i przez pierwsze 3 mies.czasami szumy w uszach jak za dlugo stałam,żadnych nudności i wymiotów (zaszłam przy końcu maja a zorientowałam się,ze jestem w ciąży na początku lipca,owszem nie miałam okresu,ale myślałam,że to jakies zaburzenia hormonalne).W drugiej ciąży wszystko kompletnie inaczej - obolałe piersi,bóle brzucha,krwawienia,nie chciało mi się spać,ale też brak nudności i wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz o tym pisałam,ale powtórzę.Przy pierwszej ciąży zero objawów,ani bolących piersi ani bóli brzucha,nic, tylko mi się chciało spać i przez pierwsze 3 mies.czasami szumy w uszach jak za dlugo stałam,żadnych nudności i wymiotów (zaszłam przy końcu maja a zorientowałam się,ze jestem w ciąży na początku lipca,owszem nie miałam okresu,ale myślałam,że to jakies zaburzenia hormonalne).W drugiej ciąży wszystko kompletnie inaczej - obolałe piersi,bóle brzucha,krwawienia,nie chciało mi się spać,ale też brak nudności i wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz o tym pisałam,ale powtórzę.Przy pierwszej ciąży zero objawów,ani bolących piersi ani bóli brzucha,nic, tylko mi się chciało spać i przez pierwsze 3 mies.czasami szumy w uszach jak za dlugo stałam,żadnych nudności i wymiotów (zaszłam przy końcu maja a zorientowałam się,ze jestem w ciąży na początku lipca,owszem nie miałam okresu,ale myślałam,że to jakies zaburzenia hormonalne).W drugiej ciąży wszystko kompletnie inaczej - obolałe piersi,bóle brzucha,krwawienia,nie chciało mi się spać,ale też brak nudności i wymiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ten internet szwankuje,po kilka razy wysyła ten sam post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku pamietaj ze mi wyszedl czerwony kwadracik, bo tak przyciskalam paluchem monitor ze az sie mi laptop przesuna z ud na kolanca! :) :) ja tez sie dziwacznie czuje, uklucia w jajniczku (choc nigdy tak nie mialam) a myslalam ze juz dostalam,ide a tam bialy sluzik, no i nicccccc... dzis troszke rzeczy podzwigalam i tez zero znakow ciociencji, i po tym przesuwaniu bardziej mi podbrzusze dokucza, ciekawe.... Ale moj maz bylby szczesliwy gdyby bylo to o czym tak pragniemy my tu wszystkie :) Zuza pewnie ucztuje pierwsza fotke z usg i jest tak w niebowzieta ze zapomniala o nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka no no ladnie 102 w bimbalkach!!! to Ty dziecko przekarmisz! :) :) 101 w pasie to calkiem normalne, a w biodrach nie masz sie z czym wychylac, bo ja nawet bez dzidzi (a i dotad jeszcze nie mam zadnej) mam w bioderkach 102cm!!!!! ;) wiec musze przyznac z cala przyjemnoscia ze wygladasz wysmienicie!!! masz jakas aktualna fotke by mi przeslac zdjatko "malenstwa"! caluje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa, trzymam kciuki, kurcze ciekawe jak u mnie bedzie a powiedz jesli z pytac moge, dajecie porzadnie czadu?? tj robicir małe bara bara srednio co 2 dni czy jak tam my przez ostatnie 2 tyg to niemal codzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi-gratulacje :) póki co jest 2:1 dla chłopaków niedługo kurde no będzie znała płeć-heh....ciekawe .Co obstawiacie?ja myślę że chłopaki zdominują dolną część tabelki :D i dopiero ja to odmienie :D Dafi a jakie imię wymyśliliście dla malucha? P.S. ZUZINEK WSZYSCY CZEKAMY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczorek gaduły jedne. eee a z tym testem internetowym to jaja czy co????? bo mnie wyszedł czerwony kolor.tzn żem w ciąży?????????????eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpierw czerwony teraz niebieski.ale mam wypalcowany monitor nie spać dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka:) wyprawiłam me do pracy i sama sie zaraz zbieram:) Zuza daj znac co u lekarza:) Fisiu moze jestes:) w cizazy mi wyszedł niebieski ale hmmm w kwietniu wyjdzie czerwony:) na tych dopalaczach:) teraz aby do @ i działamy dom juz przypomina troche :) tem z przed remontów!!:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Gdzie ta nasza Zuza? Zaczynam się niepokoić... dzisiaj ostateczne przygotowania do wyjazdu... jutro w południe wyjazd na lotnisko, a dziecko chore z gorączką :( pół nocy nie spałam! nie wiem czy ona tak przeżywa wyjazd do prababci i pradziadka (których uwielbia) czy złapała jakiegoś wirusa :( tak jest ZAWSZE kiedy lecimy do Polski, zawsze gorączka No dobra nie narzekam już :) Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie gardło boli i kaszle jak mnie młoda zaraziła to ja zamorduje!!!!!!!!!!!!! nie moge sie rozchorowac!! w sobote sie z Wami widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zapisalam do szkoly rodzenia, dopiero na koniec maja...wyobrazcie sobie jakie sa terminy jak juz na maj zapisuja. A to platna szkola 250 zl. Nie wiem jak to jest z bezplatna szkola, chyba trzeba sie zapisywac przed zajsciem w ciaze.. Ciekawam czy chociaz daja jakies ksiazki, materialy, skoro az tyle hajsu to kosztuje. Zdzieraja jak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja dzis mam wolny dzionek, cały w domku :) ale niestety na pisaniu pracy :( a chetnie bym sobie drzemkę ucieła. w nocy wogole zasnąc nie mogłam, z dwie godziny z boku na bok sie kręciłam a potem dopadły mnie jakies koszmary. rano wstałam lewa noga chyba, z męzusiem sie posprzeczałam o jakies pierdoły kurcze ja tez juz sie martwie o zuze :/ miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny jak to jest z tymi naszymi suwaczkami?? czy one nie opozniaja terminu? bo robilam wyliczenia na innych kalkulatorze i wyszlo ze jestem w 20 tygodniu i 5 dniu!?! sama nie wiem... juz glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- ja Ci nie powiem, nigdy zadnego nie zakładalam, ale mam nadzieje ze juz niedługo, baaaardzo niedługo bede mogła sobie taki załozyć :) przeslij mi fluidki ciazowe, widziałam ze to nie raz tu skutkowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×