Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

vaidos, titowa1 jak tam wasze@, mam nadzieję że nie przyszly, a jak nie to kiedy testujecie, ja też bym chciala testować ale wiem że jeszcze za wcześnie, ale znając życie to pewnie przylezie normalnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Herbatka, ja też chcę zdjęcie :) e-bieta@o2.pl Koug, zastanawiamy się nad imieniem Karol. MI się tak podoba... Mąż jeszcze myśli o Jasiu, ale chciałabym go przekonać do Karola. A Ty, jakie masz pomysly na imiona? Dziewczyny, szwagierka miała termin na poniedzialek i nie urodziła jeszcze - prawde mówiąc nie mogę sie doczekać, aż zobaczę jej dziecko! A ona zartuje, ze czeka na wiosnę ;) No, ale na święta, to już chyba urodzi. Według waszej wiedzy, to jak długo po terminie zdaża się czekać?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc pierwsza partia mailii poleciała.. uzupełniam moją bazę maili, więc jak ktoś nie dostał a chce to proszę się zgłaszać ;) +/- 2 tygodnie , ale po terminie trzeba uważać żeby wody nie zzieleniały... bo się bobo udusi. Powinna robić takie badanie określające kolor wód, to mówi, czy można spokojnie czekać, czy trzeba wywoływać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko poprosze zdjątka:-) musze napić sie kawki, ten kaszel mnie tak męczy że nie wytrzymam:-( poradźcie kochane co mam brac bo juz nie wiem.Biore wit. rutinoscorbin, strepsils intensive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka! a może sok z cebuli?? doskonały na kaszel! Jak byłam u internistki, to mi go zapisała. Przypomniało mi się, dzięki Twojemu nickowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Z tego co mi wiadomo to kobieta powinna się zgłosić do szpitala najpóźniej tydzień po wyznaczonej dacie porodu.Może się zdarzyc tak że będzie miała rozwarcie a nie poczuje skurczy i tak jak mówi Aga lepiej dmuchać na zimne niż ryzykować podtruwanie dziecka zzieleniałymi wodami płodowymi. Aniu K - pisałam do Zuzy ale głucha cisza-nie odpisała Dafi - u nas to dzieci wybrały imie dla maluszka dla syna Michał a Ola dla córki i tak w zależności co się urodzi to na chwilę obecną jest ustalone albo Bartek albo Agatka harbatko -ja też poproszę focie P.S. Ciekawe co słychać na Zielonym Przylądku-nasza wczasowiczka pewnie niedługo wróci.Mam nadzieję że będzie ich więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek mam taki syropik zrobiony przez Tatę z dodatkiem czosnku i miodu, ale pije go tylko wieczorem bo po nim mam oddech kaczuchy:-) a w pracy niebardzo jakbym zioneła czosnkiem hihhihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug❤️ pedze na zakupy i do porzadków:) hmm co do testowania to ja za bardzo nie mam co:) jak nie miałam owu to nie ma co testowac czekam cierpiliwe na @ i zaczynam porzadne staranka;) miłego popołudnia:) dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko dziekuje za foteczki :) sliczny brzusio. pamietasz jak mowiłam Ci kiedys ze Twoja ciaza jest mi bliska bo ja tez miałam termin na poczatek lipca. i tak rozmarzyłam sie ze tez bym miała juz taki fajny brzuchol. no nic ja bore sie do roboty :) a to Tobie i malenstwu życze duuużo zdrowka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Harbatka czekam na fotke, email j/w! Anucha ja poczekam do piatku i sie przekonam... a co do boli to ja mialam poprzednio ciagniecie, nigdy nie odczuwalam tego typu dolegliwosci w moim @ zyciu, teraz tez czuje sie dziwnie, dzis mialam lekkie zawirowania w glowce, moze dlatego, ze wszyscy dookola choruja, a moj orgaznizm wakczy dzielnie. Dziewczeta mam pytanko do tych co termometr wyrzucily badz jeszcze go uzywaja, wczoraj wieczorem zmierzylam tempke wyszlo 36.7 a ogolna temperature ciala mam 36. czy to dobra tempka? Mania i Robur ja ja Andzia przyjechalam i zielona jak nie dojrzaly pomidor nie rozumialam mase rzeczy co tutejsi ludzie do mnie mowili, fakt irlandzki akcent jest o kroc gorszy od ang, ale po 4latkach daje rade, oczywiscie sa slowa, ktorych czytanie nic mi nie mowi, ale to chyba naturalne, bo po polsku czasem tez nie rozumiem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia wiesz co? ja na bol gardla slyszalam ze najlepszy jest (kolezanka mi podpowiedziala, tylko nie wiem czy moge tak tu jego nazwe napisac, na lamach tak pieknego topiku ;) ) dodam ze ona taka zbereznica jest... :p spe...teks, slyszalas o tym? hihihihi podobno nie dostepny w aptekach, ale podobnie jak syrop z cebuli mozna uzyskac domowymi sposobami :p ja to tyyyylko od kolezanki wiem, nie pisac mi tu zadnych zazalen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa: ja tempki raczej nie mierze, oststnio sprawdziłam z ciekawosci czy mi po owulce wzrosła i faktycznie :) ale tak czy inaczej takie wybiórcze mierzenie to nic raczej nie da, musiałabys miec pełny obraz temp w całym cyklu by cos po tym stwierdzić. jesli bedziesz gotowa to zrób test, a ile Ci sie @ spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moze powiecie ze nawiedzona jestem, ale ja chyba w przyszłym cyklu jesli teraz sie nie uda, skorzystam z termometru, żeby wogole sprawdzic kiedy mi ta owulka przypada, w tym cyklu troszke sluz obserwowałam, a raczej go czułam i niby wydaje mi sie ze działalismy w odpowiednie dni, ale czas pokaze. tak czy inaczej, czytałam gdzies, ze zdrowa kobieta ma tylko 40 % szans by zajsc w ciaze w jednym cyklu nawet przy współżyciu w dni płodne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos: mam takie pynko czemu nie masz owulacji i jakie cudowne lekarstewko bierzesz. przepraszam ze tak pytam, ale moja kolezanka ma problemy od jakiegos czasu i moze mogłabym jej cos zasugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka looknelam na Twoja fotke, na poczatku otworzylam zdjecie kotka, i zobie tak pomyslalam, kurcze diablica zrobiba nam zarcik :) i sobie tak tlumacze, a gdzie jej zdjecie? z takim zapalem otwieralam poczte, ze je na poczatku pominelam... ale kliknelam drugi raz a tu mym oczom ukazal sie ciuuuuudowny brzusio!! ladnie Ci z fasolunia, no teraz to juz nie fasoleczka tylko juz duzia dziewczynka, jeszcze raz wszystkiego naj i tak jak na zdjeciu, duzo sie dotleniaj spaceryjac po lesie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja nie mam duzego opoznienia zaledwie 2dni,ale wedle owulki wychodzi na 10.03 pobolewa mnie tez jajnik,ale nie caly czas. ogolnie cykle mam 43/44dni teraz ma byc 3cykl przypadlby na 32dzien ale nie ma wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale pojadłam:) Mania hmm nie mam owulacji po odstwieniu tabletek ale to sie tez zdaza nie uzywajac ich:) DOSTAJE clo + duphaston poprostu musi sie wywołac owulacje a te leki podobno skutkuja bardzo szybko ale to wszystko zalezy lekarz po badaniach dobiera leki! titowa hmmm ja sie na tych tem nie znam:) kidy testujesz? powodzonka:) ja w tym miesiacu biore od Was@ wszytkie bo czekam az dostane i wezme leki a Wy mi w kwietniu pzeslecie fluidki ciazowe:) wiec która chetna to @ biore na swoje barki hahah co o to na gardło:) hmmmm normalnie objadłam sie ze nie chce mi sie nic robic a tu trzeba za porzadki sie zabrac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku poczekam jeszcze ze 2dzionki i poczkam bo mnie rozniesie, normalnie spac nie moge po nocach, snia mi sie jakies bzdury i z grochu ni z pietruszki, mam wrazenie promieniowania ciepla tak na dole... a czym sie tak obiadlas,co? ja kuchmace dzis chinszczyzne,z slodkim sosem chilli. i znowu mnie wydmie! oooo matuniu, a co ja poradze ze ja lasuch jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa: bede trzymać za Ciebie kciuki :) moze wsztstko jest na dobrej drodze. rozumiem Twoje emocje, ja mam do @ jeszcze 5 dni a juz od zmysłów odchodze, bo tak bym chciała by sie udałao. i chyba tescik zrobie pierwszego dnia spodziewanej @ bo nie wytrzymam czekania dłuzej, taka juz niecierpliwa z natury jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania hmmm jzk juz napisałam biore wszystkie @ na siebie:) dawajcie:) niech mnie zaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta to zuza-82 coś mi się stało z profilem i nie mogłam hasła zalogować bezpiecznie. Byłam wczoraj u gina i nawet mówił ładnie hihihi.... Mam jutro badania w klinice genetycznej.Tak więc jutro dowiem się wszystko.Nie było mnie wcoraj bo byłam bardzo już zmęczona po tych wszystkich wrażeniach.Nie gniewajcie się ale jeszcze nie mogę się tak do końca cieszyć moją fasoleczką.Jutro wszystko się dowiem więc wszystko opowiem.Jeszcze raz przepraszam i przesylam całusku👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. jestem tu pierwszy raz. nie wiem czy przyda się komuś ta informacja ale chce tylko napisać, że gdyby ktoś szukał tańszego Gonalu lub podobnego leku we wrocławiu, to najtaniej jest w takiej małej aptece z czerwonym napisem na przeciwko Dolmedu. sprawdzone! lekarz mi polecił i faktycznie okazało się taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was może głupie pytanie,ale mnie to nurtuje.Po pierwszej ciąży mam rozstępy na brzuchu.Czy w drugiej ciąży jeśli będę pięknie dbała (masaże,kremy na rozstępy itp.) to czy jest nadzieja,że nie powiększą mi się te istniejące i nie pojawią się nowe? Czy któraś z Was jest po dwójce dzieci i miała podobny problem? I jeszcze jedno,czy któraś miała dwie cesarki? Ja miałam już raz cesarkę i zastanawiam się jak będzie wyglądała moja blizna po drugiej cesarce,czy będzie w tym samym miejscu czy gdzieś obok? Jestem szczupłą osobą i wcale nie mam złej figury ale te rozstępy... Wiem,że jestem trochę egoistką,lecz muszę to wiedzieć.Nawet jak będę miała większe rozstępy to i tak chcę dziecka,nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×