Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

u mnie juz emocje opadly i zlosc minela wylezalam sie troche ale i tak sie zle czuje:( jutro ide do lekarza popoludniu nie chce ogladac tych frajerow z pracy az do poniedzialku mam nadzieje,ze beze mnie kancelaria im na głowe spadnie;) co oni by beze mnie zrobili hehe tak sie nudze w lozku a;le jak wylaze to nie mam sily nawet chodzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wrocilas juz od ginka? jak tam opowiadaj co jest grane. Validosku no ladnie spaghetti!!!!!!!!! mdli! rozkojarzenie! no jeszcze co mi powiesz? rob ten test ino predko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss to nie chodz tylko raczkuj! pelzanie tez lepsze od stania na nogach :p wcale sie nie przejmuj tylko odpoczywaj, nikt nigdy w zyciu i tak nie doceni naszego wkladu i pracy. Anus przeprowadzki przynosza zmiany, swiezy powiew wiosny dobrze Wam zrobi, a i tak dacie rade wiec glowa do gory! ja w swioim 28letnim zyciu mialam ich chyba ze 14!!!!! no co?! lubie jak cos sie dzieje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś:) wiec czeka na informacje jutro:) od Ciebie nio i życze dwóch kreseczek:) ale do Ciebie zpraszam bociany:) widziałam juz w tym roku parke;) Dziubasku:) obiecuje napisac sms-a!!a ja leze:) maz tez zmeczony:( wiec chyba grzecznie pójdziemy spac:) nio chyba ze nie bede mogła usnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewojki mialam meza tylko na 30min i znowu poszedl, a ja momemtami leze i becze z tej goraczki jak male dziecko ale zawsze tak mam jak mnie choroba rozłozy:) niech mnie ktos przytuli:( Validosku no czekam czekam:) pamietak ,ze na majowke musimy sie spotkac koniecznie?heh zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewojki mialam meza tylko na 30min i znowu poszedl, a ja momemtami leze i becze z tej goraczki jak male dziecko ale zawsze tak mam jak mnie choroba rozłozy:) niech mnie ktos przytuli:( Validosku no czekam czekam:) pamietak ,ze na majowke musimy sie spotkac koniecznie?heh zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny: kiepski mam nastrój... pokłóciłam sie z mama, tj własciwie to juz od jakiegos czasu byłam z nia pokłócona a dzis po prostu wygarnełam wszystko co mi na sercu lezało, i teraz ani mi lepiej ani gorzej, beznadzieja TOTALNA najgorsze jest to ze strasznie sie zdenerwowałam i teraz bede martwic sie o dzidziusia czy te emocje zle nie wpłyneły na niego, no i poza tym przy okazji tej kłótni powiedziałam mamie o ciązy, a to moze nie był najlepszy sposób na przekazanie szczesliwej wiadomosci, ale po doswiadczeniach z rodzicami po poronieniu to chyba nie wiele ich to obejdzie :( okropnie sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to za tydzien w piatek ide na pierwsza wizyte :) to bedzie 6,5 tygodnia ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jej wbiłaś klina manieczko :D Teraz znając życie się gryzie w domu-zobaczysz sama do Ciebie zadzwoni niby przypadkiem że coś dla ciebie ma albo coś Ci kupiła.znam to z autopsji.moja tez mi czasem podniesie ciśnienie a na drugi dzień dzwoni jakby nic sie nie stało. Uszy do góry i nie stresuj się.Myśl o fasolce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug --- mysle, mysle o fasolce, i własnie dlatego martwie sie troszke bo na prawde sie na maksa zdenerwowałam, nie moge doczekac sie usg i tego jak zobacze bijace moje małe serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 23 Jak Ty wyliczyłaś w którym tygodniu jesteś? Przecież niedawno pisałaś,że test robiłaś w 26dc,a może ja już ostatnio z przepracowania mam jakiś słaby zaskok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- z daty oststniej @ wyliczyłam, test robiłam 26dc i to była sobota, a dzis mamy srode, a wczoraj zaczął sie 5 -ty tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 23 Może ja jestem całkiem głupia,ale ty jajeczkowanie miałaś gdzieś tak 3 tygodnie temu,trzeba jeszcze doliczyć ok.6 dni na implantację.To ja już nic z tego nie rozumiem, a może po prostu nie umiem liczyć tygodni ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur --- tygodnie ciazy (tzw wiek ciazowy) liczy sie od pierwszego dnia oststniej @ czyli dzień w którym pojawia sie @ jest teoretycznie pierwszym dniem ciazy. :) poprzednio lekarz tak własnie mi liczył tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta jak chciała byc wyliczyc sobie termin porodu z jakiegokolwiek kalkuratora internetowego (oczywiscie w przybliżeniu) to musisz podac własnie date oststniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,rozumiem,ale tak czy inaczej Twoja ciąża ma około 3 tygodni więc nie będzie jeszcze nic widać na USG.Nie wiedziałam,że się tak liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze usg i tak pewnie dopiero w 8 tyg jakos bede zrobic musiała, moja kolezanka tak własnie robiła juz juz było wszystko widac co trzeba by stwierdzic czy wszystko jest w porzadku a to co pisałam, ze nie moge doczekac sie usg, to chodzi o to ze jak zobacze bijace serduszko to dopiero wtedy bede mogła byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:) przyznaje sie!1 zrobiłam rano test z nastwawieniem ze nic z tego nie bedzie!!! ale po 2 min zobaczyłam jasniutka kreseczke i wtedy sie wkurzyłam!!!!!!!ze niby tak niby nie!! wywalilam test bo co chwile na niego patzryłam i zastanawiałam sie czy mam moze urojenia ze tylko ja ja widze:) po pracy poszłam na bete!! 63.5 a ow miałam :) hmm jamniki mnie bolały czw piatek wiec wyhcodzi 12 dc po owulacji! NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 ale jakos nie umiem sie cieszyc niewierze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos --- SUPER!!! GRATULUJE :) udało nam sie zafasolkować w tym samym czasie prawie :) powiedz tez zrobiłas test jeszcze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi rowno nie wyszło:( takze ten miesiac jest szczesliwy!!! jeszcze tylko Titek jutro i mamy spora wesola kompanie na dolnej czesci tabelki:) zazdroszcze kochane:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.04 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....04.04 🌻Gooosha......24....Ballymena...................3 cykl....04.03 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................3 cykl....25.03 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....02.04 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....07.04 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........26...Podkarpacie.................1 cykl....24.03 🌻Robur..........30...Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl....06.04 🌻Lorunieczka....24....Anglia................... .1 cykl....20.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........30.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22....Wielkopolska..............ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.........Chorzów....................ciąża 🌻Mania23.......23....Warszawa..................ciąża 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku juz mam tabelke pieknie:) mam nadzieje ze nie trzeba bedzie na góre przezucac:) co do testu to zrobiłam przed @ w sumie nie wiem kiedy mam dostac a moze miałam:) bo nie mam regularnie a cały cykl byłam na tabletkach sterujacych wszystkim!!! wychodz dziś ok 12-13 dzien po woulacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos :):):):):):):):):):):):):):) No nie wierzę, ze tak długo trzymałaś to w tajemnicy GRATULUJĘ KOCHANA 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O RANY:-) Validos GRATULACJE :-) bardzo się cieszę, super wiadomość:-) nowy rok będzie Twój:-) ja uciekam spać bo mam owulacje i strasznie bolą mnie jajeczka:-) pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiweczynki:) dziekuje:) maz był zazdrosny ze wczesniej wiedziałyscie;) ale sie ucieszył naet nie macie pojecia:) w niedziele powtórze test:) bo normalnie nie wierze!!!!!!!!!!!!! tem 37:):):) wiec niech nie spada ;) o to ja proszę:) uszczypnijcie mnie:) aaa jedyne objawy bo bolace sutki, uczucie ciepła:) a najbardziej to ze przed @ nie mam apetytu wogle a tu rano mi w brzuchu burczy i zjadła bym co tylko nie ucieka:) z talerza:) hmmm przegrałam dduuzzee lody z Dziubaskiem:) bo ja byłam pewna ze test z krwi nic nie pokaze i miałam omamy widzac ta 2 kreske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×