Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisia 🌻 gratuluję kochana, że pomimo tak trudnych warunków udało Ci się pokonać egzaminatora ;) Kurde no mam nadzieję, że zrelaksowałaś się i wypoczywacie sobie. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu gratuluje:):):) oj wiem jak potrafia być wredni instruktorzy!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale olej to jestes juz prawnym obywatelem drogi:) witamy:) robur ma leki na wuwołanie owulacji a duhaston ma pomóc w ewentualnej ciazy!!!! dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia gratulejszyn kochana:-) Kurde no powiedz jutro swojemu ginowi co cie niepokoi. Ja miałam takie twardnienie brzucha i lekarz ok 7 m-ca przepisał mi fenoterol który brałam przez kilka tygodni,. Pamiętaj zawsze możesz jechać do szpitala. Idź na to zwolnienie i dużo odpoczywaj a szefowa niech spada na drzewo banany prostować.:-) Ania_K a gdzie Ty nam sie przeprowadzasz może na Floryde;-)? uciekam lasencje lulu. śpijcie spokojnie. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki!! cała noc sie przewracałam !!!!!!nie moglam spac!! Dzis bez 3 kaw nie wyzyje! OKI ZBIERAM SIE POMAŁU DO PRACY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem dzis pierwsza? fisia gratulacje..mnie to niestety czeka, wiem co to znaczy poczuc sie upodlonym na egzaminie ;/ ale ty ZDALAS a ja zostalam ujebana bo jestem w ciąży. nie ide dzis do pracy, ide rano na badania a potem do ginka. Kolderka witaj ;) ciesze sie ze WRESZCIE do nas zawitalas, ja cie tu zapraszalam juz w grudniu na sierpniowkach, pamietasz? cmokaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no , chyba nie pamietam , jak wiesz grudzien a szczególnie koniec grudnia był dla mnie okresem wycietym z życiorysu więc wiele spraw pomijałam , kurcze najbardziej wkurza mnie to , ze jak w końcu podniosłam sie psychicznie i bardzo chce znów próbować to praca mnie blokuje:( ehh jak nie urok to przemarsz wojsk:) aha i wszystkiego naj z okazji półrocznicy ślubu, ja ją spedzilam niestety bez męża, zreszta wogóle mało sie z nim widuje , ale tak to jest - w policji się złuży a nie pracuje , pozdrawiam was kochane i lece do pracki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, nic nie zlatwilam bo w moim osrodku nie robia tych badan ktore potrzebuje ;/ i pogoda wstretna. co do mojej polrocznicy..hmm..moje malzenskie zycie nie jest niestety sielanką, ale coz, sama wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem chorutka w nocy obudzil mnie bol gardla, goraczka i bol stawow teraz jest nieco lepiej ale mam nadzieje,ze wysiedze do 15:(:(:( jutro id do lekarza i postaram sie o 2 dni wolnego rzeby sie podkurowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek emocje opadły.mam w tyłku egzaminatora.niech ja go złape na ulicy to go przejade:D:D:D:D:D Kurde no Ty wiesz o czym mowa.ale mimo wszystko uwazam ze nie jako kobiecie ale jako poprostu człowiekowi szacunek nam się nalezy. za 3 tyg odbiór prawka. ide robić kawe która pije????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu mozemy Go razem przejechac:) ja tez Ci pomoge na pewno nie przezyje:) a ja mam dziwny dzien !!! jakas jestem rozkojazona!!!!!!!!!i chce juz 16:) prosze o kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniu23 gratuluję
:) bardzo się cieszę, bo pamiętam to co się stało:( to Ty możesz już zakładać topik - STYCZNIÓWKI 2009:) jeszcze raz gratulacje i wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 --- jesli chodzi o cykle to trudno mi powiedziec bo po poronieniu kazdy był inny tj 35, 34 dni i poprzedni 29, wiec musiałam sie niezle napracowac :) przez prawie cały cykl, bo sama nie wiedziałam kiedy moga byc owocne dni, tym bardziej ze tzw płodny sluz miałam bardzo długo w kazdym cyklu. pytałaś tez chyba o czestotliwosc baraszkowania, my tak co 2 dni srednio, zaczynająć od 7-go dnia cyklu :) robur--- bedze trzymać kciuki by i Tobie udało sie zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maniu gratuluje --- miło mi ze pamiętasz i napisałaś :) ale z tego co wyliczałam to rozwiazanie wyszło by na Boże Narodzenie :), ale to nigdy nie wiadomo, dzidzia sama wybierze rok :) w kazdym razie zobacze tez jaki termin ustali lekarz. ja wstepnie wyliczyłam termin z tej reguły... data ostatniej @ plus 7 dni, minus 3 miesiace pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITASKI KOBITKI... fisia .. ale nas przetrzymałas uuuuuu !!!! super że zdałaś a instruktor ham mu w smak GRATULUJE !!!!!! A ZAMIAST KAWKI TO STAWIAM PIWKO ^^^^^^^^^^^^^||..|\"\\ | ZIMNE PIWKO..||...||\"\"|\"\"\\___ | ______________ |||I__|__I___|) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)***** |(@) WKOńU SIE NALEżY SWIEZO UPIECZONEMU KIEROWCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniu23 gratuluję
pamiętam, bo pisałam wtedy z Tobą:) tak się składa, że i ja straciłam swoją pierwszą ciążę dokładnie w 44 dniu cyklu z tym, że we wrześniu 2007 roku:( ale wtedy w grudniu już od kilkunastu dni tliła się we mnie nowa iskierka nadziei, która pali się do dziś, bo jestem teraz w 25 tygodniu:) jeśli mówisz, że termin wyliczyłaś sobie na Święta to nawet jeszcze lepiej:) przecież to taki szczególny czas... bardzo się cieszę i trzymam kciuki:) buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku aaa nie mówiłamzałoz skarpetki :-):-):-) a teraz smarkate lata Ci się przypomniały ....... wracaj szybko do zdrówka ale chwila moj chłopina ma takie same objawy coś mi tu smierdzi ;-);-);-) buzjaczki kurde mam nadzieje że wziełas sobie troszke wolnego by odpocząć od tej szefowej gorsza jak hitler.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie fatalnie!!! Wiola cos ci smierdzi? hehehe moze maz nie zalozyl skarpet :P nio to chyba przez te lody co sie na nie skusilam;( jestem tak słaba ,ze zaczynam marudzic jak dziecko i jestem rozdrazniona,bede plakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola dzieki za piwko.wypije teraz bo później to nu nu nie wolno bo \"jestem autem\" hihihihi ale pogoda za oknem wrrrrr leje i zaraz chyba burza jaka będzie bo czarno się zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku!! do domku i do łózka:) wypoczywac:) a ja mam lenia:) jak ostatnio zawsze:) kawa na mnie nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dźiń dybry Fisia kiedy impreza? pozwolisz że się załapię bez kolejki:D:D Może jeszcze będzie co świętować...Validos i Titek się w piątek testują ale byłoby powodów do toastów hehehe:D Czekam na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug oblewania prawka jeszcze nie było.wczoraj nic nie jadłam cały dzień więc jakbym wypiła kielona to by mnie zbierali z podłogi ale to nie znaczy,że wodeczki nie będzie hihi za dwa tygodnie odbior prawka i kolejne oplaty. teraz w toto by sie przydalo wygrac na jakas fure dla fisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug juz moge sie poswiecic i od piatku pic mleko:):):) Fisiu oblewamy!! Twoje prawko:) Titus kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu, przymierzam sie do podusi wychodzac z pracy przylazla taka suka i zaczela drzec na mnie swoja oblesna morde o jakis duperel zupelnie niesłusznie oczywiscie poszla na skarge do mojej kierowniczki i wykrzykiwala na korytarzy suka,kurwa jebana,dziwka zajebana,szmatławiec i chuuuuuuuuuuujjj jej w doopeeeeeee no musialam sie wyzyc:) ide wstawic ryzyk i sie klade jak dam trade sie wygrzebac to wpadne do was poklachac:P ta czekamy na titka i validos:) Fisia twoje zdrowie zapijam wode z polopirynka😘 nasz driverze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka dziewczynki, ale u ,mnie pogoda paskudna, pada i pada, wiecie co mialam strasznie krótki cykl, 23 dni szok, teraz zaczęlam nowy dzisiaj jes 9 dzień cyklu a ja juz mam słuz nitki, kupilam sobie teściki owulacyjne, ale jeszcze nic nie wyszło :(((, zobaczymy co bedzie dzisiaj, zaczął mnie pobolewać delikatnie brzusio, moze owulacja bedzie, mam nadzieję, Validos i Tiek trzyma kciuki za 2 kreski, ja też czekam na 2 kreski ale na teściku owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko Kobietki:) Witam Kołderke:) Urodzinowej koleżance wszystkiego Naj:) Ja 20dc i już mam chyba odchylenia;) Powiedzicie co ja mam myśleć...od soboty czyli 16 dc mam pobolewania w brzuchu tzn dolnej części bóle/ pobolewania takie jak najczęsciej sa przed okresem....zazwyczaj tak miałam dwa jeden dzień przed okresem...a teraz to zdecydowanie jakoś tak inaczej....poza tym chyba już naparwde mam jakies urojenia bo dzis mnie zemdliło przy obiedzie...Co ja mam o tym myślec..Staranka były od 9 dc co dwa dni...czy moge mieć nadzieje....Czy już mam zamówić sobie psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mani 23 ;) Dzięki za informację ;) My staramy się w tym cyklu od 7 dnia cyklu....:), później, 9, 10, 12, no i planuję jutro kolejne staranka :), testów owulacyjnych nie robię na razie (coś ze mnie spływa jakby śluz) hmm może jutro przed starankami zobaczę co i jak.... Do Basiuni....ja podczas I staranek w odtatnim cyklu też mialam takie pobolewania, w dole brzucha, hmm od połowy cyklu jakoś :(, też chyba pójdę niedługo do psychologa bo bardzo chcę a tu nie wychodzi....;(, może wraz z wiosną przylecą bocianki i przyniosą nam fasoleczki z ciepłych krajów, basiunia trzymam ogromne kciuki za Twoje szczęście...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nam wszystko się ułoży w brzuszkach jak zechcemy (wedle naszych marzeń).... Może te bocianku skierują lot w nasze strony.....:) Oj oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko w koncu juz wiosna:) wiec bociany na pewno przyleca;) a ja sie objadłam spagetti:) I AZ MNIE MDLI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Fisia gratuluje!!!!!!!!! a pewnie kij mu w oko! grunt ze zdalas! Dziubuss! no ladnie pojechalas z tekstem! :) nie mysl o suczycy, pomysl o czyms nieziemsko boskim i niech widok ten na nerwy pomoze. Validosek ja testuje sie jutro, bedzie to 23dc ale wedle moich obliczen owulka byla 12-14dc, moze to i za wczesnie,ale dluzej nie dam rady, test juz zakupiony,mozna go robic juz 4dni przed planowana @. A ja czuje sie ogolnie strasznie slabo, dzisiaj nawet mnie mdli i jestem strasznie rozkojarzona i ciagnie mnie w dole od kilku dni tak co jakis czas, zwlaszcza jak cos podnosze. Mam tez lekkie plamienie, pisalam juz wczesniej, i dzis znow sluz podobny do jajka z tymze lekko rozowy, no i mam klina... Dzis tez sie nie wyspalam, sasiadce podpalono samochod na podjezdzie do domu, straz przyjechala, pelno piany, a ja spalam jak kamien i nic nie slyszalam nawet dobijanie do drzwi, ciekawe co chcieli...chyba bysmy swoje auto przestawili, bo odleglosc wynosila ok 25m od tego plonacego, niezla jazda, wiec wyobrazcie sobie jaka bylam i jestem zmeczona, zeby czegos takiego nie slyszec!!!! i spalismy w najlepsze, rankiem bylo niezle zdziwienie... ide pograc w kulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×