Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

to ja:) Naprawde trzeba mieć tempo zeby nadążyć za Waszą energią, ale do rzeczy....dziewczyny u mnie dzisiaj pobódka o 6 rano bo wzięłam wolny dzien i poszłam zrobic badania, ale rano nie wytrzymałam i zrobiłam jeszcze test..no i nie wierzyłam własnym oczom dwie kreseczki...jedna wprawdzie bledsza ale jest. Nie powiem Wam jak sie czuje bo nie wiem sama Teraz tez wezme sie za robote, dobrze mi zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No zasuwacie rewelacyjnie :D Cebulko ja Basi daję gripe water w strzykawce powolutku i na początku też sporo wypluwała bo pewnie smak był dla niej dziwny ale teraz się przyzwyczaiła i właściwie wszystko ładnie połyka. Daję jej tylko po południu jak widzę że robi się niespokojna i np. nóżki kurczy, zazwyczaj bardzo szybko pomaga i Basia wypuszcza te wstrętne gazy z siebie :) Wg ulotki można to podawać i 6 razy na dobę ale ja narazie stosuję doraźnie. Kamila nigdy nie jest za późno by nauczyc się czegoś nowego :) A prawko przyda Ci się jak już Twój upragniony Maluszek pojawi się na swiecie :) Matyysha 🌻 miłego dnia po pracy :) Ja jeszcze parę godzin z dzieciakami Softis a właśnie zastanawiałam się jak poszła \"akcja ręcznik\" kurrcze szkoda że nie wyszło, może dziś się uda... MM_Jadziunia - wysłałam Ci moje fotki na maila i link na NK :) czekam na rewanż Fisia gratulacje dla Bartusia za przespane nocki Asik to chyba coś w powietrzu wczoraj było bo moja Weronika tez zasnęła o 18 i obudziła się o 7 rano :) Teraz jest w przedszkolu ale zaraz po nią zmykam bo dziś tylko do 12.15 Tyllkaaa 🌻 na poprawienie humorku, mam nadzieję, że dzis juz lepiej i ja tez kakao poproszę :) Dziubassku trzymaj się, z każdym dniem będzie lepiej 😘 Hanna zapraszam na \"zielona wyspę\" u nas już wiosnę widać a dziś nawet czuć już ją w powietrzu podobno w weekend ma być 22 stopnie!!! Juz się cieszę trawkę sobie skoszę... ach wiosna :D Miłej pracy, pomimo wszystko A moja Basia spała dziś od 20 do 2.00 a potem karmienie 0 6.00 i znowu spanko do 10.00 i teraz tez śpi (oczywiście zasnęła w aucie, w foteliku - jej ulubiona pozycja i miejsce do spania). Spadam po moja Gwiazdę do przedszkola 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek kochana trzymam kciuki by wszystko było dobrze 😘 No dobra muszę uciekać... ale takiej wieści nie mogłam zostawić bez komentarza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K. wywołałaś wreszcie jakąs emocje na mojej twarzy...płyną łzy pewnie z niedowierzania i wzruszenia. Dziekuje:) Tak własciwie jeszce nikt nie wie oprocz mojego narzeczonego, stomatologa i gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu baardzo Ci dziekuje 🌼 jestes kffana ale niestety humor do bani i trochu mnie cosik muli po żąłodeczku :(:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja tylko na chwilke, mały co prawda spi ale jutro mamy gosci i zabieram sie do sprzatania. pozdrawiam cieplutko Was wszystkie, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo motylku :) lepszego momentu na zmianę topiku znaleźć nie mogłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooooooooooo mamy zapylonego motylka Motylku wielkie GRATULACJEEEEEEEEEEE.nie ma się co zastanawiać .Trzeba się się cieszyć i skakać z radości.wszystko bedzie dobrze zobaczysz:):):):) dziewczynki u mnie też wiossenie aż okna pootwierałasz szerzej .mój synuś leży na leżaczku i gdzieś padałuje.ciekawe gdzie on tak biega na leżąco koug oj zapomniałam o chomicku.musze dzisiaj zasiąsc do gry i powalić go poduchą zobaczymy czy nie straciłam kondychy a gdzie nasza Titusiowa mamusia? pewnie siedzi w kuchni i wcina łakocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci z całego serca nadmiaru wagi rzygania co rano a za +- 9 miesięcy krzyku całą noc !!! a tak poważnie to nawet nie wiesz jak się cieszę-zawsze to radosna nowina kiedy na topiku kolejna dziewczyna chwali się 2 krechami na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTYLKU poprostu superrrrrrr i wielkie gratulacje :) Dbaj o siebie i maleństwo:) Ja mam doła i to nie tylko z powodu męża a właściwie jest to z nim związane, jest na chorbowym a potem do zwolnienia i to chyba źródło naszych probemów. No bo jak ja mam planować dzidziusia jak nie wiadomo jak będzie z jego pracą i jestem zła na niego o to chociaż wiem ze to nie jego wina. Do dupy to wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku--- 🌻 ale ekstra nowina, kurcze pamietam te emocje jak to było kiedy i ja wariowałam z testami :) kurcze chciałabym to jeszcze przezyc ale nie wiem czy przez moja bardzo trudna ciaze nie bede sie bała dziubasku--- super ze tatus tak zajmuje sie maluszkiem :) i brawo dla Was za pierwsza kapiel :) co do płaczów to powiem Ci ze mimo tego ze Szymonek ma juz 3,5 miesiaca, to zawsze jak tak płacze to mnie ogarnia panika ze cos nie tak jest, takze rozumiem Cie doskonale :) cebulko--- a co juz wprowadziłas do diety??? ja ostatnio to nawet czekolade pałaszuje tak po troszku :) tylka--- w taka pogode to ciezko o dobry nastrój a jak dochodza inne problemy to fakt nie jest łatwo ale głowa do góry 🌻 fisiu--- ochy Ty jedna, ale mi smaka narobiłas tymi sledziamy, a ja nie moge jest tych rarytasów ;) a gdzie podziewa sie malwinka i agi??? koug, moze ty masz od nich jakies wiesci?? aha nowe koolezanki, ja tez chce zdjatka ale nie pamietam swojego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się robi te śliczne kwiatki ? bo też chcę takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softisku w taki nawias[ ] wpisz kwiatek aaaaa wysłałam Ci kochana zaproszonko na Nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis robisz [] a w środeczek nawiasu wpoisujesz kwiatek :) prosze bardzo i łap ode mnie kfffiatuszka 🌼 Maniu to prawda :(:(:( ta pogoda to juz jest nie do zniesienia tylko szarość za oknem ja chcem juz zielone kolorki i kffiatuszki wogole żeby było korororwo ;-p 🌼🌼 Motyleczku GRATULACJE :):):) i co najważniejsze spokojnych 9 miesiecy ale popieram tez Kogu he he :):):) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kofany:) i ja Ci zycze mdłości:) conajmniej 115 cm brzuszka:) kopniaków w nocy:) gratulujeeeeeeeeeeee widzisz jak tu sie szybko w ciaze zachodzi:) byłam biegac po urzedach! dobrzez e brat maszerował z małym po osiedlach a ja pozałatwiałam wszystko!!! podaje krupnik i nalesniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja poproszę nalesnika Motylku dziewczyny Ci życzą mdłosci i innych dolegliwości a ja Ci życzyć nie bede rozstępów bo mogę Ci dać moich kilkadziesiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiatek} {kwiatek} {kwiatek} ćwiczę ... wpisywanie :) kwiatuszki dla mojego aniołeczka w niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co i nico [ kwiatek] 🌼 🌼 no może teraz ponownie dla Karolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co i nico [ kwiatek] 🌼 🌼 no może teraz ponownie dla Karolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chcieć to móc nauczyłam się .Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam bo się 15 -ta zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miarę Ok.Było ciężko z zasypianiem małej przez dwie noce,ale odkąd śpi z nami w łóżku pociąga sobie cyca ok.4.00 , 5.00 rano i śpi dalej.Mieliśmy od dwóch dni problem,bo robiła dużo kupek i strasznie wodnistych.Położna kazała odstawić prawie wszystko z jedzenia,aby sprawdzić co małej nie pasuje - banany,jabłka,herbatki z koperku i mlekopędne,ser biały i żółty,kawę,sama nie wiem co mam jeść.Dziś faktycznie robi kupę raz na 3 godziny i nie leci z niej,kupa jest żółta ale bardziej grudkowata niż wodnista i nie bulgocze jej tak strasznie w brzuszku. Motylek Wielkie gratulacje. Postaram się wysłać Wam zdjęcia małej,jakoś ciągle brakuje czasu.Dziś mała co zasnęła to się budziła i ciągle na cycu,bolą mnie brodawki,zwłaszcza prawa (bo normalnie mam wklęsłą ale mała mi wyciąga,porobiły mi się takie ranki,niestety mała nie toleruje nakładek AVENTu,więc jeszcze cierpię przez pierwsze 10-15 sekund,potem już tak nie boli. Ile krwawiłyscie po cesarce,bo mi już prawie nic nie leci i leciutko mnie pobolewał dziś brzuch na dole - wiem,że to niedobrze,ale nie mam ochoty na kolejną wizytę u ginekologa.A może macica już się oczyściła,w szpitalu mocno krwawiłam i niby wszystko było Ok.Do tego znowu powiększył mi się żylak na siedzeniu - od lewatywy,strasznych wzdęć a teraz mam problemy z załatwieniem się - zaparcie (dzięki diecie bez owoców:( - taką mam ochotę na owoce,że szok. Sory,że nie mogę Wam wszystkim odpisać,ale piszę jak mała śpi a dziś miała straszne problemy z uśnięciem,budziła się co pół godziny od godziny 10.00. Cały czas Was czytam,bo jak karmię to drugą ręką moge operowac myszą,ale nie mogę pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia.Gdyby któraś chciała jeszcze podajcie maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku kup sobie bepanthen na te pogryzione brodawki-po 3 dniach zapomnisz o bólu. Malwina faktycznie się straciła po porodzie ale Agi jest i czyta na bieżąco.Nie zawsze jednak może usiąść i coś napisać.Pozdrawia Was wszystkie.ciekawa jestem jak tam Schering........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur ja też poproszę zdjątka ;) Dla głodnych kopytka szpinakowe i schabowe zraziki w warzywach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nazywa radość:)!!Dziekuje kobietki za wszelki zyczenia. Mam nadzieje ze sie spełnią wszyskie, choc z tym tyciem bym nie chciała:), ale jesli przez to malenstwo bedzie bezpiecznie sie rozwijac to niech i to sie spełni. Co zrobić jednak z tym strachem? Narazie mam brac lek przeciwko poronieniu. Fajnie tu być, poczułam sie jak czesc rodziny. Dziekuje🌼 Robur ja tez chce zobaczyc dzieciątko. Mój mail aga.perz80@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×