Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hehehehheheheh dobre z tym dziurkowaniem :D :D :D :D o takim czymś nie słyszałam, ale to kurczę też nie to ;) hehehehe tatuś za bardzo zainteresowany nie był :) grillowana pierś z kurczaczka i sałatka grecka, ktoś chętny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus mam las nieopodal domu wiec sie wypusciłam się z dzieciakami. Ty sobie ziemi moją teściową nie niszcz bo ona jadowita to by nawet chwasty nie wyrosły:D:D Koug Ty cholernico jedna aż się zakrztusiłam herbatą jak o tych dziurkach przeczytałam .Co jak co ale na to bym nie wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Koug:) pierog i stanął w gardle od tego dziurkowania:) mój synek miał piekna czupryne po porodzie:) a ja zgagi nie miałam:) Softis:)to nie moje okolice:) ja za Rzeszowem:) Matyysha ja tez przed ciaza zrobilam badania za prawie 1000 zł bo w cize nie mogłam zajsc! jak sie okazało badania dobrze ale nie miała owulacji! trzymam kciuki!! a świat:) mój tez nie był tak kolorowy dopóki nie trafiam na mojego gin:) powodzenia:) banitka ja dzis na obiad pierogi z jabłkami:) o 20 na Vacu ide:) musze zbijac zbede kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffffffffffffffffffffffff od rana staram sie nadrobic zaleglosci i przeczytalam wlasnie:) Validosku kupilam esputicon i chyba zaczne podawac na wszelki zeby nie miec problemow z małym hmm zauwazylam cos dziwnego od 3 dni ma takie swoje godziny(zwykle miedzy 13-14) gdzie marudzi ciagle i placze i wlasciwie nie wiem o co mu chodzi :O Hanna ja mam niedoczynnosc tarczycy i jak zaszlam w ciaze TSH skoczylo do 5,5 i bylam spanikowana a to jeszcze nic bo po miesiacu podskoczylo do 8,5 to juz w ogole podwyzszalam dawke leku i jakos udalo sie zbic do norm i tak lecialam na euthuroxie 125 az do porodu a od tyg biore euthyrox 100 bede musiala w przyszlym tyg sie skonsultowac z endo co dalej robic a dziwne bo w ciazy endo kazala mi brac jodid:O juz nic nie rozumiem... WITAM NOWE KOLEZANKI 🌻 przykro mi ,ze spotkaly was takie smutne chwile ale teraz juz musi byc dobrze, na topiku sa same kochane dziewczynki i z nimi napewno bedzie wam razniej :) Fisiu dzieki za porady herbatkowe:) wczoraj byla u nas polozna i uznala,ze nasz maluszek jak na wczesniaka i takiego chuchraczka jest strasznie silny co mnie ogromnie cieszy i napawa duma:) dzis bylam na zdjeciu szwow, potem zakupy, troche walczylam z małym,zrobilam zupke a w miedzy czasie nadrabialam topikowe zaleglosci i teraz jestem padnieta a tu pora karmienia :) zajze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo no nie pare godzin mnie nie ma i juz tyle czytania:-) Validos ja też chyba zaczne chodzic na jakies ćwiczonka, może basen. Titus a wiesz że dzis dzień teściowej?:-) ja własnie zaraz bede dzwonic do swojej:-) niech wie ze synowa dobra i pamieta;-) Fisia tez badz super synową i zadzwoń, przeciez życzenia nie muszą płynąć z głębi serca:-) :-) Koug z tym sexem to było tak że ja sie kłade i mówie do faceta\" obsłuż sie sam\"?? dobrze pamietam? jak w pracy? ja w koncu nie poszlam do gina bo mi sie odechciało, byłam na spacerku niby 12 stopni i wypiździło mnie ze hohoooo. dziewczyny z topiku \"obumarla ciąża\" kazda z nas musi przejsc swoją żałobę, jedne dłużej drugie krócej. ja tez tam byłam, ale dłuzsze dołowanie nie przynosi nic dobrego. Mnie ta strata bedzie bolała do końca życia, ale dzis tule moją Perłe i wiem ze warto było sie podniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś co Ty krejzolko proponujesz absynthe??? toż to skrejzolić można na maxa a jakie ma się przy tym odjazdy łohoho!!! A tak serio to nawet nie radzę Ci próbowaćteraz tego cholerstwa zwłaszcza ze względu na właściwości o 60% nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie podejscie... Siedze z kieliszkiem wina...dzisiaj powinna nadejsc miesiaczka ale jej nie ma. Jakas taka rozbita jestem. Wiosna za oknem a ja taka byle jaka.boje sie kobiety. w styczniu miałam zabieg... czy to nie za wczesnie? Zyłam normalnie, chodze do dentysty, a tu znak zapytania. Poza tym nie napisze o tym co na obiad bo mam narzeczonego który jest kucharzem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek ale ci dobrze:D dziewczynki uwaga uwaga zaraz bedziemy kapac małego to nasza pierwsza samodzielna kąpiel w domu (poprzednią nadzorowala moja ciotka ktora jest pielegniarka) zdam relacje czy przezylismy:P bo mały niecierpi wody i strasznie wrzeszczy az uszy wiedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! nie nadarzam Was czytac i tak nie mam za wiele czasu a tu takie elaboraty haha :) dziubasku--- Szymonek tez na poczatku sie wydzierał ale po pewnym czasie polubił kapiele. daj znac jak Wam poszło, a co do zmeczenia to ja tez na poczatku chodziłam dosłownie jak ząbi aha my tez stosujemy esputicon :) dzis znów bylismy na rehabilitacji z małym, oj biedny znów sie wydzierał i obslinił całą piłke Fisiu--- a propos slinienia to , Ty chyba cos pisałas o tym, moj Szymek tez pakuje łapy do buzi i ślini sie strasznie jak ley na brzuszku to az mu kapie slina dosłownie :) softis--- witaj u nas :), mam nadzieje ze i dla Ciebie nasz topik bedzie szczesliwy :) cebulko--- powiem Ci ze ja to nie mam ochoty za bardzo na bara bara ;), nie wiem czy o za sprawa laktacji ale jak tylko głowe układam na podusi to spac mi sie w mig chce, moj męzulek to nie ma za dobrze teraz ze mna, poza tym nie moge brac tabsów a boje sie tez kolejnej ciazy jak cholera i moze i to mnie hamuje??? validku--- ja tez mam jezyk niemowlat ale tak całej od dechy do dechy to nie przeczytałam, powiedz a które rady zwłaszcza u małego stosujesz??? a słuchaj ja przez pewnien czas tez Szymka pozniej kapałam by mi mniej w nocy sie budził i skutkowało, teraz sam tak sie ustawił demulina--- oj oj oj, a moze bociek wczesniej przyleci ;) banitka--- u nas na pewno nie bedzie alkoholu, no najwyzej winka troszke do smaku po obiadku, lub na lepsze trawienie jak kto woli, poza tym to mamy taki problem z cgrzcinami ze moja mam nie lubi sie z meza mama i obawiam sie ze jesli bedzie mało osób i one beda na siebie skazane to bedzie dretwo hanna- sprezaj sprzezaj sie z pisaniem pracki przed ciaza, ja nie zrobiłam tego i teraz jeszcze pisanie czeka i obrona brrr asik--- ja nie brałam tabsów, mi gin powiedział ze samo sie powinno wszystko wyregulowac i ze na razie to trzeba poczekac, poza tym ja od razu chciałam sie starac znów o dzidzie wiec nie chciałam słyszec o rzadnych tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!! No wlasnie :( Nie wiem czy dobrze zrobilam. No nic, wezme to opakowanie do konca i poczekam miesiac . Gin powiedzial ze nie powinnam sie starac wczesniej niz minie pol roku, pewnie dlatego przepisal...Wiec jak zaczne sie starac na przelomie kwiecien/maj to bedzie juz przeszlo 5 miesiecy po stracie mojego Aniolka. Wierze w to ze bedzie dobrze!!! Jak na razie trenujemy z mezem i kiedy przyjdzie odpowiedni czas chcemy wygrac \"Mistrzostwa\":) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec kąpiel zaliczona:) nie było tak zle jak myslalam! postaralismy sie zeby bylo szybko i sprawnie mąż trzymał małego ja myłam i jakos dalismy rade:) hehe u nas jest podzial moj P robi pępuszek i pomaga ubierac małego a tak w ogole to powiem wam,ze zauwazylam ogromna zmiane w mezu albo nie zmiane a nowe oblicze... jak tuli synka i go całuje i nazywa skarbulkiem albo kochanie:):):) az sie czasem wzruszam bo on nie jest wylewny ale widac dzidzioch obudzil w nim instynkty ojcowskie:) teraz mam chwilke na odpoczynek wiec lece papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja znów jestem noc całą więc pisz jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe udało się i pierwsza wstałam, jak nigdy :D:D:D:D:D serwuję kakao na śniadanie, jak któraś chce :] i zmykam do pracy :)))) miłego dnia Wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć . no ja już pije kawke w pracy, dobrze że dziś piątek to i kawka lepiej smakuje. Akcja ręcznikowa nie wypaliła bo mąż poszedł na halę grać w \'\'siatkę\'\' i nadal nic z tego...ehhh...zaczynam się łamać.Ale może dziś się uda.Wczoraj na aerobiku zmęczyłam się tak że ledwo ciągłam nogi do auta.No i jeszcze trzeba było oprzeć się pokusie zakupu ciasteczka w pobliskiej cukierni, ale wyszłam z tego zwycięsko! A KOUG dzięki za wiadomośc na NK i zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koug postaram sie wysłać zdjęcia i zaproszenie na NK, ale w domu nie mam kiedy siąśc do kompa. Jesli chodzi o wybór lekarza, to zostałam u mojej pani gin. Hanna Żwirska-Lembrych. Stwierdziłam, że zna mnie od pierwszej ciąży, wie co przeszłam i nie ma sensu jej zmieniać, poza tym jest bardzo cenionym lekarzem i pracuje w szpitalu, więc jak by co to jest pod ręką. Jak mam jakies pytanka to zawsze do niej dzwonię i nigdy nie odmówiła pomocy. Czasami jest mało rozmowna, ale za to ja cały czas mam mnóstwo pytan:) Byłam tez na konsultacjach u dr. Jakimowa miał takie samo zdanie na cala sytuacje co moja, więc tak zostało jak jest. Na usg w 14 tyg. byłam u dr Mączki - super facet, sympatyczny, duzo mówi, tłumaczy i bardzo mi przypadł do gustu. Mojemu mężowi też, więc na nastepne ważne usg tez ide do niego. Dziewczynki, macie takie tempo, że jak tak dalej pójdzie to ja zostane w tyle. A teraz do pracy. Dobrze, że piatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:-) Dziubasku spróbuj wlać troszkę cieplejszej wody do wanienki i zobaczysz że Kubusiowi spodoba się kąpiel, moja Norma lubi tak cieplutką jak ja, na początku tez jej sie nie podobało ale podwyższyłam temp. i od razu może nawet spać w wodzie:-) Aniu kupiłam gripe water, powiedz mi czy ty dajesz bezpośrednio do buzi z łyzeczki czy moze mieszasz z mlekiem. Bo Normusia niestety wypluwa prawie wszystko co jej zaaplikuje:-( a chce jej dawac bo wprowadzam powoli nowe rzeczy i nie chce by cierpiała:-( i jak czesto dajesz, mówiłas chyba ze 2 razy dziennie. robie inke i serwuje biszkopty jak zwykle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka🌼 No ładnie znowu dzisiaj zaspałam a to za sprawą mojego syna ,który przesypia całą noc:D:D:D debulko ja lałam do smoczka od butelki i w ten sposób mały to wypijał.nie mieszałam tego z mlekiem MM jadziunia i softis miłej pracy.W mojej stopce znajdziecie mój adres mailowy to poproszę zdjęcia lub linka na NK oczywoście się odwdzięcze matyshyshaa a co z kakao dla mnie????? nie zdązyłam:( lece do głodomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Ja wprawdzie wstalam o 7 ale dopiero teraz udalo mi sie dorwac do kompa. Moj kochany synek (4 lata)jak wczoraj zasnal o 18 tak sie obudzil dzisiaj o 7. Wieczor mialam spokojny :) No ale rano molestowal mnie i nie mialam wyboru, zgodzilam sie aby chwile pogral na komputerze. Tak wiec dopiero jestem. Ja chetnie skosztuje biszkopciki a do tego zaserwuje gorace kakao :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :):) no to fakt nie mozna za wami nadążyc hi hi ;-P łobuziary dafodilku bede próbowała do skutku. cos mi poczta staje pezy 43% i dalej iść nie chce :(:(:( asik79ja tak samo jak ty dopiero sie dorwałam do kompa,bo wczesniej zaspoałam do sql :( taeaz mam godzinke wolna wiec pomyualała : hmm napisze do krejzolek i poczytam co tam u nich Wiecie ja ostatno przez 4 dni mam tak chu**wy humorek ze to jest szock:(:(:( i nawet czekolada nie pomaga tak jak zawsze :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj fisiu jeśli tylko masz ochote to zrobie ci kakao tylko takie z pianka :):)he he z przepisu mojkego taty ale jest pyszneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupiłam wiaderko pysznych sledzi po góralsku która chetna????? powracając jeszcze do chrzcin to u mnie będzie tylko wino do obiado-kolacji(chrzest jest o 16.30) i szampan do torta aaaa mam takie pytanie.Ile u Was kosztuje w kościele chrzest????pytam bo wiem ,że co kościól to inny cennik.u nas 150zł+opłata dla kościelnego ale nie wiem ile bo dzisiaj ide do tego gościa to sie dowiem ile doliczy Dziubassek ja jak Bartka przywiozłam ze szpitala do domu to pierwsze kąpiele to się tak darł jakby go ze skóry obdzierali ale powiem Ci dlaczego.W szpitalu najczesciej kąpią dzieci pod kranem.Tak na szybkensa więc te dzieci sa wystraszone na maxa.mojego jak przywoziły po kąpaniu to przez dobre 10min był w szoku dopiero jak go poprzytulałam to zasypiał spokojnie.zobaczysz ,że teraz bedzie coraz lepiej aż w koncu bedzie się Kubuś się relaksował w wanience i nie bedzie z niej chciał wyjśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu kochana z tymi maluszkami tak jest właśnie ,że marudzą a my nie wiemy co im jest ani jak im pomóc.I czasami jesteśmy takie bezsilne,że siadamy i płaczemy razem z nimi.Kochana przejdzie mu w koncu to marudzenie albo znajdziesz tego przyczyne.Idź się wyspać jezeli masz taką możliwośc a jeżeli nie to dawaj Kubusia na topik my się nim zajmiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) we Wrocku słońce zaczyna się niewyraźnie przedzierać przez chmury..ptaszki z ciepłych krajów jeszcze nie wróciły...trawa ma kolor jeszcze bardziej brązowy i jest zmaltretowana po zimie...czekam ... czekam i czekam na wiosnę!!!! bo tak ją uwielbiam i wiem, że wtedy będę miała większy power do życia🌼 dobra starczy tej poezji:) za chwile zmykam na miasto i do pracy- do 22 mnie weekend nie bardzo dotyczy bo bedzie pracujący...ale wynegocjowałam wolną niedzielę, żeby pobyć z moim kochanym mężem:) Koug chciałabym mieć tyle siły co ty!!! ale ze mnie śpioch jest straszny:( i jak mogę to śpię średnio 10h:) dzisiaj miałam sen a nie lubię takich bo potem mnie to męczy- sniło mi się, że rodzę dziecko, poród bez bólu poszło bardzo szybko, dziecko duże i zdrowe a ja zachwycona...do czasu bo okazało się że ktoś chciał mi je zabrać i musieliśmy sie ukrywać i uciekać........az się obudziłam!!!! nie lubię snów!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie się Kochane!! miłego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta, Dziubasssku głowa do góry mój Bruno przedwczoraj cały dzień nie spał, aż balam się co będzie w nocy, ale spał i cały prawie dzień wczoraj, więc znowu bałam się o noc... dałam mu pierwszy raz butlę, tak na spróbowanie, spał do 2.00 a potem do 7.30:) dziś też mu dam :))))❤️❤️❤️ dzieci, a szce=zególnie tkie maluszki nie mają jeszcze określonego rytmu dnia, dlatego może być różnie... i to naprawdę róznie, bo mój syn ma już ponad dwa miesiące i nie odróżnia jeszcze pór dnia :) robi co mu sie podoba i ja mimo tego, że staram się narzucić jakiś porządek dnia, mogę sie wypchać watą:) Koug a Ty co ?!? Nocny Marku :) pamiętam, jak byłam w ósmym miesiącu to nie spałam przez 2 tygodnie, wyglądałam jak zombie. nikt nie potrafił mi pomóc a mój sen autentycznie trwał 15 minut na dobę. Zostałam mistrzynią gier internetowych... to były czasy... tęskni mi sie trochę za ciążą, mimo wszystko, ale jak patrzę na tego małego urwibobka to zaraz mi przechodzi... 🌼🌼 sałatka owocowa z twarożkiem , któraś reflektuje!? o! ryczy! spaaaaaadaaaaaaaam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa baaardzo chetnie sie skusiłabym na Twoja sałateczke:( qurde cosik mi nie dobrze ide zrobic sobie mięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny już po pracy....ależ dobrze :D:D:D:D normalnie aż szczęśliwsza jestem pomimo tego okropnego bólu głowy... a teraz zabieram się za porządki i obiadzik :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×