Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Motylek Ja przez całą ciążę się denerwowałam czy wszystko w porządku.Na każdym USG drżałam czy wszystko OK z małą.Ponieważ miałam skurcze od co najmniej 16 tygodnia ciąży (mówię o takich twardnieniach brzucha) to dodatkowo się bałam.Potem niestety główka parła mi na szyjkę i lekarka mówiła,żeby dotrwać chociaż do 35-36 tygodnia,leżeć itp. a tu udało mi się dotrwać do 39/40 tygodnia.I wyobraź sobie,że całe szczęście,że pojechałam do szpitala jak zaczęłam mieć skurcze co 5 minut,bo w wypisie ze szpitala napisali mi,że zagrożenie pękniecia macicy (rozjeżdżenie blizny pocesarkowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś dla mnie wzorem. Marzy mi się szczęśliwa ciąża, wiem, że pewnie bedzie inna niż pierwsza, ale najważniejsze zeby była zdrowa. :) Narazie podchodze do tego faktu w ten sposób, że co ma być to będzie. Zycze Wam wszystkim miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem Roburku dzięki wielkie za zdjęcia.Milenka jest słodziuśka a usteczka jakie ma całuśne. co do cesarki kochana to ja długo krwawiłamze 2 tygodnie napewno dziewczyny Wy tu serwujecie takie pyszności,że jak tu dbać o linie:):) Motylek bo my tu jak jedna wielka rodzina.Koug jest żoną mojego męża.Ja jestem żoną jej męza.a ostatnio nawet zostałam babcią jej syna:D:D:D:D:D:D:D:D co do dziewczyn które się przestały udzielać to jest to przykre bo tak szybko zapomniały o nas.I nie jest wytłumaczeniem ,że mają dziecko i nie maja czasu no bo przecież my z dzieciakami na rękach zasiadamydo komputerów ,żeby skrobnąc kilka słow Agi jest usprawiedliwiona bo za pośrednictwem Koug pisze chociaż ,że żyje wielkie buzi Agi za to 😘 a Tituśiowi trza nakopać po kostkach bo dzisiaj się nieodmeldowała a POWINNA hihi:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Bóg stworzyl Adama i Ewe, rzekl im: - Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojaco, a ... Wtedy Adam skoczyl do przodu i krzyknal: - Ja! Ja! Ja Ja to chce, prosze, Panie, proooosze, proooosze, istotnie ulatwi mi to zycie. Ewa sie zgodzila, mówiac, ze takie rzeczy nie mialy dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dal Adamowi prezent, a ten zaczal krzyczec z radosci. Biegal po Rajskim Ogrodzie i obsikiwal wszystkie drzewa i krzaki, biegal po plazy wysikujac rysunki na piasku... Nie przestawal sie z tym obnosic. Bóg i Ewa obserwowali oszalalego ze szczescia mezczyzne, gdy Ewa zapytala: - Jak jest drugi prezent? Bóg odpowiedzial: - Mózg, Ewo, mózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą Motylku widzisz przyfrunełas na odpowiedni topik:-)gratuluje kochana 🌼 dbaj o siebie. Fisia masz racje , ja własnie pisze jedna reka dlatego bez znakow polskich:-) a na kolanach mała terrorystka podskakuje na kolanach i pierdziochy puszcza:-) Banitlka jakie ty pysznosci gotujesz:-) ja wszystko na parze gotuje. Mania dzisiuaj pierwszy raz zjadlam piers z grilla, jem surowe jablka, nawet troche soku wypiłam, wczoraj sałate. musze wrocic do zywienia normalnego bo boje sie anemii, a mam skłonnosc do tego. ide zaraz kapac moja krolowa:-) dzis na tvn testosteron:-) obejrzyjcie. miłego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozna kazala mi dawac malemu glukoze z woda na co to jest? i kiedy podawac preparat na kolki?podczas posilkow,przed czy po? no i do jedzenia czy do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! padam! moje dziecko w dzien zasypia -masakra !!!!!!!! jak usnie to 10 min i sie budzi!:( jestem wykonczona! próbuje od dwóch dni spania w łózeczku i mam nadzieje ze bede wytrwała w tym działaniu!!! ale powiem Wam ze czasem mam ochote wziasc i uspac na rekach:( dziubasku napsałam sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila -jak wejdziesz na NK kliknij na swoje zdjęcie-otworzy się Twój profil z linkiem na górze. Jadziunia i Robur -dzięki za foteczki :) Ja znów w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł z rana u mnie wszyscy w domu spia tylko oczywiscie ja na nogach od godziny, a tak by sie pospalo w sobotni poranek:-) serwuje inke i tosty z dzemem, proste ale smaczne;-) dziewczyny nowe ja tez prosze o wasze zdjecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heloł :) to ja się łapię na tościka z inką i do wyra :) P.S. Kasia sorki wiem że czekasz ale jakoś ie mam kiedy się zebrać i pójść na pocztę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczełam dzien od inki. Czy któras z Was moze mi wytłumaczyc na czym polega Wasz kontakt na NK?I czym można sobie na niego zasłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek GRATULACJE:) u mnie noc jako tako,bynajmniej lepsza niz poprzednia ale za to walka o zasniecie byla dluuuuuuga i meczaca:O dzis tatus 1 dzien poszedl do pracy a ja zostalam sama z malym,mam troche obawy :( no i martwi mnie,ze maly za malo je ma juz 9 dni a teraz zjadl tylko 65ml mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja wczoraj nie mogła zasnąć,ze trzy razy wkładałam i odkładałam do łóżeczka.W końcu zmęczona zasnęła o 0.00 a ja razem z nią.Obudziła się na jedzenie o 4.00 i od 4.30 do 7.30 spała ze mna w łóżku.Teraz znowu śpi.Z pół godziny leżała sobie sama w foteliku samochodowym,nie płakała,ogladała sobie okno.Trochę jest czasem problemów z zasypianiem.Zasypia na cycu a jak odkładam do łóżeczka robi się żywotna.Nie wiem dlaczego. Dziubassku Nie wiem ile moja zjada,bo praktycznie co godzinę na cycu.Zdarza jej się ulać i to czasem sporo.Kupki już dużo lepsze,choć rano też był wystrzał na mój szlafrok i rożek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Wczoraj nie miałam czasu wejść na nasze forum i już miałam zaległe trzy strony czytania. Tempo macie niesamowite. Od kilku dni pomagałam koleżance zorganizować dla męża urodziny \"niespodziankę\". Imprezka była wczoraj. Było trochę stresu, ale wszystko się udało :) Powiem Wam że to świetna sprawa, sama organizowałam dla swojego męża dwa lata temu. Polecam, wrażenia do końca życia :) :) :) Motylek Gratuluję z całego serduszka :) Teraz musisz o siebie dbać i uważać na te wstrętne choroby Dziewczynom które mają podane maile wyślę link na NK Życzę miłego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku--- najwazniejsze zeby Kubus dobrze na wadze przybierał, jak jak karmiłam Szymonka przez tydzien butelka, to tez czasem mało zjadał nawet 40ml a mniał wtety ok 2 tyg, potem jak podleczyły mi sie brodawki i małemu łatwiej było ssac piers to go przestawiłam na nia zupełnie i juz nie mogłam wnikac to ile zjadał, ale tez na poczatku sie zamartwiałam strasznie i tez mi ulawał sporo jak robur Ci pisała. poza tym wydaja mi sie ze dziecko nie bedzie jesc za kazdym razem tyle samo, zobczysz ez beda pory gdzie zje wiecej i takie gdzie mniej, zreszta rozkreci Ci sie do jedzenia, moze byc na poczatku troche leniwy--- moj był i zasypiał przy ssaniu robur--- tez miałam raz strzałaz kupy az mi za spodnie wleciało hahah :) koug--- a czemu na nocki pracujesz??? jak Emilka?? cebulko--- ja na nogach od 5 rano, moj teraz tak wstaje spi od 22 do 5 i potem sa harce do 11, teraz spi, a ja szykuje jedzonko dla gosci :) fisiu--- swietny kawał, usmiałam sie :) validku--- oj współczuje, ja nie chce zapeszac ale moj Szymus ostatnio jakis spokojniejszy jest, nawet na lezaczku mi sporo polezy a ja moge wtegy gotowac i sprzatac a z jakim on zaciekawieniem obserwuje wszystko, opowiadam mu wtedy co i jak robie, co rodzice zjedza na obiad itp :) a co do usypiania, to w dzien mały zasypia na lezaczku sam, czasem go w nim pobujam, a wieczorem to przy oststnim karmieniu przy cycu asik-- fajnie ze udało Wam sie z imrezka :) miłego dnia, wracam do garów i porzadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) no ja juz posprzatałam he he no ijeszcze tylko obiadek zrobic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ja tylko na sekundkę , bo dziś sobota a ja mam fioła na punkcie sprzątania... pozdrawiam was wszystkie i melduję że akcja ręcznik powiodła się !!! no i teraz ciągle się \'\'przepraszamy\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha a widzisz sofciku :D nie ma tego złego.... Akcja supermarket przechodzi na inny dzień :P Motylek mail poszedł Asia-MMMMMMMMMamy Cię Roburku- 🌻 Maniu-pracujemy na zmiany-ja jestem w pracy to tata bawi Emilkę i odwrotnie-jakoś dajemy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejusia! no ju jetem! utknelam w pączkach :P Fisiolku Ty krejzolku! smiesznie zapisalas nick Cebulki na jednej z poprzednich stron, Debulka, wiem ze to przez pomylke, ale mnie sie skojarzylo jakos z Debilka no i smialam sie prze 5minut! Ty mi tu tak po Cebusi jezdzisz? heheheh Cebus ja do tesciowki swojej nie dzwonilam, bo jej nie mam, nie zdazylam jej poznac, ale podobno rowna babeczka byla. Normusia wypluwa lekarstwo no kurcze nieladnie! moze zmiszac Jej to z czyms, moze bedzie lepiej... Koug ja nic % nie pije! zwlaszcza 60% -ówkę! heheheh ale Wy mozecie baby moje wiec co najlepsze proponuje dla Was! heheheh Co Ty masz problem ze spaniem czy trafialy Ci sie teraz same popoludniowki? Motylku!!!!!!!!!!!!!!!!! no tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ dla Was mocno na starcie przesylam! wiem i znam Twe obawy, sama to tez przechodze, ale sluchaj jestes w dwupaczku! to najwazniejsze! teraz dbaj o siebie, nie dzwigaj, jedz zdrowo i badz pozytywnej mysli by dzidzioszek wyczuwal emocje od Ciebie jakich okielznc sie slowami nie da! A tak steklam ze mi zimno po pleckach, Jadziunia przykryla mi nozki a Motylek plecusie! suuuuper! Dziubalku Kubus juz po pierwszej domowej kapieli, wiesz dal niego to wszystko nowe, musi sie przyzwyczaic, ale jak widze dajecie sobie suuuper rade, a co do meza, on taki juz byc, tylko im sie ciezko do tego przyznac, a jak widza juz te raczusie to wymiekaja :) :) Hanius ja tez czekam jak zrobi sie jeszcze cieplej, jak drzewka zakwitna i wypuszcza pierwsze listki :) Manius 🌻 Anusia co tam dzisiaj porabiasz przy sobocie? pojechaliscie gdzies na spacer? tak ladnie dzis bylo... Kamilko ja tez w planach mam zrobienie prawka :) Matyysha :D :D rozsmieszylas mnie! dobrze ze piszesz o sobie tyle! co do reakcji na widok dzieci, tez mialam takie obawy jak zachowam sie jak moja przyjaciola przyjedzie ze swoja Gwiazdeczka, Ty jeszcze o tym nie wiesz , dziewczyny tu tak, dzien mnojej straty byl pierwszym dniem jej ostatniej @ i stad tak blisko i wszystko emocjonalnie, jak zobaczylam jej niunie, pierwsze co to lzy w oczkach, drugie to jak wygladaloby moje dziecie, i powiem ze musialam sie pilnowac bo mialam ochote sie rozplakac na maksa, ale pozniej po kilku minutach nosilam ja na raczkach i calowalam po gloweczce :) i po jej wizycie w natepnym cyklu zaszlam :) byla dla mnie zwiastunem szczescia, ktore czuje teraz w brzusiu! :) Tyllkaaa bez mi tak zadnych zlych nastrojow ok? bo natrzaskam do duuupy! po torach kolejowych bede szla az zajde do Ciebie i wtedy zobaczysz! :P :P :P Softis ach te przepraszanie! heheheh jest najlepsze! a tak swoja droga to wiedzialam ze nastapi to przed niedziela, bo jutro przeciez nasze swieto! lepiej zaczac wstepne igraszki wczesniej, by nastepny dzien byl jeszcze bardziej odjazdowy! :) Validku Ty wcale nie czekaj tylko do nas tu przyjezdzaj z Maksiorkiem :) Ania kupuje nowa wieksza fuuure! miejsca bedzie pod dostatkiem! to sie Ksieciuniem zajmiemy! Asik Wiesz jak dla mnie okres pol roku to chyba za dlugo to zalezy od lekarza i praktyki , jedni polecaja juz po 3mcach, jak zaczelas brac juz nowe opakowanie to je skoncz, ale dalej to chyba bym nie brala na Twoim miejscu :) Matyysha a wracajac jeszcze raz do pobudki to ja Wam jeszcze pokaze ze i wczesniej mozna! nie wchodze tu bo nie chce Was budzic i reflektorami po galach strzelac :D :D ale roznie wstaje w nocy na papu, raz Was zaskocze i cosik napisze! :P Banitka ja do gier to jestem noga tak ze hej! chomiki to mi glebe zaliczaly, ile poduszek namarnowalam :D :D :D Koug z Fisiolkiem tu trzaskaja ino ino! widac ze dobre w \"zrecznosciowki\"! :P :P Roburku dziekuje za fotki! Milenka siuuuuuuupel dziewczynka! ja chciem juz miec dzidziusia na ląckach! :) Kurde no no wlasnie tak sobie o Tobie pomyslalam, wrocilas juz do tej pracy? jesli tak to jakie wraznia? jak przyjemna szefowa Cie przyjela? Kama 🌻 jak ten cykl monitorowany? na jakim etapie jestescie? zapylania z pewnoscia :D :D :D A ja Wam sie pochwale! moja siostra ta co liczy sobie 37 wiosenek jest w ciazy! dzis zrobiala 5 tescikow i kazdy z nich pokazal bladziutka ale druga kreseczke, to w sumie za 3 czy 4 podejsciem suuuper! nasze dzieciaczki beda z tego samgo rocznika! :) no to sie bedzie dzialo! Caluje i do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziekuje dziewczyny. Rozesłałam zaproszenia na Nk. Fajne z Was kobietki tylko szkoda, ze zadna z Poznania nie jest. Dobrze, że Jestescie bo sie uśmiecham, a to wazne i nawet nie przeszkadza mi, że sie z narzeczonym pokłociłam.Pozdrawiam i ściskam Was wszyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mój mały dostaje szłu jak jest w tłumie ludzi! byłam u kuzynki -były dzieci i znajomi a ten w taka histerie wpadł ze masakra:( w domu musiałam go uspokojic i tłumaczyc ze juz jestesmy w domku i usnoł!! nawet mało towarzyski jak tatus::) nic po mnie nie ma!!!! Dziubasku znajomych córka jadła po 40 a miała 3 tyg ! chodzi o to aby ładnie przybierał na wadze!!! a nie ile je:) Robur ah te nasze szkraby daja czasem popalic!! Softis zapraszam do mnie do krakowa na porzadki:) Titus podzieliła bys sie paczkami:)ale fajnie ze siostra bedzie miała dzidziusia:) oj a taki był fajny dzien mały zasypiał w 10 mini spał po 1.5 h ! a wieczorem masakra! hmmm zawsze jakies atrakcje! mezus idzie na piwo a my sami zostajemy!!! Maniu:) podrzuce ci Maksia na tresure choc widze róznice !! od 3 dni zasypia sam:) z wiekszymi lub mniejszymi problemami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa1 Ty mnie tu nie strasz ;-p ale powiem Ci jedno,ze ja wogolema strasznie rozbierzne nastroje raz sie smiejea za chwile płacze lub mam nerwa;-D nooo ale powiem ze nie wiem co mi jest od 2 dni jest mi codziennie rano czasem w południe i wieczorem nie za dobrze ;-( nie wiem od czego czasem normalnie mie tak wszystko dogardełka podchodzi ze az przełyk pali:(:( czy to moze byc zatrucie ??? jak myślicie??? no i bóle brzucha na samym dole ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i powiem tak ze nie wiem dokładnie kto mi wysłał zaproszonka juz sie pogubiłam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test i pokazała się jedna kreseczka, a dzisiaj rano pojawił się @, widocznie stresik robił swoje. Swoją drogą zastanawiam się co może być przyczyna rozregulowania cyklu,nigdy nie miałam z tym problemu zawsze 28 dni a teraz 31 i 36 dni. I może mi doradzicie bozastanawiam się czy zacząc brać tabletki anty i nie wiem czy poczekaż aż @ wyreguluje mi się sam czy zacząć już teraz. Tabletki już mam ale z miesiąca na miesiąc zwlekam z rozpoczęciem brania bo nie do końca znowu chcę je brać. Validos moja wiki tak miała że zasypiała tylko na rękach albo w wózku i spała po 10-15 minut, Julek od początku zasypiał sam w łóżeczku i teraz jak nicmu nie dolega to śpi w dzień 2x 1,5-2 i w nocy 11 godzin. Dziubassku tak jak piszą dziewczyny najważniejsze żeby Kubuś regularnie przybierał na wadze, nie sugeruj sie tylko tym ile wypije mleczka, niektóre dzieci pija mniejsze ilości ale częściej inne piją więcej i na dłużej zostają syte. Ja jak przeszłam na butelkę to podawałam małemu mleko na żądanie tak jak pierś i różnie pił raz więcej raz mniej dopiero po pewnym czasie zaczęłam wydłużać przerwy i mały pił wtedy więcej mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to raczej stresik albo po prostu duzo myslisz o dziecku i mozeorganizm wystawia Ci język i mowi przestan myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka melduję się weekendowo :) Tituś ślicznie opisałaś Twoje emocje związane z tamtą wizytą Ali. Rozumiem Twoje obawy ale jednak taka mała istotka pokonała je wszystkie i do tego była zwiastunem takich wspaniałych chwil jakie są teraz Twoim udziałem... Gratulacje dla siostry 🌻 A my faktycznie byliśmy dziś na spacerku cieplutko było, tylko gdyby nie ten wiatr, byłoby idealnie, wiosennie :) Moje córcie dotleniły się i zasnęły sobie wykąpane. Mam nadzieję, że Basia będzie spała długo tej nocy i da mamusi pospać :) Dziubassku dziewczyny mają rację - najważniejsze by Kubuś przybierał na wadze i równomiernie rósł a to ile wypija mleczka będzie się zmieniało nawet zależnie od pory dnia bo np. gdy pomiędzy karmieniami będzie spał to przerwa między nimi może się zwiększyć lub wypije mniej a jesli więcej czasu będzie aktywny to może wypić więcej bo więcej strawi. Robur dzięki za zaproszenie na NK :) Najpierw nie spojrzałam na zdjęcia i nie mogłam dojść po imieniu i nazwisku kto mnie zaprosił tym bardziej że dostaję ostatnio zaproszenia od naszych nowych kolezanek i dopiero jak zwróciłam uwagę na fotki to aż się z siebie smiałam że taka mało bystra jestem :P Milenka jest śliczna! No i pięknie wyglądają Twoje dzieciaki razem na zdjęciu. Danielek taki dumny z siostry :) Motylek mailik wysłałam do Ciebie z linkiem na NK :) Melduj nam się teraz codziennie co bysmy się nie zamartwiały o Ciebie i twą Fasolinkę. No i z miłą chęcią wpiszę Cię do tabelki naszych oczekujących mamuś (jesli tylko masz takie życzenie) tylko podaj mi dane: wiek, skąd jesteś i przyblizona data porodu. Fisia kwał pierwsza klasa :D:D:D Koug biedaczko praca na nocki musi być wykańczająca... a przynajmniej Emilka daje Ci pospać w dzień? Asik ekstra że imprezka - niespodzianka udana. Dzięki za link. A co do tabsów to lekarze często zalecają by po odstawieniu odczekać miesiąc ale mój gin w polsce mówił mi, że nawet jak zajdę w cyklu zaraz po odstawieniu to też wielkiej szkody nie będzie no i stwierdził, że właśnie w pierwszym cyklu po odstawieniu najłatwiej zajść bo wtedy wszystko jest jeszcze takie regularne. A ja przyznam się że z moją starszą córką własnie tak było... chciałam odczekać miesiąc ale emocje i namiętność wzięły górę no i zaszłam bez odczekania za pierwszym razem a teraz Weronika ma już 3 lata i 3 m-ce :) Softis gratuluję udanej akcji \"ręcznik\", to musiało wypalić, nie było innego wyjścia :) Teraz się przepraszajcie byle długo i skutecznie ;) Validos moja Basia też z początku była niespokojna gdy przychodzili do nas goście ale teraz już się przyzwyczaiła do hałasów bo jak codziennie ma 3 dzieciaków w domu które czasem hałasu robią za 10 to nie miała innego wyjścia jak przywyknąć... no ale dzieci są różne (tak jak i my jesteśmy różni), niektóre wolą domowe zacisze i tak im już zostaje. Maksio pewnie z wiekiem przyzwyczai się do towarzystwa a może i polubi wyjścia do ludzi :) Tyllkaaa a jesteś pewna że to nie mdłości, no te wiesz...??? Mam nadzieję, ze to jednak nie zatrucie. trzymaj się kochana. A z zaproszzeniami na NK to Cię rozumiem bo ja też siedziałam niedawno i rozszyfrowywałam kto jest kim :P ale udało mi się w końcu Będę mykać do łózia bo klikam tu do Was i klikam zamiast korzystać z tego że moje Gwiazdy śpią ;) Dobranoc. Spokojnej nocki dla Mamusiek i zaciążonych a dla starających się oczywiście stosunkowo udanej i owocnej nocki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobry wieczór Demi widzę że sprawa wyjaśniona. Wiesz, jeśli chcesz brać tabsy to one Ci wyregulują @ ale jeśli nie jesteś pewna czy takiej antykoncepcji chcesz to nie wiem co Ci radzić... A swoją drogą to dziwne, że nagle Ci się cykle rozregulowały, może faktycznie ostatnio się stresujesz, a może warto byś się przebadała skoro zawsze były regularne? A jak po przyjściu @ ulga czy jednak rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz no nie wiem @ miałał 19utego wiec do pokazania ostateczniejeszcze prawie 2 ty:(:( ale sama nie wiem normalnie mój łobuz mói ze sie czepiam szczegółów albo rycze;/ no a te mdłości bole brzucha no i cofanie treśći zoładkowej od2 dni to chyba nie mozliwe nic innego nie załważyłam w sumie sie staramy ale nie sadze zeby za 1cyklem wyszedło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×