Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tyllkaaa na wszelki wypadek może zrób sobie dietkę lekkostrawną by odciążyć zołądek. Mam nadzieję, że jesli to zatrucie to szybko Ci minie. No dobra ja juz na serio uciekam bo potem będę jak zombie chodzić ;) Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom zobaczymy jak to jutri bedzie:):) no Dobranoc:):) ja jakos nie mogem spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce serka !!!! :D motylku dlaczego szkoda że nikt nie jest z Poznania? spójrz w tabelkę tam przy nickach są miejscowości i wiek-będzie łatwiej rozszyfrować kto jest kim:) a swoją drogą wstretne babolki mogłybyście się przedstawić wysyłając nowym dziewczynom zaproszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k może nie pwoinnam tego pisac na tym topiku ale u mnie to jednak ulga że @ się pojawił. Wiesz myślimy o 3 maluszku ale za jakieś 2 lata najwcześniej. Teraz byłoy ciężko bo nie mam tu nikogo do pomocy a mąż jest 14 godzin poza domem, Julek jeszcze malutki a Wiki mimi że ma prawie 5 lat i chodzi do szkoły to przeciez jest nadal małym dzieckiem i potrzebuje mojej uwagi i troski. Co do antykoncepcji narazie zdecydowaliśmy się na prezerwatywy bo ma wkładkę mam jakąś lokadę psychiczną a tabletki po pierwszy powodują u mnie tycie a po drugie moje libido po nich spada prawie do zera. Chyba w końcu wybiorę się do lekarza, kiedyś miałam problemy z tarczycą (wtedy lekarz powiedział że to mogło wystąpić po porodzie - niedoczynnośc poporodowa jak dobrze pamiętam,może znowu ma to samo. Chyba wizyta u lekarza mnie nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demi możliwe ze powinnas sie przejsc bedziesz miał pewnośc i porade kogoś kto sie na tym zna zwłaszcza ze mialas cosik podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo kobietki wszystkiego naj naj naj cudowniejszego z okazji DNIA KOBIET:):):):):) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dla Ciebie sie znajdzie:) wiesz słysząłam ze po pierwszej@ jest najwieksze prawdopodobieństwo zajscia w ciaze tak lekaz mojemu łobuzowi powiedział;0 no ja jestem po pierwszej@ no i juz sama nie wiem :( zle sie ostatno czujem mdłości bole brzucha głowy i wachania okropne nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plose nie smutaj ja tez baaardzo chcem ;-( nooo i taez łapie takie dołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja zabieg miałam 13stycznia a 19 lutego dostałam @. bedzie dobrze napewno. noo także widzisz:):) wiesz ja teraz tez mysle co sie dzieje z moim organizmem. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja już kiedyś na tamtym topiku pisałam.Jeśli chcesz zacząć znów próbować a przeciwskazań żadnych nie ma to musisz odczekać min. 6 tygodni od zabiegu.Tyle mniej więcej potrzebuje macica do zregenerowania się.Wtedy powinna się pojawić @ i będzie to znak że jest już gotowa na kolejną ciążę.Oczywiście fizycznie.Nie ma tu żadnego znaczenia jak długo trwała poprzednia ciąża. Proszę mi tu w dołki nie wpadać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY!!! no udało sie jestem pierwsza no i serwoje gorąca kawusie z mlekiem lub bez i kanapeczki :) kamilko no my zaczeliśmy sie tak pożadnie starac po @ ale przed sie kochaliśmy tezz ale bezpiecznie no i delikatnie zeby nic tam sie nie stało tak na wszelki wypadek. no i teraz juz samanie wiem bo sie dziwnie czuje :(:( a tez bardzo chcemy maleństwo. I to normalne ze chcesz z kimś o tym pogadac:):) 🌼 ale z drugiej strony Kogu ma racje nie załamuj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koochane normalnie dzisiaj jest wspaniały dzień:) słonko świeci:) wiosna pachnie:) Mmmmm czego chcieć wiecej :) aż chce sie wstac i myknąć na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babińcu! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dzis wyjatkowy dzien! z okazji naszego swieta zycze Wam laseczki wszystkeigo naj naj!!!!!!! Tym co czekaja na bobusie zycze lekkiego rozwiazania, tym co sie staraja dwoch kreseczek! A te co juz maja pociechy przy cycach by rosly im zdrowo jak na drozdzach . I ogolnie mase suuuuuperanckich rzeczy! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Naj Kobietki🌼 Tyllka i kamila Kochane ja zaszłamw ciążę zaraz po pierwszej @ z tym ze ja po tym poronieniu nie miałam czyszczenia.Jestescie nowe inne dziewczyny już wiedzą ja poroniłam dwa razy po pierwszym poronieniu miałam czyszczenie i długo nie umiałam dojść do siebie a po drugim poronieniu sama wszystko ładnie sie oczyściło i po pierwszej @ nie staraliśmy sie i nie myślałam namietnie o tym że chce zajść w ciążę....poprostu udało sie...czego i Wam życze.Nasza psychika też dużo moze nam namieszać, żyć normalnie i mieć nadzieje....mnie wystarczyło. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus No wlasnie Gwoazdeczka do mnie dzisiaj przyjezdza! Alcia przywiezie mi sterte gazet o dzieciusiach i w ciazy i po ciazy, bede miala lekture! ale zaznaczyla, ze magazyny do zwrotu! :D :D bo beda za jakis czas starac sie o drugie! hehehhe Tak sie domyslilam, ze gdzies brykneliscie, fakt wieje nawet do dzis, a po Twoim poscie o tym jak napisalas o spacerze, zmeczeniu dzieci, goracej kapieli, kurcze az przypomnialo mi sie dziecinstwo, do tego jeszcze brakowala swiezutka zmieniona posciel, i spalo sie jak w niebie tak smacznie i blogo! Ale sie rozmarzylam :D Kamilus sluchaj dasz rade nad emocjami, i widok brzuszkow bedzie wywolywal w Tobie przyjemne uczucia, zmieni sie to jak sama juz zafasolkujesz, kazda tu to przechodzila, te co po przejsciach... Nie smutaj mi sie tu! Dzieci przychodza w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu :) myk i wskoczy Ci do brzusia! Validku Maksio nie towarzyski?? eeeeeeeeeeeeeeeeee tam! moze potrzebuje towarzycha z prawdziwego zdarzenia hehehhe A pączalki jak kupie nastepnym razem to daj namiar adresowy to Ci w wysle :P :P Tyllkaaa mnie to sie wydaje ze na bambini te objawy to chyba za wczesnie, chociaz w mlodym ciele mlody duch! heheheheh i roznie bywa! Maja kumpeleczke niemalze od nia zapylenia cofalo na zapach kawy a taka kawoszka byla :) Dziewczeta dawno u nas nie bylo domowej roboty ciasta! Wiolcia nam sie wylamala, nowymi postanowieniami nas zasypala :) No to ja dzis serniczek nam upieke!!!! co by przy Swiecie slodko nam sie zrobilo! a pozniej proponuje loooooooooooooody z bita smietana owocami i czekoladka :) No to jak robimy imrezke???????? Aaaaaaaaaaaa Koug weszlam na Twoj profil na NK, zaraz wejde tez i do Andzi, podpatrze nowo dodanych i postaram sie skojarzyc nowe dziewczynki, bo ja mam tylko Tyllke Kamilke i Hanie a reszta nadal bawi sie w chowanego :) :P ok bo serniczek czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kobitki :) Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta. Życzę każdej z Nas spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Demi rozumiem Cię doskonale, ja też bałabym się teraz mieć 3 dziecko pomimo tego że mieszkamy z moją mamą. Ja miałam obawy czy będę umiała mój czas rozdysponować pomiędzy 2 dzieci a co dopiero 3 i to w sumie małych dzieci jeszcze. No i myslę, że nikt nie ma za złe Ci tych słów bo przecież dopiero co (wydaje mi się że to było tak niedawno...) urodziłas \"topicowe dzieciątko\" - Julianka. Ucałuj te swoje pociechy mocno 😘 A do gina koniecznie się wybierz, lepiej nie lekcewżyć żadnych niepokojących objawów. Tyllkaaa, Kamila 🌻🌻 trzymajcie się kochane i odpędzajcie ponure mysli. Doświadczenie Basiuni* daje Wam nadzieję, że po trudnych pochmurnych dniach słonko i dla Was zaświeci. Basiunia* 🌻 Spadam cos zjeść. Miłego dnia Kobitki i jescze raz wszystkiego naj. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,dziewczynki.Okazuje się,że większość z Was jest z południa Polski.Ja niestety z Pomorza Zachodniego.Ale chyba nic straconego,gdyż co roku jeżdżę do rodziny pod Częstochowę (może znacie wieś Cykarzew Północny obok Mykanowa).Na pewno więc się spotkamy,bo ja tam zawsze jestem co najmniej dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego kobietki!! Ja zaczełam swój dzień miło bo od śniadania które przyrządził mój przyszły mąż:) Przepraszam tez od razu wszystkie kobiety, które faktycznie nie wiedziały kto je zaprasza. Wybaczcie mi to niedopatrzenie, ale ja poprostu sie uczę i obiecuję poprawę. Aniu K. oczywiście będzie mi miło jak mnie dopiszesz do statystyki i podam Ci wszelkie dane, ale dopiero w środe po wizycie u gin.Bo narazie jakaś taka lękliwa jestem. Ogólnie boli mnie brzuch ale biorę leki i staram się mysleć pozytywnie. Kamilko co ja Ci mam napisać..rozumiem Cie w 100% ,ale ja kiedys miałam taki okres i wtedy własnie jedna taka rozsadna dusza :)poradziła mi odczekać choc te 6 tygodni-posłuchałam. Wydaje mi sie,że zwłasza po zabiegu ważne,aby organizm sie zregenerował, żeby pojawiła sie miesiaczka.Nasze pragnienia są istotne, ale najważniejsza jest zdrowa ciąża. Staram sie dbać o siebie i mam nadzieje, że po srodzie bede mogła z pełną odpowiedzialnością napisać, że jesli nie ma przeciwskazań można starać sie o ciąże wcześniej niż po 3 miesiącach. A teraz juz ide zajrzec do garnka bo moj mężczyzna przyrządza coś co pachnie bosko. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki:):) Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta:):) przesyłam piękny bukiet kwiatów 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuniu* powiem Ci tajk ja nad tym mysle ale niestetu nie potrafie o tym myśłec ale i tak wiem ze chyba sie nie uda przy tej owu:( no cuż wiesz przy poronionej ciązy to miałam zaraz kilka dni po zapłodnieniu takie obiawy: mdłości bóle pleców i wogole. ale teraz to ja za duzomyle wiec to na pewno nie to :( no ale kolejne owu prze de mna wiec napewno KIEDYS sie uda he he Aniu_K. dziekuje koffana jestes 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SWIĘTA NASZEGO, OD BABKI DLA BABEK!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 pizza w piecu - dziś cztery sery, kto glodny zapraszam, ma 15 minut, mokre paznoksie, Mały nareszczie śpi - wiec cosik naskrobie:)))) już wiem, co znaczy wyciągnąć stresa z mlekiem matki. Wczoraj miała stresowy dzień, bo mój meżczyzna zapomniał, gdzie mieszka i nie wrócił na noc do domu :( j ak wyszedł w pt o 20 to wrócił wczoraj o 21. Tak sie wkurzyłam,że myślałam, że głowa poleci. Mały za to dziś płacze, gdzie płacze, wyje od rana i za nic nie mogę go uspokoić. Na szczeście zasnął ale nie wiem na jak długo... skorzystałam wieć z tej miłej okazji i zasiadłam przed komputerem... ale co miłe zawsze szybko się kończy, idę wyciągać pizze z pieca ciao! do potem... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no i nastal ten dzien tylko dla kobiet:-) wszystkiego najlepszego kobiałki kochane, duzzio zdrowka, szczescia i milosci❤️ Banitka a ty karmisz i jaką pizze robisz? pisze w biegu bo krolowa na cycu i obiad na gazie, ahhh i nawet w pizamie jeszcze, wstyd zaraz sie na bostwo zrobie i karze sobie uslugiwac:-) zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko oczywiście, że karmię, ale mój synek nie ma problemu z kolkami, jeszcze , tfu! tfffffu! nie miał ani razu, a na pizzy same sery: salami cheddar, mozzarella i mazdamer, zamiast sosu ketchup, no i... plasterek szyneczki parmeńskiej ;) :) pyszności!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Allo :) Ja juz po obiadku i po kawce i myslę nad wyskokiem na miasto ale mi się niunia uspała więc nie wiem czy gdzieś wybędę.Za życzonka dziękuję i równiez życzę wszystkiego naj.🌼 dziś tylko wnuczek Fisi rano do mnie zadzwonił z życzeniami a tak poza nim i Wami to jakoś święto kobiet chyba odejszło wraz z komuną :O Tak sobie myślę pokręcić się po mieście z aparatem i pocykać jakieś kwietne fotki. Dołła to do potem laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, pyszna kawa i deser owocowy-czuję się wyrózniona. Mam nadzieję, że tez macie miły dzień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×