Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej kobietki:) no nie powiem mi też dzonek mija słodziutko :):):) ok a moze któras mi powie jaka jest szyjka macicy podczas ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Kobitki 🌼 z okazji naszego swieta:) u mnie po staremu mały do ok 17 masakra z usypianiem nie wiem o co chodzi:( popołudniu i na noc super a w dzien wycie :(:(:( chyba bede wychodzic z nim na pole bo zwariowac idzie! czemu on w dzien nie moze usnąć? macie pomysła:) ja dzis odpoczywałam tatus sie małym zajmował a ja nadrobiłam wiele spraw:) banitko na mojej pizzy sa jeszcze pieczarki:) ale reszta to tak jak Ty:) zawsze to chociaz z nazwy przypomina pizze! mój troche lepszy wyszedł o 21 wrócił o 4,30:) zapodział sie z kolegami! tyllkaa co do szyjnki to nie znam sie;) ale poszukaj w necie na pewno znajdzie te informacje! a my jutro z dziewczynami w ramach naszego swieta idziemy do kina na kochaj i tancz:) tez mamusi sie cos nalezy!! ja na kolacje podaje pieczone jabłuszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dzien dobry jeszcze mi sie ziewa ;p ja bardzo chetnie proszem kawusie:) ja moge zaproponowac kanapeczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby w koncu sie udalo
witam dziewczyny!!ma do Was takie pytanko czy spotkałyście sie z czyms takim ze test wykazuje brak ciaży a ona jest?my staramy sie o dziecko,wczesnie mialam nieregularne cykle wiec bylo trudno, ale po uregulowaniu wszytsko bylo ok, wiedzilam kiedy mam dni plodne i itp,okres dostawalam co 33 dni, ostani mialam 28 stycznia, do dnia dziejszego nie mam, robilam testy negatywne, moze mój bład bo zrobilam popoludniu;/czuje kłucie w jajnikach, bardziej w lewym, caly czas przelwa mi sie wbrzuchu i mma zaparcia i gazy na przemian z biegunka, mam tak jakby zaczerwieniona troche sine wejscie do pochwy, piersi mnie nie bola sa moze bardziej pełne, czasami zaczna troche swedziec lub troche piec....nie wiem co myslec co robic czy isc do lekarza?kochalam sie w dni płodne i to oczywiscie bez zabezpieczenia.....prosze o odp i rade co o tym myslicie czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tety moga sie mylicalbo jeszcze spróbuj albo idz do lekarza on dokładnie Ci powie:) ja np. mam wieczorm mdłości czesto mi wszystko do gardła podchodzi, bóle w dolnej czesci brzycha ale np w pochwie tem nie mam wysokiej jak to powinno byc przy ciąży :(:( wiec janp tez sie pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja za Wami nie nadązam pisałam w sobote a tu już tyle do czytania.Nic nie kojarzę kto jest kto , kto co jadł ,kto ma jakie dzieci ....muszę ochłonąć.Nie wiem nawet komu za co dziękować, załamka.W pracy położyłam sobei na biurku doniczkę z narcyzami i tak wiosennie mi...kawka lepiej smakuje.Fisia, twój kawał opwiadam juz 2 dzien i robi furrorę.Kamila nie smuć się wiosna idzie będzie lepiej.Pozdrawiam was wszytkie i będę się uczyć pomału kto jest kto ...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzien dobry wszystkim babeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! Wczoraj był tak sympatyczny dzień i szkoda że tak szybko minął :( Powiem Wam szczerze że się pogubiłam i to na dobre. Powysyłałam Wam linki na NK i bardzo dziękuję za zaproszonka. Jest tylko mały szczegół-pogubiłam się i to porządnie. Próbuję rozszyfrować kto jest kto, ale jest to baaardzo trudne :( Jak byście znalazły chwilkę i napisały na NK swoje niki z tego forum to byłabym Wam niezmiernie dźwięczna :) :) :) Życzę udanego i przede wszystkim słonecznego dzionka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje dostałam od dwóch Joaś maila z linkiem ale wogóle nie mogę ich odpalić, nie wiem dlaczego:-) przesyłajcie mi od razu zaproszonko. a ja wczoraj tez miło spędziłam dzień, mężulek kupił bukiet tulipanów no i siedzielismy w domku. Odbijemy sobie wyjścia nie raz. Tituś dawno nie zdawałam ci relacji z budowy, otóz dzisiaj zakładają nam okna, jutro elektryk juz wchodzi no i zaczynamy po zimie resztę. Jak jutro pojade na budowe to wysle ci zdjątka. no i podtrzymuje mega impreze u mnie :-) Validos a jaką technike teraz stosujesz przy usypianiu? Norma śpi cały czas ze mną jedynie w dzien śpi w łózeczku albo w wózku. a jak nie spi to najchetniej cały czas na rączkach by chciała. ide robić inke i mam karpatke od mamusi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko staram sie aby mały spał sam:( ale kiepsko to idzie ! na noc zasypia sam ! dostaje smoka i spi w łózeczku! w dzien wstaje przewijam go, karmie bawimy sie i widze ze juz zmeczony wiec herbatka chwile go przytulam i do łózeczka! i tu histeria! nawet potem jak go wyciagam drze sie i nie uspokaja :( musze z nim chodzic ! jaks ie uspokoji to dalej do łózeczka i tak czasem do skutku( mecza mnie te jego drzemki ! ok 17 jak juz ciemno to tez nie ma problemu z usypianiem:) juz mu robie ciemno w sypialni i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) słuchajcie prawie padłam pod biurko....jaki czad :D Młoda Para bierze ślub. Przed przysięgą ksiądz zapomniał jak Pan Młody ma na imię, więc pyta cicho - jak Pan ma na imię? Pan Młody patrzy się na księdza przestraszony i nie odpowiada. Ksiądz powtarza: - jak Pan ma na imię? W końcu Pan Młody odpowiada: - Pan ma na imię Jezus. :D Motylek jakiś Twój kolega wysłał mi zaproszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,kurcze wczoraj walczylam do 24 zeby maly zasnal i tez na raczkach bo jak sam lezy to placze baaa wyje! a mnie juz kregosłup siada nocka przespana z przerwa na jedzenie i nad ranem 30min marudzenia teraz narazie spi a tatus w pracy wiec musze sobie radzic sama normalnie czasami jak on tak wyje 2h to ja ze zmeczenia najchetniej z nim bym ryczala a dzien kobiet? UWAGA moj luby uznal,ze to komunistyczne swieto i go nie obchodzi super:O nie wiem co sie z nim dzieje,ze wydaje mi sie,ze stracil mna zainteresowanie od kad urodzilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Norma w dzien tez lubi robic sobie takie drzemki najczesciej w wózku, wydaje mi się że usneła a tu za 10 miut oczy jak 5 zł. no i musze ją wozić po całym domu w wózku bo inaczej nic bym nie zrobiła, a w nocy z Nią śpie bo mi się nie chce wstawać i jakoś tak wole ją miec przy sobie. teraz własnie drzemie w wózku :-) a dzisiaj idziemy na szczepienie, denerwuje się jak nie wiem co... Koug niezłe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko czasem sie zastanawiam czy nasze dizeci nie maja jednego ojca:)hahahhahahahhahahah mój spi ale na balkonie:) bo chce obiad zrobc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem z doskoku bo mnie wena sprzątania dzisiaj wzięła . garnitur małego na chrzciny dotarł więc jestem spokojna:):) Dziubassku głowa do góry.żadna z nas lekko nie ma chociaz ja marudzić nie mogę bo mój synuś jest naprawde grzeczny.jak chce mieć spokoj to kłade go na leżaczek i właczam miusic a mój syn pedałuje cały czas.Nocki przesypia całe.ostatni posiłek wczoraj zjadł o 23 a potem o 7.00 rano. lece bo mi łazienka do sprzątania jeszcze została buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Cebus tak sie ciesze! kurcze to juz sporo macie zrobione, normalnie przezywam to jakbym sama sie budowala :P :P :D :D na necie znalazlam podobny projekt do Waszego bardzo przypadl mi do gudtu ten Wasz domek! Okna w jakim kolorze, biale czy w kolorze drewna? jak cosik bedziesz miala juz zrobionego wiesz ze czekam na fociaki! Co do naszego Swieta poczulam sie pominieta! :( moj zapracowany maz zapomnial o swiecie 😠 pozniej zlozyl zyczenia jak uslyszal ze inni mezczyzni dzwonili do mnie z zyczeniami, babola trzasnąl ze hej! :D :D pozniej sie wykrecal ze to stare juz swieto bez jakiegokolwiek znaczenia...bo mu glupio bylo i tyle! :D No to mu powiedzialam ze na drugi rok jak zapomni to juz to popamieta! hehehehehheheh dziumok jeden! A u mnie w sumie nic ciekawego, cos pogoda nam sie zmienia jestem strasznie spiaca i wypompowana mimo ze spalo mi sie dobrze i dlugo. ucalowania dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz... jak dobrze kojarze nowe kolezanki, to wyslalam zaproszonka do Asik, Roburka i Motylka, Motylku Ty z Poznania jestes tak? normalnie mam cyrk w glowie na maksa! heheheh a Matyysha? Ciebie nie mam... I Jadziuni tez nie mam... ide szukac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu,dzięki za zaproszenie,śliczne zdjęcia,wyglądasz na nich jak modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze Softis i Matyysha, zaproszonka polecialy :) Lepiej sie pisze jak widzi sie Wasze buzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzień kobiet świetnie! dostałam 2 różyczki, od męża i od synka! normalnie super miło mi się zrobiło ;) Karol trzymał w ręce różę (bez kolców) i nie chciał puścić jak mi \"dawał\" Robur dzięki za zdjęcia, mała super! Jaka całuśna! Kto by pomyślał, ze urodzicie z dziubaskiem w jednym czasie... Jadziunia, dziękuję za zdjecia, w jakim zoo jesteście? :) Tylkaaa, no niestety nie dostałam od Ciebie nic :( może podaj swojego majla, ja coś wyślę. Hanna! chciałabym równeiż z tobą wymienić się zdjeciami. Mamy2 rzeczy wspólne, miasto i gina ;) Moze coś jeszcze? e-bieta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :(:( dafodilku wysyłałam chyba z 7 razy:(:( przykro mi ze nie doszło:(:(:(:( pszy niku masz maila :) jak wyslesz tez spróbuje jeszcze wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaaa, wysłałam :) sprawdź czy dostałaś. Trochę żałuję, że nie mam profilu na nk, bo miałabym z Wami lepszy kontakt, ale wolę nie mieć, bo hmmm..głupio zabrzmi, cenię dyskrecję :D Nie chcę, żeby mnie pewne osoby \"oglądały\". Jakoś tak jak sobie pomyślę, ze niektóre osoby widziałyby moje prywatne zdjęcia, to mi się odechciewa... Natomiast nie mam nic przeciwko wysłaniu zdjęć moim koleżankom z forum :D jedynie proszę o nierozpowszechnianie moich zdjęć dalej, ale to już wiecie ;) Serwuję popołudniową kawkę. Kto chętny??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Wróciłam z pracy i czuje sie zmeczona. Zaraz musze troszke posprzatac i zrobic pranie.Czuje sie śednio. Pobolewa mnie brzuch i dzisiaj pojawiły sie dusznosci i mdłosci. Nie chce jeszcze mówić w pracy więc troche mnie to martwi. Koung- hmm nikomu nie przekazywałam Twojego niku wiec nie wiem kto Cie zaczepił. Napisz mi prosze na maila. Titowa -tak jestem z Poznania:) Zazdroszcze Wam troszke tej porannej kawy w domu i w szlafroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka84
Hejka dziewczyny!! ja równiez mam problem od pół roku staramy sie z mezem o dzidziusia i nic;( Cykle mam 28 dniowe Ostatnio tylko miałam 35 dniowy gdyz na grypke zachorowałam Mierzę codziennie temperature od nie dawna (1 cykl) bo nie mam juz innego pomysłu aby miec dzidziusia; 1-6 dnia 36,3 7 dzien 36,4 8 dzien 36,6 9dzien 36,4 10dzien 36,2 11dzien 36,3 12 dzien 36,2 13dzien 36,4 14 dzien36,3 15 i 16 dzien-36,6, 17dzien-36,7 Miesiaczke spodziewam sie 29-go dnia czyli cykl konczy mi sie 28 dnia. powiedzcie mi czy 15 16 oraz 17 dzien to owulacja??? czy temperatura nadal bedzie wzrastac??? Seks uprawialismy 6, 7, 9, 11,12,13,15,16 dnia. Wyczytałam w necie ze tak az do ok 27 dnia cyklu tylko czy to prawda? Nie mam juz sił na nic moze za duzo sie przejmuje. ale wiecie jak to jest;( Dziewczyny prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka84
chyba sie wezme za mojego tescia bo jak widac on juz cos wystrugał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafodilku zaraz sprawdzem :):):)a co do konta ma Nk to powiem Ci,ze mozna sobie uaktywnic opcje,ze nikt poza znajomymi dodanymi nie bedzie widział ja np tak mam:):) motylku to jest Twoja pierwsza Ciąża?? wiesz ja przy pierwszej tez tak miałam. i teraz dzisiaj dokładnie tez mam duszności.a od 4 dzni mdłości i bóle brzucha hmmmm co to bedzie;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi dosżło zaraz obejrze:):) i bardzom dziekuje postaram sie i mam nadzieje ze tym razem wysle normalnie tak jak reszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×