Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tylkaa to moja druga ciąża . Pierwszą zakonczyła sie poronieniem:( Teraz jestem bardziej wyczulona na objawy wszelakie i mam nadzieje ze jest wszystko ok. Gin tuż tuż. A Twoja ciąża bedzie pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... już wiem że to nie jest Tylkaa Twoja pierwsza ciąża wybacz nieuwagę. Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku moja pierwsza tez zakończyła sie poronieniem. a przy pierwszej tez miałas dusznośći??? teraz nie wiem czy to moze byc ciaza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaa...hmm...wracając pamięcią do tego okresu wydaje mi się, że miałam duszności i lekko mnie mdliło. Początkowo okazało sie,że to byc moze był wpływ witamin. Odstawiłam je, a potem pozostały już od czasu do czasu duszności.Po zabiegu dość szybko pojawiła sie miesiaczka i czekałam na drugą, której nie ma do dzisiaj.Ja jednak zrobiłam test, a Ty zrobiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku drogi no własnie jatez miałam wtedy duszności czasem nawet dosyc silne:(a Ty?? ni ja okres po zabiegu miałam 19lutego no i jeszcze troche czasu mam do nastepnego:( bo cylke mam 30-31 dniowe. Nooo i mysle czy to moze byc to ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafi juz wysłałam:):) tylko jedno ale postaram sie jeszcze jakieś znależc :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. no ja miałam take stanyze czasem to sie strasznie męczyłam i podejżewam ze w tym czasniie własnie na to dostałam sterydy i wydaje mi sie ze to dla tego tak wyszło:( a co do testu to jeszcze nie bo jest troche czasu mi do okresy zostało:( choc chetnie bym juz zrobiła. A wogóle co Ty o tym myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurde nawet mi sie nie chce spoac :( a okaże sie rano ze nie bede mogła wstac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam kto?? czy wszystkie się pospały już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry babolki:) jak tam nocka mineła? ja to wiedziałam ze sie nie wyśpie :( bardzo proszem kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilamprzypomniałaś mi z tymi bułkami ze miełam isc;-/ Qurczem troche misie zaspało :( no trudnom teraz trzeba sie szykowac do sql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki Dziękuje wszystkim za zdjęcia. Troche mi sie pomieszałyście, ale jakoś to sobie poukładam. Próbowałam wczoraj zlokalizować Was na NK, ale nic mi z tego nie wyszło :( Kamila Twój link nie działa - wchodzi się na strone do logowania, Robur - prosze o fotki córeczki? Koug dostałas zdjęcia, znamy sie? Buziaczki Pzdr ps. Czy któras z Was to Sylwia z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! w pierwszej kolejności dziękuję Jadziuni za zdjęcia ,super chłopczyk ,śliczna mamusia.Od dwóch Joaś dostałam wiadomość na NK ale nie może nic wyświetlić(: Ja wczoraj po pracy na aerobik skoczyłam, wynaciągałam się oskakałam się na stepie i o mały włos bym nie zemdalała.Kobieta która prowadzi nasz aerobik ma 48 lat a wygląda na 30 -tkę i to naciąganą i daje nam okropny wycisk. Dziś po pracy jade kupić witrynke do \'\'saloonu\'\' bo mój domek jeszcze nie całkiem wykończony w środku , ale myśle że jakos go w końcu wypieszcze do końca.OHHHHHHHH Jjakie cudne słoneczko za oknem, przesyłam dla każdej z Was po promyczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadziunia powiem Ci tak otwiera Ci sie strona logowania bo np w danym momenicie nie jestes zalogowana:) zagoguj sie wtedy i bedzie gites :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana Jaaaa mam świeże bułeczki.Gorące jeszcze bo właśnie wróciłam ze sklepu byłam młodemu zamówić torcicha na chrzest dzisiaj pijemy bo\"maluszek\"mój kończy trzy miesiące o 9.17 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Wy faktycznie spać nie możecie, moje dziecko zrobiło mamie dziś w nocy świeto lasu i na pierwsze karmienie wstał o 4,30 :))) kochany bobek mamusi.... ... i teraz też sobie chrapie smacznie więc lecę do lodówki :))) jajecznica na bekonie i kawa inka... może jakiś owoc? juz wiem, tosty hawajskie z ananaskiem pyyyyyyyychaaaaaaaa lecę buziole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo :) Fisia prosze tam wycałować bartoliniego od cioci Ani...i tam....i tam tez :) Banitko Ty chyba chcesz żebym zrobiła zwarcie :) zaślinię klawiaturę przez Ciebie i tyle będzie :D Jadziunia dzięki za zdjęcia hehe chyba nie potrafię sobie skojarzyć czy kiedykolw iek się spotkałysmy.Chyba mogłabym prędzej zgadywać w którym lokalu wywijasz :D P.S.ślicznego masz synusia ! Jak możesz to napisz w której części miasta mogę Cię spotkać :) a co do NK to tylka ma rację najpierw się zaloguj na swoim profilu a potem otwieraj linki z naszymi profilami :) Moja mała sekretarka wyciaga mi juz paluszki na klawisze więc będę kończyć pisanie-przerzucam się juz na odbiór ;) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie bylo mnie tyle dni bo...jestem załamana :( dostałam wyniki badań...narazie tylko męża, skoro już odebraly nam nadzieje to bedzie jak odbiore swoje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matysha nie załamuj się jak się załamiesz to nic z tego nie wyjdzie, pamiętaj nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matysha nie załamuj się, życie czasem zaskakuje i pozytywnie :)))) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 cały bukiecik dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha nie załamuj się kochana bo zobaczysz ,że będzie wszystko dobrze Banitko smacznego a może chcesz pierożków z kapustą i grzybami????? kupne ale dooobre Koug synuś wycałowany.dziękuje🌼 Jadzia weź no podeślij Fisi linka na NK.Nie bądż prosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhh Fisiu, nawet nie wiesz, jakbym chciała, tyle, że moje dziecię mogłoby nie uradzić kapuchy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana! Matysha, trzymaj się, miej nadzieję. Powiem Ci, ze mąż mojej koleżanki też miał fatalne wyniki, ale po kuracji jego armia się poprawiła. W lipcu oczekują dzidziusia :) Buziaki! Słuchajcie, nie dajcie się naciągnąć na ten test IQ. Jak już się test zrobi to trzeba wysłać 2 smsy, zeby otrzymać wynik. 1 sms kosztuje (uwaga!) 38 zł! Oczywiście nie jest to wprost napisane, tylko gdzieś małym drukiem. Nie dajcie się naciągnąć :D tylka, dziękuję za maila:) wreszcie doszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ten suwak? hmmmm tak z tym IQ to prawda, nie nabierzcie się laski bo szkoda kasy wszystkie i tak jesteśmy inteligentne, choć slyszała, że kobieta "w pieluchach" głupieje... męski szowinizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się tylko i podpisuję liste obecności. Zaraz uciekam z Basią na szczepienie bo i tak ją przetrzymałam 10 dni no ale ona urodziła się troszkę wczesniej więc może to i lepiej. Dziś też jadę odebrać moje nowe autko 7 osobowe ło matko jak ja będę jeździć takim tramwajem?? Muszę się nauczyć. Kochane wybaczcie ale nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś skrobnąć, oczywiście postaram się z całych sił 😘 i miłego dzionka dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to polecam zaciążonym pewna stronę: www.zapytajpolozna.pl można tam wejść i sie zapisać na internetowy kurs ciążowy:))) ja go przeszlam, wystarczy wysłać swojego maila i przesyłać Wam będą co dwa dni maile z informacjami przebiegu ciąży, chorobach podczas ciąży, pielegnacji noworodków, itp. wiem, że jest pełno takich portali ale ten polecam, bo informacje są naprawdę nieprzesadzone i wiele rzeczy się dowiedziałam, o których nie miałam pojęcia... zawsze warto poczytać... suwaczka pewnie nie ma, nie wiem, co robię żle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyysha Głowa do góry,podleczą męża i będzie OK.A swoją drogą,to już polowa sukcesu,że badania coś wykryły i wiadomo co leczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×