Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Demiluna!Wszystkiego naj naj!A przede wszystkim zdrowego, ślicznego dzidziołka! Jeśli chodzi o twoje dolegliwości to ja od kilku dni mam dokładnie to samo. Jestem non stop bardzo zmęczona, boli mnie żołądek no i jeszcze kręgosłup do tego. Ale są też lepsze dni. Chyba nic już na to nie poradzimy-ale dla mojego maleństwa zniosę wszystko. Co do pieluszek to słyszałam że Pampersy sa najmniej lubiane przez bobaski, ponoć fajniesze są huggies ale myśle że na początek kupię i te i te i się zdecyduję. Co do nawilżanych husteczek to ponoć najleposze są nivea. A w jakich proszkach oprócz Jelp'a robicie pranie maluszkowi?Jesteście w stanie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem bardzo za kosmetykami bambino no i na poczatek bede używała do kapieli mydełka ,a potem oliwki bambino.Co do kremiku na odparzenia to polecam sudokrem jest naprawde dobry i sprawdzony... Co do pieluch to z małym przetestowalismy różne więc: Hagis mały byl muj uczulony i tam gdzie były takie gumecziki dostal strasznego odparzenia Libero przepuszczały mi siuski więc najlepsze pampersy naprawde polecam wiem że troche droszsze ale szczeze dzidzia jest w nich dużej bo bardziej chlonne więc dziewczyny jak kupicie tańsze to bedziecie musiały je częściej zmieniac więc cenowo potem na to samo wyjdzie. Ja ostatnio mam w sobie tyle energi że czały czas bym cos robiła.Mała tez mi się ulożyła na przponie i mam problemy z oddychanie strasznie się zapowietrzam jak z kims rozmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka dziękuję za życzenia. Wiem że nie jest łatwo zachować spokój ale napewno mniej się będziesz stesować w domu niż w szpitalu. MOżesz wziaść kąpiel albo film pooglądać. Opowiem wam jeszcze coś-gdy jechałam do szpitala skurcze miałam regularne co 5 min - w szpitalu podłączyli mnie do maszyny wychwytującej skurcze i mówią mi że ja wcale nie rodzę bo nie mam skurczy, ja na to że chyba czuję lepiej niż jakieś tam ustrojstwo więc chyba na odczepnego mnie przyjeli. Powiem wam coś jeszcze o smaym porodzie. Człowiek jest naprawdę nieobliczalny, a ponoć kobieto w trakcie porodu jak i po porodzie to już wogóle. Jak mała sie już urodziła, zaraz po przecięciu pępowiny położyli mi ją na brzuchu - nigdy nie zgadniecie co mi pierwsze do głowy przyszło-"kurcze pobrudzą mi moją nową koszulę"-nie wiem jak to możliwe że o takich głupotach się myśli ale tak było i do dzisiaj się z tego śmiejemy(moja bratowa zaraz po urodzeniu małego zaczęła się tak głupio śmiać że przez kilka minut nie potrafili jej uspokoić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania to do milki było do ciebie A tak wogóle wszystkim dziękuje za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu wczesniej - plecki mi znowu dokuczają - w sobote byłam na basienie i to chyba przez to... Zamiast pomóc to mi zaszkodziło :-( i ledwo siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj ... wróciłam kubuś waży 1700gr + - 110gr, jest zdrowy i duży(jak dla mnie)i wszystko jest ok. co do proszku to ja wyprałam w płynie do prania dzidziuś.podobno antyalergiczny.kosmetyki kupie bambino i ewentualnie mydełko nivei.pieluchy tylko pampersa. podgrzewacz miałam poprzednim razem i mi się przydał bo wtedy miałam kuchnie z tesciami na dole więc wode na mleko miałam w podgrzewaczu na noc.a teraz mam ale nie bede uzywać bo mam kuchnie pod nosem.ja na obiad robie jarzynowa a meżowi golonki gotuje. malgonia to mamy termin tak samo i imiona nawet dla dzieci.swoje też?ja małgorzata i ty pewnie też po pseudo tak wnioskuje. marta jaki masz wózek bo kupiłaś nie/. wiecie ciesze się ze kubuś ju taki duzy,że rośnie i że jest wszystko ok.jestem wniebowzieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia80
Goba ciesze się, że z Twoim Kubusiem wszystko dobrze i ze rośnie. No to miły zbieg okoliczności, że imiona i nasze i Malutkich się zgadzaja, a nawet terminy. Ja do lekarza dopiero 24.04. do tej pory też było ok i niech tak zostanie. Demiluna samych radosnych dni i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Twoja myśl o koszuli te mnie rozbawiła - to dobrze, bo chyba za mało się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Wszystkiego dobrego i zdrowego bobaska Demiluna!!! Co do kosmetyków to jestem załamana bo tak jak pisałam tutaj są tylko johnsona chyba że znajdę jeszcze jakieś inne,no cóż mama bedzie musiała mi z Polski przywiezc.Co do pieluszek to ja też będe pampersów uzywac,powiedzcie mi tylko jakie kupic,będzie napisane że dla noworodka?Pytam bo ja taka niedoświadczona jestem w tych sprawach:) Ja też jestem ciągle zmęczona,kręgosłup mnie boli okropnie,właśnie leże jeszcze w łóżku i nie chce mi się wstac,masakra. A co do porodu to ja się juz zaczynam troche bac,ale boję się zwłaszcza tych lekarzy tutaj,bo jak chodzę na badania to widzę że jakby sobie niezbyt radzą w tym temacie,a zdania ogólnie są podzielone jak słucham tych co tutaj rodziły.Staram się myslec pozytywnie. Gratuluje dużego bobaska,ciekawe ile już mój dzidziuś waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin na piekuszkach jest waga od 3-5 te najmniejsze chyba lbo od2-5?ni pamietam dokładnie mówie wam jestem cała hepi że mały już taki duży.malgonia zbieg naprawde niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i waga od poprzedniej wizyty 0.90 kg.teraz waże 70.90 wiec na plusie mam 9 kg.ale nie przejmuje się tym.z wiki przytyłam 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna! Wszystkiego dobrego! Zdrówka dla Ciebie i maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Goba mało przytyłaś,nie masz się faktycznie co martwic.No ja sie w końcu za coś biorę i na razie uciekam z forum,pa dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po zakupach i sniadanku:) Widze ze dziewczynki moszcza gniazdka dla dzidziusiow, no ja tez zaczynam prac wszystko, ciuszki, pieluchy posciele itd, lozeczko mam skrecone, i komode tez:) Goba ale Kubus rosnie jak na drozdzach:) pieknie:) no i malo przytylas, jak ty to kobieto robisz? Musze chate wysprzatac, bo mam wrazenie ze wszystko zakurzone u mnie, ble, potem szkola rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej właśnie niedawno wróciłam z lumpków kupiłam dlaKrystiana 4 pary jeansów i 2 dresy i zapłaciłam 15zł elegancko!!!!!Przyszła mamuśka podaje linka z wózkiem mam nadzieje ze dobrze wpisałam http://www.allegro.pl/item337750446_sliczny_wielofunkcyjny_wozek_haberkorn_.html Przyszła ja tak mało jem bo 20 juz utyłam więc się oszczedzam wcale nie chodze głodna.Goba super ze z dzidzia ok.Ja terza ide zjesc zupke!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3590270/Trail/C%24cip%3D1500012028.Baby%2Band%2Bnursery%3EC%24cip%3D1500012038.Pushchairs.htm Ja kupiłam ten wózeczek ale po rozlożeniu wyglada jeszcze lepiej potem porobie zdjecia to wysle... goba super że z dzidzia wszystko dobrze dorodny chlopaszek bedzie. Te pieluszki pierwsze to new bourn i sa od 2-5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wózki! Ja juz wole nie oglądać innych, bo mi żal. Ten mój mi sie bardzo podoba, ale... Beja ja własnie taki chciałam mieć - prosty zwykły wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia daj znać jak sie sprawuje wózek bo taki chciałam na pocztku.ciezki i td?daj znać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wszystko przeczytalam, ale teraz nie pamietam co kto pisal :p gosia--bylam w lidlu, kupilam skarpetki a chcialam wziasc tez husteczki ale nie wiem ktore czy sensitiv czy te normalne?? Beja--ladny wozek!! Milka-- napisz jak cos powiedza ciekawego w szkole rodzenia Goba-------ciesze sie, ze maly OK ;) co do moich tesciow to po 1. moj maz nie broni mnie nigdy bo uwaza, ze nie ma sensu bo oni i tak nie zrozumieja, po 2. nie jestem cierpliwa, wybucham czasem, ale wtedy slysze , ze to ja robie problemy i wymyslam :o wiec ograniczam sie .. zrobilam spagetii, nakupowalam slodyczy co by nie braklo :o , upieklam biszkopt, zrobie mamie ciacho truskawkowe do Polski(moj tato jutro wraca) i bede sie zbierac do miasta bo chce mamie puder kupic a w Polsce nie ma Mac\'a, no i dzis szkola bleee... ferie sie skonczyly, a snieg pada, musze autobusem jechac bo maz jedzie do lekarza.. bo wymysla choroby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam Was Mamusie.Oj jak dawno mnie tu nie bylo, ale czytam was regularnie.U mnie weekend tez zakupowy, heh kupilismy z mezem wozeczek Breaker super , mowie Wam amortyzacja, wyglad i taki komfort dla dzidziusia wazy ok 15kg, ale jak na wielofunkcyjny to chyba nie az tak duzo.Kupilismy juz kosmetyki dla kluseczki buteleczke w razie jakbym miala odciagac pokarm z nadmiaru ;), ubranka dostalam od rodzinki.Spakowalam juz wyprawke do szpitala dla maluszka ale jeszcze swoje musze popakowac no i pieluszki kupic i podklady ginekologiczne.Widzialam na allegro takie typowe ginekologiczne ,podobno najlepsze cena za 10 4-. Moge podac linka jak ktoras bedzie chciala.Juz nie moge doczekac sie szkrabka, ale jeszcze 8 tygodni, szybciutko zleci.Tymczasem czuje energoczne ruchy kluseczki.Pozdrawiam Was i zycze udanego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia...........21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania Cześć Kirysek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dość długiej przerwie. Najpierw komputer miałam w naprawie a w weekend miałam zajęcia, więc troszke musiałm nadrobić z czytaniem waszych wypowiedzi. Demiluna wszystkiego naj, naj, lekkiego porodu i zdrowej, pięknej dzidzi. abii pisałaś, że martwisz się, czy twoja mała nie jest za bardzo ruchliwa. Ja z moją malutką mam bardzo podobnie. Wczoraj wieczorem również była bardzo ruchliwa i na ogół tak jest ciągle. Mój mąż też się o to martwi, czy wszystko z nią w porządku(tym bardziej, że mam mały brzuszek) i ja również oczywiście, ale gdzieś przeczytałam, że zwiekszoną liczbą ruchów dziecka nie ma się co martwić, gorzej jeżeli jest ich dużo mniej. Koleżanka miała tak samo ze swoją dzidzią, więc chyba powinnyśmy się cieszyć, że nasze skarby są takie silne. W piątek mam wizytę u lekarza to się go o to zapytam. Dziś kupiłam troszkę ciuszków w ciuchlandzie( kilka par body po 2 zł za sztukę w bardzo dobrym stanie). A najlepsze jest to,że w tym sklepie była akurat jakaś dziewczyna, która widząc, ze jestem w ciąży, zapytała się mnie, czy nie chciałabym za darmo polarowego pajacyka, bo ona go dostała jak była w ciąży a urodził jej się synek i go wogóle nie używała. Poszła po niego do domu, bo mieszkała przy sklepie. Dała mi go za darmo, super. Nie każdy by się tak zachował. To ubranko jest rewelacyjne, zwłaszcza przyda się małej na jesień, bo jest w rozmiarze 68. Okazało się nawet, że ona również miała cukrzycę w ciąży i rodziłą w tym szpitalu, w który ja planuję poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysk podaj link do tych podkładów.a trzeba takie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wlasnie po smacerku i obiadek od wczoraj odgrzewam ziemniaczki ,schabik w sosiku i suróweczke z kiszonej kapusty...ale u na sdzisiaj zimno ale co sie dziwic bo wczoraj w londynie spad snieg wiec z tamtego kierunku wieje. goba wozek super leciutki prowadzi się super ale tylko po mieszkanku sprawdzilam.spacerówka jest super z fajnym duzym spiworkiem .Wkladka dla niemowlaczka jest extra i możesz w tym wozic albo fotelik samochodowy montujesz we wozeczku i tez fajnie.torba swietna i koszyk podspodem na zakupy tez swietny.Taki sam wozek kupiła malinka i tez jest bardzo zadowolona.Więc ja sobie go bardzo chwale.jutro zrobie fotki to wysle na poczte to sobie dokladnie zobaczysz. No malinka a co tam u ciebie bo sie ostatnio nie odzywasz🌼 PM gdzie ty kochana te slodycze wszystkie w sobie miescisz a tak szczuplo wygladasz tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI JA DZIS MOJA CORECZKE ZAWIOZŁAM DO SZPITALA NA BADANIA MA TAM ZOSTAC TRZY DNI .WY TAK PISZECIE ZE MACIE TAKIE MOCNE RUCHY A MOJA MALUTKA TO WOGOLE ODWROTNIE JEST BARDZO SPOKOJNA I LENIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla m ja tez kupilam te skarpetki w lidlu fajne takie malutkie :-) chusteczki tez kupilam te zwykle pampers no i pampersy caly karton 156 sztuk :-P chlop mi zawalu dostanie jak zobaczy takie pudlo w bagazniku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu mój maluszek też ostatnio nie jest zbyt energiczny, ale najważniejsze że kopie regularnie więc się nie martwię. Dziewczyny zastanawiam się czy wam też ostatnio częściej twardnieje brzuszek??Bo mnie ostatnio coraz częściej szczególnie jak chodzę albo robię jakieś energiczniejsze ruchy np jak wstaję z fotela lub coś chcę szybko podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez owiele częściej twardnieje nawe tak z 20 razy dziennie i mam w dole brzucha taki bol jak w czasie okresu dość często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×