Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej hej dziewczynki ja w trakcie pakowania-jeszcze tylko dziś i jutro i w sobotę przewozimy wszystko. To wręcz niemożliwe ile rzeczy się nagromadziło w ciągu 2 lat. Jak się tu wprowadziliśmy to mieliśmy niewiele - jakiś stolik, kanapę łóżko i szafę, a teraz musimy vana wynająć żeby wszystko poprzewozić. JA miałam wczoraj odwiedziny health visitor - to taka wykwalifikowana pielęgniarka która zajmuje się dzieckiem po powrocie do doma jak już położna skończy odwiedziny-będzie mierzyć maluszka, zrobi badanie słuchu i takie tam. Zostawiła kilka ulotek i książeczkę zdrowia dla maleństwa. Popytała o zdrowie, samopoczucie, o to jak zamierzam karmić i czy mamy wszystko przygotowane dla maleństwa.Dodatkowo omówiła ze mną antykoncepcję po porodzie. Obecnie rozważam między implantem podskórnym a wkładką Mirena. Jeszcze nie wiem. Wiem tylko że nie chcę tabletek, a do wkładki jakoś nie mogę się przekonać. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu. U mnie z sampopczuciem różnie, zdarzają się coraz częściej nudnośći, boli mnie żołądek, brzuch coraz częściej twardnieje. \\ostatnio pisałam wam że mam wysokie ciśnienie, teraz dla odmiany mam często takie w okolicach 85/55. Ale ogólnie nie narzekam za bardzo. Bardzo ciekawa jestem jak bąbelek jest ułożony, no ale nie będe już miała usg, więc zapytam położną niech mnie obmaca-ona w taki sposób może stwierdzić bo ja nie jestem pewna-podejrzewam że jest główką do dołu, ale to tylko moje podejrzenia. Teraz biegnę zaprowadzić małą na zajęcia, zajrzę do was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej surfitka to super że wszystko ok,wagą się nie martw za 3 tyg zrobią. PM uważaj na siebie,leż dużo jak brzuch twardnieje albo chociaż nie chodź. beja faktycznie leci ten czas i zleci jak nie wiem-ale gdyby nie wy nie leciałby tak szybko🌼 ❤️ demiluna uważaj przy przeprowadzce-trzymamy kciuki aby jak najszybciej. ja jade do siory ale wlece u niej na kompie potem zobaczyć co się dzieje-może bede spała nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo życze udanego weekendu i ciepłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilke zeby wam zyczyc milego weekendu !! Nie mam zadnych konkretnych planów ale przed kompem raczej nie bede siedziec... Do zobaczenie w poniedzialek - uwazajcie na siebie i odpoczywajcie jak najwiecej !! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie... nie ma mnie przy kompie bo wiekszosc czasu spedzam w lozku gdzie i tak mi sie zlelezy, widze dziewczyny ze tak samo nie mozecie siie juz doczekac... dzisiaj zaczal sie maj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja juz normalnie odliczam, mala mi sie wierci, noce bezsenne, brzuch boli i twardnieje a oprocz tego mam te klucia w pochwie nie wiem czy to szyjka czy moze jakies skurcze.... wtedy staram sie lezec, nie chodze juz po dworze bo uscisk na pecherz mnie dobija.... kolezankamamy powiedziala ze mam starsznie ulozony brzuch i ze na koniec maja pewnie urodze a nie na koniec czerwca... w 26 sciagna mi pesar i ozbaczymy jak to bedzie to bedzie akurat koniec maja... przed oczami ostatnio lataja mi gwiazdki, dziewczyny napiszcie mi co zabiueracie do szpitaka ze soba ja nic nie mam, mama mowi ze majtki poporodowe nie beda mi potrzebne...nie wiem kogo mam sie sluchac.... A co do ciuszkow u nas we wotrki i w piatki jest zawsze taki wielki targ...mnowstow rumonow i monglolow,polakow, mase ciuchow, i ubranka dla dzidzi , ostatnio kupilam ladna sukienke za 5 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ze zyje, leniuchuje, przysypiam przed tv i obzeram sie lodami :-P czyli wszystko w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki :) Melduje sie,cos ostatnio lenie sie strasznie,nic mi sie nie chce. Wczoraj spacerowalam z kolezanka,ktora 3 tyg. temu urodzila synka,zazdroszcze jej,ona juz tuli swoje malenstwo-ja tez tak juz chce. :) no jeszcze tylko 4 tyg.Pozdrawiam Was goraco,PaPa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To i ja sie odmelduje. Zazdroszcze majowego weekendu, ja niestety w pracy. :( I tak bym chciala aby to juz byl 1 czerwiec a nie maj. Wczoraj mala wieczor takie harce wyprawiala, ze brzuch mi sie trojkatno-prostokatny robil :P A czasem tak zabolalo, ze hej. Az sie balam, zeby sobie krzywdy nie zrobila. U nas jeszcze 6 tygodni. Duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że mały ruch na forum. Ja tez ostatnio jestem trochę leniwa, ciągle bym tylko spała i na nic nie mam ochoty. Chciałabym juz tulić swoją kruszynkę. Te moje love story opisze Wam na interii, ale dopiero w poniedziałek jak już będę w domku, bo teraz jestem u rodziców i jakoś tak nie mam natchnienia. Może i Wy napiszecie jak sie poznałyście ze swoimi drugimi połówkami, bo napewno u niejednej było ciekawie... Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dobrze, że malutka zdrowa. Moja też się czasmi tak rusza, że aż się o nią boję. Chociaż ostatnio jakby troszkę spokojniejsza, ale mam nadzieję, że to niedługo nadrobi. Dziś mi się śniło, że tak wypychała brzuch, że zobaczyłam jej profil twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, no niezly sen :) Jak to popularne zdjecie z nozka widoczna przez brzuszek :P Wiem, ze to dobrze, za mala aktywna, i wole jak sie rusza niz nie rusza, ale czasme az boli :P Z tym ze moja to wypina plecki i pupcie..na usg, nie ma zadnego problemu jej podgladnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja jakoś wczoraj natchnienia nie miałam i teraz dopiero kompa włączyłam. Musiałam troszkę nadrobić. Starałam się zapamiętać co u każdej z Was, żeby odpisać, ale ostatnio moje roztargnienie sięga zenitu i jakoś mi wszystko z głowy wylatuje :p więc buziaki wszystkim i tyle :P:P Wczoraj byłam u ortopedy na badaniu tego nieszczęsnego spojenia łonowego. No i dostałam skierowanie na cesarkę. Nie wiem czy mam się cieszyć, czy raczej martwić. Wszystkiego są plusy i minusy, ale byłam na to przygotowana. Mężuś si tylko troszkę martwi, że znów mnie potną :P Jeśli chodzi o to badanie, to bez obaw te, które cierpią na takie bóle mogą się do lekarza wybrać. Ja ubrałam luźny dres i nawet sie rozbierać nie musiałam :P Dotknął tylko przez ciuszki aż podskoczyłam na kozetce, potem ponaciskał na biodra i powiedział, że najlepiej to rtg ale teraz to odpada. No i z reakcji na bóle stwierdził, że faktycznie grozi rozejściem, więc wypisał skierowanie i powiedział, że na własne ryzyko to mogę rodzić. Ale wytłumaczył jakie tego mogą być konsekwencje, więc nie będę ryzykować. Znając moją chorowitość i szczęście na pewno źle by się to skończyło. A dzisiaj poukładałam pluszaki naszej Niuni, a mąż właśnie skręca przewijak i tak sobie już na nią wszystko pomału zaczyna czekać. No i też wolałabym, żeby to był 1 czerwca, a nie maja. Ciekawe w takim razie na kiedy mi cesarkę wyznaczą. Tak jak pisałam, jedziemy 1 zobaczyć szpital na Kamieńskiego we Wrocku i chyba tam się od razu umówimy na termin. A jak będzie brzydko, to wybieramy się do Poznania. Tam ponoć najlepszy szpital w Polsce, więc powinno być ok. Mnie najbardziej zależy na tym, żeby poród pomimo, że cc to był jednak rodzinny. Kurcze już sama nie wiem, gdzie byłoby najlepiej. Oby nasza Kruszynka zdrowa była, no i śliczna jak mamusia :p A teraz już się chyba kładę, bo dzisiaj pomimo, że leżeć miałam, to troszkę sie przeforsowałam porządkami i wszystko boli, ehhh nie wiem jak jutro z łóżka wstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje, ze zyje, ze chce mi sie zygac, bylismy krotko u tesciow i .. tesciowa odwalila numer, ze juz nawet mnie to nie bawilo, nawet nie wkurzalo-...bardziej zdolowalo. No ale to napisze, jak bede miala wiecej czasu..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny. Niestety naprawdopodobniej od soboty nie będę miała możliwości korzystania z internetu i może to potrwać do sześciu tygodni, będę zaglądac jak nadarzy się jakaś okazja. Odezwę się jeszcze jutro i może uda mi się jeszcze na chwilę w sobotę. Pozdrowienia dla Was, korzystajcie z długiego weekendu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Hej mamuśki! Widzę, ze pierwsza dziś jestem!:)ho ho Na forum wczoraj cisza, więc rozumiem że wszystkie korzystacie z uroków długiego weekendu. Ja w sumie też:P Wczoraj jak codzień fitness a potem zmobilizowałam Mężusia i złożyliśmy dla naszego maleństwa łóżeczko oraz szafkę na jego ciuszki. Zrobiliśmy małe przemeblowanie w naszej sypialni, więc teraz oprócz prania wszystko już gotowe na powiększenie rodzinki. Tak w sumie to Mężuś składał wszystko bo mnie w trakcie zmogło lekko i zasnęłam a jak się obudziłam to było gotowe:P Wieczorkiem pojechaliśmy na jeziorko do naszych znajomych i było super sympatycznie. Tak więc pierwszy dzień długiego weekendu wykorzystany w 100 procentach!:) Dziś zabieram się za pierwsze pranie i mamy w planie oglądać meble do salonu, więc też mogę być nieobecna na kafeterii. Ale wszystkim Wam życzę miłego dzionka i pewnie odezwę się jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka nie wybieraj się czasem do Poznania na ul.Polną. Ostatnio na forum gazety czytałam trochę na temat porodów tam.Kobiety są tam strasznie traktowane.I dochodzi do zaniedbań lekarskich. Jak znajdę stronę to ci wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja tez chce juz czerwiec to czekanie mnie dobija tym bardziej ze czuje sie coraz bardziej jak niedolezna staruszka :-( jakas apatia mnie dopada nic mi sie nieeeechceee :-O moj maz dzisiaj w pracy wiec zas sie w domu wynudze blee na nic nie mam ochoty ide sobie zeby wam tu nie marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!Wczoraj był super dzionek no i pogoda.Byliśmy u moich rodziców na obiadku potem poszliśmy do wesołego miasteczka i Krystian miał radochę zjeżdzał z dmuchanego zamku.A pózniej na starówke odpocząc w ogródkach ja soczek i synuś tez a mężulek piwko.No i padnieci wrócilismy po 19 do domu.Krystian teraz w przedszkolu a chłop śpi-musze go obudzić bo kolezanka po 11przychodzi na ploty.A sobota i niedziela zapowiada sie bez szału chłop w robocie i ja z małym w domciu.Bede z nim ćwiczyć role wilka bo w przedszkolu robią na dzień matki i ojca przedstawienie CZERWONY KAPTUREK.bedzie kupe smiechu. ja tez bardzo chce czerwiec juz odliczam z Krystianem on od kwietnia juz odlicza sam codziennie skreśla olówkim jeden dzień.Jak sie nudził w domu to razem zrobiliśmy taki smieszny kalendarz z kartki od bloku -bardzo smieszny. Zycze Wam udanego wekkendu ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już od rana posprzątałam, właśnie skończyłam jeść śniadanko i zaraz wstawię pranie z kocykami i pieluchami Niuni. Słoneczko świeci, to szybciutko wyschnie. Dzisiaj po tych wczorajszych porządkach, to się podnieść z wyrka nie mogłam. Jak zaczęliśmy o 10 to skończyliśmy koło 21. Tragedia, ale za to prawie wszystko porobiliśmy i okazało się, że chyba z 5 worów po kartoflach rzeczy na śmietnik poszło, jakieś stare ciuchy, buty, książki itd... Ja nie wiem, gdzie to się mieściło wszystko, jak i tak teraz nadal jest ciasno. Mała Mi a słyszałaś coś na temat Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Akademii Medycznej?? Ponoć został uznany za najlepszy w Polsce. Nie wiem na jakiej jest ulicy, jeszcze tego dokładnie nie sprawdzałam, bo i tak w ogóle nie znam Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się na chwilke jestem nadal u siostry,niewiem kiedy wróce do domu,dzisiaj jest pięknie wiec wiki biege z kuzynami. elmirko ten szpital gin.-poł. to właśnie na polnej.ponieważ ja jestem z poznania to odradzam bardzo sama tam nie jade rodzić,masówka okropna wiesz mi,nawet położna pracująca u gina i tam odradza.jak juz to na lutycką,albo engla w poznaniu.a ostatnio nawet słyszałam że na polnej w czystej bieliźnie pościelowej znaleźli gronkowca więc uwiesz mi i nie jezd tam. zmykam odezwe się potem albo jutro.miłego dzionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC no i od dzisiaj 35 tydzień ciąży hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)) Wczoraj byłam u synka,juz nie jest na intensywnej terapii.Jeszcze jest w inkubatorze bo karmiony sonda ale dzis ma kolejna probe karmienia smoczkiem.Wczoraj nawet dali mi go potrzymac w rozku:)))dzis jade zawiezc mu troszke ciuszkow.Wazy juz 1570:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super nowinki, oby tak dalej, a nim się obejrzysz, będziesz miała Swoją Kruszynkę w domku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Iza super ze malemu ocraz lepiej :-) juz niedlugo bedzie z wami w domu caly i zdrowy :-) ja tez sie wzielam troche za pozadkowanie szafy i szykowanie miejsca na rzeczy malego bo mimo ze wszystko chyba mam juz kupione to jeszcze nie wyprane i upchane byle gdzie :-O co dzisiaj gotujecie? mnie braklo pomyslu i ochoty na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie ja wczoraj tez mialam nygusa że nawet kąputera nie chcialo mi sie właczyć...Byłam u poloznej wczoraj na wizycie i wszystko dobrze mała odwrócona nadal główka do dołu, cały czas się martwie czy nie odwróci się tylkiem ale jestem dobrej mysli.Jedynie nie pokoja mnie skurcze bo mam dość silne ale polozna mówi że to normalne.nie wiem czy czasem nie zrobilo się mi rozwarcie ale tutaj lekarze nie badaja ginekologicznie przez cała ciąże wię nie mam pojecia co dzieje się w sirodku.Ważne że mała się dobija i to dość mocno.. Iza super ale się ciesze że maluszek tak dobrze się juz ma więc najgorsze za wami teraz niech szybko przybiera na wadze i nie długo zabieżecie go do domciu... Milego dzionka mamuski ja zmykam pranie powiesic bo własnie się wyprało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki. Oj dawno mnie tu nie bylo. Dzis wyszlam ze szpitala, okazalo sie ze wszystko jest ok , tylko mam duzo odpoczywac, lezec, malo chodzic. Jak mi dobrze w domku. Oj tyle kobietek jak lezalam rodzilo i trzymala takie malenstwa nie mogac sie doczekac wlasnego. Wiem tylko ze nasza kluseczka to wiercipieta. Na ktg zmykala jak sie da. Hehe mam miejsce to plywa. Spryciula.;) Kobietki na mojej sali 2 byly po terminie prawie 7 dni. Ale sie ciesze hurraaaa. Malenstwo ma sie dobrze. Juz 36 tydzien. Juz juz niedlugo. A co u Was mamusie sluchac, jak sie czujecie co porabiacie jak malenstwa. Pozdrawiam cieplutko.;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Fajnie ze urzadzacie sie pomalu. Ja juz popralam ciuszki ktore mialam i poprasowalam. Jeszcze dojedzie troche rzeczy z Polski za 2 tygodnie, wiec bedzie kolejne pranie. No i kocyki, rozek, posciel..no jeszcze jest troche roboty. A ja sie czuje coraz gorzej. W nocy 3 razy sie budzilam, bo skurcze mnie zaczely dopadac, brzuch tardy jak kamien..a od rana boli cale podbrzusze i krocze :o Dobrze ze mam wizyte we wtorek to popytam gina co sie dzieje. Moze sprawdzi czy przypadkiem jakies rozwarcie sie nie robi. Elmirka, a jaki ty mialas bol z tym spojeniem lonowym ? Dobrze, ze Ninka daje o sobie czesto znac :) zmienie tabelke, bo widze, ze utknelam w 33 tygodniu ;) Dzis konczymy 34, a jutro pewnie mnie nie bedzie, bo mam miec gosci ( sie okaze, bo kumpela zapowiadala sie juz kilka razy i jeszcze nie udalo jej sie dojechac :o ), wiec moze mnie nie byc. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×