Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

milka ty też uważaj, dałaś mi pomysł na jutro wezme się za kuchnie i drzwi wszędzie bo faktycznie troche brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez szalejecie !!!!! Ale ja tez..wczoraj posprzatalam chyaba wszedzie gdzie moglam, za okna sie niebiore bo sie boje o dziecko. ale wszystko mam tak wypucowane jak nigdy, w szafkach poukladane..nawet opakowania cieni do oczu pomyte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Surfitkaa, to ja taka drobiazgowa nie jestem;), a okno myje tylko dlatego, ze golab w nie wlecial, na szczescie szyba cala, ale caly sie odbil, mowie Wam jak to wyglada;);D skrzydla,tulow, taka cienka szyjka, i lepek z oczkiem, i dziobem z profilu. Ja k tam slonce przyswieci to idzie boki zrywac jak sie na ta odbitke patrzy, no ale juz tylko do jutra bedzie mozna podziwiac ten niecodzienny widok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle z tym golebiem..mi sie wczoraj wybitnie nudzilo, wiec sie wzielam za ukladanie, ale nie robilam tego..ech a ile rzeczy wreszcie wywalilam, bo szok, ze by tusze trzymac po 3 lata w kosemtyczce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie o praniu i prasowanieu to juz nie wspominam :P mam juz wszystko skonczone dla malej, zagospodarowalam jej polke w kuchni, poukladalam butelki, herbatki..juz jest domownikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duzo zdrowia, lekkiego porodu i duuuuzo usmiechu na co dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witajcie kochane! Widze ze Was energia rozpiera.a ja od 2 dni mam doła maxaaaa:( normalnie nic mnie nie cieszy,wszystko boli,i ogólnie jestem na Nie!!! Ciągle patrze w kalendarz i nic sie nie zmienia,po paru godzinach jest tan sam dzien :/ a mi sie juz tak dłuzy...dziś miałam przez chwilke skurcze jak na /@,ale co tam były chwilke,zresztą dzidzia musi posiedziec jeszcze ze dwa tyg chociaz. Juz nie wiem czym sie zając ubranka od ogklądania i układania zaraz stracą kolor...nawet synek je wyjmuje i ogląda itp,tez juz nie moze doczekac sie na braciszka.Pozatym chciałambym juz sobie łozeczko przygotowac posciel i takie tam ale wiem ze jeszcze za wczesnie,wiec stoji wszystko popakowane. Jeszcze ta szkoła i egzaminy +obrona dzien przed terminem mojego porodu.Juz to ma gdzies,bardziej mnie męczy zobaczyc juz mojego szkraba.sni mi sie po nocach jak karmie i jak jest nam wtedy cudownie..chociaz wiem ze znów bedą noce nieprzespane, i wszystko bedzie przez jakis czas bolało.I przeciez dwojka dzieci...ale wierze ze bedzie dobrze,,przeciez wszystkie to nieprzyjmen rzeczy szybko uciekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!Goba na pewno zmienili cos w programie napaliłam sie na ogladanie i lipa! Wiecie co ja mam dzis dziwaczny dzień non stop jem i pije jem i pije jak oszalała jeszcze w ciąży tak nie miałam i kabanosy 3zjadłam ,3 kanapki,gorący kubek serowy,czekolade ,2 rogale 7days,loda,2 schabowe odgrzałam z zamrazali..........Jak potwór jakis jem -nie wiem co sie dzieje?Zaraz peknę!!!!!!!!jeszcze bym snikersa zjadła ale nie mam w domu...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka---- mnie tez tak brzuch bolal przed porodem jak na @ .. ale juz Ci sie termin zbliza, ciekawe czy tez dzidzia bedzie miala jasne wlosy:D Mala Mi------------najlepszego 🌻 :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elmirka------------przepraszam, faktycznie pisalas, przypomnialo mi sie, wybacz ale ja nie wiem nawet jaki dzis dzien :o no i zazdroszcze tesciowki a piersi juz lepiej, odciagam papka,ale nie wiem czemu z jednej piersi prawie nic mi nie leci :( czyzby pokarm zanikal, z lewej to odpompuje 50-80ml a z prawej ledwie 10-20 ml. A dzis frytki zjadlam wiec nie wiem czy powinnam dac mu ten pokarm, zeby nie dostal bolu brzucha. W nocy goraczka byla,ale mam nadzieje, ze dzis nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja ja taki wilczy apetyt zabijam zielona salata, albo ogorkiem, a jak potrzebuje czegos slodkiego to platki kukurydziane z mlekiem, albo jogurt wcinam, i na jakis czas wystarcza. Nie chce zoladka za bardzo rozciagnac, ale juz sie smieje ze mam 4 komorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna jak tak ciebie obserwuje, to zanosi sie na niezly mlyn po porodzie;O Ja ma cc bo boje sie bolu, tak po krotce- wole nic nie widziec, nie slyszec, nie miec akcji porodowej itd ktos powie- ot prawdziwa Matka Polka, ale ja mam to gdzies;) Ale tez jezeli akcja rozpocznie sie przed terminem cc to niech sie dzieje wola... bede naturalnie rodzic Torbe musze spakowac, bo cos mnie czyscic zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem takiego zdania, ale np z rodziny to tylko moja mama wie ze w sumie na wlasna prosbe mam cc, reszcie cos trzeba bedzie innego powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOHOOHOOO Mamy nastepne Dzieciatko Merana GRATULUJE!!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Dziekuje, tak się cieszę że jestem już po. Jechalam tylko na KTG do szpitala a okazało się ze mam już skurcze porodowe i już zostałam do porodu. Urodziłam w wodzie.A synek jest przecudny. W sumie poród zabrał mi 4,5 godz. Myślałam, że potrwa dłuzej. Oczxywiście bolało, ale nic nie ma za darmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana napisz jak sie czujecie, jak bedziesz w stanie. Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pieknie, ze tak szybko poszlo 4,5godz, porod w wodzie, no tylko sobie zyczyc takiego rozwiazania, i do tego tak nieoczekiwanie, SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo MERANA gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyslij zdjecia jak bedziesz mogla:D Milka---to nie przyznawaj sie, po co masz potem sie denerwowac komentarzami, dzieciak sie nie obrucil i tyle. ;) ide sie myc, karmic malego,pompowac sie hehe i spac, buziooe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana, GRATULACJE !!! Jakos czulam w kosciach ze zaraz ktos cos obwiesci ..ze albo jedzie, albo juz ma dzidzia :) Jak poczujesz sie na silach to czekamy na zdjecie synusia :) Milka, mnie nie czysci moze..ale jakos czesciej gonie do WC :O Tylko te skurcze jak na @ juz mnie przesladuja dosc dlugo. I elektryczna ma racje, po prostu powiedz, ze sie nie obrocilo i juz :) Buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dzis raniutko wstalam juz od 5:00 oczka otworzone. Ja od 3 dni biegam rano do lazienki sie wyczyscic i to tak porzadnie sama sie zastanawialam czy to oznaka ze za pare dni, godzin.... Wizyte mam przelozona na piatek badania musze porobic. Skurcze mnie dzis obudzily takie jak na @, ale dosc silne, to chyba juz niedlugo. Merana gratulacje !!! Widze ze mezczyzni narazie dominuja u nas w tabelce urodzonych maluszkow. Elektryczna trzymaj sie mocno dasz rade taka silna kobietka;) A ja wlasnie wcinam hehe:) wczesnie sniadanko, dzis jakos dziwnie od rana wstalam i mysle tylko po przebudzeniu co by tu wszamac;) Koncze juuz i ide zabierac sie za porzadki.Buziaki. Pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie gorące gratulacje dla MERANY aż się popłakałam że nastepna z nas urodziła no i duzo zdrówka dla syneczka🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 A ja tak spać nie moge dzisiaj wstałam o 4:45 i tak sobie siedze i herbatke popijam.Wczoraj miałam fatalny dzień bardzo niskie cisnienie 80 na 40 i jak nie lubie zwykłej kawy to sobie z jednej łyżeczki wypiłam....Mebli niestety nie mam jeszcze ustawionych bo przywiezli w częściach a mąż pózno z pracy wrócił no to więc dzisiaj będziemy składac.Pogoda to mnie do szału doprowadza dzisiaj od rana znowu wieje a wdodatku burza mam nadzieje że nie długo sie to zmieni.... Katrina mnie też już brzuch strasznie swedzi ale staram się nie drapać żeby mi roztepy nie wyszły.w dodatku mam dzisiaj od rana pierwszy raz tak mocno spuchniete nogi że kostek nie widze ale cisnienie w normie więc ok... Mała_mi wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼 Milka to dobre z tym ptakiem ale u mnie to tylko srać po szybach cholery potrafią ale żadnego portrecika nie chca zostawić:):):) Co do cesarki to się nie przejmuj przecież możesz powiedzieć że lekarz zadecydował w czasie porodu bo bylo z deka cos nie tak.Rodzinie lepiej nie mów prawdy bo sama wiesz na pewno jacy nie którzy ludzie potrafią byc wredni... no ja zaraz biore się za jakąś sałatke bo dzisiaj mają mnie odwiedzić dwie kumpele a jedna ma termi 3 dni po mnie więc sobie pogaworzymy milo...No i pobudka śpioszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek witaj pewnie u ciebie się zblirza duzymi krokami może następna bedziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo merana gratuluje!!! kirysek czyzby ty nastepna? elektryczna pompuj pompuj :-D a chesz pokarm utrzymac jak najdluzej czy przechodzisz na flache? milka az monitor oplulam ze smiechu z tego golebia :-) ja mialam wczoraj z polozna rozmowe na temat karmienia, az balam sie przyznac ze nie chce karmic ale babka spoko powiedziala ze to moja decyzja ona mnie namawiac nie bedzie kazda musi sama to wiedziec czy chce karmic czy nie, no i jak nie chce to po porodzie od razu dostane tabletke i po sprawie :-) dzisiaj zas mam ktg bo mlody cos malo ruchliwy :-O musze sie duzo napic przed ponoc to go pobudzi, no nic sprobuje nie zaszkodzi ja tez mam jakas faze na generalne pozadki i odgruzowywuje wszystko po kolei nawet tam gdzie daaawno nie zagladalam :-P troche mi sie nie chce , te upaly tez mnie lekko dobijaja ale pocieszam sie ze to juz niedlugo tak bym chciala miec cesarke juz w nastepnym tygodniu jutro mam spotkanie w szpitalu i zobacze na kiedy mi termin ustali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no warzywka juz się gotuja bo będe robic sałatke warzywna i zaraz zmykam pod pryśnic.. Gosia pewnie serce to sprawa indywidualna a mleka zastepczego teraz w sklepach ful do wyboru.Przynajmniej nie będziesz się martwić co możesz zjeść a co nie i czy dzieciaczek nie dostanie zaraz po czyms kolki.Ja małego karmiłam piersią i teraz też tak będe robić pewnie z wygody bo wyciagasz i dajesz, a nie musisz latać podgrzewać itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja się chyba wybiorę do gina. Co prawda mój przyjmuje tylko w poniedziałki ale przejdę się do przychodni. Bardzo boli mnie całe spojenie łonowe i krocze.Śmieję się że mąż mnie wykorzystuje w nocy :) Byłam wczoraj na basenie. Udało mi się dostać strój na moje doje ale koszmarnie drogi. Ale miałam taką chcicę na basen że nic by mnie nie powstrzymało. No i było super. Byłam tam prawie 2 godziny. Odpoczęłam sobie,odciążyłam wszystkie mięśnie. A potem padłam i spałam jak suseł od 20. Chętnie dzisiaj też bym poszła ale godzina kosztuje 13 zł. A w czas tej godziny wchodzi przebranie się w szatni więc faktyczny czas pobytu na basenie jest krótszy o tych kilkanaście minut. Złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi mtez ostatni zachcialo sie na basen ale chyba tylko na tym chceniu sie skonczy, jako dziecko mialam uczulenie na chlor w basenie. Mowicie dziewczyny ze niedlugo sie rozpakuje, moze moze ...chcialabym bardzo;) Ale mi smaka narobilyscie ta salatka ja dzis od rana jak odkurzacz pochlaniam jedzenie jak szalona az sie boje pomyslec co to bedzie do wieczora, hehe pewnie ze 2 kg dojdzie;) No i znow jem:p ehh... zarloczek ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do boli, to mi ostatnio pachwina tak daje o sobie znac ze kuleje normalnie, bole w spojeniu czasami takie uklucie.Mala mi lepiej sie przejdz do lekarza. Dobra jestem tobie doradzam sama ide dopiero w piatek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×