Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość tak tylko
Dziękuje! Juz po sniadanku:) witam dwupaczki które wstały:) masterek 28 kto wie może się spotkamy w sumie to zobaczymy która pierwsza się rozsypie:P całą ciąże niestety leżałam i byłam na L4:( ale wcześniej normalnie pracowałam jako pracownik administracyjno-księgowy mimo młodego wieku bo mam 21 lat... Ja wczoraj zaliczyłam maksymalne zakupy carrefour tesco wszystkie butiki miasto nabiegałam się po schodach nic a nic mnie nie ruszyło! ale dziś do manna idę po baldachim:)-bo tylko tyle mi brakuje:) Uważaj na siebie bo dziś też niezbyt chłodno jest:) Zapraszam na kawcie z mleczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny... ja juz po sniadanku, cos mnie dzis szybko zerwalo z łózia... moze dlatego ze dzis mija mój termin porodu ? :-) wszystkie dziewczyny z 5.06 juz są po, albo w trakcie, jak mierzejka, a u mnie jeszcze nic... Karka, gratuluje serdecznie !! Ale duzy chlopak !!!!!!!!!!!! Lepiej ze zdecydowalas sie na cc bo pewnie sn byloby ciężko... Surfitka, ty juz tez powoli sie przygotowujesz jak widze... pracujesz jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam na badaniach-hbs i krew właśnie po śniadanku i pije pepsi w puszce mały ma czkawke dzisiaj mam ktg ale niewiem czy pojade bo ciepło a mały się rusza od rana normalnie bo 2 dni miał ciche więc chyba zrezygnuje pojade na następny tydzień mierzejka jeszcze nic nie pisała a wzieła mój numer dam znać jak napisze. a reszta gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wzielam za mycie lazienki ale kurcze zasapalam sie przy tym niezle :-P zero kondychy :-( jak stara babcia wszystko co robie to taaak powoli i musze wiecznie jakies przerwy se robic i odpoczac szok :-O a na obiad spagetti :-) aby malo roboty przy tym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam medaliony bo mąż wczoraj niejadł a sprzątać?bede potem bo teraz się najadłąm i sie kłade na moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Witam wszystkie dziewczyny z ktorymi jeszcze nie mialam przyjemnosci:) widze ze co druga to miala dzis ciezka noc...hehe witam w klubie,mnie strasznie bolał brzuch no i krzyz a niby do porodu to mam jeszcze 7 dni!!!!!!!!! Ale brzuszek juz bardzo nisko wiec kto wie czy mała nie ma zamiaru nas szybciej przywitac?:) mam nadzieje ze bedziecie pozniej bo ja teraz na sniadanko sie wybieram,potem jakis spacer itd....tak wiec milego dnia Wam zycze i do "zobaczonka" pozniej;))) P.S. A moze jest ktos z okolic Gdanska,Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Dzieczyny u mnie na razie tylko w nocy twardnie brzuch uff, ale wielu z was też. Co to znaczy jak na piersiach i brzuchu rosną włosy w ciazy?? kumpeli tak sie stało i sie martwi. Ja mysle ze to normalne bo u siebie tez takie delikatne włoski zauwazyłam. co myślicie, bo ona podejrzewa ze to chłopca zwiastuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
a mi sie wydaje ze wielu kobietom tak sie dzieje w ciazy bo to pewnie chormonalne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza hormonów:-) ja też mam na pirsiach i brzuchu i w 1 ciąży też miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia100
Czesc dziewczyny dawno mnie nie było bo nie miałam dostępu do internetu :( Siedizłam sobie przez 2 tyg u rodziców ,poniewaz w domu WIELKIE malowanie:) Widze ,że juz kilka z nas zostało mamusiami Bardzo wszystkim gratuluje :) Mi zostało jeszcze 3 tyg a brzuch mam dalej pod nosem Miałam nadzieję ,że bedzie to troche szybciej alek jakoś sie nie zapowiada .No cóż mam nadzieje ,że wytrzymam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawi dek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Rodzina i znajomi mnie męczą pytaniami - jak się czujesz?Hmm, jakbym zaczęła wymieniać, toby dnia brakło. Więc usmiecham sie głupawo i mówie dobrze. No co za pytanie, jak można sie dobrze czuć pod koniec ciąży. Jotka, mam to samo, jak dowiesz sie co to jest to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
hej dziewczyny....dokladnie tak jak mowisz abii....jak mozna sie czuc pod koniec ciazy??nie dosc ze czlowiek gruby to jeszcze takiec upaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
moze mi ktoras powiedziec jak sie do tej tabelki dopisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Ja mam dzis pesymistyczne nastawienie do tego dnia!:( Nie dość że mam lenia to jeszcze wszystko mnie swędzi:( Mimo tego że wstałam o 6 rano jeszcze nic a nic nie zrobiłam-jestem załamana dziś wszystkim:( Pozdrowionka dla ciężarówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
lolusia 1505 JAK MASZ ODPOWIEDź NA TEMAT TO SKOPIUJ TABELKę I WKLEJ Ją DO TEJ ODPOWIEDZI NA TEMAT I SIę WPSIZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia, skąd jesteś i na kiedy masz termin, wpisze Cie do tabelki. Chłopiec czy dziewczynka? Tak tylko, mam dziś też okropny nastrój, takiej chandry to juz dawno nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
abii jak dobrze wiedzieć że nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to raźniej, nie? Nawet smucenie sie w towarzystwie jest znosniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
abii jestem z dobrzenia mam 24 lata i bede miec dziewczynke...maje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
a termin mam na 21 czerwca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się załamałam. Dostałam wynik z paciorkowca i na szczęście jest ujemny. Za to Hbs mam dodatni. Czyli jestem nosicielem wirusa żółtaczki. Muszę rodzić małą w szpitalu w którym będą mieli immunoglobuliny. Musi dostać po porodzie zastrzyk w ciągu 72h. Cholera skąd to dziadostwo mam. A nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!Lolusia ja mam ten sam termin co ty!!!!!!!!!! Mala Mi a powiedz co Cie natkneło zeby zrobić to badanie na zółtaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06......37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawi dek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi,a co z Tobą? Czy dostaniesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz dał mi skierowanie na żółtaczkę sam z siebie. A ja będę pod kontrolą lekarza zakaźnego. Ale dopiero po porodzie. Tym można się nawet u dentysty zarazić.Albo podczas zastrzyku lub gdy oddawałam honorowo krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle sie lenie weszłam na wage-Chryste 27kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POTWÓr normalnie!!!!!!!!!!!!! ech co zrobić!!!!!!!!!!!A znajomi co chwila pytają no i kiedy rodzisz?Juz mnie to wkurza!!!!!!!!!!urodzi sie jak bedzie chciała!!!!!!!!Ale ja tez bym chciała zeby juz ją mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×