Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

perła to masz ten sam problem co ja. mój tez mnie nie wspiera-chociaż widze ze jak ja zaczynam to on się nie oddzywa zeby się nie kłócić,ale mimo to jest źle,nie gadam z nim od soboty,nawet dzisiaj nie dzwonił jak się czuje-a tak zawsz dzwoni od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja już dawno powinnam być-tym bardziej ze termin mam na piątek:-) no cóż zaczynam się oswajać ze urodze po terminie 2 tyg i bedzie wywoływany-ale cóż trzeba i to przeżyć a co do męża to on po kolanach nie przyjdzie bo jest uparty i badzie twierdził ze to moja wina jedyne co to on zacznie gadać normalnie a ja znowu bede miała focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUTRO NA KTG I POŁOZNA SPRAWDZI MI ROZWARCIE JAK DZWONIŁAM DO LEKARZA TO GADAŁ,ZE JAK BEDZIE 5-6CM TO ZOSTAWIA MNIE W SZPITALU I WYWOŁYWAC BEDĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też się niby nie oddzywa, ale własnie powinien przytulić porozmawiać a nie mówić że przesadzam albo , że mogłabym już urodzić bo jestem nie do zniesienia samiec zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nastepnea sie rozpakowala Melania gratulacje :-) elmirka trzymam kciuki zeby bylo szybko sprawnie i bezbolesnie :-) ja na 10.00 do szpitala na ostatnie badania a jutro mysle ze juz na to planowane cc kurde ale mam stracha :-O dam wam znac jak po badaniach dzisiaj mi sie cala noc szpital snil i lekarze blee i dopada mnie nerwowka no ale co tam jeszcze wytzymam te ostatnie ( mam nadzieje) 24 godziny a jutro jak tylko bede wstanie posle sms to milki i przyszlej to wam przekaza co i jak :-) teraz dopijam kawke i piluje pazury bo nie wiem co robic tak mnie nerwy biora i boje sie ze zaraz se te szpony poobgryzam :-P a na facetow sie nie denerwujcie mnie moj tez czasami do bialej goraczki doprowadza :-O ach te chlopy :-O normalnie inny gatunek :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nic tylko wam współczuć takich mężów :( moje kochanie też jeszcze śpi ale zwycięstwo Kubicy i mecz wczorajszy oglądaliśmy razem w domku. Chciał jechać do kumpli którzy w pubie się zebrali ale został ze mną żebym sama nie siedziała - chociaż moja młodsza 7 letnia córcia proponowała mi swoje towarzystwo do oglądania meczu :):):) melania - wielkie gratulacje :):):):):) ja też już bym chciała być po wszystkim :( a za el-mir-kę trzymam kciuki :) ja od wczoraj czuję znów skurcze ale nieregularne i za słabe żeby jechać do szpitala. A swoją drogą to nie wiecie czy sprawdza się termin z ruchów dziecka? Bo jeśli tak to powinnam dzisiaj urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od soboty dał nam popalić,chyba ma problemy z kupką lub kolka.ale w nocy spokojny tylko w dzien marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba niewiem czy właśnie 20 tygodni ale gdzieś czytałam że jak pierwsze ruchy dziecka poczujesz np 9,01 a termin masz na 14,06 (tak właśnie ja mam) :) to urodzisz nie 14,06 tylko właśnie 09,06 :) bardzo to ja w to nie wierzę ale tak wyczytałam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Gratulacja dla Melani!! El-mir-ka trzymam mocno kciuki :) ! Kochane widzę, myślałam, że mój mąż nie przeżyje dzisiejszej nocy! Nie dosyć, że wczoraj oblewał sukces Kubicy, to jeszcze postanowił zalać smutki po meczu..... a co mi z niego zostało ??? pijackie wyziewy przez całą noc i słuchanie jak on zgrzyta zębami....a rano śmiał mi wypomnieć, że przeze mnie nie wyspał się bo go co chwilę budziłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już iem coś więcej- to też pisze: melania miała już skurcze od jakiegoś czasu, zazwyczaj w nocy, ale rano wsyztsko sie uspokajało...wczoraj ok 20 zaczęły sie skurcze na nowo, a o 22 jak jeej mężuś szedł do lodówki po piwko melania oznajmiła mu, ze raczej go już nie wypije i pojechali na porodówkę na porodówce okazało się, że sala do porodów rodzinnych jest zajęta- jej koleżanka ze szkoły rodzenia rodziła, więc byli skazani na salkę główną ( jak dla mnie to jeden pikuś- takie same- straszne warunki) o 22 miała rozwarcie na 8 palców, ale dzidziuś był wysoko i nie chciał schodzić na dół, winą były prawdopodobnie lekkie skrurcze,już mieli dać ją na cc ale jeszcze podali jej oxytocynę (brrrrrr)ale to jej pomogło, skurcze się nasiliły i dzidziuś zaczął schodzić na dół na samym końcu okazało się jeszcze , że mikołaj był owiązany pępowiną, dostał 8 pkt w skali, a po drugim badaniu już 10, widocznie skórkę miał lekko sinawą po porodzie melania leżała 2h na sali, mikołajka wzieli do inkubatorka, zeby się ogrzał i doszedł do siebie, nakarmili go butelką...melania powiedziała, że przynieśli jej dziciatko o 5 i jak ostatnio dzwoniłam o 8 to jeszcze spał dzieci po trudnych porodach w taki sposób odpoczywają no!!! to teraz kolej na was mamusie- które jeszcze są w dwupaku :) wszystko będzie dobrze, poród jest do przejścia a ile potem radości :) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia dzisiaj już się nie mierzy terminu porodu z ruchów dziecka. Ale nasze babcie tak robiły. Do dnia pierwszego ruchu dodać 20 tyg i jest termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc nasze babcie nie miały racji :) Bo od 9 stycznia kiedy poczułam pierwsze ruchy dodać 20 tygodni to wychodzi 28 maja a mamy 9 czerwca a ja jeszcze chodzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badave to pogratuluj melani od nas i niech wycałuje małego od cioć a ja według ruchó już 3 powinnam mieć dziecko,bo 3 stycznia poczułam bąbelki a wiki poczułam 26 czerwca i wywoływanie miałam 30. perła jesteś na naszej nk?jak tak to wpisz w komentarzach do profilu naszej nk kafeteryjnej ze swojego profilu swój nick kafeteryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te babcie no to ja już dawno powinnam na spacerku być. małami tak apropo to jak przenosze to urodze koło twojego terminu.27.06 miałabym wywoływany jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
witam podziwiam Was dziewczyny za odwage ze juz byscie chcialy urodzic ja chcialabym to jak najdluzej przeciagnac ale wiem ze im dluzej to moze byc wywolywany a tego bym tez nie chciala mam pietra strasznego ale wiem ze trzeba przez to przejsc termin mam na 15 wiec w kazdej chwili moze sie zaczac paralizuje mnie mysl o bolu no ale moze jakos to bedzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa nie łam się wywoływanie wcale nie jest takie złe,tyle tylko ze długo trwa u mnie cały dzień rano pojechałam a urodziłam o 20,ale to może tez opieszałość personelu,gdyby mi wcześniej podali żel dopochwowy na skurcze to może urodziłabym wcześniej a tak podali dopiero o 13 więc się ciągło ale źle nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
Goba to juz moj 3 porod pierwszy byl super drugi mialam wlasnie wywolywany troche i dzidzia byla duza wiec teraz mam pietra bo nie wiem jaki ten bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania gratuluje !!!!! Az sie poplakalam, kiedy ja, wczoraj termin mialam a tu nic myslalam ze wczoraj orodze takie skurcze byly a tu nic dzis nie ma skurczy tylko czuje wieksze rozwarcie mi sie robi.Smutno mi troche ze Tomus nie chce jeszzcze wyjsc,jak tak patrze na te mamusie juz rozpakowane to lezki naplywaja do oczy ze wzruszenia i troche z zazdrosci ze to juz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek nie martw się ja słysze różne opinie :raz ze dziewczynki później się rodzą a innym razem że chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Goba za słowa otuchy, ale ja po prostu juz nie moge sie doczekac, codziennie prosze Tomaszka zeby juz wyszedl, a on uparciuszek nie chce. NIewiem dzis rano mowie mezlowi ze ja to chyba wcale juz nie urodze i nasz synek zostanie tak juz w brzuszku, bo chyba mu tam bardzo dobrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek ja przeto ze już bym chciała jestem taka wstretna,a mój mały tez się nie spieszy mimo ze termin mam na piatek i tak się nic nie zapowiada,woec pozostaje nam czekać, a ja nie moge się doczekać kiedy wyjde na spacer i dumna mama pochwale się chłopcem nawet wiki mnie pyta kiedy ach jak to kobiety musza cierpieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz nie moge doczeka csie chwili kiedy wyjdziemy z mezem i naszym synkiem na spacerek, kiedy bedziemy wizac go miedzy siebie do lozeczka i patrzec i podziwiac i nie moge nawet doczekac sie tych brudnych pieluch placzu i nieprzespanych nocy, moze zwariowalam a moze po prostu tak bardzo kocham tego naszego SZKRABA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek to właśnie matczyna miłość a ja dzisiaj mam wiki w domu bo ją ząb boli,za jakąś godzinke jade do siory(przyjedzie po mnie)i zabierze mnie do siebie i tam pójdziemy do dentysty z wiki,a póki co to znowu głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
jest kilka metod przyspieszajacych porod na jednych dziala na innych nie moze warto sprobowac? moze wam sie uda sperma dziala podobno dobrze i masowanie brodawek -wywoluje to skurcze macicy wiec do dziela dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×