Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

gosiek a czemu za 3 lata? moj Erys mial byc Oliwka ale jak sie dowiedzialam ze bedzie chlopczyk to pomyslalam o imieniu Eryk i Alex,i Erys pozostal.Tak ze -3 to bedzie Alex :) agula to dzis twoje urodzinki - duzo zdroweczka zycze 🌻🌻🌻 pijemy wodzie :) a torcika wcinamy :):);) goba to twuj Kubus tez ma skaze?,wiedzialam tylko ze Wiki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessu nie moge sie na niczym skupic tak mnie boli to dziaslo po wyrwaniu :-( chyba lykne jakis paracetamol, znieczulenie dopiero teraz mi schodzi i zaczyna rwac :-( moj maly ma dzisiaj rowno 4 miesiace :-) chyba kupie mu cos z tej okazji moze jablko w sloiczku haha zartuje moj maly tez ma na policzku takie czerwone plamki, suche, smaruje roznymi rzeczami w sumie gofno pomaga :-( lekarka stwierdzila ze to od tego ze on sie slini slina mu ta skora wysusza i to stad :-/ jakos mi to nie pasuje....chyba zmienie lekarza...jak bylam z ciemienucha u niego to stwierdzili ze to grzyb :-O...ale skad u takiego malego dziecka?, do tego dala masc kazala 3 razy dziennie smarowac, po 2 tyg nic nie bylo lepiej a jak uzylam cud specyfiku co mi gosiek poleciala i dostawilam ta masc na grzyba mlodemu super zeszlo i od razu lepiej ta glowka wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, 100 lat! Ewciu, kosmetyków nie zmieniałam, nie mam nic nowego, proszek ciągle ten sam, a ciuszki małej piorę w lowelli, pościel też. Myślałam, że po tym nowym mleku będzie lepiej, a tu bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje ,my wlasnie wrocilismy ze spacerku i z zakupow,a moldy jeszcze dosypia na tarasie hehehe.Kupilam mu body,czapeczke grubsza i gruszki w sloiczku.Chcialam kupic ten smok ale jedynek nie bylo,a tamte moze byly by tez dobre ,ale zrezygnowalam.kuppie innym razem .Zaraz jak sie obudzi to robie mu kaszke z owocami,1 raz i podam lyzeczka ciekawe czy bedzie smakowalo.Ja mam ryzowa kaszke a owoce ze sloiczka dodaje.Ja jakas nienormalna jestem chyba ,bo u mojego jeszcze nie stwierdzona alergia a, ja w razie czego ,na zapas tak kupuje mu sloiczki dla alergikow,nie wiem czy dobrze robie,na sloiczkach jest duza literka A. Gosia to super ze lepiej z ta ciemieniucha!!!!!!Brawo!Nie mysle zeby te plamki na buzi u Twojego byly spowodowane slina ,jakas dziwna diagnoza.Moj tez tak mial i ja mu smaruje mascia penthanol ,dostalam od lekarza na recepte,i bardzo pomaga!Jak mu smaruje to buzka jest sliczna ,jak przestane kilka dni to znow cos tam sie pojawia.Moze sprobuj jakas masc kupic AGULA wszystkiego naj naj naj ,niech Ci sie dzieciaczki dobrze chowaja. Ewcia naisalam za 3 lata bo ty sama napisalas ze teraz raczej nie ,no moze za 3 latka,albo zle cos przeczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek i jak kaszka smakowała?mój teraz drzemie a ja ide wciągnąć pierogi mam dzisiaj na obiad:-) a wiki ma frytasy i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie was wywiało dzisiaj ja tu siedze i nikogo niema-zamiast pierogów jem frytasy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba smacznego!!!!!!!!!!!!!ja tez mam pierozki zamrozone ale boje sie ich wyciagnac,bo bym chyby z 10 sama pozarla hehehe kaszka smakowala ale dalam mu przez butelke hehre,bo wyszedl caly talerz i jak pomyslalam sobie ile to czasu zajmie karmienie taka mala lyzeczka to zwatpilam.Zjadl wszystko 220ml.Ale na przyszlosc jak bedzie starszy tak od 6 miesiaca to kaszki i inne wynalazki tylko lyzka,bo to zdrowsze na zeby ,no i jesc lyzka musi sie nauczyc.Mam zle doswiadzenie z Jasiem,bo on jadl kaszke dlugo z butelki, ajak chcialam przestawic go na lyzke to nie chcial jesc ,dlawil sie jakby chcial zwymiotowac.Ale tylko z kaszka tak bylo inne rzeczy jadl lyzeczka.Poprobowalam tej kaszki Kuby,ale swinstwo beeeeeeeeeeee nie dobre ,takie bez smaku,biedne dzieci musza sie tym zajadac.Acha i ten smok zwykly od mleka ktory mam pasowal ,ladnie lecialo mu z tego smoka,wczesniej ja poprobowalam,czy bedzie ok hehehe Moj obudzil sie o 14.00 ,minela zaledwie godzina i widze ze znow spiacy,zaraz pewnie zasnie !!!!!!!!On tak ma ,najdluzsza przerwa to 2 godzinki i juz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bardzo dziekuje za zyczenia 😘 Goba1 nie moglas odjac mi ze 2 lata ;) No to piersiowe mamy wyciagac butle dla maluchow, bo dzis pijemy wodeczke :) , a z racji , ze wiekszosc na diecie to proponuje torcik owocowy . Moje dziewczynki odsypiaja nocke, chyba chcialy mamie zlozyc zyczenia jako pierwsze , bo zrobily pobudke o 4 rano !!!!! Obie!! Przed 8 poszly znowy spac, a ja czekam na kolezanki coreczke , ktorej dzis pilnuje. pa, wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam spaliłam a teraz 4 kawke poprosze ale obrą. gosiek jest duza poprawa jak go sadzam w foteliku to mu z prawej strony podkładam ręcznik i z musu trzyma prosto albo na lewo może to rez zasługa tego ze teraz jest coraz sztywniejszy i trzyma ta główke prosto-bo juz robi postepy:na nogach sztywno stoi,w pozycji półleżącej podnosi się do siadu normalnie szok przeżyłam jak to zobaczyłam okręca się na boki ale na brzuch jeszcze niewie co ma zrobić z rączkami i ma problem.ale wszystko w swoim czasie. a kiedy planujecie wsadzic do chodzika? budzi się może dam mu kaszke na gesto?a na noc normalnie butle z kaszką co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke,bo przyjechal do nas moj kuzyn i jeszcze jest,ale poszedl z moim mezem okna rozladowac(przyjechal transport,moj maz ma salon z oknami pcv) Z kuzynem i z synkami bylismy na spacerku,wrocilismy to wstawilam ziemniaczki,miesko z chrzcin Erysia na patelke,mizeria,buraczki ze sloiczka i obiadzik na szybko gotowy :) A teraz zmykam posprzatac po obiadku,wpadne pozniej jak sie obrobie,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - wszystkiego najlepszego !!!!!!! Zdrowia, szczescia i spokojnych, przespanych nocy !!! mierzejka, malej musi cos chyba byc, ze tak nie spi. Moze jest glodna po cycusiu ?? Goba, chodzik ?????? Dziewczyno, do chodzika dziecko sie wsadza jak samo stoi i stawia kroki za raczki trzymane, nie wczesniej. A przeciez maly nawet sam nie siedzi. Ja chyba wogole nie bede kupowac chodzika, bo to bardzo niezdrowe, wole zeby nawet pozniej miesiac czy dwa chodzic zaczela, niz miala pokrzywiony kregoslup. A my dzis do lekarza. Ciekawe ile misiowa wazy ;) No i szczepienia, juz sie boje :o Gosiek, Nina tak siada jak da sie jej dwie raczki, myk i juz siedzi jak sie ja troszke podciagnie :D Zaprosilam cie na nk. Dziewczyny, nie moge wejsc na nk na czerwcowi, zapomnialam haslo i nicka - podeslijcie, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba to super,wszystko znaczy sie jest dobrze i bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!Moj dostal gimnastyke jak juz pisalam,wszystko jest ok,ale jak lezy na brzuszku to zle rece uklada,no i lekarz zauwazyl ,ze moj b nie lubi na brzuchu lezec,to prawda.Na boki sie nie przekreca jeszcze ale jak lezy w pozycji posiedzacej to dzisiaj zauwazylam jakby probowal dzwigac glowke ,wszystko w swoim czasie. goba ja wsadzalam dzieci do chodzika jak mialy skonczone tak okolo 9miesiecy.sa rozne opinie na ten temat,ale moje dzieci nie maja problemow skrzywieniowych ,no i zaczely szybko chodzic,Bartek jak mial 10 mies,chodzil juz sam , a Jas przed rokiem krotko. Surfitka dzieki za zaproszenie ,zaraz wpadne na NK i Cie przyjme heheh Ja tez chce to haslo na czerwcowki na NK jesli mozna prosic!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja jeszcze nie planuje ale pytam was kiedy planujecie-poprostu wybiegam w przyszlość:-) a ja czy kupie tez niewiem bo mój jak usłyszał od lekarza ze niezdrowo to kategorycznie nie wiem ze to niezdrowe ale laski ile dzieci się na tym wychowało moja wiki w chodzik poszłam jak miała 6 miesięcy podajże nie pamietam dokładnie i szalała ze szok a zaczeło chodzić przed roczkieem ze ścianami a sama w roczek:-) surfitka i pomyśl ze ja druga elmirka co to wszystko wczesniej ja tylko poprostu pytam bo az mnie zacieło normalnie twn twój wybuch-kochana troche sie znam to moje 2 dziecko wiec ok nie martw się:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dzieki kochana za namiary na NK i nie denerwuj sie Surfitka nie chciala zle ..............................Pewnie ze Ty wiesz co masz robic ,kazdy robi jak uwaza,to indywidualna sprawa kazdej mamy jak wychowuje swoje dzieci,przeciez Wiki ma sie swietnie i chodzik jej nie zaszkodzil wiec w czym problem laski.Jedna mama kupi ,druga nie.Ja kupie chyba bo moje kazde dziecko mialo i jest OK ,tylko nie za wczesnie jak przyjdzie na to pora!!!!!!!!!Jakby czlowiek tak na wszystko patrzyl to tak naprawde wszystko szkodzi w tych czasach.Nie wierze w to ze ktores z waszych dzieci nie jadlo np.chipsow.Przeciez to sama chemia!!!!!!!!!!!!!!I tak jest ze wszystkim.A dlaczego karmimy butelkami nasze dzieci,bo innego wyjscia nie ma ,a to pierwszy poczatek prochnicy!!!!!!!I co nie karmic!!!!!!!Czy moze lepiej podawac mleko lyzeczka heheheheheheTak samo jest i z chodzkiem ,lezaczkami itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych chipsach to napisalam z mysla o starszaczkach heheheheh,moj Kuba jeszcze chipsow nie probowal hihihihihi szkoda ze nie ma takich po 4 miesiacu ,pewnie by sie dzieciaczki fajnie zajadaly i oblizywaly hehehe--zart oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez bede wsadzac do chodzila ale jeszcze kuupa czasu nie pamietam kiedy starszego wsadzalam ale jak mial 9 miesiecy sam juz chodzil i wcale go do tego nie zmuszalam tak sie rwal no i tez nie ma zadnych skrzywien kregoslupa czy nog wszystko jest jak najbardziej ok gosiek fajne zakupy zrobilas :-) aa i sto lat solenizantce!! jessu jaka ja jestem zamulona caly dzien na lekach jade, i ledwo mysle w poludnie sie z malym przespalam :-) ja kaszke daje tylko na noc zeby lepiej poslal, wczoraj jak zjadl ok 20stej tak pospal do 7.00 :-) wolalabym dawac ta kaszke lyzeczka ale on ciezko mi je z lyzeczki i tyle kaszki to by straasznei dlugo trwalo az by sie zdenerwowal i na ryku by sie skonczylo wiec poki co wcina z butli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahaha,dobre,dobre gosiek:classic_cool: moj wlasnie wcina chipsy ;),ale - Oskarek,zajada sie nimi i co,mam mu zabronic?A przecierz warzywa i owoce tez sa sztucznie pedzone :( Niestet kochane teraz takie sa czasy,wszystko chemia,konserwanty i chinszczyzna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryczka tez bede sadzac do chodzika,nie wiem kiedy ale bede. Oskarek tez w chodaku chodzil,jak mial 9 msc to juz sam chodzil,tak jak gosi synek,i narazie od pukac wszystko z nim ok. Mojej szwagierki Julcia od 6 czy tez 7 msc zaczela w chodaku chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Ewcia masz racje!!!!!!!!!Moj ma podwyzszona temperature 38,5 i dalam mu czopek,nie chce ryzykowac!!!!Juz jeczy do spania ale chce go do 20.00 przytrzymac bo malo mi zjadl wczesniej i chce go jeszcze nakarmic.Nafaszeruje go kaszka heheheCiekawe w jakim tempie spadnie temperatura ,oby nie byl marudny,bo jakos po poludniu slabo mi jadll ,ale to przez to szczepienie na pewno. Gosia29 prosze sobie nie robic jaj z powaznej kobiety heheheh,czapeczke sliczna kupilam ,pozycze Tobiemu na Weekend hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, dzieki za wiadomosc. I kochana ja nie chcialam, zeby to bylo tak odebrane, ze niby wybucham. Po prostu napisalam swoje zdanie i nikogo nie oskazrzam ani nic w tym stylu. Kazdy robi co chce i jak uwaza :) no i przeciez wiem, ze nie chcesz juz wsadzac Kuby do chodzika ;) Pytasz tak jak ja kiedys o kubek niekapek ;) Czytalam kiedys bardzo madry artykul, na temat samochodowych fotelikow, chodzikow itp...ale nie moge go znalezc, bo warto by kazda mama to przeczytala. A nie da sie wychowac dziecka calkiem bez szkod. Bo na przyklad telewizor to moja by ciagle patrzyla :o A u mnie wjednym pokoju TV, w drugim komputer :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie wytrzymal ,musialam go polozyc,zjadl i teraz zasypia sam w lozeczku,zaraz klade Jasia,a duzy sam sie polozy hehe.Maz w pracy wiec jestem sama samiusienka.Tempka powoli spada,ale bede musiala sprawdzic w nocy.Do potem jeszcze tu zawitam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój własnie bombie mleko z kachą od babci i kime bo juz marudny był jak hoho. gosiek rób drina ja tez dzisiaj sama bede bo mój mąz jedzie nad morze na dorsz-hobby jak byk,300kilosów zeby wypłynąć w morze i pomachać wędką ale cóż-a jutro jade do siory na weekend ale zajrze tu bo to jak narkotyk u mnie rano musze i tak pózniej cały dzień;_0hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko jak znajdziesz link to wklej,chetnie poczytamy.:) Biedny Kubus :( Dla synusia 🌻 moj Erys juz zaliczyl wszystkie 3 szczepionki,po tej 2 byl troszke marudny,ale tak po 3 godz.mu sie chumor poprawil,goraczki nie mial,ale na nozce w miejscu ukucia napuchniete mial :( Oskarek siedzi w wannie,a ja zmykam Erysia wykapac,pozniej do was wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×