Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

na tej stronie wejść trzeba w produkty-krzesełka do karmienia-mój ma bambi zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Julek właśnie zasypia albo nawet juz śpi. Fryzjerka już pojechała, a ja jestem zadowolona i nawet mojemu mężusiowi sie podoba a to nieczęsto się zdarza po wizycie u fryzjera, on nie lubi jak zmieniam długość włosów. Idę zerknąć do lodówki i pomyśleć co zrobić na obiad bo juz nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z powrotem w domku. Kajcia zasnęła i chyba też się zaraz na chwilkę położę. To krzesełko faktycznie fajne. Też się zastanawiam nad takim właśnie, co ma tyle tych regulacji, pasy, dwie tacki i tapicerkę, którą można prać. Na allegro nowe takie widziałam już do 200 zł z przesyłką. Byłam u laryngologa. Miałam płukane ucho i teraz mi w nie tak dziwnie hehe :D:D:D Zrobili mi znów badanie słuchu i tak jak już wcześniej pisałam, faktycznie nie słyszę wysokich tonów. Najgorsze jest to, że prawdopodobnie to jż jest nie odwracalne :( Powiedziała mi, że to jest uszkodzenia nerwów słuchowych i mogło się zrobić przy byle infekcji, nawet od kataru. Tragedia!! Za 3 miesiące mam przyjść na powtórzenie bada, żeby zobaczyć jak to się zachowuje i wtedy najwyżej skierowanie do poradni jakiejś tam, nie pamiętam nazwy, ale dla niesłyszących. Jak zadzwoniłam z tą wiadomością do męża, to zaczął dowcipkować, czy już może nakleić naklejkę na samochód ze znaczkiem inwalidów. Normalnie po łbie lać tego mego chłopa :p, ale lepiej się śmiać niż płakać. Dobra idę się położyć na trochę, bo padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam napisać, że w piątek ważyłam moją Kruszynkę i waży już 5880 g - mało nie. No i rozmiar 62/68 ale co tam, jeszcze urośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie znowu taka sama nocka jak wczoraj :( , mala od 1 prawie nie spi,a jak spi to u mnie na recach a ja na siedzaco . Dopiero nad ranem o 5 zaczelo jej leciec z noska , a tak ciagle zapchany gdzies wysoko. Teraz bidulka siedzi sobie w lezaczku, to lepiej sie jej oddycha, ale jak poloze ja na pleckach to masakra :( Chyba mamy dzis wyzalania sie :) Ja ledwo zyje, juz nie pamietam kiedy pospalam 2 h ciagiem , a w dzien Kamilka daje popalic i tylko patrzy co tu zmajstrowac. Czasami mam wrazenie , ze sie rozmnozyla i jest wszedzie :P Goba ja mam bardzo podobne krzeselko, tyle , ze pokrowiec jest z materialu nie z ceraty, bo nie chcialam, zeby mala sie nie kleila, ale utrzymac to w czystosci, to katastrofa. Dobrze tez , jak sa kolka przy nogach krzeselka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, no drobniutka ta twoja corcia. Demiluna fajnie, ze jestes zadowolona z nowej fryzurki. Ja tez wybieram sie do fryzjera, i nie moge sie wybrac. W zyciu to ja ze 2 razy bylam zadowolona po wyjsciu od fryzjera :P ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka ale mało ci przybiera kajka naprawde-pytałaś lekarza o to? moja Wiki w wieku 4,5 miesiąca ważyła 6600 a waga urodzeniowa 2920-a potem na 6 miesięcy miała 7140 mój kuba w wieku 6 tygodni miał tyle tokajcia teraz5300 a 9 tygodni 6320 popytaj lekarza chyba ze cie to nie martwi ewelona krzesełko cena 230zł bez wkładu a z wkładem 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goba, ja tez juz 2 tygodnie temu podalam Ninie miesko, poki co tylko indyczek. Teraz mam zamiar jej kupic kurczaka. Mysle, ze spokojnie mozesz podac Kubusiowi, tylko na poczatek malenko. Ja daje doslownie lyzke mieska do talerzyka zupki. Ewalona, wiem ze lekarka ci tak powiedziala, ale na kazdej stronie z zywieniem dziecka i wedlug wszystkich schematow wieprzowina jest ostatnim mieskiem podawanym dzieciom. Najpierw wkolejnosci podawania jest : krolik, indyk, kurczak, jagniecina, cielecina, ryba, wolowina..wybor spory a wieprzowina jest tlusta i ciezkostrawna, nawet \"chudy\" schab. Nina ma fotelik tej firmy, i w sumie te same ustawienia, tylko jej nie gra nic i nie jest taki kolorowy :P Dostala go, wiec nie wybrzydzam ;) Goba, to jest jumper : http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3179509. Takie samo jak chodzik, ale dziecko nie moze w tym chodzic i obijac mebli :P Albo taki : http://www.amazon.com/Fisher-Price-Precious-Planet-Jumperoo-Blue/dp/B001GQ2RZI/ref=sr_1_5?ie=UTF8&s=baby-products&qid=1227108904&sr=1-5 Elmirka, to dobrze, ze wyniki dobre. A moze i z tym sluchem cos da sie naprawic. A Kajunia drobniutka. Dziewczyny, czy wasze dzieci zbieraja sie do raczkowania? Nina juz tylek do gory wystawia,na kolanach i na lokciach.. potrafi sie tak przemieszczac. Nie daleko, ale kilkadziesiat centymetrow przejdzie. Gosiek, fajnie ze maly taki spokojny :) Moja tez grzeczna, rano wstala i nawet mnie nie zawolala, tylko zaczela sie bawic :) A smoka daje jak usypia, po prostu szuka czegos zawsze, kreci glowa, a jak ma smoka jest spokojniejsza, zamyka oczka i idzie spac. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja podałam dzisiaj zupke jarzynową z delikatnym króliczkiem-cały słoiczek mały. fajna rzecz ten jumper.tylko szkoda zew jednym miejscu hihi ale mnie głowa boli masakra. ale tu dzisiaj pusto hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dzis Erys cos marudny - moze zabki ? a mnie dopadla depresja,nic mi sie nie chce,smutno mi szkoda gadac:( goba fotelik fajowy,ja tez musze pomyslec nad jakims dla Erysia,bo fotelik po Oskarku sprzedalam kolezance. surfitko jak tam myszy jeszcze sa ? Erys tez probuje raczkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie wiem czy sa myszy. Znaczy nie widze ich, nie widze zniszczen ani odchodow.Moze uciekly do sasiada ;) Goba, wlasnie dlatego jumper, bo ja mam strasznie male mieszkanie i naprawde dziecko nie mialoby gdzie chodzic w chodziku :o A jak nie kupie jej jumpera to kupie moze jej takie szelki do chodzenia :P http://www.amazon.com/Walking-Wings-Learning-Walk-Assistant/dp/B000E9TDRS/ref=sr_1_20?ie=UTF8&s=baby-products&qid=1227114844&sr=1-20 A poki co niech sie uczy raczkowac i sama niech sie uczy wstawac i chodzic przy meblach. Nam nikt w dziecinstwie nie ulatwial sprawy i nauczylismy sie sie chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprytne te wasze dzieciaczki :) , moja przekrecila sie ze 2 razy na brzuszek i odwrotnie i chyba jej sie nie podoba , bo na tym zakonczyla swoje popisy. U nas nudy, pogoda mrozna wiec siedzimy w domu. Ja mam jumper dla malej, ale jeszcze stoi schowany, mala potrafi juz \"skakac\" , gdy ja trzymam, ale do takiego skakania w jumper ma jeszcze troche czasu. No i nie wiem co mam jej kupic po choinke, bo praktycznie wszystkie potrzebne ( i te niepotrzebne ) rzeczy ma po starszej siostrze. Gabrysia ladnie pije juz z butekli z ustnikiem , dzis wypila 40ml soczku jablkowo-bananowego, jak na nia to duzy sukces :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Nina nie chce pic z ustnika, ma byc smok i juz :o Moze jest jeszcze za mala, w kazdym razie dalam jej raz soczek z takiego kubeczka, ale zeby z niego pic trzeba ciagnac i sie rozbeczala i tyle bylo z picia. szybko przelalam do butelki zwyklej i juz byla szczesliwa. A co do prezentow i rzeczy po starszej siostrze...z doswiadczenia mlodszej siostry. Oczywiscie Gabrysia jest jeszcze za mala i nie wie o co chodzi, ale ja odkad siegam pamiecia wszystko mialam po starszej siostrze ( oprocz butow i bielizny ) i w pewnym momencie zaczelo mi byc cholernie przykro, ze zabawki, ciuchy mam uzywane..Moze to glupie, ale czulam sie "gorsza" i ta druga...Sama postanowilam, ze jesli bedzie dane mi miec drugie dziecko i bedzie to dziewczynka, tej mlodszej tez bede kupowac prezenty na rowno z Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka poczebuje odp dla kogoś po ilu od stosunku robi się beta hcg z krwi zeby wyszło? mój jeszcze z ustnika nie próboweł a musze kupic i zobaczyc a jaki polecacie bo ja mam butelki tomme tippie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha ale ze mnie analafetka hihihihi potrzebuje miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, tu nie chodzi o ilosc dni od stosunku a dni od owulacji. A jak nie wie kiedy miala owulke to niech nie idzie wczesniej niz 2 dni przed planowana @. Plemniki moga dlugo zyc w drogach rodnych, a zbyt wczesnie zrobiony test moze wyjsc flaszywie ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od owulacji ole?bo ona się martwi ze to był 14-16 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam butelki z Avent i do tego dokupilam ustnik , wazne zeby byl miekki na poczatek ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, od owulacji 11-12 dni i juz powinno byc wiadomo, jak sie nie moze doczekac dnia @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, to moze ja tez dokupie Ninie ustnik Aventu, bo akurat butelke do picia mam z tej firmy..a kubek niekapek jak juz bedzie starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ustnik to tez niekapek, tyle ze miekki, npisza ze jest po 6 miesiacu, ale moja Gabi bardzo ladnie z niego juz pije, ale za to nie pije wcale przez smoczek, a wyglada to tak http://bobus.com.pl/product_info.php/language/en/info/p190_Ustniki_niecieknace_miekkie_AVENT.html/XTCsid/8b309018a44e7b26723801634912e59c plus mozna dokupic raczki, http://bobus.com.pl/product_info.php/info/p192_AVENT_Bottle_grips_2_pcs.html/XTCsid/8b309018a44e7b26723801634912e59c i matuje sie to na zwylkej butelce przy pomocy pierscienia od smoczka . Kurcze , Gabrysia gryzie mi brodawki ! Nie dosc , ze ugryzie to jeszcze ciagnie glowa w druga strone, a gdy ja krzycze z bolu to dran sie smieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, no to niezly numer z Gabi :P Dzieki za komentarz na nk :) Buzki, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka przed chwila tyyle napisalam i skasowalo sie.Zapraszam na kawke kobitki ,wstawac!!!! Napisze w skrocie ,to co pisalam wczesniej. Moj jeszcze spi od wczoraj 20.30. Goba krzeselko super,tez chce takie ale musze sie za czyms fajnym rozejrzec. Surfitka jumper tez fajowy,ale moj by sie wkurzal chyba jakby musial w miejscu stac,ale skoro ty masz malo miejsca to wiadomo ze tylko jumper Ja tez chce kupic taki ustnik do picia ,zobaczymy czy bedzie pil z tego. Moj jeszcze nie pomyslal o raczkowaniu,ale jak lezy na pleckach to fajnie sie przemieszcza nie daleko oczywiscie.Pdnosi pupe i odpycha sie nozkami,wygodnicki. Ide wypic kawke bo spi jeszcze moj skarb,zapraszam paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj właśnie wypił150ml mleka od wczoraj wpół do 6 wieczorem nic nie pił bo poszedł spać przed 20. ja tez ide wstawić wode na kawke-a kuba lezy u mnie w lóżku i gada chyba do lampy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na porannej kawce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U nas ok.mala obudziła sie o 2 dostala butle i o 8 teraz gada do zabawek i lezy w naszym małzeńskim wyrku dam butle jej o 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadlam tylko na chwilke zanim wpadne w wir pracy... tyle roboty ze prawie czasu nie mam na sciaganie mleka, a co dopiero na kafeterie... ale pamietam o was, nie myslcie ze nie... w sumie to u nas wszystko po staremu - caly czas jeszcze tylko cycus - choc w ten weekend bede chciala dac malemu marcheweczke i potem powoli inne warzywka, jabluszko itd. zobaczymy czy mu posmakuje... w nocy troche lepiej sypia, bo oduczam go zasypiania przy cycku - mam juz dosc pobudek co 2 godziny... no i dzis, raz udalo mu sie przespac 3,5 godziny ciągiem :-) gdzie te noce co spał po 5 godzin na raz ??? to tyle na razie, buziaki dla naszych szkrabków !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.... u nas nocka spoko pobudka o 2 i 8... teraz znow spi... pogoda okropna jest u nas deszcz pada jak cholera i do tego ten wiatr okropny łeb chce urwac... pogoda do łozka tylko spac... wczoraj zamowiłam mu to krzesełko do karmienia takie zwykle drewniane niebede babc narazac na zbyt duze koszty.... a to drewniane nietakie złe jest..... tymczasem go tuje obiadek i pije kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43---- 07.11-- 6140 ----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 67 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------02.10-- -6580----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----23.09-- --6900----?? agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....20.09....68 00..??? Ojej , ale się naszukałam tej tabelki. Dawno się nie odzywałam , ale ja ciagle nie moge znaleźć czasu, zawsze jest coś do zrobienia. Ale te dzieci nam szybko rosną. mój mały kończy zaraz już 6 miesięcy. Od 3 miesiąca uczęszczam z nim na cwiczenia rehabilitacyjne bo stwierdzono u niego wzmożone napięcie mięsni grzbietu, dlatego nie umie jeszcze za bardzo obracać się na boki i z brzucha na plecy. Czy miał ktoś z Was do czynienia z taką dolegliwością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja znowu zaleglosci nie nadrobilam,kurcze tak jak kiedys bylam u \"Was\" codziennie tak od pewnego czasu prawie wogole:( Babcia juz owoli przyzwyczaja sie do bycia z mala ,wiadmomo ze nie pozna do konca jej nawykow tak jak ja ale robi postepy hihi Tylko ze co????? Jak ja pracy nie moge znalezc??Holera!!!!! Po tym deserku z suszonych sliwek malej nic nie bylo ,pisze o tym bo sie Was pytalam czy ktoras podawala.Wszystko ok:) Dzis pospalysmy do 11 hihi ale fajnie;);P Nocki wygladaja zazwaczaj codziennie tak samo,przed 20 mleko i wtedy dopiero miedzy 4 a 6 rano kolejne,potem spanko do 8 chwila krzyku na mame ;) i dalej spimy takze jest ok Martynka najbardziej lubi zabawy na podlodze tzn na kocykach rozscielonych na podlodze ,wtedy wszystko ma w zasiegu wzroku i jest bardzo zadowlona,wokol full zabawek i Martynki nie ma,uwielbia tez jak ja sie twarza gilga po brzuszku smieje sie w glos i przewaznie od tego smiechu dostaje czkawki hihi A jak tam Camomilla sie czuje? Wszystko dobrze? Pozdrawiam Was dzieczynki serdecznie!!!Dzis siedze w domu bo pada wiec podejrzewam ze tu bede zagladac ,wiec piszcie kochane ,piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×