Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dobry wieczór :) byłam na interii, ogladałam zdjęcia, dzieciaczki przesłodkie :) Milka, ale mi narobiłaś smaka na te gofry.... eh...zjadłoby sie :) A co do mężów... moj jest tez kochany, nie musze sie malowac jak jestem w domu czy chodzic w super ciuchach :) Nigdy nie narzeka na to, ze w domu chodze w dresie :) Dziewczyny, jakie spacerówi polecacie? ja chciałabym taka, aby siedzenie rozkladalo sie na lezaco i zeby byla lekka i zajmowała malo miejsca :) Mateusz jeszcze jezdzi w gondoli, ale musze juz sie rozejrzec za czyms nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, moj P do roku tez praktycznie nie zajmowal sie mala, nie umial, nie wiedzial co z nia robic.Bylam bardzo rozczarowana jego zachowaniem ,bo pragnal dziecka i powtwrzal jakim dobrym bedzie ojcem, a co do czego to dupa zbila :O Ale gdy Kamilka zaczela byc bardziej komunikatywna, tak gdzies ok roczku, wiez corka-ojciec zaczela rosnac. Teraz to tatus jest najwaznieszy na swiecie ;) A tatus nie widzi swiata poza Kamilka. Tak, wiec Surfitka, daj mu troche czasu, zobaczysz jeszcze bedziesz zazdrosna o tate :) No i ja mam Gabrysie, a Kamilka jest taty- jak to kiedys ujela moja corka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oni sie bardzo lubia :) Mala powtarza tata, zawsze wita go z usmiechem. Ale moj woli np. przygotwac jej kapiel, albo ugotowac dla nas, posprzatac niz zajac sie mala. Mam nadzieje, ze z czasem mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie watpie , ze sie lubia :) przejdzie , mu na pewno ;) Ewcia, brakuje mi jakis 6 kg do wagi sprzed ciazy, na dodatek te kilosy rozlozyly sie wokol brzucha i zadne spodnie sie nie dopinaja :O spadam do lozka, bo nie wiem jaka nocka dzis bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lutego Tłusty Czwartek Był sobie mały okrągły pączek. Był lukrowany i nie miał rączek. Miał za to smaczną brązową skórkę, a w środku dziurkę na konfiturę. ___$♥$♥$♥$♥______$♥$♥$♥$♥$ _$♥________♥$__$♥_________♥$ ♥$___________$♥$____________$♥ $♥_..,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,. ♥_____________♥$ ♥$__`\'¹li¡|¡|¡il¹\'____BUZIAKI____$♥ _$♥_______________________♥$ ___♥$____..,¡i|¹i¡¡i¹|i¡,. ♥ ___$♥ ______$♥__`\'¹li¡|¡|¡il¹\'`__♥$ (.♥´_____♥$_________$♥ `*.*´¨) ____$♥___♥$ ¸.♥´¸.♥*´¨)___♥$♥ (¸.♥´ (¸.•` ,____$....Kasia &&&&&&&&&&&&&&& Z OKAZJI TŁUSTEGO CZWARTKU ŻYCZĘ WAM MIŁEGO i SŁODKIEGO DNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Surfitka__powinnas nam zyczyc chudego Tłustego Czwartku :-) wiekszosc się odchudza :) ja sobie zrobilam limit na dzisiaj - maksymalnie 5 pączków... Ale cięzko będzie, na biurku stoi cały talerz pączków w czekoladzie !!! A po popołudniu teściowa ma robić -takie prawdziwe domowe :) o matko, jeszcze z lukrem donieśli !! u nas nocka w miare ok, Miko się troszkę budził ale zasypiał sam... Czekam kiedy bedziemy mieć osobną sypialnie, wtedy dopiero się wyśpimy... Ja na męża narzekać nie mogę, choć z małym wiele czasu nie spędza - pracuje od rana do późnej nocy... taką ma pracę przekichaną - tyle że dobrze płatną :) to go usprawiedliwia... ale w weekendy jak nie jest na budowie to zajmuje się małym - choć nie dłużej jak 30 min na raz :) też tak myślę, że jak Miko już bedzie mógł się bawić samodzielnie to znajdą wspólny język i razem będą się bawić - bo przecież faceci to duże dzieci :) Dla Maciusia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) wczoraj Bartuś skończył 10miesiecy!!!!:))a ja wczoraj skonczylam 18 lat:)) ja dzis zamierzam zjesc tylko 1 paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! To dzisiaj Tłusty Czwartek, więc pączusie będa gościć. Chuderlaki sie najedzą,a grubaski pościć będą w prawdzie jest mi żal grubasków,bo odmawiać sobie muszą, a pączusie takie smaczne aromatem swoim kuszą.A kto dzisiaj chce pościć, raz w roku jest Tłusty Czwartek, więc i ja się skuszę na pączusie. Więc jedzcie dzisiaj pączków mase i nie martwcie się że wam w boczki pójdzie. __________________$$$$$$$$$ ______________$$$__________$$ _____________$$____PĄCZKI___$$ _____________$$$____________$$ ____$$$$$$$$$$$___________$$ __$$___________$$__$$$$$$$$$$$ _$$_____***______$$___________$$ $$________________$$__******___$$ $$________________$_____________$$ $$__$$$$$$$$$$$_$$______________$$ _$$$___________$$_______________$$ _$$_____________$$_$$$$$$$$____$$ $$__SMACZNEGO____$$______$$$$$$ $$________________$$__________$$ $$________________$$____*****__$$ __$$_____________$$___________$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$o$$____ ♥____$$o$$$$$$ _____$$$o$$__________$$o$$$$ ______$$$$o$$______$$o$$$$ ________$$$$o$$$$$o$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$ ____________$$$$♥$$$$ __________$$$$$___$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Już wysyłam moje pączki Więc chwytajcie je w swe rączki! SMACZNEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzień dobry :) Mój mężuś dziś mi zrobił niespodzianke,pączusie pyszne kupił w sklepie,pojechał rano jak my jeszcze spaliśmy a więc teraz zajadam je :) agula u mnie jest tylko 2 kg. na plusie ale wszystko zostało się w biodrach i na brzuchu ciężko mi załozyć stare portki bo taka oponka się robi - muszę zacząć ćwiczyć brzuszki. Kochane życzę wam smacznego tłustego czwartku !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA CIEBIE IZUNIU I DLA BARTUSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWKA SZCZESCIA I SPEŁNIENIA MARZEN🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu wszystkiego najlepszego,dużo zdróweczka szczęścia i radości na 18 -stke ;) i 10 msc. ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla solenizantów 8-10 miesięcznych i tych starszych hihi:-)🌻 agula gratulacje 4 ząbka no cóż mnie narazie nic nie kusi bo nic w domu niema hihi tesciowa pojechała na miasto wiec napewno coś kupi. a jestem daleko w polunz robotą wstałam przed 9 ale kuba nie śpi od 6 ale od 7 sie wiki nim zajmowała wałkowali się u mnie w łóżku. gadałam ze szwagierką co mam kupic małemu czy ten basenik czy co i pomyślałam o tym rowerku ewcia co masz ty ale wiem ze oni mieli po starszej ale sie okazuje ze wydała i mam kupić jak bedzie nie drogi no cóż ja tez go miałam ale pożyczyłam iten ktoś go złamał nie wiem jakim sposobem bo dziewczynka miała wtedy 2 latka wiec nie dociekam ale 50 zł kazałam sobie oddac. ewcia a ile płaciłaś za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no właśnie 28, bo przeczytałam 18 i pomyślałam, że coś tu nie gra, bo to ja byłam jedną z tych najmłodszych. W czerwcu będę miała dopiero 24 :P, a i tak czuję się na 4 mniej hehe. A Tobie duuużo zdrówka jeszcze raz ;) I całuski dla Maleństwa. Moja teściowa właśnie kończy smażyć pączki - mniam mniam, już zeżarłam i koniec na dziś, bo mi nie wolno nawet gryza po tej operacji :( ale za to zrobi mi kluski na parze, a to przecież to samo ciasto. Zrobię sobie polewę ze śmietany i cukru waniliowego i będę się opychać :D :D :D Kurcze ale dzisiaj latam do kibla, na dodatek łeb mi znów pęka. Mam nadzieję, że to nie przez ten nuvaring :( bo już myślałam, że znalazłam coś dla siebie odpowiedniego. Przed chwilą teściowa chciała mi dać węgiel, ale przeczytałam w ulotce, że znaczeni hamuje wchłanianie środków antykoncepcyjnych, więc wolę losu nie kusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka kup sobie stoperam pomaga bardzo podobno choć ja jeszcze nie wypróbowałam bo odpukać jeszcze takiego problemu od 7 lat nie miałam a pączki to ja tez kiedyś smażyłam sama pycha były wszyscy sie zajadali jak niewiem z 1 kg mąki wyszło mi około 100 sztuk takicch mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wskakuje na chwile się zameldować że żyje bo ten internet nadal doprowadza mnie do szaleństwa...Obiecali że za tydzień dostane nowy router i bedzie już ok...Na szczęście nie każą mi płacić za abonament narazie... sorki że was nie przeczytam ale szybko pisze żeby dziadok znowu mi nie uciek... to tak wszystkiego naj dla solenizantów 🌼 U nas tak mamy 2 ząbki i dwa kolejne juz idą.Mała nadal nie raczkuje i z pełzaniem tez ma problem nadal na około swojej osi.Ale z resztą nie ma problemów nawtet cwaniara sama sobie ząbki myje uwielbia to robić:):):) Byłam z nią na bilansie 8 miesiecznym i waży 8360 a mieży 69 cm więc wszystko w normie.Je nie najgorzej więc nie mam powodów do zmartwienia...Jest ciągle taka wesolutka naokrągło rogalik na buzce:):):) A ja ciągle walcze z wagą mimo że waże mniej niż przed ciążą to nadal mam z 10 kg nadwagi...staram się mniej jeść i chodze na basen a od wczoraj zaczełam ćwiczyć w domu mam nadzieje że przed latem wróce do swojej wagi z przed 3 lat:(:(:( No to kochane wszystkiego naj odezwie się jak będe miała nowy router to już wtedy na bierząco...jak mi się uda to wrzuce jeszcze kilka fotek na nk buziaczki dla was i bobasków...myślami ciagle jestem z wami pa😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba my za ten rowrerek daliśmy 160 zł ale były też taki po 100 zł,ten nam się bardziej spodobał i miał więcej bajerów - Eryczek jest taki zadowolony jęździ dumny i blady,w lustereczkach się przegląda i jak się włączy muzyczkę to tak fajnie się rusza - tańczy :) super !!!!!!!! elmirka mmm pycha kluski na parze :) śp. babcia zawsze takie pyszne robiła,ja nie umiem i mi się nie chce :( a ona lubiła je robić. elmirko hm.. no ciekawe co ci dolega ? dużo zdrówka dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia__ po przerwie !! dziewczyny, powiedzcie mi czy chodzicie z dzieciaczkami do konroli co miesiąc ?? bo ja od ostatniego szczepienia nie byłam a następne dopiero w maju... powinnam iść do lekarza rodzinnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka__czekam na zdjecie Mai w krzesełku :) Sufitka__krzesełko można kupic na allegro - poszukaj na google, krzesełko k2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie, jak to jest z tą kontrolą? ja się wolę nie pchać do poradni przed końcem zimy, jeśli nie muszę, żeby mały nie złapał jakiegoś bakcyla... jutro kończy 8 miesięcy, już 2 miesiące nie byliśmy u lekarza. tzn byliśmy tylko żeby sprawdziła uszka, bo się ciągął za nie i nie wiedziałam, czy go nie bolą przypadkiem. Ruben ma potwierdzone bakterie w moczu. Dziś po południu mąż przywiezie od lekarza receptę z instrukcją jak go leczyć. Cieszę się, że się udało bez chodzenia do poradni - no ale za to prywatnie. Wolę jednak zapłącić te 60 zł za pewność, że w poreadni nie złapie jakiegoś wirusa! No a jutro do Wrocławia... Studia wzywają. Mi się pochrzaniły miesiące i zdawało mi się, że to za tydzień. A teraz jestem dumna i blada, bo "się okazało", że jest luty a nie styczeń i zjazd mam w przedostatni a nie ostatni weekend miesiąca. Prace oczywiscie nie napisane... ble. i pytanie - któraś z was pisała, że we wrocławiu jest jakiś sklep z taniutkimi ciuszkami dla dzieci - gdzie dokładnie? na bielanach czy w innym miejscu? nie wiem, czy tym razem będę coś kupowała, chyba raczej nie bo Ruben ciągle ma dobre te w rozmiarze 74 (a rękawki nawet muszę podwijać), ale na przyszłość się przyda. Ja robię zakupy w lumpeksie lub w textil market - szczególnie body z textil marketu lubię, bo mają na ramionku 2 zatrzaski, denerwują mnie te zakładane na ramionkach, bo ciągle ma plecki na wierzchu. A te z zatrzaskami są świetne i ładnie się trzymają. Jakkolwiek fajnie by było kupić też coś innego, na szczególne okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio chyba chodzi o mnie i o te tanie ciuszki. We Wrocławiu jest Factory, to jest jak się jedzie na lotnisko. I tam są zawsze dużo taniej ciuchy, a szczególnie jak są wyprzedaże. Jest Coccodrillo, 5-10-15 i Besta Plus - ten ostatni sklep ma świetne rzeczy w super cenach, to polska firma, a ja jestem nią zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. Ja znowu chora:( Na zwolnieniu do wtorku. Koszmar jakiś, nie mogę wyjść z zapalenia oskrzeli. Jest lepiej parę dni, a potem od nowa:( Dostałam następny antybiotyk i jakiś wziewny lek dla astmatyków, mam nadzieję, że to mi pomoże. Oglądałam fotki na interii - Anie przecudna, takie ma mądre spojrzenie. A Eryś z Oskarkiem to wogóle mistrzowie świata:) Super, że mają tyle miejsca do zabawy:) I widać, że super się razem bawią:) Wysłałam parę filmików na interię, ale jakość kiepska, bo to z telefonu. Jest tam Ola z tatusiem - tatuś jest fajniejszy od mamy, bo pozwala po jedzeniu bawić się miseczką i wcierać resztki kaszki we włosy:) Jak czytam o tatusiach, którzy nie przepadają za czasem spędzanym z dzieciakami, to aż mnie dziw bierze, bo nikt tak fajnie się nie umie bawić z dzieckiem, jak właśnie tatuś. U nas jest tak, że z książeczką Ola przychodzi do mnie (hehe, chyba mam lepszą dykcję;) ) , ale to z tatą najbardziej lubi się \"tłuc\". Regułą jest, że przed kąpaniem rozebrana do body turla się po łóżku i to właśnie M jest towarzyszem tej zabawy. Piskom nie ma końca:) A po 15 jak wraca z pracy, to już cały czas M spędza z Olą. Kurcze, fajny ten mój mąż:P A z nowych umiejętności, to Ola jak zobaczy swoją ukochaną książeczkę - \"lokomotywę\", to od razu mówi \" buch, buch\":) Albo jak zaczynam jej mówić \"stoi na stacji...\" to banan na twarzy od razu i \"buch, buch\":) I to właśnie książeczki to jest to, czym potrafi się zająć najdłużej. Ma takie z grubej tektury, na których są obrazki zwierzątek, takie ładne kolorowe, to siada z nią i pół godziny ogląda. A jak się cieszy, jak mamusia robi efekty specjalne i udaje odgłosy zwierząt:) Dobra kobitki, idę zobaczyć czy jakiś pączek się jeszcze ostał, bo mi tu smaka narobiłyście jakimiś racuchami:) Aha, krzesełko mamy takie: http://www.allegro.pl/item560802762_krzeselko_dzieciece_graco_contempo.html Przyda się dla drugiego malucha, a Oli kupimy wtedy bardziej \"dorosłe\":) Martusia - fajna stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popisalyscie, ho, ho!!!! Az czlowiekowi weselej jak sie was czyta;) Smacznego paczusia wszystkim zycze, a dla naszych wczorajszych solenizantow- Maciusia, Bartusia, i Izy Wszystkiego Najlepszego🌻 Wlasnie dokanczam racuchy z wczoraj- wyszly pycha, i szybko sie robi, ciasto pieknie wyroslo, dodalam jablka, i na patelnie. jeszcze odnosnie krzeselka- Melania u mnie pisze, ze krzeselko jest przeznaczone dla dzieci do 10 roku zycia, lub do 36 kg! Zdjecia przesle wieczorem, maz musi je wgrac. Sprawdze jeszcze producenta, bo wydaje mi sie, ze to krzeselko bylo w Polsce wyprodukowane. Martusia 🖐️- gratuluje zabkow, Julka myje zabki??? Niesamowite. Aisha kuruj sie skutecznie. Elmirka jeszcze rozwazam taki zastrzyk antykoncepcyjny dzialajacy 3 mies., ale gdyby od tego miala mnie codziennie glowa bolec, albo co gorsza dostalabym wstretu do kawy, to chyba jednak ten zastrzyk odpuszcze. Ring przynajmniej mozna w kazdej chwili wyciagnac. Surfitka nie przejmuj sie mezem, przyjdzie czas, ze zacznie z mala na tej samej \"fali\" nadawac. Ewcia widac, ze Erys ma frajde z nowych zabawek. Mierzejka Anulka spowazniala- sliczna dziewczynka:) Melania- Miko cudny chlopczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Milka__za komplement, i komentarz o krzesełku - to czekam na zdjecia... Aisha__niestety filmy u mnie nie pójdą :( wracaj do zdrowia kobieto !! co z tą kontrolą u pediatry dziewczyny ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania ja mam niemieckiego producenta tych krzeselek. A do kontroli chodzimy w zaleznosci od wieku dziecka, sa to tzw bilanse. Wypada tak mnie wiecej co 3 miesiace. Teraz idziemy w maju na bilans roczniaka. Po szczepieniu tylko jezeli sa jakies niepokojace objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak Maya byla chora, to poszlam do innego lekarza, takiego ktorego mam pod nosem, i roznica w badaniu ogromna!!!! Wizyta trwala moze 10 min- ciach, ciach badanie, recepty, i dowidzenia!!! Zwykle bilanse robimy u takiej starszej lekarki, i tam jest suuper. Gdy rozbieram mala w gabinecie, przychodzi pielegniarka zbiera caly wywiad: co mala je, jakiego smoka ciagnie, jak spi, czy obserwuje cos co mnie niepokoi,i na koniec czy mam pytania do lekarza- wszystko zapisuja w komputerze. Poczym przychodzi doktor, i odbywa sie badanie, i rozmowa, i trwa tyle ile potrzebuje, a nie byle by szybciej. Czyli co gabinet, to inne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania jeszcze wroce do krzeselka;) otoz nie zajmuje duzo miejsca, jest waskie, takze praktycznie moze stac wszedzie, i nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×