Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

widze, ze dzieciaki niezle dzis rozrabiaja ;) piers juz sie marynuje .... ale mi slinka cieknnie na mysl o tej salatce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi te nasze słodziuchne dzieciaczki :) Eryś dziś jest bardzo marudny :( a ja padam na ryj :( nic tylko mama i mama :( mój mąż dopiero teraz z pracy przyjechał to się troszke nim zajmie :) agula jak już zrobisz to podeśli nam troszkę :) oj ale mi narobiłaś smaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, jaki tu ruch:) Kobitki narobiłyście mi smaku na sałatkę, znów się zaśliniłam;) Agula ale się uśmiałam z tych Twoich opowieści:D Super są Twoje dziewczynki:) U nas też było wczoraj wesoło, bo Ola zawołała "pupa", tzn. kupa a akurat bawiła się z dziadkiem, więc on ją szybko do łazienki ale z rozpinaniem body trochę mu zeszło i łapał w locie:D Do dziś za to nie odkryłyśmy, dlaczego pół łazienki wysmarowane, skoro mówi, że złapał???:D Moja Ola zęby myje regularnie od ósmego miesiaca i nie mam z tym najmniejszego problemu. Pozwala mi umyć porządnie a później sama myje. A co do kremu na odparzenia to ja Oli już dawno niczym nie smaruję i nie ma żadnych problemów ze skórą. A jak ją smarowałam sudocremem, alantanem, linomagiem to ciągle było jakieś zaczerwienienie. Surfitko ja Ci nie powiem czym szczepię i za ile bo nie pamiętam, a książeczka u Oli w pokoju a ona tam śpi. Jutro popatrzę to napiszę. A ja ponawiam pytanie: czy szczepicie na meningokoki i pneumokoki? To chyba tyle ode mnie na dziś. Aha - żeby było jasne Agula, to do wagi sprzed ciąży zostało mi jeszcze 7 kg, a do wymarzonej 17;) Ale kombinujemu z małżonem małą siłownię w piwnicy, to może znajdę czas żeby poćwiczyć, bo jeździć wieczorami na aerobik mi się nie chce. Miłego wieczoru moje panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka chlodzi sie w lodowce , ale musialam skosztowac wczesniej ;) jest pyyyyyyyszna :D P zachwycony , ze cebula jest zeszklona a nie surowa - po surowej ma zgage . Jedynie sos zrobilam inaczej, bo wymieszalam ketchup z majonezem i dopiero smarowalam tym warstwy . U nas problemy z odparzonym tylkiem skonczyly sie gdy Gabrysika przestala robic kupe w pieluche , bo tak to co chwila pupa czerwona i zaden krem nie pomagal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meningokoki i pneumokoki ? Surfitka , jak to jest po angielsku ?? U nas jesty bardzo duzo szczepionek obowiazkowych , wiecej niz w Pl wiec podejzewam ze byla szczepiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja pewnie przesadzam ale na patrze się na dzieci które leczy mój P i zaraz wyszukuje u Hani oznak że z nią coś nie tak. W sumie to zdrowa i rezolutna dziewczynka. Budzi mi się praktycznie co noc na mleko .Próbowałam zamiast mleka wody dawać ale wtedy to już nocka z głowy. Od poczatku października chodzi do przedszkola na 4 godziny dziennie. je tam obiadek i o 12 ja odbieram. kładę ja w domku spac i mam na 2 godziny ciszę. W przedszkolu robi siusiu i kupke do nocnika a w domu nie chce. W sumie dobrze mi tu w Niemczech. Spokojnie. Dostałam w końcu kinder geld z wyrównaniem za 9 miesiecy. Marta chodzi do szkoły , maksio jeszcze do zerówki. Daja sobię rade. Czasem mnie tęsknota za Polską dopada. Za znajomymi za rodzina. Tu w moim bloku mieszka polka która za mąż za niemca wyszła. Myslałam na poczatku że jakoś się zaprzyjaxnimy ale ona to bardziej niemiecka od niemców jest. Czuje się lepszą i ważniejsza od innych. zabroniła maksiowi bawić sie ze swoim synem."Bo Twój maks to łobuz jest." A jej to takie grzeczne dzieciątko że tylko lac. Ech szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mala mi to super.ze nie zalujesz wyjazdu do niemiec.Ja tam sobie nie wyobrazam na razie powrotu do pl,moze na emeryture:D Oj to dostalas kasy hehehhe,Niemcy dobrze placa na dzieci:D Hania chodzi pewnie do zlobka,ale super,szybko nauczy sie mowic w 2 jezykach.A ta polka to jakas debilka,ale niesttety tu tak jest,ze polacy sa wredni dla siebie,lepiej mozna sie dogadac z niemcami niz z niektorymi polakami,sa zazdrosni jeden o drugiego,no chybyze,ma sie ok znajomych to jest w porzadku.Mi tam mentalnosc niemcow nie przeszkadza,porzadek musi byc hehehhehe A ja gotuje obiad,a potem po Jasia,dzisiaj jeszcze musze z nim do logopedy isc,oj nie chce mi sie Ewcia na razie nie bede obcinac kubie wloskow,tez podobaja mi sie dluzsze wloski u chlopcow,w ramach rozsadku oczywiscie.Przepiekne wloski mial Mateuszek pom mamy,super!!!!!!!No wlasnie ,a co z nia?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Polacy na obczyznie wszedzie tacy sami :( W USA nie lepsi dla siebie, tylko nawzajem wykorzytsac patrza. JA mialam spokoj bo pracowalam z amerykanami i innymi nacjami, tylko kilka osob bylo z Polski i to pod koniec przyszli. Co do odparzen, to w USA byly inne pieluszki z taka siatka i byly rewelcyjne bo nigdy nie byla odparzona, a tu dwie luzniejsze kupki i juz :( Z nocnikiem to chyba za wczesnie na gratulacje, bo raz zawola raz nie... Aisza, Nina byla szczepiona na pneumokoki ( Gabi przyypuszczam tez), pierwsza dawka juz w wieku 2 miesiecy. Ma juz komplet szczepien. Ale na menugokoki bede szczepic jak skonczy 2 lata. Ide bo dziecko wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja jednak najpierw musze isc do lekarza, bo hexa zawiera szczepieia ktore nina ma juz zxakonczone, wiec nie bede mogla jej raczej dac. Teraz pewnie damy tylko odre, rozyczke i swinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) agula sałatka rewelacja - prawda ? ja jeszcze czasami do niej dodaję fasolkę czrewoną lub białą konserwową. ale wy fajnie macie jak wasze pociechy się załatwiają do nocniczka :) Eryś chyba się boi robić si i kupke gdzie indzieja jak nie do pieluszki. Ma nakładke i nocnik a usiądzie na sekunde i zaraz chce zejść - tak jak by się bał :( aisha,gosiek,mała mi surfitko ja te szczepionki dawałam po konsultaci z lekarzem,i takie przepisane przez dr. w aptece kupiłam. A ty idz najlepiej do lekarza z Ninką i on odpowiednią szczepionkę wam przepisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja szczepię Olę Pentaximem. Ale ile kosztuje to nie mam pojęcia. Hula-hop juz sobie odpuściłam, za to kupiłam te dwa talerze o których pisała Agula:) Czekam na przesyłkę, ale oczywiście pochwalę się efektami:) A u nas dziś deszczowo i leniwie. Czeka nas spacerek z parasolem - Ola to uwielbia, ale dobrze, że ma kurtke nieprzemakalną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze topik kwitnie:)Ja wlasnie zdarzylam wpisac nik i slysze ze juz mala sie obudzila,na razie nie krzyczy to pisze:PZa pol godz wraca starsza.Mam filmik z hula hopem,ale nie umiem go przeslac na Interie,mowi mi ze za duzy plik,ja nie wiem jak sie zmienia wielkosc filmow,zdjecia to wiem...Ten moj pokaz to taki chaotyczny i skrepowany:DZ tylu mala,z boku obiad w kuchni-prawie wygotowalam cala salse,o maly wlos sie nie przypalilo wszystko:Pa z przodu ''podglad',wiec jak cos to sie nie smiejcie:PDzis sobie obiecalam ze kupilam ostatnia pake ciastek i dalej juz null,zdrowsze odzywianie:) A tak do reszty to ciagle te choroby u nas,tzn Claudia ma w dalszym ciagy katar i od czasu do czasu kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj camomilla ja ci nie pomogę :( nie mam pojęcia jak zmniejszyć filmik :( he,he no to musiałaś miec wesoło ;) dużo zdróweczka dla Claudusi 🌻👄 mała mi a o czym był ten topik ? aisha i jak tam na spacerku,zmokłyście bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia może bardzo to nie, ale i tak mało przyjemnie. Dla mnie oczywiście mało przyjemne, Ola zachwycona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym że jedna z dziewczyn na nk zamiesciła zdjęcia martwego dzidziusia. Dziercko jerj umarło parę dni po porodzie i sa tam zdjęcia zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe jakaś pojeba... baba !!! :O:O aisha jaka Olunia jest słodziutka !!!! na interie dodałam filmik jak kręce hula hop ;) Oskaruś mnie przed chwilką nagrał - jeszcze gorący ;) tylko łeb mi uciął hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no hehehe czad ;) ale to kółko to takie dziecięce jest i bardzo lekkie :( nie chcę się chwalić ale umiem także kręcić nim na szyii,nodze,ręce i palcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeslijcie mi na maila login i hasło na interię bo nie zagladałam tam wiele miesięcy i nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi ja nie pomogę :( mam wklepane na stałe w kompie i samo mi się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla świetnie kręcisz !!!! i super jest to koło :) napewno fajnie się nim kręci,bo to dla dzieci to lekkie brdzo i trzeba ostro się namachać ;) a jaki długi filmik,na You Tube to ze dwa dni bym taki wgrywała :( 20 sekund a wgrywa się 20 min. masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dziewczyny krecicie, chociaz moj net tez kiepski w porownaniu do tego co mialam wczesniej. Filmy sie wgrywaja, i wgrywaja.... A tak na margnesie to chudzielce z Was ;) A ja mam dzis nie bardzo humor, odebralam wyniki badan, nie sa za ciekawe, chyba jednak tarczyca mi siadla po ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla - no rewelka:) Ale Tobie nie trzeba ćwiczeń, masz super figurkę! Ewcia zresztą też. Surfitko - jak to siadła? Miałaś jakieś kłopoty z tarczycą wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Surfitko tak mi przykro :( napewno będzie wszystko dobrze 👄 buziaczek na pocieszenie :) a i chciałam wyjaśnić,że ja hula hop nie kręce - tylko chciałam wam pokazać jak potrafie ;) he,he tak z nudów :) agula ale ekstra ta grupa - świetni są !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×