Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam :) Ja rowniez zycze wam i waszym rodzinom duuuuuuzo zdrowia i pomyslnosci w Nowym Roku 2010 !!!! Cos w tym jest , ze bieganie na bosaka po zimnej podlodze hartuje organizm :) Moja starsza tez wiecznie bez skarpet i naprawde rzadko kiedy dopada ja jaki kolwiek katar :) Ja nic nie robie na wieczor bo bede sama :( Musze tylko podszykowac sobie obiad na jutro bo tesciowka ma przyjechac . Aisha , z dziecmi mama zostaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ma sie czas na imprezy jak jest ktos kto sie zwie babcia :) A Niny babcie - jedna poszla na impreze, a druga to szkoda gadac co wyczynia ostatnio. My jak co rok ostatnio - w domu :) Pojdziemy robic rodzenstwo dla Ninki ;) .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´´2009´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...........................| . |.....SZCZĘŚLIWEGO...| . |..........NOWEGO.....| . |...........ROKU.........| . |..........2010.......... | . |.......................... | . |.......................... | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...============= Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKI!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przyszlam zyczyc Wam pomyslnosci w 2010 roku:)Dawno sie nie odzywalam,bo jakos natchnienia nie mialam na pisanie-wybaczcie:P:PDopiero wiadomosc od Aguli mnie zmotywowala hihihi U nas sylwester taki ze ja przed kompem jednym okiem w fonetyce siedze,drugim ukladam opis do aukcji a mz juz w lozku i oglada tv...jak emeryci normalnie:D, C dzis poszla spac o 16..chyba musieli ja u ciotki wymeczyc,bo wczoraj pojechala na noc i dzis przed poludniem wrocila.Tez walcze z nia o skarpetki,bo sciaga non stop,a ptem zaraz chrypa,jakos moja sie nie chartuje przez to ze biega boso po terrakocie:pJak zaloze rajstopy to sie wscieka ze nie moze sciagnac,ale po jakims czasie patrze i te do kolan juz sa,wiec na rajstopy obowiazkowo spodnie jakies,tylko taki patent mam na nia. Goba trafilas na niezla chamke za przeproszeniem,dobrze ze zglosilas skarge.Ja ostatnio mialam ze wscibska z kolei laryngolog.Zaprowadzilismy C na wizyte i ta zanim przeszla do badania to zadala ze 100 pytan o to skad jestem,w jakim jezyku mowie do C i wogole wogole.Spojrzalam na nia jedoznacznie to sie zamknela i zaczela badanie.Nie lubie takiego wscibstwa,z reguly jak ktos mnie o cos tak wypytuje to sie pytam czy ksiazke o mnie pisze ze potrzebny mu moj zyciorys. a tak z nowosci to od mikolajek ammy kota,a wlasciwie kotke,mieszanca maine coona.Z poczatku wzor kocich cnot,a teraz juz zaczyna psocic,najbardziej mnie wkurza ze sie na lozko pcha do Lauyry.Dzis poszlam na taras po wiadro,L w lozeczku spala,wracam po minucie a ta siedzi na Laurze!!Przedwczoraj nadranem,mz poszedl do pracy no i ta jakos weszla do nas do sypialni,budze sie bo cos mi wlochato zabardzo bylo,patrze a ta obok sobie lezy tez prawie na Laurze,bo spimy razem.Nie wiem po co tego kota bralismy zwlaszcza ze Claudia zyc mu nie daje,ciaga za ogon,podnosi za szyje eehhi nic sobie nie robi,nie przemowisz.Dobra juz sie wiecej nie produkuje:P Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do was Nowy Rok juz zbliza sie wielkimi krokami ;) Camomilla , Claudia o 16 poszla juz spac na noc ? To o ktorej rano ci wstanie ? A ty dajej ciagniesz studia ? Wiem , wiem wscipska jestem :P ;) Surfitka , milych przylutanek zycze ;) JAk sie miewa Ninka, lepiej juz z nia ? Moja Gabi chyba szykuje sie doczekac polnocy, bo poszla spac dopiero po 14 ( zawsze spi od 12 do 14 ) i spi juz druga godzine , potem bedzie biegac do pozna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszla o 16,przed 18 mala pobudka na flaszke i dalej w kimono.Ona z reguly teraz to chodzi spac po 18 i wstaje ok 7.No a ja ciagne i ciagne te studia:Di nie wiem jak dlugo jeszcze pociagne:Pteraz ide sprzed kompa bo za duzy halas i na czytaniu nie dam rady sie skupic ehhponudze sie przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witam w Nowym Roku. Fajerwerki obudzly Nine, ta zwymiotowala, wiec mycie podlog ( na szczescie w pore sie zorientowalam, wiec ominela mnie zmiana poscieli)...tak sie nam zaczal ten nowy roczek. Niby z nia bylo dzis lepiej, jedna luzna mega kupa, no i te nocne wymioty :o Ale dalej slabo z jedzeniem . Camomilla, super ma ze C chodzi tak wczesnie spac i dlugo spi. A jak L ze spaniem? Moja tez sciaga kapcie. Wiec chodzi w rajtuzach. A na to skarpety , najwyzej je sciagnie to zaloze jej za jakis czas spowrotem. Przynajmniej nie chodzi z golymi nogami. U mnie co prawda podlogowka grzeje, wiec podloga ciepla, ale mimo wszystko... Agula, no to przynajmniej bedziesz miec towarzystwo jak Gabi nie usnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam noworocznie widze pustki na topiku a wiec odsypiacie? ja poszłam spac koło 5 goscie wyszli po 4 a mały wstał juz okolo 8 a poszedł spac o 2 i o 4 wył jak wół do prawie 5 teraz okazuję się ze ma katarek ja pokłócona właśnie z mężem no ale cóż i tak bywa surfitka mam nadzieje ze nince przejdzie choróbsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w nowym 2010 roku :) Dziewczynki życzę Wam aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i nieco gorszy od kolejnych :) U nas imprezka sylwestrowa udana,w domku było baaardzo wesoło :D :) Eryś niestety nie dotrzymał do 12 padł o 11. A dziś rano obudziła nas telefon od szwagierki,otóż dziś będzie miała poród wywoływany a jej mąż chce być przy porodzie a nie ma stroju do porodu i dzwoniła aby zapytać czy my może mamy.Przyjechał jej mąż i zabrał sobie ten strój i pojechał do szpitala,teraz czekamy na wiadomości :D Miłego dzionka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja nie odsypialam,bo nie maial z czego-poszlismy spac jeszcze przed polnoca.Mz na rano mial do pracy to wczesniej sie polozyl,a ja zasnelam przy tv w lozku hihi Co do spania Laury wole nie chwalic,bo przechwale i bede miec biale nocki:P W kazdym badz razie sie wysypiam;) Ewcia nie zazdroszzce porodu wywolywanego.Ja taki mialam z claudia,gdybym wiedziala wiecej wtedy to bym sie nie zgodzila w zyciu,bo zaloze sie ze lekarz sie pomylil co do daty i by jeszzce kilka dni czasu. a teraz mini reklama:D http://www.allegro.pl/item868264879_drewniane_kolczyki_6_wzorow_9kolorow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja nie wiem co się stało,że ten wcześniejszy post dopiero teraz przyszedł a ja go wysyłałam o 12 h. Chciałam wam powiedzieć,że szwagierka dziś o 19.30 urodziła i chłopcy mają nową kuzyneczke Oliwke :) waży 3000 i mierzy 48 cm. Kurcze dziś zauważyłam,że Eryś ma próchnice na ząbkach :O Surfitko jak Ninusia ? camomilla rozmawiałam ze szwagierką i ona mówiła mi,że same skurcze to nic w porównaniu z ''grzebaniem'' w macicy :O dzieciątko było ułożone paśladkowo i tak się malutka urodziła :) camomilla śliczne kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach chciałam jeszcze dodać,że Oliwcia miała być chłopcem a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkkkkka
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia, gratuluje ciociu :) Malenka ta bratanica twoja :) Ale najwazniejsze ze zdrowa. Ale nie wiem o co chodzi z tym grzebaniem w macicy. Tez mialam wywolywany porod, jednak nikt w niczym nie grzebal. Jak to Erys ma prochnice? Jeszcze mu wszystkie zabki nie wyszly i juz? A myjecie zabki ta pasta dla dzieci? Camomilla, a to dobrze, ze sie wysypiasz :) Ty robisz te kolczyki? Fajne, chociaz ja nie preferuje takiej 'etnicznej' bizuteri. Ale to kwestia upodoban. Ninusia dzis lepiej pod wzgledem biegunki i wymiotow tez nie ma, ale apetyt dalej kulawy i przez to mega maruda. Dobranoc. Nie moge usnac. Jutro wyjezdzaja moi rodzice i jakos tak lyso...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzis w nocy akcji Claudii,pol nocy wierzgala i wybudzala sie wiskiem:ozostala jej jeszcze ostatnia trojka to moze to.W sumie to wkurzyl mnie mz,bo po 2 rozdarl sie na Claudie ze ma spac,bo on ma do pracy na rano i musi sie wyspac Co do kolczykow to nie sa mojej produkcji,choc wykonane recznie.Spodobaly mi sie bardzo,a ze nie bylo mozliwosci kupna w detalu pojedynczych sztuk to kupilam w hurcie.....kilka odlozyla mi mama,przysle mi je razem z reszta rzeczy w torbie niedlugo a reszte no coz,albo sprzedam,albo bede robila kazdemu kolczykowe prezenty przez kilka najblizszych lat:D:D:D Co do tego grzebania w macicy to mysle ze lekarze dziecko obracali skoro byl porod naturalny,a Ewcia pisala ze dziewczynka byla ulozona posladkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Surfitko ta dziewczynka to mojego męża siostrzenica :) i chyba mój mąż będzie jej chrzestnym :) Dzieciątko było ułożone pośladkowo i lekarz próbował je odwrócić przed urodzeniem i ja już w końcu nie wiem czy ją obrócił czy też nie bo Gosia (rodząca) nam powiedziała,że przejeba...jest poród pośladkowy :( i że całe krocze ją tak strasznie boli :( Wczoraj była u nas męża druga siostra i ona jak rozmawiała z Gosią przez tel. to zrozumiała,że Oliwka urodziła się pośladkowo,więc wydawało nam się iż lekarzowi nie udało jej się przekręcić. Ale dziś jak będe z nią rozmawiać to zapytam o to,kurcze w tym szpitalu co leży Gosia są zabronione wizyty,przez tą grype :( i malutką dopiero zobaczymy jak wyjdą ze szpitala. Eryś myje ząbki ale on ma tą próchnice butelkową :( kurcze wcina butle w nocy i tak mu się zrobiło :O On ma taki biały osad na górnych 1 i 2 :( i niestety on po myciu nie schodzi :( muszę z nim jechać do stomatologa i nie wiem czy będzie miał te ząbki lakowane czy może jest jeszcze inny sposób aby powstrzymać tą próchnice :( och normalnie się załamałam tymi jego ząbkami :( Miłej sobotki Wam życzę :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki rozmawiałam z Gosią,maleńka urodziła się pośladkowo lekarzowi nie udało się jej przekręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mi ni edane bylo odsypianie Sytwestra, poszlam spac przed pierwsza a o 5.30 juz obie wstaly !! Moj P nie dosc ze cala moc robil w sylwestra, do w Nowy Rok wyspal sie do 12 i pojechal znowu do pracy i wrocil jak ja juz spalam :( Teciowa z mezem przyjechali na obiad to dzieciaki sie ucieszyly , bo przepadaja za dziadkiem - choc to nie jest ich 'przyszywany ' dziadek ;) JAk pojechai to Gabi polozyla sie na podlodze i udajac , ze placze wolala : dziadzia !!! Ewcia, gratuluje !!!! Dobrze, ze wszystko szczesliwie sie skonczylo dla malenstwa i dla mamy :) A moze u Eryczka to tylko kamien na zebny ? Camomilla , ale masz dobrze ze spaniem dziewczynek ( tfu, tfu nie zapeszyc ) . Biedna Claudia , jak ona sie teraz czuje ? Surfitka a co z Ninka , przeszlo jej juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane u nas jakos leci Jula nauczyła sie mowic zuzia i cały czas woła tak na swoja siostre a przy okazji wychodza jej fajne inne pojedyncze słowa Ja zaczełam sie leczyc na moja nerwice i jest troszeczke lepiej tylko nie moge nawet sie piwka napic ale w sumie wole sie lepiej czuc niz pic mam nadzieje ze nie bede musiała sie długo leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole kochane SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU MOJE DROGIE DLA WAS I DLA WASZYCH RODZIN I OCZYWISCIE DLA NASZYCH KOCHANYCH POCIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) my Sylwestra spędziliśmy bardzo miło, byli u nas przyjaciele z córeczką 2-letnią, o 20 dzieciaki poszły spać, a my graliśmy w gry (a konkretnie to jedną, bo tak nas wciągneło, że dopiero przed północą skończyliśmy - Blokus rulezzzz ) - potem zjedliśmy jeszcze kolację, pogadaliśmy i koło 2 nad ranem poszliśmy spać. 1-go posiedzieliśmy razem jeszcze do 18 dzieciaki się fajnie bawiły a nam się gadało rewelacyjnie także Sylwester udany jak najbardziej! ok, ja spadam bo muszę coś tam przygotować na jutro, bo mam urodzinowych gości i ciągle jeszcze nie wiem jakie ciasto upiec mąż sobie zażyczył z galaretką, może dam się namówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Byłam zobaczyć malutką Oliwcie,jest śliczniutka :) taka fajna perełeczka - och jak ja bym chciała taką lalunie :) Gosia już się czuje dobrze. ja też chciałam zapytać jak się czuje Ninusia i Claudia ? kasiu fajnie,że Julia już tak ślicznie mówi :) a dla ciebie dużo zdróweczka życzę !!! hanio agula oj współczuję sylwestra :( hehe ale Gabrysia to mała agentka :) a dzieciaki mają kamień na zębny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no moze nie kamien ale osad nazebny . Bo napisalas , ze ma bialy osad na zebach :) Mojej kolezanki coreczka w wieku 16 m-cy miala stwierdzony osad na zebny , ktory potem staje sie kamieniem nazebnym , dentystka powiedziala, ze takim malym dzieciom nie usuwa sie tego , bylo kazala dobrze szczotkowac zabki :) Ale najlepiej niech zobaczy to dentysta ;) Kasiu, zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) Hanio , a dzieci daly wam rano pospac ;) ? Moj ma dzisiaj wolne, to pojechal do mechanika z samochodem :( Niedawno narzekalam, ze wkurza mniejak siedzi zadlugo w domu, ale teraz to prawie sie z nim nie widze i tez zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak agula on ten osad ma taki biały,bielszy od ząbków i taki ostry jest :( kurcze pojadę z nim do stomatologa to on mi powie co to jest,ale troche się tym martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, a to pospalas ;) Hanio, mile takie spedzanie czasu... Ewcia, no strasznie fajna musi byc taka kropeczka. Ale porodu posladkowego nie zazdroszcze. No i mala ma swietna date urodzin :) Mi sie wydaje ze to moze byc osad nazebny, z ktorego moze rozwinac sie prochnica. JA na twoim miejscu bym poszla do dentysty, niech to oceni fachowym wzrokiem. Pamietam corke sasiadki, jak mala miala ze 3-4 latka to juz nie miala zebow, tylko czarne takie..ech, fatalnie to wygladalo, ale pruchnica musiala ja zaatakowac tak wczesnie. A co do picia mleczka w nocy, mojaq nie pije w nocy, ale wieczorem przed spaniem i juz nie myje po tym zebow, bo czesto po prostu usypia zaraz po kolacji. :o Wiec tez jej to grozi :( Camomilla, zdrowka dla Claudusi :) Ech te chlopy, nie maja cierpliwosci do dzieci. A Ninusi nie bardzo sie poprawilo. Znaczy, juz na szczescie nie wymiotuje, i nie ma biegunki, ale kupke zrobila luzna nadal i wciaz nie chce jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, dobrze jakbys znalazla w aptece cos takiego dla Ninki http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/shop_product_detail.jsp?filterBy=&skuId=238832&productId=238832&navAction=jump&navCount=3 jest to napoj dla dzieci uzupelniajacy elektrolity przy wymiotach i biegunce . Ja kupuje takie do mrozenia i daje im wtedy lody ;) http://www.cvs.com/CVSApp/catalog/shop_product_detail.jsp?filterBy=&skuId=272877&productId=272877&navAction=jump&navCount=3 lece zobaczyc malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jest cudowna, jeszcze raz grtuluje i szacuneczek dla mamy , jabym za cholernie bala sie porodu posladkowego ! A u was widze, ze swieta udane i snieg wam dopisal :) Gabi ma takiego samego , wielkego misia jak Eryczek :D W nocy klade go obok lozka , na wypadek gdyby Gabi spadla , niestey Kamilka za nic w swiecie nie chce puscic mlodej spac od sciany :O Ale na szczescie mala tylko taz mi spadla na miska w nocy :P Ewcia, tam pod fotka pisze , ze to plytka nazebna z ktorego potem robi sie kamien, wiec moze nie jest tak zle, moze to nie prochnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, dały, dały, do 8:30 spały :D a ja spałam w Nowy ROk do 10:30 :D mąż z okazji urodzin dał mi się porządnie wyspał, zajął się Rubenkiem i mogłam spać do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×