Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Katrina - trzymaj się:) Wiem, że to nie łatwe przy małym dziecku ale oszczędzaj się ile dasz radę:) Pom. mamo - mamy działkę w bardzo modnej okolicy, ale ja bardzo bym nie chciała tam mieszkać, więc będziemy szukali innej. Tamta to w ostateczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u nas wszystko ok,Bartus rosnie w dalszym ciagu mało mowi choc ostatnio nauczył sie mowic "dzyń.dzyń" na zegarek.z jedzeniem tez kiepsko.surfitka który to jest mail z twoim pieskiem? nasz juz ma 6miesiecy,dzis przesle zdjecia Bartusia i pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rasa to cane corso. Iza dalam zdjecie na nk, ale ciebie tam nie ma chyba. Wiec wyslalam kilka zdjec na interie. U nas troche lepiej, pies sie przyzwyczail i nie wyje az tak. No i troche sie mnie boi bo go ustawiam :P Wreszcie ktos mnie slucha w tym domu :P A Nina dzis mowi do dziadkow przez skypa tak..dziadzia dunia ciapa bach, mama ziuziu nunu bach...:P W tumaczeniu, dzidziu noddy jest ciapa i sie przewrocil, mama mowila nie wolno bo jest lod, a on sie przewrocil :) Wszystko mowi..tylko po swojemu :o Dobrej nocki i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny . znowu dlugo do Was nie zagladalam - ale u mnie to ciagle praca , praca i jeszcze raz praca no i obowiazki w domu . Fajnie ze Wasze dzieciaczki super sie rozwijaja i sa takie zdolne , a zwlaszcza Ola - taka madra dziewczynka ,mowi tak jakby juz dawno skonczyla 2 lata . A moja Patrycja , mowi duzo lecz zazwyczaj po swojemu , ale da sie ja zrozumiec . Mowi juz krotkimi zdaniami np. daj pic , chce psi psi , chce mniam mniam ,tata w pacy ( czyt w pracy ) . Ostatnio zrobila sie nieznosna - wszystko chce robic sama , sama chce sie ubierac , zakladac buty , a jak chce jej pomoc ( zeby bylo szybciej ) to jest wielki placz . Nadal ladnie wola siusiu i kupke . Tydzien temu kupilismy jej nakladke na sedes - teraz mowi chce psi psi i biegnie do toalety , łapie za klamke i otwiera dziwi . Czy Wasze dzieci tez potrafia otworzyc drzwi , czy moja corcia jest juz taka wysoka ( oczywiscie musi stanac na palcach zeby dosiegnac klamki )? Nadal tylko na noc zakladam jej pieluche , lecz juz niepotrzebnie bo rano zawsze jest sucha - a jak w nocy chce jej sie siusiu to wola - wtedy sadzam ja na nocnik i robi ( oczywiscie zaraz potem dalej spi az do rana tak do 8 ). ogolnie moja corcia ladnie spi zwykle około 12 h . No ale w dzien od jakiegos miesiaca to juz nie chce mi spac - tak wiec wieczorami jest juz bardzo zmeczona i marudna i po kąpieli od razu pada . Koncze , bo padam ze zmeczenia . Pozdrawiam WAs . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :) Melania super,że mieszkacie już w nowym domku :) jak będziesz miała chwilkę czasu to zapraszamy częściej :) Surfitko świetnie Ninusia gada ;) a piesio jest przeuroczy i taki kochany i jaki duży :) po Ninusi widać,że jest bardzo szczęśliwa ze swoim Dunio :) pati mój Eryś u nas w domku nie dosięgnie klamki ale u mojej teściowej są tam klamki niżej to sobie otwiera drzwi i zamyka ;) U nas oki :) Ja wczoraj dostałam @ a więc dziś umieram tak mnie brzuch boli i szycie rwie :( agula a ty dostałaś ??? Życzę wam milutkiej sobotki :) pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. wysłałam kilka aktualnych zdjec Bartusia na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Ja wczoraj zaszalałam i zrobiłam sobie nowa fryzurkę:D Fotki na interii:) Wieczorkiem byliśmy na imprezie i byłam główną atrakcją;) Tak się zmieniłam, że koleżanka, z którą przyjaźnię się od 8 lat przedstawiła mi się:D Ale zobaczcie i oceńcie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aisza, zmiana niesamowita i zapewne trzeba czasu by sie do takiej ciebie przyzwyczaic. Mialas kiedys takie wlosy ? Tak sie pytam, bo mnie kusi, ale nie mam odwagi, przyznaje sie. Mowie sobie ze jak osiwieje i bede musiala farbowacto wtedy podejme to ryzyko ;) Iza, Bartus fajniutki. Pati, moja jak sie bardzo postara dosiegnie klamki. Szczegolnie u siostry, bo mam wrazenie, ze maja je ciut nizej. ma 87 cm, wiec jest dosc duza. Milej niedzieli wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lCzesc ! Pogoda paskudna wiec na chwile zasiadłam do kompa . Mam do Was pytanko . Czy Wasze dzieci tez uwielbiaja przegladac sie w lustrze ? Moja Patrycja lubi przegladac sie w wielkim lustrze , ktory wisi na scianie . Podchodzi do lustra i mowi dzidzia ( na własne odbicie ) i daje dzidzi buzi . A jak mowie jej zeby zrobila dzidzi cacy - to glaszcze sie reka po głowce i mowi cacy . Wyglada na to ze wie, ze dzidzia w lustrze to ona . A z nowosci-to moje dziecko umie nasladowac kota i psa . i ostatnio po zjedzeniu kazdego posilku ( ktory moze zjesc sama ) bije sobie brawo (i mowi bawo ) . Koncze , bo zaraz musze podac obiad mojej rodzince . Zycze milej niedzieli .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, wygladasz BOSKO !!! w krotkich wlosach :D Normalnie jak Joanna Brodzik :) Bardzo pasuje ci ta fryzura, odmlodzila cie !!! Pati-77 moja dosiega do klamek, ale nie otworzy , bo u nas sa okragle i jak na razie ma raczki za malutkie aby je przekrecic ;) W lustrze lubi sie przegladac , najchetniej to jak wymaluje sobie usta pomadka bezbarwna to domaga sieaby ja podnies do lustra i cmoka smiesznie ustkami , tak ak rozciera sie pomadke ;) Ewcia u mnie z @ cos dziwnego sie dzieje :O Niby jest , ale na taka prawdziwa z bolami jeszcze czekam , wiem, dziwnie to brzmi... Od kilku miesiecy mam tak, ze najpierw mam tak brudna, brazowa krew ( jaka zazwyczaj jest na koncowce @ ) a dopiero po 2-3 dniach przychodzi prawdziwe krwawienie, z 'zywa' krwia z bolami . Miala tak kiedys ktoras ? Do gina ide w marcu , bo wtedy dopiero dostane ubezpieczenie ( mam nadzieje ! ) Ale rozmawialam z nim przez telefon i owiedzial , ze do marca spokojnie mozemy z tym poczekac , bo trzeba bedzie zrobic USG i jakies jeszcze badania a to troche kosztuje . Iza, sliczny chlopczyk z Bartusia :) Surfitka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka powiedz mi jak dałas sobie radę z sikaniem szczeniaka? nauczyłaś go sikać w jednym miejscu w domu? czy sikał ci gdzie popadnie? Bo ja sprezentowałam sibie szczeniaczka. Jest u nas od dzisiaj i już zasikał cały dom. a wiem ze powinno sie go nauczyc sikać w jedno miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - takich krótkich to jeszcze nie miałam, ale ja lubię ryzyko;) I Tobie też radzę, w końcu włosy nie zęby - odrosną:) A w Krakowie chyba nie trudno o dobrego stylistę, który pomoże wybrać fryzurę:) Agula - dzieki:) A co do problemów z @ to nie pomogę. Pati - moja Ola uwielbia sie przeglądać. Najczęściej w szybie od piekarnika:) Stoi przed nim i stroi miny:) A do klamek sięga niestety:( Iza - super ten Twój Bartuś:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Nina sie przeglada w duzym korku w wannie :P I tez o sobie mowi dzidzia Ania wtedy ;) Masz racje Pati, one doskonale wiedza, ze to siebie widza w lustrze. W duzym tez lubi sie przegladac, ale wlasciwie robi to tylko jak suszymy wloski. No i tez sama juz je :) Aisha, no pewnie ze o styliste nie trudno, ale odwagi brak :P Moze kiedys zaryzykuje, kto wie :) Mala mi z moim psem to tez nieciekawie. W sumie jest u nas od tygodnia, wiec niedlugo. Najpierw wogole w domu nic nie zrobil. Po dwoch dniach zesikal mi sie wiec mu zrobilam jazde, nakrzyczalam na niego i znow byl spokoj przez 2 dni, jak tylko zapiszczal ladowal na polu. A teraz przez dzien wlasciwie nie zrobi, ale w nocy robi w jednym rejonie mieszkania ;) Na szczescie jeszcze nie ma tam podlogi. Ale i tego zaprzestanie bo zrobilismy mu zagrode i w nocy nie bedzie lazil po calym mieszkaniu. Docelowo wogole bedzie cale dnie spedzal na podworku, tylko niech mina te mrozy i niech podrosnie troche. Ja mam ten lukus ze mieszkam w domu jednorodzinnym, wiec nie musze z nim wychodzic ciagle, tylko wypuszczam na zewnatrz i wracam do swoich spraw, a mlody szaleje. Wiec moj pies wogole ma nie robic nic w mieszkaniu. Agula, to wyglada na lekka niedomoge lutealna. Nic groznego. Moze byc problem jakbys chciala zajsc w ciaze, ale niekoniecznie. Sprobuj zaobserwowac dzien owulacji i policzyc ile dni po niej zaczyna ci sie plamienie.A i nowy cykl liczy sie od dnia krwawienia, plamienia nie sa jeszcze @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, troche poczytalam o tym na necie i to by pasowalo . Wychodzi jakby byl za wysoli pozom progesteronu :( zauwazylam, ze mam lekki wyciek z jednej piesi . Mimo ,ze juz nie karmie od prawie roku to nadal moge wycisnac kropelke 'mleka' na dzien , waga skoczyla w gore, slabe libido i hustawka nastrojow . Trzeba isc do lekarza ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Pati Eryczek też uwielbia przeglądać się w lustrze :) Mamy takie 2 duże lustra drzwiach szafy sypialnianej i Eryś codziennie przy nich stoi przegląda się i całuje swoje odbicie - "dzidzi" te lustra wyglądają koszmarnie całe upalcowane i wycałowane..yhm a ja z ręczniczkiem papierowym i Clinem tylko latam ;) Aisha wyglądasz super w nowej fryzurce !!! tak świeżo i lekko :) lepiej jak Joanna Brodzik :) Ja też kiedyś nosiłam taką fryzurkę...nawet 2 razy jak miałam 15 lat a później w wieku 20 lat..ale mi nie było w niej tak twarzowo jak tobie ;) surfitko jak tam prace glazurnicze postępują ?? mała mi jeśli chodzi o pieska to nasz piesio jak go kupiliśmy to był bardzo malutki taki okruszek nie pamiętam ile on wtedy miał ale mam porównanie bo Oski miał wtedy 16 miesięcy a piesek był taki mały jak połowa Oskara nie tak jak u surfitko Noddy - on to już kolos :)(ale to też inna rasa) Pan od którego kupiliśmy szczeniaka powiedział nam,żeby pies miał swój karton tam jakiś kocyk i jak będzie mu się chciało siusiu to on będzie próbował wyjść z niego gdyż na swoim miejscu się nie załatwi i tak było gdy Tekila (psiak) chciał za potrzebą to piszczał,skakał po pudełku itd....kilka razy podczas zabawy zlał się na podłogę ale szybciutko zakapował,że na dworze się ma załatwiać :) agula no dziwnie masz z tą @.........kurcze mi też z piersi jeszcze mleko leci ????? i po Oskarze też długo,długo leciało. W sobotę byłam z Oskarem na pogotowiu,bo dostał ospe a u nas przychodnia była zamknięta....pani dr przepisała mu syropy i smarowanie wygląda jak biedroneczka ;) bardzo dużo ma krostek ale naszczęście aż tak bardzo go nie swędzi .....ciekawe czy Eryk też się rozchoruje ? Teraz moje smyki się bawią....Oskarek wozi Eryczka w taczce - a ten zadowolony ino się hihra :D Oski mówi do niego "połóż się połóż mój księciuniu" :D Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no musimy styknac moja Kamilke z twoim Oskarkiem :D Ona biedna ciagle szuka swojego ksciecia , a zaden ze znajomych chlopcow nie chce sie bawic w ksiecia i ksiezniczke ;) Oj pasowaliby do siebie..... :D Ty tez masz jeszcze mleczko ? Moze to normalne i nie mam co tego laczyc z moja zwariowana @ ? Dzisiaj przyszla ta wlasciwa, umieram z bolu a musze podjechac do pracy na 2-3 h :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, o ja nie sadze, by po roku od zaprzestania karmienia bylo normalna sprawa. Ale moze ja sie nie znam :P Mi pokarm zaniknal juz miesiac po odstawieniu od piersi. Ewcia, no ida te prace. Lazienka juz zrobiona oporcz fugi, kotlownia w 30 %. Mam nadzieje, ze do konca tygodnia skonczy !!! Bo mam juz dosc tego kurzu i pylu w domu. No i racja z tym pieskiem, ze sam pod siebie nie zrobi. Moj duzy maly ( mlody) jest ;) Uciekam , ide z Ninka na spacer. A w tym tygodniu mamy zabawe choinkowa. Ciekawe jak Ninka bedzie tancowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.... jestem taka zła ze mnie rozniesi ezaraz....ale opowiem wam od poczatku musze sie komus wygadac..... ale od czego zaczac.... tu niechodzi o macka... skonczyłam pare lat temu studia pedago giczne i zrobilam kurs oligofrenopedago gika a moja mama pracuje w szkole specjalnej w ktorej jest tez internat... 2tygodnie temu mama poszla do dorektora i zapytała sie go czy by mnie nie wzial na staz z urzedu pracy do internatu na 3miesiace bo niemam jeszcze stazu on sie zgodzil z miła checia bo dostanie pracownika za fri a dla mnie bo bede miec papier. choc z jednej strony bylam zadowolona jak cholera to z drugiej.... pracowalabym codziennie od godz 14 do 22, popludniami by byl z mackiem maz bo konczy o14 takze plan idealny... ale jak to zawsze wsretne ludziska zaczeły gadac gadac i gadac pierdoły....cała szkoła i caly internat gada tylko ze corunia pani basi przychodzi do pracy i pani basia z dyrektorem opijała to wodka 2dni z rzedu.... jejku mowie wam mama jest wkur... ja to samo...... jak mozna tak mowic... jaka wodka?? moja mama?? haha...czy ci ludzie nie rozumiieja ze ide na staz na 3miesiace a nie do pracy..ze mam 29lat studia 5letnie i kurs specjalny i ZERO stazu...jeszcze z rok lub 2 a moimi papierkami mozna se tyłek podetrzec przeciez bo bez stazu czy praktyk to wogole niemam szans..... niewiemy czy dyrektor o tym wie czy nie co gadaja bo siedzi cicho i sie nieodzywa a mama stwierdzila ze tez bedzie cicho siedziec i nic niewspomni o tym stazu a mi....odechcialo sie go..bo jak bym go zaczynala naprawde to od 22lutego i niewiem jak sie bym zachowywala tam..... szokkkkkkkk te wstretne dupki!!11 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sory dziewczynki ze tak popisalam wam ale musialam..... i co ja mam robic teraz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona, co masz zrobic ?? Idz na ten staz :) Ludzie zawsze gadaja, popogadaja jeszcze miesiac i zapomna o calej sprawie a ty gdy uniesiesz sie honorem, to jak sama piszesz za 2 lata tylek odetrzesz sobie dyplomem, bo nie wiadomo czy taka druga szansa szybko sie trafi. I nie ma co sie ludziom tumaczyc , bo popierwsze nie masz z czego a po drugie wiesz jak to mowia : winny sie tlumaczy ;) Ty masz czyste sumienie :) A ludzie gadaj bo zazdroszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Agule. Idz na staz, to twoja szansa. A na ludzkie gadanie nie ma mocnych. I lej na to metnym sikiem :P Musza o czyms gadac. Za chwile znudzi im sie i znajda lepsza sensacje niz twoj staz. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dizewczynki u nas ok jutro wizyta u ginia wiec czekam juz mam 29 tyg za sobą ale zleciało co?sama w szoku jestem a tata juz lepiej sie czuje wiecej robi koło siebie ale na efekty poczekamy tak jak na histo wyniki jeszcze 2 tyg niepewnosci a iwec trzymajcie ciagle kciuki jazdzimy do niego 3 razy w tyg a mama czesciej niestety jest to od nas 100 km wiec jakby nie było kawałek jest. popisze pota,m ewelona idz na staz i nie patrz na ludziska- zazdrosne człowieki i tyle- nawet o biede czasami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja piernicze ale tan czas szybko leci , zaraz bedziemy maluszka witac na swiecie :) A masz juz wybrane imie ? Ewelona i co postanowilas w sptwie stazu ?????????? Surfitka to kiedy macie ta zabawe choinkowa ? Sukienka dla Ninki gotowa ? ;) Gabi znow plakala w nocy i pokazywala , ze ja zabki z tylu bola :( Kurcze u niej kazdy nowy za to zarwane nocki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mój tez czasami daje czadu a 1 to się na 100% budzi i woła mama mama tata tata nana nana(to wiki)a potem wiki niewyspana jak mu się zdarzy 3 razy jak dzisiaj a mnie w nocy skreca.łolo z bólu żołądka niewiem od czego obudził mnie o 5 ból i myslałam ze bede wyc wzieełam nawet tabletke a imie mamy paulinka ale na 100% chyba jeszcze nie jestem pewna podoba mi się jeszcze dominika i badz tu mądra pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki ? Widze, ze my z Goba jedyne na strazy naszego topiku stoimy ;) Goba, bardzo ladne imie wybraliscie :) U nas nic specjalnego , zima w pelni ,znow nas zasypalo a mi sie marzy juz Wielkanoc :) Smazycie paczki ? bo to jutro Tlusty Czwartek . Ja kupie pare w gotowych ze sklepu , ale slinka mi cieknie na takiego cieplutkiego wlasnej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam co postanowilam? raczej pojde tzn ja bardzo chce isc... a gadanie mam juz w du... ale teraz dyrektor przestal rozmawiac na ten temat z mama i juz sama niewiem. w poniedzialek mama bedzie znim probowac gadac bo teraz maja jakos inspekcje czy co. goba...paulinka czy dominika sliczne imiona...sama bym niewiedziala ktore wybrac....chociaz... dominika chyba ale jak sama zobaczysz mała po urodzeniu to bedziesz wiedziala jakie imie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula jeszcze ja jestem.... oj ja to bym chciala juz wiosne juz mi sie przykszy siedziec w domu... u nas jeszcze niepada snieg teraz ale za to wiatr okropny jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie widzialam wpisow dzis...wina kafe. Goba, no ta twoja ciaza to jakies przyspieszenie ma :) Mi sie bardziej podoba Paulina. Albo raczej Paula. Dominika nie bardzo. Ale to wasze dziecko i wasz wybor. :) A ostatnio podoba mi sie imie Tatiana, czyli Tania..ale to pod wplywem "Jezdzca Miedzianego" jeszcze jestem :P Ewalona, a moze ty sama powinnas wziac sprawy w swoje rece i pogadac z dyrektorem? Niech cie mama ze wszystkiego nie wyrecza. Agula, w sumie to bylam ogladac stroje i sie przerazilam cena. 150 zl za byle co na 1 h wydawalo mi sie duzo. Wiec zdecydowalam, ze mala pojdzie w chrzcielnej sukience, doszyje jej gwiazdki i zrobilam juz opaske z gwiazdka ..juz biegala po domu w niej i paradowala :) A w przyszlym roku pofiluje na stroje w USA po Halloween..beda przeceny. Tam widzialam o duzo ladniejsze i ciekawsze stroje w znacznie lepszej cenie :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) Z Wrocławia wróciłam bardzo zmęczona, zabalowałam jak jeszcze nigdy ;) na fieście było super, niestety zdjęć nie ma, ale przebranie wyszło imponująco, z kolei w sobotę odwiedziliśmy ze znajomymi parę klubów, potańczyliśmy, śmialiśmy się do rozpuku... Parę kolesi próbowało mnie poderwać, ja oczywiście że pogadać możemy, ale z góry ostrzegam, że jestem mężatką i wiele nie osiągną nie chcę dwuznacznych sytuacji, łatwiej mi tak. Z kolei moi kumple zaczęli ściemniać, że to nieprawda, i czy widzieli zamężną 17 (a ja jeszcze po fieście w warkoczykach, także trudno o ściemę nie było). No i tak. Koło 15 wróciłam z Wro - od razu do przyjaciół na kawuchę, koło 19 byliśmy w domku, o 20 u kolejnych znajomych, a o 22 odebraliśmy moją przyjaciółkę, która była u nas aż do dziś. No wiec niedziela bardzo intensywna, może w związku z tym całkowicie sił pozbawiona jestem do dziś i tak jak tylko mogę, nie robię nic, leżę na kanapie w kocyk zawinięta i nawet do kibla wstać mi się nie chce swoją drogą, męczy mnie już strasznie ta zima. jakiegoś zimowego doła łapię... Rubenek mówi jeszcze więcej, niż przed moim wyjazdem, powtarza wszystko i to tak pięknie! Ach, może jutro uda się znów coś nagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka , ostatnio bylam w Chldren's Place Outlet i takie sukieneczki swiateczno-choinkowe na nasze niunie byly po 5-7 dolarow !!!! Opkupilam dziewczynki niesamowicie , za 2 reklamowy ciuchow zaplacilam ok $70 . Bawelna pierwsza klasa , kolory wytrzymoja X- razy pranie brdz lubie ten sklep ;) Kurcze $50 za sukienke na choinke to rzeczywscie przegiecie :O Ewelona, Surfitka dobrze ci radzi abys ta sprawe zalatwila osobiscie . Nie ma co czekac az dyrektor zacznie rozmawiac z mama, bo to w sumie Tobie zalezy na stazu , co nie :) Moj P od poniedzialku ma urlop , myslalam, ze gorzej bedzie z nim wytrzymac w domu caly tydzien , ale nie jest zle :P :P :P Mielismy jechac jutro z dziecmi na pokaz delfinow, fok itd , ale Kamilka strasznie kaszle i chyba rozlozy ja choroba na dobre :( tu jest link na to show http://www.youtube.com/watch?v=MFyjQb8iUVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×