Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

martusia-> bylam w szpitalu, ponoc te bole to normalne sa, ale musze b.uwazac ze wzgdledu na ulozenie lozyska, do poki nie krwawie nie ma potrzeby do zmartwien, czuje jak kopie maly, wiec wszystko ok. A ty schudlas w ciazy 5kg? wymiotowalas? kasia78-> na Twoim miejscu pojechalabym do lekarza, zeby to nie byly skurcze porodowe, moja kolezanka tak miala i miala tez male rozwarcie, brala leki na podtrzymanie, zobacz czy masz twardy brzuch, czy sie stawia, nogi do gory i lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, tez mysle ze gin mi powie, ze to od rosnacej dzidzi. Trwa to sekunde i jest calkowicie nieregularne. Brzuszek jest miekki, nie ma zadnych plamien, czuje dzidzie wiec mysle, ze tak pewnie musi byc. Staram sie nie panikowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka->nie musisz panikowac,bo ja panikuje za Ciebie :p taka juz jestem, cos nie tak a ja szok i histeria :) to dobrze, ja tez mialam okropne bole i nadal mam lekarz powiedzial, ze to od rosciagajacej sie macicy, wiec wszystko jasne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamuska brzuszek mam mieki nie mam zadnych plamien i od dawna biore luteine zebym nie miała zadnych skurczow mam nadzieje ze bedzie wszystko ok rano spadam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli, ide sie polozyc, jutro chcemy jechac do media markt, ale nie wiem czy dam rade,mieszkam na 3 pietrze, troche sie boje, maz ma za 2dni urodziny a ja nie mam jak prezentu kupic :( milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, prezent to maz dostanie za kilka miesiecy. Teraz najwazniejsze jest dziecko i ty :) Wiec jak sie nie czujesz na silach nie prowokuj losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu!Masz piękny brzuszek. Ja mam juz podobnej wielkości jak nie większy! Dziewczyny! Martwice mnie tymi dolegliwościami!Jesli tylko mogłabym jakoś pomóc...ale nie wiem jak!Cholerka! Jakby któraś była z okolic Bielska to moge polecić super lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko! Jak ja Cie lubie!Ty to zawsze coś trafnego napiszesz!Dołączam się do tej opinii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście jak mnie nie ma to wy nawijacie mam nadzieje ze trafie nie dlugo na was... A w ciazy wogole nie wymiotowalam a mdłości mialam moze do 10 tygodnia .Schudnięcie pewnie spowodowane jest moim malym apetytem,ale jak na razie czuje jest ok we wtorek mam pobieranie krwi jak ja tego nie lubie:(:(:( Ale jak tzeba to tżeba dla dzidzi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Martusiu odnalazłam Cie:D:D👄 śliczne wyglądasz;) dużo zdrówka dla Ciebie, dzidzi i rodzinki🌻 już znikam, bo temat w żaden sposób mnie nie dotyczy:) dużo zdrówka dla przyszłych mamuś;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia, jak chcesz podaj e-mail to ci podesle moje zdjecie i moj brzusio..chyba troche mniejszy, a przynajmniej tak mi sie wydaje :p Dookola mowia, ze jak na ten tydzien ciazy to niewielki mam. A mi sie widzi juz calkiem spory ;) masterek 😘 Dobranoc. Jutro wielki dzien, badanie malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to powodzonka ale masz super ja to do lutego musze czekać ,czekam jutro na relacje i wrazenia z wizyty. Więc modaje mój adres marta.brzozowska@poczta.fm Jak ktos jeszcze chce sie pochwalic to czekam na zdjecia wszystkie z ochota obejrze pozdrawiam i kolorowych snow😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wróciłam ze szpitala. Niestety nie będę już pisała na forum. Czasem do was zajrzę. Będziemy próbować znów za kilka miesięcy. Wszystkiego dobrego dziewczyny. Trzymajcie się ciepło i dużo zdrowia dla was i waszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam u lekarza i wszystko ok slyszałam tetno maluszka cudowne przerzycie nadal leki mam brac nastepna wizyta za 2 tyg i usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze sobie na forum a tu widze takie zle wieści:(:(:( Jesienna---->tak mi przykro ale życze ci wszystkiego dobrego.Wszystko sie uloży i mam nadzieje że za 3 miesiące albo troche pózniej przyjdziesz do nas z dobrą wiadomościa czego życze ci z calego serduszka😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 06.06...16.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....16.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X......29.06......15..Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki uzupelniac tabelki , a wogole gdzie podziała sie reszta odezwijcie sie bo nas tak mało.Wogóle myślałam o tym żebyśmy zaczeły sie więcej udzielac na naszym forum bo widze że cos powoli nam stronki leca.Chciala bym żebyśmy pisaly cos więcej o sobie przeciez nie musimy tylko o dzidziusiach ale o codzienności i wogóle.Fajnie by bylo żebyśmy bardziej sie zżyly ze sobą.Więc piszmy o swoich problemach no i wogóle.Pozdrawiam milego dzionka... A tak wogole sie nie wyspalam bo ten moj wnocy chural,smaral no i wogole krecil mi sie w łóżku jak nie wiem.Wiecie jak facet chory to gorzej z nim niż z dzieckiem.A i jeszcze jedno pytanie wy macie tez takie ciagnoty do pepsi i coli kurcze to co nam zabronione najlepiej smakuje... Milego dzionka kochane.. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka------> jak jeszcze żajrzysz to dzięki wielkie dopiero teraz przeczytalam wczorajszy post jestes kochana że mnie szukalaś buzka wielka dla ciebie😘😘😘 p.s jak by co to na tym starym tez pisze od czasu do czasu mam nadzieje że któras z was sie odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....16.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06......15...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X Witam dziewuszki i ich dzidziusie !! Nie odzywałam sie troszke bo starałam sie odocząć od komputera przez te swieta...ale dzis juz spowrotem w pracy wiec sie odzywam!! Wszystkim zycze szczesliwego roku 2008, duzo zdrowia i radosci w czerwcu !!! U mnie powoli sie normuje. Tzn mąż wrócił do łoża małżeńskiego ;-) mnie już nic nie swędzi i coraz wiecej jem...Pomyślnie zaczynam nowy roczek...Niedługo wybieram sie na USG4D - juz nie moge sie doczekac...dzidzia jeszcze mnie nie kopie, tzn ja tego nie czuje, a brzuszek coraz to większy !! Pojawiła sie nawet charakterystyczna kreska od pępka w doł ;-) a co nowego u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna wiedźmo! Bardzo mi przykro!Mam nadzieje że masz przy sobie rodzinkę lub kogoś kto Cię zrozumie i będzie potrafił wesprzeć i podnieść na duchu. Życzę Ci dużo zdrówka!Uszka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Melania i witaj Masterek u mnie nudy więc siedze przy komputerze a sprzatanie czeka.Chyba nie ucieknie (mam nadzieje, a jak by ucieklo to nawet bym sie zmartwiła hi hi hi).Jak zwykle stara śpiewka MAM LENIA!!!!! jak to bywa juz codziennie mam nadzieje że kiedys wkońcu mnie opuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka....12.06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06......15...Julia,Wikt or ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martusiu! Ty się lenisz i martwisz się że leń Cię nie opuszcza a ja w robocie siedze:(. W dodatku mamy remanent...Brrr...Ale Ci zazdroszcze! co do sprzątania to wiem z doświadczenia że nigdy nie ucieka1A szkoda, bo mogłoby tak czasem uciec tak, żeby nie trzeba było sprzątać a w domciu było czyściusio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surferku! Ale Ci dobrze, że już znasz płeć dziecka!Mnie marzy się córeczka ale jakoś wszyscy czują(włącznie ze mną )że będzie chłopczyk.Nawet przy składaniu życzeń noworocznych większośc rodziny życzyła nam zdrowego...syna! Ale co tam?Najważniejsze żeby było zdrowe.To jedyne moje marzenie w tym nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×