Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

my tez w domku meczyk bedziemy oglądać... mielismy isc do siostry ale zrezygnowalam, bo momentami mnie skurcze paraliżują... przeszłam sie do sklepu i ledwo doszłam :-P surfitka a ty kiedy idziesz do szpitala, bedziesz miec cc czy wywoływany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, jak sie samo nie zacznie za tydzien w niedziele o 6 rano mam sie zglosic do szpitala i bede miec wywolywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, uciekam. Idziemy gdzies na spacerek i moze jakies zakupki..mam ochote na czeresnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :)Ja dzisiaj cały dzien u babci oBjadłam się tak ,że az źle się poczułam Dzisiaj mam jakiś ciężki dzień O i właśnie mój mąż mi wysłał sms-a ,że bedzie o 24 h bo ogląda na rynku mecz z kolesiami !!! CO ZA IDIOTA nawet nie będę mu odpisywać DEBIL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki Ja też siedzę teraz w domku, ale ostatno dużo czasu spedzam na spacerkach-odkąd przyjechała mama cały czas gdzies wędrujemy. Ale ponoć takie spacery pomagają przy porodzie bo ponoć mięśnie lepiej pracują. Nie wiem ile w tym prawdy ale napewno nie zaszkodzą. Dzisiaj byłam na plaży, pochodziłam po wodzie ze 2 godzinki i pierwszy raz od kilku dni zobaczyłam swoje kostki, zimna woda pomogła mi na opuchliznę. U nas taki upał że tylko w cieniu siedzieć. Ale muszę wam powiedzieć że coraz częstsze i coraz bardziej bolesne skurcze mam, co prawda nie są regularne, ale ciągną aż do krzyża. Mój maż jest teraz cały czas zestresowany i mówi że jak tylko zadzwoni mu telefon to zaraz myśli że się zaczęło. A co do martusi tak jak pisałam coś nie tak z tym numerem który podała na interii, więc nie mogę do niej napisać. Może faktycznie już tuli córeczkę, albo ma kłopoty z internetem bo ostatnio się skarżyła. Do mnie niestety nie pisała, a mówiła że jakby co to napisze.Tak czy tak pewnie niedługo się odezwie. Ja teraz uciekam oglądać dalej F1, zobaczymy jak dzisiaj Robercikowi pójdzie, a potem pewnie sobie meczyk pooglądam. Mój mąż jest w pracy, wróci dopiero rano, więc mamy babski wieczór, ja mama i moja gwiazda, która za godzinkę idzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) A ja już padam na pysk i zaraz chyba pogonię męża do rościelania, klapnę jak mucha i będę spać do rana, nie licząc wędrówek siku ;) Tak jak pisałam wczoraj, pojechałam z mężem na meczyk i niestety przegrali 10:12 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ale trudno, a taki był ciężki i zacięty mecz, że momentami przestawałam patrzeć z nerwów hihi. No i tym sposobem od 13 do 18 siedziałam na słońcu. Na szczęście wiał wiaterek więc nawet było przyjemnie, tylko mnie ramiona pieką jak podrapię :P:P I właśnie to słońce tak mnie zmęczyło. Na dodatek Mała praktycznie się nie ruszała, za to teraz tak tyłek wypina, że ona chyba na prawdę wylezie mi przez skórę z prawej strony ;) W ogóle już dawno się nie ruszała, tylko te wypinania ale się nie martwię? Jutro z rana jedziemy do lekarza, tego co zwykle, i upewnimy się, że wszystko gra :D Dzięki za życzenia. Ja tez myślę, że Martusia się rozpakowała, ale z drugiej strony miała napisać, a ciągle miała też problem z kompem. Więc musimy cierpliwie czekać na wieści od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej...ja tez troche zerkalam ale teraz szukam spossobu na moje opuchniete nozki....nie znacie moze czegos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ale to dziwne z tymi nóżkami Miałam tak opuchniete ,że poleciałam zrobic dodatkowe badania czy przypadkiem nie nabawiłam się zatrucia ciążowego ale na szczescie jest ok Przeszło mi w momencie kiedy praktycznie zrezygnowałam z soli i o dziwo wczoraj po 2 tyg zobaczyłam swoje kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno zapomniałam jak moje kostki wyglądają. Ostatnio rozmawiałam z położną i powiedziała, że właściwie to nic nie pomorze. W brew pozorom trzeba przy tym jeszcze więcej pić. Do póki ciśnienie nie jest wysoki, a opuchlizna schodzi po 12h godzinach odpoczynku to jest ok. Taka mało przyjemna ciążowa dolegliwość. No i faktycznie mnie nic nie pomaga tylko sen, i wcale nie muszę mieć wyżej stóp. Wystarczy się przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś się przyzwyczaić, że łydki i kostki to jedno :D Ale nie przejmuj się, troszkę poboli, a potem przestaniesz na to zwracać uwagę ;) Ważne, że już nie długo miną nam te wszystkie wstrętne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz kończy się połowa, więc mąż rozłoży mi łóżeczko i się kładę, bo na prawdę ledwo na oczy patrzę, a miałam w planach jeszcze poczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja chce juz urodzić !! :( Jak ja wytrzymam jeszcze te 3 tyg ?? Ciąża powinna trwać 7 miesięcy Ja już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, melania urodziła chłopczyka dzisiaj o godz 00 30, Mikołaj waży 3250 i 58 cm, urodziła siłami natury a wiecej napisze później jak coś będę wiedziała...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x *Melania*/28..............Jasło.......synuś......05.06.. ...41...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..40..Nina ewunia626/29........siedlce........synek..........14.06. ..3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......21.06.. .....39............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .38....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/23..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07...... 37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc Melania.........09.06.....05.06.....58......3250.....Mikołaj..........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwile z grudniowek2007 by powspominac jak pieknymi chwilami byly jak po kolei sie rozpakowywalysmy :) Teraz wy to przezywacie :) Widze ze sporo bebiskow juz macie :) Oby poszlo bezproblemowo :) I szybko! U mnie spoznienie 10dni a porod 2,5dnia :o wiec sie naczekalam. Ale warto bylo :) Ale na pocieszenie powiem ze pare dziewczyn u nas urodzilo ekspresowo wiec kazdy CUD jest inny, ale piekny! :) Powodzenia wszystkim mamusiom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELANIA GRATULIJE🌻🌻🌻 elmirka mam nadzieje da znać-ale ona ma mieć cesarke. jezu dziewczyny ale super jedna po drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic w dodatku z mążem jestem na wojennej stopie. niedobrze mi dzisiaj,a mały czka-gosia daj znać jak po wizycie w szpitalu,bo przed tabą jutro ważny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Elmirka ma mieć cc. Więc pewnie z powodu odejścia wód zrobią to błyskawicznie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania gratuuuulacje, ale masz fajnie kobitko. A u mnie szkoda gadać z mężem się kłócę już nie wiem czy jestem taka okropna i sama prowokuję, cały czas chce mi się płakać chodze jak nie wybuch mam wszystkiego i wszystkich dość. A z drugiej strony to własnie mąż powinien nas wspierać bez względu na wszystko eh .......Własnie piję kawkę i zjadam parowańca na pocieszenie a łezki same lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!MELANIA-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! ELMIRKA-TRZYMAM KCIUKI JAK MIAŁAS MIEC PLANOWĄ CESARKE I WODY ODESZŁY TO OD RAZU TNĄ-WIEM BO SAMA TAK MIAŁAM Z KRYSTIANEM!!!!!!!!!bEDZIE OK!!!!!!!!!!!! GOSIA29-DZIS OSTATNI DZIEŃ 2W1 MASZ FAJNIE ,ODPOCZYWAJ I LEZ DO GÓRY D......DZIŚ GOBA-JA JESTEM ZAZDROSNA W POZYTYWNYM SENSIE ZAZDROSZCZE DZIECZYNOM BON JA TEZ CHCE JUZ MI 12DNI DO TERMINU!!!!!!!!!!! mój CHŁOP ŚPI PRZECHLANY BO NA MECZU Z KUMPLAMI BYŁ!!!!!!!!!!!! A TY GOBA NIE PRZEJMUJ SIE CHŁOPEM OLEWAJ GO TO SAM NA KOLANACH PRZYJDZIE-U MNIE TO DZIAŁA!!!!!!!!! goba-KIEDY JEDZIEMY NA PORODÓWKE JA MOGE OD RAZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×