Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

katrina zazdroszcze ale gratuluja kochana ja nadal 2 w 1 no ale pocieszam sie tym ze nawet jak wywoływac beda to za 3 tyg bede mama :-) lece spac bo padam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatuluje szczesliwa, podwojna mamusiu :) Troche sie maly wymeczyl, ale najwazniejsze ze jestescie zdrowi i w kamplecie . Fajnie, ze Vanesska sprawdza sie w roli starszej siostrzyczki . Czekamy na zdjecia !!!!!!!!! Surfitka lazienka pierwsza klasa , taka gustowna. Nie myslalam, ze kolor starego srebra ( tak to chyba sie nazywa ,co ? ) moze tak ladnie wygladac. A ta modelka w lazience to coraz ladniejsza :) Melania, no w koncu doczekalam sie fotek ;) Miko wyrosl niesamowicie , przystojniak maly :) Czy te widoki za oknem to z waszego nowego domu ? Ale cuuuuuudnie ......... Mojej na kaszel duzo pomogl Lipomal , kiedys nasze dziewczyny podpowiedzialy mi go i naprawde super syrop z lipy. Iza , podeslij zdjecia Bartusia z urodzin :) Wszystkiego najlepszego dla Bartusia z okazji 2 - gich urodzinek 🌻 Goba , zaraz tobie bedziemy tu kibicowac ;) Te 3 tyg szybciutko zleca. Ewelona 🖐️ Ja skonczylam malowanie pokoju dziewczynek , niestety stanelo na rozowym kolorze , a chcialam im zrobic fioletowo-zielony ale gdzie tam , Kamilka uparla sie na pink !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej !! Jestem znowu :) tylko na chwileczke, ale czytania nie ma wiele, wiec mogę nawet was podczytac :) Goba, bede równiez trzymac kciuki za szybki i bezbolesny poród !! Znasz płeć ? Katrina, czekamy na zdjecia... Ale ci zazdroszczę!!!! Agula, zgadza się to są widoczki z naszego domu... Są naprawde sielskie, czasem az sama nie wierzę ze mieszkam w tak pieknym miejscu :) dzieki za namiary na syrop - musze spróbowac bo ten co stosuje nic nie pomaga :( ok, uciekam do pracy - pozdrawiam cieplutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kartina Mateuszek jest cudowny , take male cudo :) A tu jak sie czujesz , dochodzisz juz do siebie ? Melania , pisz , pisz .... Kurcze, zazdroszcze ci tych sielskich widokow , to musi byc boskie uczucie usiasc tak sobie z kubkiem kawy i rozkoszowac sie takimi widokami za oknem , zwlaszcza teraz wiosna :) Co tu tak dzisiaj pusto..... JA dostalam powera i latam szoruje mieszkanie , obiad mam juz zrobiony i chlebek wlasnie wyciagnelam z piekarnika .... pieknie pachnie :D Surfitka a ty robilas ten chleb z przepisu Hanio ?? Bo ja jakos nie moge sie odwazyc na chleb na zaczynie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, nie nie robilam. tez sie boje z zaczynam, ponoc najlepiej miec swoj i codziennie go dprabiac jakby..to nie dla mnie. Robilam ze dwa razy zwykly drozdzowy, ale kurcze ciezko to wyrobic reka. Ale przypomnialas mi to zaniose do szwagierki produkty to mi upiecze w maszynie do pieczenia chleba, bo jej maz kupil ;) I dziekuje za komplement :) Katrina, ale masz slodkiego i duzego synusia !!! Melania, super tam u ciebie. I pewnie ciuchutko :) No faktycznie malo sie pisze. Ja jakos nie mam weny. Mam dosc silnego pmsa, spoznia mi sie @ jeden dzien, robilam nawet testa, ale jedna krecha i tak mi jakos bleee... :o Ninke musze pochwalic bo super fajnie bawi sie z dziecmi. Daje swoje zabawki, husta sie z innymi dziecmi, goni,nie krzyczy o miejsce na zjezdzali i dzielnie czeka na swoja kolej, z kazdym wita, podaje reke, kadego nazywa po imieniu . Fajna i taka duza juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to bardzo grzeczna masz coronie :) To ja musze poskarzyc sie na moja GAbi :( NA placu zabaw jest nawet grzeczna , nie rozpycha sie ale jak nie lubi jakiegos dziecka to pokazuje jezyk i robi glupie miny :O W domu do nie dawna byla taka slodziachna a teraz nasladuje Kamilke : strzela fochy , obraza sie i jak cos nie po jej mysli to urzadza ataki placzu . No mi tez ten zaczyn nie pasuje , tym bardziej ze nie pieke chleba za czesto . Ale polecam ci ten chleb dla mnie cud , miod i malina :D Nie trzeba go wyrabiac , tylko dobrze wymieszac , dlugo pozostaje swiezy i nie kruszy sie . Robi sie go bardzo szybko a smak rewelacyjny . Ja juz robie go ktorys raz z rzedu , czasem zastepuje czesc zwyklej maki jakas maka razowa i jest jeszcze lepszy . Co do @ to leci mi juz drugi tydzien 😭 to po tym ringu, ale podobno to normalny objaw przy pierwszym miesiacu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no Nina jest grzeczna. A jak ja ostatnio mlodsza kolezanka niechcacy posypala piaskiem to zaraz bylo: Ej Ala, nunu :P Na naszym placu zabaw jest niewiele dzieci. Na osiedlu same domy, wiec kazdy ma ogrod. A ja tam chodze bo ma kontakt z innymi dziecmi. A wlasciwie to bylam kilka razy dopiero, bo cieplo od kilku dni... My mamy na dolnych dziaslach juz gule, wiec pewnie tez wkrotce beda na wierzchu. A Gabi to na pewno ciagnie przyklad z Kamilki i ja nasladuje. W koncu starsza siostra to obiekt godny nasladowania..tez tak kiedys myslalm i chcialam byc jak moja siostra, ale w wieku ok. 7-8 lat mi przeszlo ;) A chlebek moze sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę, piszę :) wczoraj mnie nie było w pracy to nie pisałam... Mikołaj był u doktora i dostał dwa syropy i jeszcze jakies witaminy - generalnie jest ok, ale ma za bardzo nie spacerować na zewnatrz... Agula, dzieki za przepis i wogole namiary na stronke - na pewno skorzystam - od samego patrzenia na te pyszności ma sie ochotę coś robić :) Apropos grzecznosci to u nas różnie bywa - raz jest aniołek a czasem to potrafi doprowadzić do szału - szczególnie jak sie na coś uprze i próbuje postawić na swoim kładąc się na ziemii i płacząc :) Katrina, przekochany synuś - zresztą starsza siostrzyczka też :) juz niedługo bedzie mieć kogo uczyć sztuczek :) na razie tyle chyba, wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka piszesz 7-8 lat takiego malpowania , to mnie pocieszylas ;) :P Melana zdrowka dla Mikolajka 🌻 Mi ta stonke z przepisami pokazala kiedys Milka , jak podawala przepis na racuchy drozdzowe . Od tamtej pory zagladam tam regularnie :) Ja mam chwile spokoju bo P pojechal z Gabi do przekszkola po Kamilke i potem na plac zabaw . Ostatnim choplem mojego najmlodszego dziecka jest wspinanie sie po koniu bujanym na regal do otwarzacza DVD !!! Ma juz opanowane wlaczanie sobie bajek ktore jej sie podobaja . Co raz czesciej nie spi mi juz w dzien :( Wczoraj nie spala , myslalam ze padnie przed 19 , a tu o 20 jeszcze skakala po lozku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Katrina serdecznie gratuluję synusia !! jest przekochany i jaki duży :) teraz masz już swoje dzieciaczki przy sobie w domciu :) a ty kochana jak się czujesz ?? surfitko łazieneczka śliczna !! a twoja mała modelka jest poprostu cudowna :) Melania dużo zdróweczka dla Mikołajka 🌻 agula ojej szkoda,że Gabi już nie chce spać w dzień :( ale może jeszcze się jej zmieni - dobrze by było ;) Eryś również tak jak Gabi to mały akrobata ;) wszędzie się wspina :O U nas wszystko oki.....wczoraj byłam z Erysiem u stomatologa i dzięki temy iż już smoka nie ma to z Erysia zgryzem już coraz lepiej :) a więc wady zgryzu nie będzie miał :D Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i miłego weekendu życzę :) papa buźka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj w robocie !! :( taki piekny dzien za oknem, niestety do 13 siedzie przed kompem... no ale dzieki temu moge cos na kafe skrobnąć... Ewcia, ;) dawno sie nie "widziałysmy" agula, szybko gabi rezygnuje ze spania w dzien - przeciez do 4 roku ponoc dzieci potrzebują sie zdrzemnąć chocby pół godzinki w dzien - a lepiej chociaz dzieki temu spi w nocy ?? pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz lece do pracy, ale kawusia przy kopmie z rana to podstawa dnia :P Czy spi lepiej...no troche tak .Ale glowna zaleta jest , ze nie ma problemow z wieczornym zasypianiem i bieganiem do 22. Gdy ja klade w dzien to jest 1-2 h zasypiania , marudzenia i czasem zasnie. A wieczorem powtorka 1-2h godz marudzenia w lozku. Wiec chyba wole zeby w dzien nie spala a wieczorem razem z Kamika poszly spac razem o 20. Ja mam wtedy wolny czas cos zrobic czy ''nic nie robic '' :) Starsza przestala spac w dzien jak miala 2,5 roku . Malania milej pracy :) Ewcia , fajnie ze Erysiowi poprawia sie zgryz , dobrze cie znow widziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oj Agula, nie zazdroszcze, ze wogole nie spi w dzien, bo jednak byla to chwila przerwy, ale skoro sama piszesz, ze jest lepiej w nocy, to moze lepiej... Melania, pracusiu. A kto jest z Mikim? Bo jakos mi ucieklo. Ewcia, no super ze u Erysia dobrze ze zgryzem :) Ja sie troche martwie o moja, bo poki co smoczki 2 to podstawa do usypiania :o A jak nie ma to chodzi i placze o nie :o U mnie nadal bez zmian, wszystko jakos leci. W sumie nic ciekawego sie nie dzieje. Czekamy na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie oj dawno tu nie zaglądałam więc gorąco Was pozdrawiam. Katrina gratuluję maluszka i życzę dużo zdrówka. A u nas czas biegnie niesamowicie szybko, właśnie wczoraj uświadomiłam sobie że Julcio ma już prawie 2 lata i za 2 lata pójdzie do szkoły (a za rok do przedszkola). U nas wszystko w porządku, Julcio to niesamowity ale słodki łobuz. W końcu miesiąc temu wyszły mu wszystkie trójki naraz i teraz mamy trochę spokoju(aż do piątek). Muszę pochwalić mojego urwisa - od ponad 2 tygodni nie mamy jż smoka i nawet się już o niego nie upomina i co najważniejsze nadal spi ładnie w dzień, a obawiałam się że jak nie będzie smokusia to nie będzie spał albo o wiele krócej - a tak śpi od 2 do 4 godzin - idzie spać zawsze ok 12-12:30 i na szczęście zasypia w 10 minut, niestety wieczorem nie jest tak kolorowo i czasami zajmuje mu to nawet godzinę i niestety nadal budzi się w nocy i niestety poddałam się i w nocy jak się obudzi idę spać do niego bo inaczej oboje jesteśmy niewyspani. Przyjdzie czas to nauczy się sam spać. A jest to 3 punkt mojego planu na najbliższy czas. Punkt pierwszy to było odstawienie smoka, punkt drugi w trakcie realizacji, czyli odstawienie pieluszek a punkt 3 to samodzielne zasypianie i spanie(narazie muszę siedzieć przy nim aż zaśnie).A tak pozatym to jest fajnie, Julcio to mały akrobata wszędzie wejdzie, skacze na trampolinie, uczy się jeździć na rowerku trójkołowym ciągle podskakuje biega kręci się i tak cały dzień. Jedyne co nie daje nam spokoju to to że nadal nie mówi, potrafi powiedzieć jedynie mama, tata, tak, daj mi i ma kilka swoich określeń na kilka rzeczy czy czynności. Lekarz kazał czekać do 2 urodzin więc czekamy ale widzę że od czasu jak nie mamy już smoczka zaczyna coś tam więcej po swojemu mówić. Dziewczyny u nas odstawienie smoka trwało 1 dzień, a zapomniał o nim po kilku dniach, Mój sposób to obcięcie tej gumowej części smoczka tak że nie da się go utrzymać w buzi nawet ząbkami. Powiedziałam Julkowi że ząbki już smoka nie chcą i go odgryzły. Przez 2 dni zasypiał z tym obciętym smokiem w rączce a potem zrezygnował. Ten sam sposób poskutkował u Wiki. U nas od kilku dni piękna pogoda więc cały dzień spędzamy w ogrodzie, Julcio nie chce ani chwilkę posiedzieć w domu, wieczorem dopiero jak podleje swoje kwiatki to wie że trzeba iśc spać a tak to nie ma mowy. Ok dziewczyny już kończe moje wypracowanie, mam nadzieję że was nie zanudziłam. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!!!!!!Zyje!!!!!!!!!!! I przepraszam Was ,ze tak dlugo sie nie odzywalam.Pozdrawiam swiezo upieczona mamusie Katrine oraz przyszla mame Gobe i wszystkie mamuski czerwcowe.U nas ok.Jutro idziemy na bilans dwulatka.Przez ten caly czas nie mielismy problemow,Kubus byl i jest zdrowy,pieknie rosnie,,pieknie zjada wszystko,lobuzuje ,jest slodki,tylko nie za duzo mowi,ale my sie rozumiemy i tak.Uwielbia chodzic na spacery,maszeruje i robi kilometry dziennie heheheh Teraz poczytam przynajmniej ostatnia strone co pisalyscie i obiecuje poprawe. Ewcia dzieki za mile komentarze na nk:) Pozdrawiamy i calujemy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o spaniu.........Kuba spi jeszcze w dzien a dla mnie to ogromna ulga,zasypia bez problemow i potrafi spac do 3 godzin:):) Na noc idzie spac o 20,wie ze juz musi i tez nie marudzi,musze sie tylko kolo niego polozyc ,trwa to niestety okolo 30min zanim usnie a,ale nie budzi sie w nocy spi tak do 7-8rano.My ze smoczkiem nigdy problemow nie mileismy,rzucil ten nawyk jak mial 2 miesiace z dnia na dzien.Musze tez wybrac sie z Kuba do dentysty ot tak sobie ,na kontrol,bo i tak z jasiem mam 6 maja termin na leczenie mleczaka z tylu.Pochwale jeszcze jesienka,ze super sobie radzi w szkole jest bardzo grzeczny co mnie nie dziwi,bo w domu tez grzeczniutki jest .Jest super szybki i dobry z matmy i dobrze sobie radzi z niemieckego.Pani go chwali wiec jestem dumna:):):) Kuba to przeciwienstwo Jasia jesli chodzi o zachowanie,no moze to sie zmieni,tylko z buzi jedynie sa podobni do siebie.pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nie tylko ja tak zaniedbalam kafe... ale tez widze ze mamy wracają, choc na chwilke - tak ze caly czas topik istnieje :) czesc Demiluna i Gosiek !! Agula, zdecydowanie Twoje panny są z tych co to spac nie muszą :) to tymbardziej lepiej powolutku rezygnowac ze spania w dzien... Ja Miko usypiam wieczorem tak 20 min, siedze koło łóżeczka i czekam az zasnie - w nocy czasem sie budzi jak sie odkryje i mu zimno, ale szybko na nowo zasypia ( wlasciwie to chyba wogole sie nie budzi :) a w dzien to roznie bywa - babcia ( pytalas Surfitko kto go bawi - moja tesciowa wlasnie ) mowi ze jej usypia szybko 10-20 min, a ja w weekendy to 30-40min - wczoraj pobilam rekord 1 h !! I myslalam ze juz nie usnie, taki byl rozbrykany... Ale jak juz usnie to na 2 godzinki minimum... a smoczka to nigdy nie lubial - ja go chcialam nauczyc ale nie dal sie i w koncu po prostu przestałam mu dawac :) a ktores z waszych dzieciaczków juz sika do nocnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko nie znalazłam zdjecia Ninki na DDTVN. Możesz podac na której jest stronie? Może przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Gosiek - miło Cię znowu widzieć:) U nas po staremu. Ola w dzień śpi 2-3 godziny, a jak jej sie zdarzy nie spać, to wieczorem pada o 19:) Ale to rzadko:) Na nocnik nie sika, bo jej nie sadzam. Poczekam na cieplejsze dni i po prostu ściągnę jej pieluchę. Chociaż ona już wie, kiedy sika, bo mnie o tym informuje "sikam teraz" :D Gada cały czas jak najęta. Zna już duzo wierszyków i piosenek, ale fałszuje okrutnie:D Mam nadzieję, że jej przejdzie;) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia, a sama wracam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, dzieki, ale ten konkurs cos nie halo jest wiec juz nawet nie zbieram punktow. Wiatm Gosiekk po takiej dlugiej przerwie. Widzialam na nk, ze moj ziecius zrobil sie mega dorosly i przystojny :D Posluchalam deminuli i obcielam Ninie jeden smoczek, najpierw poleciala do taty zeby naprawil, ale ze sie nie dalo wczoraj usnela bez smoka i spala cala noc bez kombinacji. Ma jeszcze jeden, ale jej powiedzialam, ze nie moze tyle ssac bo go odgryzie i wogole nie bedzie miec i nawet go nie wola. Nad ranem jej na chwile dalam bo by o 6 wstala. Co do nocnika jest coraz lepiej. Siada robi i siku i kupke, ale nadal jej sie zdaza do pieluchy. Ale jak sie zrobi cieplo to bedzie biegac w samych majtkach i mysle, ze sie nauczy. Buzki dziewczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja juz chyba na dobre zrezygnowala ze spania w dzien :( Wczoraj akurat w godzinach jej drzemki jechalismy samochodem i nawet na sekunke oka nie zmruzyla , a zazwyczaj samochod dzialal na nia usypiajaca. Wieczorem zasnela dopiero o 20.40 !!!! a o 6 rano juz byla na nogach 😭 P sie smieje, zeby ja gdzies do roboty wyslac bo tyle ma energii w sobie ;) Gosiek witaj :) , gdzie ty sie tyle czasu podziewalas kobieto ? ;) A synkowie to coraz przystojniejsi !!!!! Surfitka i jak tam idzie wam oduczanie smoka , nie poddalas sie ? U mnie nudy , codziennie prawie to samo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula jeszcze raz ci mowie .....masz przepiekne dziewczynki, takie laleczki kochane.... ja chyba zaczynam cierpiec na syndrom coreczki.... trzeba pomyslec o tym...hihi u nas jakos leci pomalu... wczoraj bylismy caly dzien w kielcach i ogladalismy meble... i niestety nic a nic mi sie niepodoba, a to co mi sie podoba to wykracza po za moj budzet finansowy.... maciek tak sie wymeczył wczoraj ze dzis go budzilam przed9. co do nocnika i smoczka to ja juz czekam na nowe mieszkanie zeby mu w glowie niemiszac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula jeszcze raz ci mowie .....masz przepiekne dziewczynki, takie laleczki kochane.... ja chyba zaczynam cierpiec na syndrom coreczki.... trzeba pomyslec o tym...hihi u nas jakos leci pomalu... wczoraj bylismy caly dzien w kielcach i ogladalismy meble... i niestety nic a nic mi sie niepodoba, a to co mi sie podoba to wykracza po za moj budzet finansowy.... maciek tak sie wymeczył wczoraj ze dzis go budzilam przed9. co do nocnika i smoczka to ja juz czekam na nowe mieszkanie zeby mu w glowie niemiszac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry !! Nie wiem jak u was ale u mnie piekna wiosenna pogoda - az nie chce sie wierzyc ze jutro ma byc pogorszenie pogody :( podeslalam zdjecie na interie... przeslalam wam tez artykuł o żywnosci modyfikowanej - naprawde kazdy powinien miec swiadomosc w jakim swiecie zyjemy i jak nami manipulują ci na górze - dla tych co chcą wesprzec akcję zabraniającą w unii zalegalizowania żywnosci modyfikowanej podysłam link gdzie mozna podpisac petycję https://secure.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/ jutro wybieramy sie do krakowa na 3 dni w odwiedziny do mojej przyjaciółki - mam nadzieje ze pogoda dopisze... a teraz wracam do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry !! Nie wiem jak u was ale u mnie piekna wiosenna pogoda - az nie chce sie wierzyc ze jutro ma byc pogorszenie pogody :( podeslalam zdjecie na interie... przeslalam wam tez artykuł o żywnosci modyfikowanej - naprawde kazdy powinien miec swiadomosc w jakim swiecie zyjemy i jak nami manipulują ci na górze - dla tych co chcą wesprzec akcję zabraniającą w unii zalegalizowania żywnosci modyfikowanej podysłam link gdzie mozna podpisac petycję https://secure.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/ jutro wybieramy sie do krakowa na 3 dni w odwiedziny do mojej przyjaciółki - mam nadzieje ze pogoda dopisze... a teraz wracam do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane jak dawno mnie tu nie było po prostu brak mi na wszystko czasu z Julci mojej jest straszna łobuziara wszedzie wejdzie wszystko ruszy i wogole ,pogoda w łodzi do dupy siedzimy na wsi u mojej szwagierki n Julka uwielbia byc na swierzy powietrzu jak wstaje to tylko che ajc czyli w jej jezyku na dworek,wiec 24 na 24 tylko z dziecmi ,starsza cora tez sie juz buntuje tylkojej w głowie chłopaki i malowanie oczywiscie ja jej nie pozwalam i sie sprzeczamy ,Julia nadal małomowi wiecej poswojemu nawija a tak bym chciała zeby juz gadała co do nocnika jak ja posadze to zrobi a tak wcale nie woła moze jest jeszcze nie gotowa poczekam cierpliwie jeszcze miesiac i sie bardziej przyłoze do tej nauki nocnikowej ,dobra kochane spadam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze topik umiera smiercia naturalna ......... :( szkoda :( Goba gratuluje coreczki 🌻 Uprzedze wasze pytanie ;) wiem, bo weszlam dzis na temat o 3 dzieci i wiecej na kafe, gdzie pisze Goba . Mala Paulinka urodzila sie w zeszly poniedzialek . Szkoda , ze do nas goba nie zaglada.... U nas czas leci powoli , duzo czasu spedzamy na dworze, dziewczynki rozrabiaja . Gabi bardzo chce chodzic do przedszkola razem z Kamilka :D chyba od jesieni posle ja na pare godzin jak tak bardzo chce a ja poszukam sobie jakiejs pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) goba gratuluję córuni !!! skrobni nam co tam u was,jak się czujesz kochana ? agula cieplej się zrobiło i pewnie dlatego takie pustki na kafe.... kurcze u nas bardzo złodzieje grasują :( już 3 domy okradli :( i wydaje nam się,że ostatnio był u nas złodziej na zwiadach :( my mieszkamy tak w polach i sąsiadów daleko,daleko mamy :( ostatnio pojechaliśmy z mężem na zakupy i brama była otwarta....podobno za jakieś 15,20 min. jak my wyjechaliśmy mój tata zobaczył u nas na placu jakiegoś faceta,który obchodził nasz dom i zaglądał do domu przez okna :( krzyknął do niego co chciał ? a on na to za ile będziemy ? wsiadł do samochodu i odjechał,od tamtej pory go nie było (a było to 21 kwietnia) kurde ja już tak strasznie panikuje,boje się jak cholera :( pozdrawiam was dziewczynki i piszcie kochane,piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×