Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Na pewno to nic poważnego. tylko dodatkowo się nie stresuj bo ciśnienie jeszcze bardziej podskoczy. ;) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mausie ja od duszego czasu znowu nocka nie przespana :(:(:( A co to będzie jak w poniedzalek maly wróci do szkoly to i nadranem sobie nie pośpie bo zasy[iam dopiero o 6 rano, a o 7:20 pobudka bedzie normalnie katastrofa.... goba kochana kuruj sie żeby tylko szybko ci wszystko mineło.... demiluna napewno wszystko kochana bedzie dobrze nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po zakupach :-) nawet udane kupilam pieluchy tetrowe w KIK za 3 szt 2,99€ ( slyszysz przyszla mamuska?taniusio hihi) kupilam tez sobie cycnik nowy fajny taki o 50% przeceniony jasno niebieski i straaasznie wygodny i naprzymierzalam sie jak gupia bluzeczek w C&A i na zadna sie nie moglam zdecydowac a teraz zaluje bo tanie i fajne byly i duuuzy wybor o ja guuupia :-P jedne gacie ciazowe przymiezalam tez takie do lydki ale wygladalam straasznie jak sindbad fuuj a po drodze zaliczylam kebab...a potem jeszcze loda :-O i chyba mnie rozerwie zaraz no i z zakupami wpelzlam na to moje 5 pietro i juz dzisiaj nigdzie sie nie ruszam nie mam sily :-P poczekam az mi winde naprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie.Mam smutna wiadomosc. Bylasm dzis u lekarza i dostalam skierowanie na oddzial. NOgi mam jak balony, buty ledwo co wchodza i to tylko plasciutenkie i ze skorki. Ehh.. troche mnie to zasmucilo. Mam lezec i lezec . Niewiem kiedy sie odezwe, mam nadzieje ze to tylko kilka dni jak powiedzial lekarz, ale moze byc tak ze do konca przetrzymaja. 3majcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek! Trzymam kciuki żebyś jak najszybciej wyszła!Główka do góry!Będzie dobrze!Najważniejsze jest dobro maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Humor mam jak pod psem ,a pogoda taka piekna, no nic ide sie pakowac. Plakac mi sie troche chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna i kirysek trzymam za was kciuki bo to moje przeziębienie to nic w stosunku do waszych problemów.mi już ciut lepij do lekarza na 15/;30 internisty,ale nadal słaba ale kubuś ma więcej sił bo mocniej go czuje.pozdrawiem was i trzymajcie się głowa do góry.bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu kirysek trzymaj sie i oby cie szybko do domu wypuscili bo w domu to zawsze lepiej sie lezy niz w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek, trzymam kciuki zeby wszystko dobrze bylo. Deminula, ty tez sie trzymaj. Goba, kuruj sie :) Choroba w ciazy to naprawde nic fajnego, tez to przerabialam. A ciekawe jak sie ma Iza? Mamuska, nie o to chodzi, ze slodyczy nie wolno, ale czekolada jest najwiekszym alergenem i bardzo uczula dzieci. Ciesze sie, ze dziecko kolezanki jest zdrowe :) Ale tak jak pisala Gosia, niestety przy karmieniu obowiazuje znacznie ostrzejsza dieta niz w ciazy..praktycznie nie da sie tego porownac :o Ale czego sie nie robi dla bejbika. Tez jestem ciekawa jaka moja mala duza. Ale jeszcze tydzien i ja podgladne :) Melania 🌻 A co do cesarek jak sie dziecko nie odwroci to chyba gosc czeka na kase :o Slyszlaam, ze probuja odwrocic dziecko, ale udaje sie to w ilus tam procentach, i jak sie nie uda to stol. Zbyt duze ryzyko dla dziecka i matki. Sadysci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie po spacerku i zaraz ze synkiem wcinamy wczorajsza zupke no i wkońcu zabieram sie za te racuchy jak zrobie to mamuska ci prześle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek -- na pewno wrócisz do nas zanim się obejrzysz. Oby tylko z Dzidzią było wszystko dobrze, a Ty jakoś przetrwasz. No i wierzę Ci, że chce Ci się płakać przy pakowaniu. Jak to przeczytałam to też mi się zachciało - jakoś mi się tak cudze nastroje udzielają :(:( Ja właśnie zeżarłam miseczkę fasolki po bretońsku - mniam - teściowa zrobiła taką jak lubię z paróweczkami i jeszcze kopytka :p co już Wam smaka narobiłam hihihi ale teraz ledwo się ruszam. Ale za to uwaga... od rana nie zjadłam nic słodkiego a ciacha lerzą tuż tuż obok komputerka. Ciekawe ile wytrzymam, ale nawet pół dnia to już dla takiego łasucha jak ja wielki sukces :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju. od rana czuje sie glodna 😠 A nie moge jesc tak duzo tego co bym chciala :P Martusia a mi racuchow bys nie podeslala? Wystarczy by wszystkich obdzielic? No i elmirka ciastka tez bym zjadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam niedawno o obracaniu dziecka w lonie matki w zyciu bym sie na to nie zgodzila jak sie samo nie przekreci to ja sie temu zabiegowi nie poddam nie ma glupich juz wole cesarke a ja dzisiaj nic pozadnego w domu nie zrobilam ciagle siedze przy kompie albo na naszej klasie normalnie nalogowiec ze mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to czytalam gosiu to tez nie wiedzialam czy oni aby sie nie pomylili z tym co pisza :o mam nadzieje, ze moja mala jest odwrocona, bo mocno kopie u gory..a czy to aby nie sa raczki zamiast nozek, kto wie...I tez mi sie nudzi, juz mi w robocie nie daja nic konkretnego, bo wiedza, ze kilka tygodni i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem już w domku, w szpitalu zmierzyli mi ciśnienie i było oK, potem badanie moczu i też wszystko w porządku, na koniec zrobili mi ktg-wszystko w normie. Ale się cieszę, na wszelki wypade3k za tydzień mam się znowu spotkać z położną żeby skontrolować to ciśnienie. Kirysek trzymam kciuki na pewno bedzie wszystko dobrze. Teraz kładę się do łóżeczka i poodpoczywam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak sie napracowalam, a jeszcze obiad zrobic, a potem dalej. Taki mam sajgon w domu ze szok. Krzyze mi wysiadaja. Gosia zazdroszcze takiego luzu, Surfitka do kiedy bedziesz jeszcze pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna to super ze sie tak skonczylo, ze nie musialas w szpitalu zostac, nie denerwuj sie tylko, bo od tego tez cisnienie skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deminula, no to kamien z serca :) ciesze sie ze juz w domku. Milka, wiesz chyba dokad zdrowie pozwoli. Tutaj socjalne zaplecze naprawde jest marne ( w sumie 12 tyg , w tym tylko 6-8 platnego), jak wezme wolne duzo przed porodem bede musiala wrocic wczesniej do pracy, a wole byc dluzej z mala. Planuje tak tydzien-dwa przed data porodu isc na wolne. No chyba ze bedzie cesarka planowana wczesniej, to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna jak milo słyszec że wszystko dobrze teraz duzo odpoczywaj🌻 no ja własnie skączylam piec racuchy więc zapraszam wszystkich bo wyszla tego masa zrobiłam z dużej porcji jak mąż wróci to bedzie mial radoche bo duży z niego lakomczuch... Ide troche sie położyć bo krzysz mi łupie od tego stania w kuchni buziaki odezwie sie potem😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja.do lekarza nie poszłam bo już lepiej. demiluna dobrze że wszystko ok. ostatnie zdjecia na interii to moje udało mi się wysłać telefonem/;łóżeczko,moją córcie i mój brzuchol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze moja wiki.brzucha robiłam sama więc nie za dobrze zrobione.a łóżeczko jeszcze bez pościeli tylko boczek-a dzisiaj pranie leży na przewijaku ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ale duza panna z tej twojej cory :) Moje lozeczko tez zlozone, zalozylam posciel zeby zobaczyc jak to wszystko sie komponuje i musze zdjecia pstryknac i posciagac to, po co ma sie kurzyc. A z rszta i tak musze wyprac i wyprasowac. Wszystko bede prac, lacznie z boczkami, chociaz jeszcze nie wiem jak to zrobic bo sa dosyc sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz obejrze lozeczka, ale najpierw mam pytanie, dziewczyny co podlozyc pod glowke maluszkowi, wiem ze poducha odpada, moze byc pielucha flanelowa np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×