Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE aspira/31.........Rumia..............X......... ...03.06....27....X kirysek............Bialystok..........synuś.......08.06. ..41....Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06... .26.....Julcia tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....40.... Kubuś malgonia80/27...okol. Kraków.....synuś......13.06....40.....Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...40.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...39.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06....38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 37....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51------------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100----Juli an--------cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne imie wybrałaś dla brzucholka a wdomu jak ma na imie dziewczynka? ja mam córcie ma 5,5 roku ma na imie wiktoria-mały łobuziak z niej ale życie bym za nią oddała mimo ze doprowadza momentami do białej gorączki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie starszej to tez dluga historia; maz jest Belgiem ale wczesniej mieszkalismy w Hiszpanii wiec po dlugich dyskusjach czy imie ma byc polskie czy belgijskie stanelo na tym, ze bedzie hiszpanskie bo byl juz najwyzszy czas na decyzje, lekarz zaczal delikatnie sugerowac, ze juz cos trzebaby napisac na tej opasce na raczce... i tak zostala Dolores w domu znana jako Krolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super imie:-) a mówicie w domu po polsku czy mąż nie bardzo?a mała dolores jak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide powiesić pranie na suszarke niech wiatr przetrzepie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu ja mowie z dzieckiem tylko po polsku, maz glownie po niderlandzku ale po polsku tez mu sie zdarza bo sie juz calkiem dobrze nauczyl. Krolik w obydwu jezykach radzi sobie bardzo dobrze, czasem jak jest czyms bardzo podekscytowana i mowi szybko to jej sie troche miesza. Ja chyba pojde na basen, musze korzystac dopoki moge, po porodzie to pewnie niepredko sobie poplywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Witam Aprilla w naszym gronie! Kochane dziś jak szłam z zakupów to zaczepiła mnie sąsiadka,która jest położną na sali porodowej-nawet otym nie wiedziałam!Pytała sie jak tam u mnie!No i co do czego zeszło na temat mojego lekarza a ona ,ze duzo babek sie skarży i przy porodzie pacjentek swoich go nie ma wogole-taki olewacz z niego!Dała mi rade,zeby z tym moim rozwarciem jak sie nic do terminu nie wydarzy czekac.A jak bede po terminie 2-3 dni to na ktg przyjechać i wtedy jak sie jest po terminie i m takie rozwarcie -moze bym miała juz większe kto wie to nie czekaja tylkon wywołują! Ale ja to bym wolała ,zeby wody mi odeszly w domku i na spokojnie bym sobie pojechała.Mój synek juz mówi do brzuszka,,Siostrzyczko no kiedy sie urodzisz bo ja chce ciebie wykochać;; U nas dzis ciepło,mieszkanie mamy jednostronne a unas jest tak,ze od rana słońce wali a od 12-13chłód! A ja ciągle chleje sok z kostkami lodu no i mam katar!!!!!!!!!!!! Ale pragnienie jest silniejsze ode mnie........... GOBa -ty na jutro masz termin i nic ,a ja w nastepna sobota termin i tez lipa. Z kazdym dniem ,jestem coraz bardziej nerwowa i niecierpliwa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tu jest masakra-gdzie wy jsteście:beja,mała_mi.demiluna.......rodzicie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej goba jestem, właśnie wróciłam z przedszkola. Już mi nie chce się z domu wychodzić i telefonów odbierać bo wszyscy pytają kiedy urodzę, a u mnie nic się nie dzieje, zadnych oznak zbliżającego się porodu, chociaz w poprzedniej ciąży nie miałam też żadnych, poprostu chwyciły bóle i tyle. Żadnego odchodzenia wód czy czopu śluzowego. Zobaczymy jak bedzie teraz. Wczoraj poplewiłam cały ogródek-3 godziny roboty i nic, dzisiaj zastanawiam się nad wymyciem okien, bo mieszkanie już całe błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Deminula to masz jak ja, tez wszyscy pytaja czy urodzilam, a czy to moja wina ze Nina nie pcha sie na swiat? W sumie najfajniej by bylo gdyby po prostu sie zaczelo, ale co ja moge :O Goba, z doswiadczenia innych matek rodzacych wiem, ze drugie dziecko z reguly rodzi sie szybciej i bardzie rodzi sie w terminie. Wiec licze na to ze ty w ten weekend albo w nastepnym tygodniu pojedziesz na porodwke :) Ciekawe kto wtedy bedzie pisal :P Mamusie malenko sie udzielaja :( A ja jakos musze przezyc no i w sumie masz racje , nie powiedzial, ze boli jest 24 h, ale ze to troche trwa. Zobaczymy jak to bedzie, jakos musze urodzic ta moja corusie :) Agula, no i umowilas sie na termin ? Wiem, ze tutaj sie umawiaja, moj lekarz jest w grupie ginow i nawet mialam dwie wizyty z innymi w przypadku gdyby sie zaczelo, a on nie dalby rady przyjechac, wtedy ktorys z tych pozostalych odbiera mi porod. Ja mam nadzieje, ze to jednak bedzie moj :) Umowa z Nina podpisana o to :P Tatus podpisal ze weekend, a ja ze przy naszym lekarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! JA jakas nieprzytomna wstalam, kolejna nocka zarwana. Dobrze przynajmniej , ze Kamila dala pospac do 7.30. Surfitka , moj lekarz tez ma lekarke wspolpracujaca z nim, gdyby nie mogl przyjechac to ona bedzie odbierac- bardzo fajna babka, bylam u niej 2 razy.A na wywolywanie nie umawialam sie, pierwszy mialam wywolywany i nie wspominam go najlepiej, powiedzialam mu , ze moze tydzien po terminie zdecyduje sie. Oliwka , jak tam po nocce, dol troszke minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nudny dzien u mnie zapowiada sie, chyba wybiore sie z Kamilka do parku , zamin zacznie robic sie duszno na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej....ja dzisiaj to stracha mialam...rano mialam takie bole krzyzowe ze sie z lozka ruszyc nie moglam...z placzem zadzwonilam po mame i do szpitala....a tam..ktg,badanie i jutro znowu...ale lekarz mowi zebym sie juz szykowala...ze jeszcze 4-5 dni...a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam byłam na przedstawieniu angielskiego w przedszkolu. pisała do mnie\" martyna 12 czerwiec\"na nk naszej znana jako weronika ze urodziła córke martyna dzisiaj o 10rano 2970waga i 49 długa-cała i zdrowa-ma=iała planowane cc. a u mnie nic już mam dość tych ludzi.wszyscy pytaja a pani jeszcze?nie ja już urodziłam ale mam duży brzuch-chyba zaczne tak mówić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE aspira/31.........Rumia..............X......... ...03.06....27....X kirysek............Bialystok..........synuś.......08.06. ..41....Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce.............córcia......10.06... .26.....Julcia tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....40.... Kubuś malgonia80/27...okol. Kraków.....synuś......13.06....40.....Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X Surfitka/28........Krakow/NY.....córcia....14. 06...40.....Nina ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....38.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...39.....Franuś kasia78/29.........Łódz..............córcia.....14. 06....39....Jula Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga katrina0408/30...Irlandia..........X............21.06 .....38....X lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 37....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz--------CC malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100----Juli an--------cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- -----------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------martynka--------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie sa wkurzajajcy, przeciez to my nosimy ta pile juz kilka miesiecy i to my chcemy juz urodzic !!!!! A oni sie dziwia :o Martynko, GRATULACJE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jak ja jestem to nikogo niema-topik padnie jak mnie nie bedzie-jak urodze i w spitalu bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka a moja tesciowa dzisiaj do mnie ze mam się cieszyć i przeciagać bo przynajmniej przeciagne w zusie 2 tyg pieniadze i zyskam bo macierzyński zaczne pózniej i dłuzej bedzie teraz rehabilitacyjny,no i wychowawczy tez później 2 tyg zaczne-POPROSTU CHORA BABA!!!!!!!!!!!! JA MAM W DUPIE TE 2 TYG I TA KASE I CHCE JUŻ DZIDZIE. mam nadzieje ze to nie bedzie 2 tyg bo padnie mi psycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, oby nie bylo..a tesciowa ma ciekawe podejscie do zycia :o Wiesz co, nie wpadlabym na to za skarby swiata, ciekawe ile w Polsce zyje "takich" tesciowych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialm walnieta lekarke, tak chyba trzeba zaczac... Pojechalam do niej na cotygodniawa kontrole, termin na 28 , a to byl 22.Przy badaniu wewnetrznym stwierdzila , ze chyba mi pepowina wystaje- po usg okazalo sie ze to mala podwinela raczke, a ona czula nie pepowine tylko paluszek malej.Pogrzebala mi tam jeszcze i kazal jechac prosto do szpitala, bo pewnie juz , zaraz sie zacznie. Dopiero w szpitalu, potym jak ONA przebila mi balon i poszly wody dostalam skurczy. Mala urodzila sie po 9 godz. A co do lekarki- wziela na ta noc do szpitala jeszcze 2 inne dziewczyny na wywolywanie, i latala od jednej do drugiej.Poprostu, chciala "obsluzyc nas" , tak za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ogladlam na nk zdjecia Julcii Martusi, i ciekawe jak to malenstwo lezy w foteliku..Jestem przerazona jak patrze na swoj fotelik i mozliwosc polozenia w nim noworodka :) Ale widac sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawa lekarka :o Miala was obie z glowy.. Ale w sumie dali ci oksy? Czy po prostu przebili tylko pecherz i czekali na skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ale mnie wystarczy moja z h.....podejsciem materialistka. moze się boi ze teraz bedzie 2 dzieci w domu i chce przeciągnąć? ja już dzwoniłam do szpitala czy wywołaja mi wczesniej i wpływa na to wiele czynników mi powiedziała:musze się zgłosić z czymś na izbe przyjęć np.ze dzidzia się mało rusza,a ona po wszelakich badaniach podejmują decyzje czy teraz wywołuja czy czekają bo jezeli np.maja duzo łóżek to mogąz ostawić i wywolać a moga odesłać do domu,albo skierowanie od prowadzacego ale tez musi być napisane dlaczego mnie kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj , jak sie zorietowal, czemy tak naprawde jestesmy w tym szitalu, to nawet nie bede pisac co sie tam dzialo. Lekarka wiecej juz sie nie pokazala, przylala swoja kolezanke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj usłyszałąm ze jednej lekarz przebił pęcherz w gabinecie i była 3 dni po terminie i pojechałą no i musieli ja zostawić. ciekawe czy mój zgodziłby się na to zeby mi przebić i jade imówie ze mi wody odeszły a oni wywoływają-fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×