Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

zdjęcia z chrzcin na inerii udały się bardzo mój chyba jest przeziębiony bo psika i z noska mu leci niewiem moze od wiki się zaraził witam nowe mamy ja zabiegana przez tą szkołe wiki nie zdąże przyjść i się oogarnąć a znowu trzeba iść. mój małżonek szanowny pojechał na 6 dni na delegacje:-(a ja sama z 2 całe 24 godziny a prania mam tyle ze szok po tych chrzcinach nocka u nas od 21-7 rano :-):-);-) nieiwiem co jeszcze pisać zabiegana jestem jak niewiem kuba wczoraj 1 raz się głośno zaśmiał do mnie:-) agula a jak chrzciny u ciebie? kuba dostał 1900zł+100 euro,krzesełko pałąk dresik sweterek i miska i sztućce z przyssawkami więc bardzo ładnie. pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK :) MELANIA to imię :) hihi imieniny 31.12 ;) takie mi wpadało do głowy w polowie ciąży i tak postanowilam ze bedzie miala na imie moja corcia :) chociaz zawsze marzyła mi się NADIA - ale jakos zdrobnienia ładnego do tego nie bylo Nadusia(???) i została Melania - Mela, Melka, Meleczka.... ehhhh wszystkie jak dla mnie wspaniałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MARTYNKA12czerwiec: na kolki moze zastosuj DEBRIDAT 2,5 ml 3razy dziennie??????? podobno dobre.. zapytaj lekarza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.twojadieta.info/dieta/kopenhaska/ Znalazłam tą dietę. Najlepsze są komenty do niej. Ja kiedyś stosowałam typową głodówkę ale teraz gdy karmię to może grozić utratą pokarmu. Mój pierwszy mąż zastosował mi \"super dietę\" Ważyłam wtedy 58 kg przy wzroście 175. Wyglądałam jakbym wyszła z Oświęcimia. Zostawiał dla mnie i 2 dzieci 50 zł na cały tydzień. Marta miała wtedy 5 lat a mały parę miesięcy. Jadłam wtedy tylko to czego nie dojadła Marta.więc prawie jak ptaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas po chrzcinak OK. Mala byla bardzo grzeczna w kosciele, nawet nie polakala jak ksiedz polal jej glowke woda :) .Za to Kamilka dala popalic, posciagala mi cala bizuterie i paradowala po kosciele, potem stanela pod oltarzem , rozlozyla rece tak jak ksiac i zaczela go nasladowac, gadajac po swojemu. Myslalam , ze sie ze wstydu spale , a ludzie pospadaja z lawek ze smiechu . Tesciowka przyszla do kosciola!!!!!!!!!! Dala dzieciom prezenty, ale do resteauracji nie przyszla juz- dla mnie to i dobrze :P . Nie wdawalam sie z nia w rozmowe, ale dalam jej Gabi do zdjecia ;) Moj P odsypia wczorajsza impreze, ledwo do domu doszedl. a ja jedynie soczek jablkowy- matka karmiaca , no i ktos musial do domu samochodem wrocic :( Zdjec jeszcze nie mam, bo wujek byl nadwornym fotografem i dopiero jurto podrzuci mi fotki Kamilka zasypiajac trzyma sie za wlosy( do niedawna ja musialam z nia lezec i trzymala mnie za wlosy) , a od wczoraj to samo robi Gabrysia!!!!! Gdy zasypia trzyma sie raczka za wlosy- a jest juz za co trzymac :) . Smiesznie to wyglada, jak raczka jej wedruje do gory w poszukiwaniu czuprynki. Mama Meli, gosiek35, ana777 🖐️ witam nowe mamusie i ich malenstwa.... Moja Gabi od 2 nocy spi od 20.30 do 4.30 jupiiiiiii! Ciekawe , czy juz jej tak zostanie? Fajnie by bylo :D . Smoczek do zasypiania musi byc :( , bo jak nie to wissialaby na cycku. Mala_mi zaglosowalam :) . Ale dran z tego twojego eks :( . U nas leje, pogoda do d**py . Rano bylo jeszcze jako-tako, ubralam dzieci na dwor, ale Kamilce cos odbilo i nie chciala wyjsc z domu, tylko siedziec i obladac bajki ! Jak nigdy, bo zazwyczaj to pierwsza ciagnie na dwor. Wiec Gabi pospala sobie na balkonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na interii..... Goba1 fajna masz rodzinke, Wiki to juz mala panienka :) Camomilia.....Claudia jest przeslodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi glos oddany:) Mama Meli ja malej podaje Infacol a do tego dwa razy dziennie do mleczka wkraplam Esputicon ,,nie wiem czy jest sens dawac jej kolejne kropelki-no w sumie jakbym miala pewnosc ze napewno pomoga to naewno bym jej kupila,,no nic zapytam lekarza bo 16 idziemy na drugie szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie U nas dzionek super Haniątko było grzeczne jak nigdy. A teraz oczywiście jest padnięta ale nie spi tylko patrzy na karuzele widocznie doszła do wniosku że świat jest tak ciekawy że nie ma czasu na sen. U nas nocki jak zwykle jedzonko ok 22 potem pobudka w nocy miiędzy 3-5 a potem o 7 i dalej spanko do 8 jak ma dobry dzien to wstajemy o 10 ale uważam że i tak nie ma co narzekać. Nocne karmienie trwa z 10 minut. U nas smoczuś to podstawa mała lubi sobie possać - karmiłam ją piersią tylko 2 tygodnie więc brakowało jej ssania a smoczek zastąpił moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Witam nowe mamusie. Jakiś czas mnie nie było, ale nadrobiłam wszystkie zaległości. Mój Julek juz całkowicie na butelkę przeszedł, ale codziennie 1 lub 2 razy podaję mu odciągnięty pokarm, ale widzę że z każdym dniem coraz mniej pokarmu udaje mi się odciągnąć i powoli kończymy przygodę z karmieniem piersią, ale co tam mały szczęśliwy jest jak sobie z butelki popije. Rośnie jak szalony i jest bardzo silny, ładnie trzyma główkę leżąc na brzuszku, a od 2 dni nawet przy podciąganiu za rączki do siedzenia. W czwartek był ważony - 6100g. Mały ładnie śpi w nocy, budzi się tylko na jedzenie(raz czasem 2 razy) i w dzień też sporo śpi w tym jedną 2-3 godzinną drzemkę sobie ucina, a tak pozatym śpi kilka razy 30-60 min. Z kolkami chyba roszkę lepiej.Tak więc nie mogę narzekać. Moja Wiki od czwartku chodzi już do szkoły i jest bardzo zadowolona-dzisiaj pochwaliła się że ma nową koleżankę i jakoś sie po angielsku dogaduje. Ja też jak narazie jestem zadowolona ze szkoły, panuje tam miła atmosfera jest tylko sześć klas,a więc niewiele dzieci. Pozdrawiam i zerknę jeszce na interię i jak mi się uda dodam nowe zdjęcia moich dzieciaczków. nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----07.09-- -5035----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----04.09.------6100-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820------59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czerwcówki bo dłuższej przerwie - wróciliśmy z urlopu z Mazur zadowoleni nieziemsko. Pogoda średnia, to prawda, ale to też nieźle, bo Małego upały męczą, wiadomo, a mrozów też nie było ;) powiem - był w sam raz :) Nawet sie cieszyliśmy, żeśmy przed tymi upałami ze śląska ucielki ;) No a na urlopie odpoczęliśmy (szczególnie ja i mój kręgosłup, mąż mnie odciążał jak tylko mógł), trochę pozwiedzaliśmy (zamek Ryn, galindia, wilczy szaniec), zaliczyliśmy też spływ kajakowy Krutynią. RUben był zachwycony :) przyglądał się kaczkom, które nam towarzyszyły, łabędziom... No i robił furrorę wśród innych wioślarzy :D pozdrawiam ciepło i życzę dobrej nocy! A... I wysłałam kilka zdjęć Rubenka na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak wiecie wrocilam do pracy, nie mam czasu na neta :( Odezwe sie czasem, obiecuje, ale nie bedzie to juz tak czesto jak kiedys... Ninka, po raz pierwszy dzis przespala cala noc..poszla spac o 9 wieczor i wstala o 6 rano :D Zjadla i poszla spac do 8 . A mamusia miala czas zjesc sniadanko i przygotowac sie do pracy. I nawet dac buzi corusi przed wyjsciem bo akurat wstala :) Ale z babcia jest jej dobrze, zadowolona i spokojna po dniu byla jak wrocilam :) Trzymajcie sie i niech pociechy zdrowe beda i szybko rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie:) Surfitka to super, że mała taka dzielna i zadowolona. No i jak ładnie śpi. Ania ostatnio budzi się w nocy co trzy godzinki, więc zazdroszczę Wam tych przespanych nocek, wcześniej budziła się 2 razy, niewiem chyba potrzebuje więcej jedzonka. Żałuję, że nie chce jeść z butli, tym bardziej, że zaczynam za tydzień studia, więc nie będę jej mogła zostawić z mężem, tylko będziemy musieli jeździć we trójkę. Nie wyobrażam też sobie tego jak bym musiała iść do pracy, kurcze nie wiem jak ja nakłonić do jedzenia z butli, może kupić jej mieszankę, bo jak dotąd próbowałąm jej dawać mój pokarm. Może jej zasmakuje(po urodzeniu jadłą przez trzy doby mieszankę), więc może przypomni sobie ten smak. Wieczory u nas nadal wyglądają tak samo, czyli mała ciągle na cycu (przez ok 2 godz). Co do kolek to wiem, że debridat często pomaga, tylko trzeba póść do lekarza, bo jest na receptę. Byliśmy wczoraj na rehabilitacji, musimy ćwiczyć jej lewą stronę ciała, bo ma słabszą, tylko, że Ania strasznie tych ćwiczeń nie lubi, no ale jakoś prze siłę trzeba to robić. Idę na interię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla83
Martynka12czerwiec nie wiem jak karmisz małą ale jesli butlą to na kolke jest super mleko Bebilon Comfotr 1 dla dzieci z tendencja do kolek i zaparc. U nas pomogło, kolki mineły z dnia na dzień, a wcześniej cuda wyprawiałam. Próbowałam wody koperkowej, plantexu, viburcolu, esputikonu i nic, normalnie koszmar. Jak sobie przypomne to mi sie słabo robi. Dopiero to mleko pomogło i ju8z nie musze jej szprycować żadnymi lekami, naprawdgodne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Ana777 zapraszamy serdecznie !! Mala Mi - głos oddany - może ci się poszczęsci i wylądujesz w raju... a twój były to sk....syn jakich mało... dobrze że ułożyłaś sobie życie z kimś innym... Surfitka, życzę wytrwałości w pracy - dobrze że mała tak fajnie współpracuje i daje ci się wyspać... ja właśnie nie wyobrażam sobie nocy z pobudkami i potem do roboty... Hanio, fajnie że wróciłas z urlopu i że wypad udany - my wyjeżdżamy w ten czwartek w beskid niski - już nie mogę się doczekać - mieliście łóżeczko turystyczne czy mały spał w wózku ?? masz jakieś rady związane z takim wyjazdem ?? wczoraj byłam u lekarza - mam stan zapalny ale przez to że karmię to nie może mi przepisać silnych leków - więc znów globulki i krem... i 160 zł ubyło z portfela... chyba muszę zmienić ginka bo za drogi się robi - dotychczas brał 80 a wczoraj 100 mnie skroił :-( mam też ziarninę, czyli taką niezagojoną ranę na szyciu - nawet to nie boli ale jak się dotknie to czuję tak nieprzyjemnie - możliwe że będę mieć to usuwane chirurgicznie - czy któraś z was miała coś takiego ?? wczoraj mata dotarła wreszcie - Mikołaj zachwycony - bardzo fajna zabawka - muzyczki, odłgosy dżungli - sama się połozyłam i odpoczywałam :-P idę na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) a ja lece myc okna i ogolnie sprzatac ten moj balagan bo mezowi tylko kilka plytek zostalo do olozenie na podloge i sciany wymalowac a to juz nie brudzi jak np szlifowanie cekolu:( Bede potem a co do tych kropli badz mleka zapytam lekarza-dzieki za rady :) Hmmm....swoja droga ciekawe czy uda mi sie chociaz zdjac firany bo moja łobuziara nie spi,jak tylko na nia spojrze to sie smieje od ucha do ucha,mowie wam jak ona mnie tym rozsmiesza:)) Paaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----07.09-- -5035----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08-------5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----04.09 .------6100-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820------59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!dzwonii dzisz przychodni zeby nie przyjezdzac w ten czwartek na bioderka bo lekaza nie bedzie tylko 16wrzesnia we wtorek-tyle czekania ..... MALA MI widze,ze SAMA ZNALzlas ta diete JA ją stosowalam po ciazy zKrystianem i schudłam po niej 8kg tylko-było ciezko to bardzo restrykcyjna dieta no ale dałam rade to teraz tez mam motywacje a najlepsze to jestto ze BAREK PEŁEN SŁODYCZY>>>>>>>>>>a mnie nie ciagnie......w ogóle to nie pamietam kiedy cos słodkiego jadłam chyba w ciazy-jak sie obzerałam......he,he dziewczyny czy WASZE DZIECI SPIA TAK DUZO W DZIEN-MOJA 3-4 RAZY W CIAGU DNIA PO 2-3GODZINY..... PYTAM SIE BO kRYSTIANEK TO BARDZO MAŁO SPAŁ W DZIEN.... TERAZ BIORE SIE ZA PORZADKI PÓKI MALA SPI...PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, chcieliśmy wziąć łóżeczko turystyczne, ale... nie zmieściło się w samochodzie :D Mały spał na dostawce, tylko zabezpieczyliśmy go krzesłem na wypadek, gdyby miał ochotę się wybrać na spacer ;) rada - wziąć jak najwięcej ubranek ;) i najlepiej, żeby jeszcze był dostęp do pralki... No i musicie sie liczyc z tym, że na nowym miejscu Maluszki gorzej śpią, częściej się budzą i częściej chcą jeść... U nas 3 pierwsze dni były ciężkie, bo Ruben w ogóle nie chciał spać w dzień i marudził strasznie. Ale potem już jakoś lepiej... No i książeczkę zdrowia dziecka warto ze sobą wziąć + legitymację ubezpieczeniową (jeśli jesteście spoza śląskiego) - trzeba wpisać dziecko do niej (w Zusie chyba). Można też zlokalizować najbliższą dobrą poradnię i szpital z oddziałem pediatrii - na wszelki wypadek :) mogę wiedzieć, gdzie dokłądnie jedziecie? ja mieszkam w okolicach beskidy śląskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja już jestem ten mój internet mnie dosłownie dobija:( Na początku witam serdecznie nowe mamusie i ich pociechy🌼 U nas pomalutku mała budzi się raz w nocy więc jest ok.My po drugich szczepieniach wszystko przeszło bez skutków ubocznych.Wszystko nadrobiłam z czytaniem wiec spółczuje mamusią które musiały wracać do pracy .Ja naszczęście nie mam takiego problemu. mala mi jak dobrze pamietam pytałaś się czy ktoś dopaja swoje dzieci jak karmi piersią.Ja dopajam i dla tego że mała żadko robiła mi kupki.co do tego problemu to czasem jest normalne jak karmisz tylko piersią to dziecko może robić kupke przez jakiś czas nawe co 5 dni.Jest to obiaw normalny jeżeli przy tym dziecku nic nie dolega u mnie tak było i po woli już się normuje.To jeżeli nie boli dzieciaczka brzuszeki i jest radosne to się nie przejmuj z czasem wszystko wróci do normy.Ja moją dopajam i daje jej różnie raz herbatke koperkową, rumiankową z hippo od 1 miesiąca.Daje jej też wode przegotowaną i soczek jabłkowy rozcieńczony.Wypija mi tak 120ml dziennie.Od kąd ją dopajam kupki sa częściej.Więc polecam.. teraz skocze na interie pooglądać zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.U nas nocka jak zwykle super (tfu tfu)od 19.30 do 7 rano.Potem jedzonko i znow spanko do 10.00.A teraz moj Kubus znow zasnal i jak zwykle sam.My problemu z kolkami na szczescie nie mamy,ale borykamy sie juz dosc dlugo z ciemieniucha.Znika troche po wyczesaniu a n adrugi dzien znow cala glowa!!!!!!!!!!!Dziewczyna poradzcie cos na to,prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Beja ,moj Kuba tez duzo spi 3 razy dziennie po 2-3godzinki.wiem ze wszystko z nim Ok ,on juz tak ma,pobawimy sie ,zje i drzemka i tak w kolko.Na poczatku jak byl malutki(bo teraz to juz duuuzy chlop),to byl koszmar ze spaniem w dzien ,spal po 15-20 min.i koniec,a teraz mamy dokladnie unormowany nasz tryb dzienny.Mam tyle czasu,ze czasmi az czekam zeby sie juz obudzil.2 pazdziernika idziemy na drugie szczepieni.pa zajrze tu pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek, ja smaruje oliwą z oliwek i jest coraz lepiej. a tą suchą skórkę potem lekko podważam paznokciem (lekarka mi poleciła) i wtedy porządnie schodzi, całymi płatami. Robię dokładnie tak: smaruję oliwą MOCNO, czekam około godziny i wtedy zabieram się do roboty ;) potem wyczesuję, co się udało odciągnąć i lekko smaruję oliwką znów. Tak 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja, zazdroszczę Ci, moja Dorcia nie śpi w dzień. Nie byłoby problemu, ale ona nie chce sama leżeć,odejde na chwilę i jest płacz. Na szczęście śpi w nocy, więc wszystko to co powinnam robić w dzień, czyli sprzątanie i gotowanie, robię w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. wiem ze Was tu wiele hihi:) własnie moja Mela zasneła . poszłam na sposob i jakos juz zasypia mi sama w łóżeczku. wczesniej wolalam jak lezy obok mnie na łóżku i dopiero jak zasnela to ja przenosilam.. ale teraz od jakiegos czasu ją \"przeuczyłam\" :) nie bylo źle od razu wiedziała o co chodzi :) myslałam ze bedzie ciezej prawde mowiąc... jutro wpada do mnie kumpela co ma dzidzie 5 dni starszą od mojej :) Oliwka jest z 24.06.2008 wiec poplotkujemy sobie zapewne o dzidziulkach naszych.. :) jakos moja Mela nie spieszy sie do \"chwytania\" rzeczy w sposob swiadomy - raczej bardziej przez przypadek jak sobie potrzasnie jakąs grzechotką.. a jak jest u was????? dobrej nocy zycze mamom i kruszynkom \"NASZYM FORUMOWYM\".. :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniok ja robie dokladnie tak samo jak Ty,ale ciagle ta ciemieniuch sie utrzymuje.Lekarz powiedzial mi ,ze poprostu trzeba miec cierpliwosc i kiedys wiadomo,ze to minie,ale ja mam juz dosyc,to tak brzydko wyglada i trwa to juz u nas okolo miesiaca.Hanio dzieki za odpowiedz i jak wspomnialam tylko cierpliwosc !!!!!!!!!! Moj niunius juz od 19.00 spi i pewnie znow do bialego rana.On o 19 jest juz tak padniety,mimo tego,ze w dzien tez bardzo ladnie spi.no coz,juz taka jego uroda,przynajmniej moge cos w domku zrobic bez stresu albo poleniuchowc,bo czlowiek im wiecej ma czasu tym mniej robi.Dziewczynki zycze spokojnej i przespanej nocki wyspijcie sie ,a jutro zapraszam na kawke!!!!!!!!!!Ja pije z cukrem mniam mniam!!!!!!!!!!!!!Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :) U nas nocka suuper! Gabi od 20.30 do 5.30 !!!!! No i Kamilka dala pospac mamusi w nocy :D . Melania ...jak tam? Decyzja w sprawie powrotu do pracy podjeta?? Udanego urlopu zycze :) . My moze pojedziemy pod koniec wrzesnia gdzies na 2-3 dni i tyle :( Maz nie moze wziasc wiecej wolnego.Ale prawde mowiac to mi wystarczy, wyjazd z dwojka malych dzieci to zaden odpoczynek. Melania... w ubieglym roku korzystalam na wakacjach z lozeczka turystycznego, Kamilka ladnie mi w nim spala, u nas sie sprawdzilo :) Martynka.....wspolczuje ci tego balaganu, ale bynajmiej mieszkanko bedzie odswiezone :) . Za mna chodzi, zeby przemalowac sciany u Kamilki w pokoju,podoba mi sie pastelowy fiolet, ale pewnie dopiero w zime sie za to wezme. I sama bede musiala wszystko zrobic, bo moj P to nawet nie wie jak pedzel trzymac 😠 Surfitka.... nie zaniedbuj nas :P Beja .. to ile jeszcze chcesz zrzucic kg? Mala_mi ja karmie tylko piersia i nie daje malej nic do picia, w sumie to ona teraz ( bo na poczatku czasem dalam jej flaszke) nie potrafi ssac z butelki. Mierzejka , ja tez nie wiem jak mala zachecic do flaszki, bo czasem musze zostawic ja z tata, a potem gonie samochodem jak glupia, bo spiesze sie na karmienie :O . Ze starsza corka mialam ten sam problem, dopiero ok 6 miesiaca zaakceptowala mleko z butelki. Mamo Meli....moja tez jeszcze swiadomie nie wyciaga raczek po zabawki ( jedynie swoje wloski ladnie lapie :D ) , mysle ze jeszcze maja troche czasu na to.. . Pozdrawiam i milej nocki zycze :) Merana, Goba1 a co wy tak bez slowa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą tabelkę się kopiuje czy jak? :> nie wiem wiec pisze tutaj: mama/wiek-dzidzia- Dat.ur./Planowa dat porodu- waga przy ur. -długosc- jaki poród Mama Meli/21 - Melania - 19.06.2008/06.07.08 - 2490g - 46cm - SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×