Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gosiek__medluje że jestem !! Surfitka__niestety nie mogę posłuchać, nie mogę pliku otworzyć :( a filmik fajniutki - malenstwo takie - niby niedawno a jednak, jakby w innej epoce co nie?? Camomilla__nie ma co sobie wyrzutów robić - skąd mialaś wiedziec, jak cie pani w aptece zapewniala, że ok to mialas prawo jej zaufać... dobrze, że masz kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas trzecia nocka bez karmienia - super!! Wiecie, mnie też dziecko kosmici podmienili, a ja nie chcę już tamtego, to jest fajne ;) więc niech nie odmieniają hihi. Kaja zaczęła jeść inne rzeczy niż mleczko. Zajada słoiczki po pół na raz, co jest sukcesem, kaszkę, gotowane mięsko, i wiele innych, wieczorem pije mleczko zagęszczone kaszką, żeby dłużej spała i faktycznie, odkąd chce jeść treściwsze rzeczy to lepiej przesypia nocki. Kurcze wczoraj nam się Kaja zerzygała na klawiaturę i podłączyliśmy tą co kupiliśmy jej do zabawy. Nie mogę się przyzwyczaić, bo tak się dziwnie pisze. Na szczęście tamtą można myć, więc przez noc się suszyła, a teraz nie chce mi się kompa wyciągać, żeby kable przełożyć :p Wczoraj byłam na tej rozmowie i myślę, że nawet nieźle mi poszło, ale się okaże. Wydrukowałam sobie 5 cv i 5 listów motywacyjnych takich ogólnych bez nagłówka i jako sprzedawca no i złożyłam wszystkie w innych butikach w tym centrum handlowym, mnóstwo tam jest ofert pracy. Pewnie mała kasa ale dobre i to jak nic, bo w Brzegu nie ma żadnego CH no i w ogóle pracy niet, więc nie mam wyjścia. Potem byłam u ginka, okazało się, że wszystko w porządku, więc baaaaaaaardzo się ucieszyłam. Choć jak mi robił usg i zobaczyłam jakiś owal na monitorze to serce mało mi nie wyskoczyło, bo od razu o ciąży pomyślałam, a to jajnik był :p - puść chłopa do biura to atrament wypije hihi Odstawiłam tabletki, bo wiecznie zapominałam ich brać, więc teraz zaproponował mi inne rozwiązanie antykoncepcyjne. Krążek dopochwowy, który samemu się zakłada w pierwszym dniu miesiączki, nosi się go 21 dni potem 7 dni przerwy, potem zakłada się nowy itd.. ponoć nowość na Polskim rynku i jest w tych czasach najlepszą i najbezpieczniejszą formą zabezpieczeń przed ciążą. Mówił, że nie ma możliwości złego założenia, ponoć jednym ruchem się zakłada i jednym wyciąga, super proste w obsłudze. No i najważniejsze, że nie jest odczuwalny nawet podczas stosunków. Mówił, że w ogóle wypas i kosztuje nie całe 50 zł mniej więcej, więc porównywalnie do tabletek, które brałam. Nazywa się Nuvaring, nie szukałam nic jeszcze w sieci, bo mogę trafić na złe komentarze i będę się obawiać, a tak zaufam jemu i sama przetestuję :p Kurwa szlag by wziął smsy z sieci, telefon mi właśnie Kajcię obudził, na szczęście polulałam ją i przysnęła z powrotem. A pogodę to mamy taką do d..., pada śnieg z deszczem od rana, byłam umówiona z koleżanką, z którą się nie widziałam już chyba ze 4 miechy i musiałam odwołać, bo nosa nie da się wytknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) ja też się melduje przy porannej kawusi ;) u nas ciąg dalszy zimy :( paskudnie za oknem,a tak ładnie już było. surfitko Ninka przeurocza !!!!!!!! ale niestety filmiku ze śmiechem nie moge otworzyć :( elmirka życzę powodzenia w szukaniu pracy,a może tą dostaniesz :) super że Kajunia ma apetyt na inne jedzonko :) dobrze że wszystko w porządku w sprawach kobiecych,ja też muszę wybrać się do gin.ale się boje,mam nadżerke i nie wiem co mnie czeka :( Nie słyszałam jeszcze o takim zabezpieczeniu ale wydaje mi się że to ćoś fajnego. Ja od początku polegam na wyczuciu mojego męża,jeszcze ani razu nie brałam tabletek,no tylko antykoncepcja której używałam to gumki - ale to było bardzo,bardzo dawno przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,a my wlasnie wrocilismy od lekarza:(Niunius spi teraz.Ma kaszaelek i dzisiaj mial temperature 38.Lekarz po zbadaniu powiedzial,ze jest ok,nie ma nic w plucach ani oskrzelach:) Dostalismy syropek i czopki w razie goraczki.Ja mysle ,ze to cos z gardelkiem,bo tak dziwnie przelyka slinke,jakby mu cos przeszkadzalo ,mowilam lekarzowi,ale kuba nie chcial dac sobie sprawdzic,zacisnal swoje dwa zeby i nie otworzyl buzi:(Mam nadzieje ze syropek pomoze,to nasza pierwsza mala choroba:(Do tej pory nawet katarku nie mielismy,ale jas jakies paskudztwo przyniosl z przedszkola no i kuba chwycil.Najwazniejsze ,ze jest radosny i nie wyglada na chorego,nie marudzi w ogole,moj kochany skarbek.on zawsze taki grzeczny i dzielny nawet w chorobie:) Biore sie za male porzadki,i obiadek i potem zajrze Surfitka ja slyszalam smiech ninki,super,kiedys tak jasia nagralam.Jak bym kube slyszala,tez rzy jak konik az sie krztusi ze smiechu,slodkie te nasze dzidzie.Filmik tez fajowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dzis MOJA NAJUKOCHANSZA CORENKA KONCZY 8 MIESIECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek dużo dużo zdróweczka dla Kubusia i Jasia 🌻 kasiu wszystkiego najlepszego,najsłodszego i naj,naj dla Juleńki na 8 msc.👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Surfitka wysłałam ci zaproszenie na nk:) Wszystkiego naj dla Julci na 8 miesięcy,Vanesska kończy za 2 dni akurat jest też piątek 13-tego tak jak w czerwcu,super:)Wzięło mnie na wspominki troszkę:) Życzę zdrówka wszystkim chorowitkom,moja mała na szczęście na razie zdrowa,wysypka z plecków zniknęła więc to chyba faktycznie od proszku było,ale obserwuje nadal. Za 6 dni lecimy na tydzień do Polski bo moja siostra bierze ślub także idziemy na weselicho i oczywiście martwie się jak mała zniesie rozłąkę ze mną bo ona to teraz tylko mama i mama,nawet tata jest be,także nie wiem co będzie a na wesele nie chce jej brać ale może będe musiała:( A tak poza tym to nocki mamy nadal nieprzespane,mało tego pózno chodzi spać i do tego wcześnie rano wstaje bo o 7:(Także ja od kilku dni chodzę potwornie niewyspana bo gdyby ona spała w nocy to mogę wstawać o 7 nie ma problemu ale nie po nieprzespanej nocy:((((Ja już normalnie nie wiem co robić,nie karmię jej w nocy tylko daje pić a ona po prostu budzi się z płaczem i strasznie wierci może to na ząbki bo u góry dziąsła spuchnięte jak nie wiem.Zauważyłam że nie tylko ja mam problem nieprzespanych nocy także współczuje wszystkim mamom które mają tak jak ja:((((Musiałam się trochę wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dla solenizantow wszystkiego naj naj.... a dla chorowitkow zdrowka zycze............. u nas wszystko ok............... mackowi 2zebolek wychodzi................ co do cwiczen na brzuszku to jest super...... podnosi juz dupke i nozki podgina do pełzania a jak go biore do stania to prostuje juz nozki i nawet przez pare sekund udaje mu sie stanac koło lózka... takze jest super...postepy sa... tymczasem pisałam wam ze od mojej szwagierki corka ma 7miesiecy i tydzien temu zaczełam wymiotowac strasznie biegunka i goraczka....w sobote trafili do szpitala dziecko odwodnione pomomo lekow, badania ma wszystkie ok..... od niedzieli niema biegunki ani nie wymiotuje ale non stop ma goraczke po 39st lekarza niewiedza co jest.... rece opadaja wszyscy sie martwia... schudla 1kg przez tydzien...szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona masakra,wyobrażam sobie jak się muszą rodzice martwić,ja bym chyba oszalała ze strachu:(Najgorzej jak dziecko choruje i niewiadomo co i jak,gdzie boli i jak pomóc:(Współczuje bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam kilka fotek Vanesski na interie i jeszcze kilka fotek z sesji zdjęciowej z chrzcin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane musze sie pochwalic moja julka wstaje co chwilka w łozeczku sama i sobie chodzi po malutkih kroczkach mowie wam jak to super wyglada jestem z niej taka dumna.Kochane bardzo dziekujemy za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Julci :) Zdolna i silna z niej dziewczynka :) Katrina, przyjelam juz zaproszenie. Dziekuje ;) Filmik mialam na kompie, to dodalam. Wniosek ze tylko zagraniczne mamy moga odsluchac plik :o A ja nie mam programu zadnego do przekonwertowania tego. Moze uda mi sie nagrac cos fajnego. Wczoraj to smiala sie chyba z 10 min, nasladowala mnie i pekalysmy obie ze smiechu. Az czkawke dostala. Dziewczyny, moze to glupie, ale czy wasze dzieci juz pokazuja emocje takie jak np. obrazanie sie. Bo Nina mi sie chyba obraza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi sie!! człowiek ciemny jest dopiero teraz odkryłam stopke ja sie stopke wkleja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale mi wczoraj kuba dał do wiwatu masakra był tak marudny ze koniec myślałam ze odjade ugotowałam mu wczoraj zupke-z króliczka ziemniak marchew pietruszka i wywar z kaszka manna i co???zjadł kilka łyżeczek wczoraj i dziś i sie wypiął-a ja mu przed chwilką zaraz po mojej zupce dałam z gerbera krem dyniowy z żółtkiem to wciął w trimiga wszystko-jakie mam wybredne dziecie co???? wszystkiego naj....dla 8 miesiączniaków i dla julci o zdolna jak niewiem ja dzisiaj chce obniżyć łóżeczko bo boje sie wypadnięcia-w sumie jeszcze kuba nie podciąga się do siade ale jak się bawi na siedząco to niewiadomo co mu przyjdzie do głowy mój tez uwielbia gadac jak ma dzień to gada i gada i super sie juz teraz chichra gosiek nie martw sie nie ostanie choróbsko kuby ale najważniejsze ze mocne tylko słabe-u nas w pl to jest przwie epidemia jak dla mnie bo gdzie nie słysze tam dzieci chore i nie lekko tylko od razu oskrzela i pluca. to chyba wszystko narazie wiec narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!u nas ok o dziwo dzis Kinia o 6sie obudzila i nie spała !no ale nie moge narzekać-raz od swietamoge wstac tak rano! KASIA78-bardzo Ci wspczuje tego gniecenia wiem jkamozesz sie czuc ja pzez 3 lata u tesciow mieszkalam i wiem jak to jest sie gniesc!bedzie ok! GOSIEK 350ale z Ciebie lasecka figura modelki,ladna fryzurka mi sie ytaka bardzo podoba ale ja mam za okrogla buzie do takiej fryzurki!normalnie ciacho!!!!!!!!!!a twoje chopaki!boskie!a ten staeszy to ..przystojniak ze ho,ho!!!!!!!!!!!pewnie ma powodzenie co ? lece bo maa juz beczy -leze na pododze i kwiczy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ostatnio pobudki o 5 !!! a tak to 6-6.30 to norma :) Surfitka.... ja tez nie moge otworzyc tego filmu na wrzucie... , ale ten na youtube jest miluski :) , ile wtedy Ninka miala ??? Ewelona , bardzo wspulczuje twojej kuzynce, nadal nie wiedamo co jest malej ??? Aby jak najszybciej biedactwo wyzdrowialo 🌻 A widzisz jak ladnie Mateuszek ruszyl do przodu rozwojowo :) , zycze dalszych postepow 🌻 dla Julci na 8 miesiecy , spryciula mala z niej , zaraz mama bedzie biegac za nia po mieszkaniu :) Goba widze ze Kubus taki sam wybredny z jedzeniem jak Gabi ;) , dogodzic jej z obiadkiem to ho ho..... Elmirka.... mi lekarz tez proponowal krazek dopochwowy, tyle ze dopiero jak przestane karmic , w Usa to bardzo popularny srodek anty Gosiek dobrze , ze u Kubusia to nic powaznego , zycze twoim chlopakom szybkiego powrotu do zdrowia :) Katrina.. U nas ostatnio pobudki o 5 !!! a tak to 6-6.30 to norma :) Surfitka.... ja tez nie moge otworzyc tego wilmu na wrzucie... , ale ten na youtube jest miluski :) , ile wtedy Ninka miala ??? Ewelona , bardzo wspulczuje twojej kuzynce, nadal nie wiedamo co jest malej ??? Aby jak najszybciej biedactwo wyzdrowialo 🌻 A widzisz jak ladnie Mateuszek ruszyl do przodu rozwojowo :) , zycze dalszych postepow 🌻 dla Julci na 8 miesiecy , spryciula mala z niej , zaraz mama bedzie biegac za nia po mieszkaniu :) Goba widze ze Kubus taki sam wybredny jak Gabi ;) , dogodzic jej z obiadkiem to ho ho..... Elmirka.... mi lekarz tez proponowal krazek dopochwowy, tyle ze dopiero jak przestane karmic , w Usa to bardzo popularny srodek anty Gosiek dobrze , ze u Kubusia to nic powaznego , zycze twoim chlopakom szybkiego powrotu do zdrowia :) Katrina.. Vanesska cudna dziewczynka , oczka ma czerniutkie jak wegliki :) Ewcia, Beja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholerka... cos mi sie skopiowalo :O U nas pogoda okropna, deszcz, wiatr , szaro i pomuro Gabrysia spi juz dobre 2 h , chyba woli przespac ten dzien , bo nic ciekawego sie nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agula, cos sie tam poprzestawialo :P Na wrzucie jest tylko nagranie smiechu Ninki. A moze to dzieciaki z 21-ego taie wybredne ;) Ewalona, cudnie, ze Macius stoi :) Glosowalam i jednak chyba bardziej do ciebie podobny. Gosiek, duzo zdrowia dla Kubulka :) A twoje chlopaki na nk po prostu boskie :) Bartosz to twoja wierna kopia. Katrina, sliczna ta twoja mala :) Beja, moja Nina przedwczoraj zafundowala pobudke o 6 rano i caly dzien sie pozbierac niemogla, bo wszystko jej sie poprzestawialo. :o A u nas 16 stopni, wlasnie wrocilam z parku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym tygodniu moj P wziol rano dziewczynki a ja pospalam do 7.30 !!!! , to pozniej taki dzien krotki mi sie wydal i tez wszystko mialam poprzestawiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a to pospalas ;) My z reguly spimy do 7.30 - taka norma. :) Dzis bez przebudzen mala od 9 do 5.30. zjadla mleczko i do 7.15 Ninka, mama do 7.40 :P Ona sie kozli i gada a ja spie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podobnie to wyglada, Gabi wstaje o 6 a ja jeszcze kimam do 6.30 , przyczym mala gmnastykuje sie na lozku, ciagnie mnie za wlosy i kopie ;) , pod warunkiem , ze kamilka nie wlazie nam do lozka wczesniej, bo wtedy obie sie wyglupiaja a ja musze uwazac, bo boje sie , aby starsza nie przygniotla malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, u ciebie to juz dwojeczka szaleje :) No i godzinke wczesniej zaczynaja :) A gdzie reszta kobietek? Ewcia, Milka, Aisza ? Widzialam dzis na nk a do nas juz nie raczy zagladnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nic niewiadomo dzis goraczka ponad 38st... stało nad nia 5lekarzy i debatowali i nic niewymyslili....szok... moj maciej spi sobie słodko.... a ja od dzis na diecie jestem bo jak stanelam wczoraj na wadze to przerazilam sie....to co po ciazy zrzucilam to nabralam juz.... trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona, ja tez od pocztku tygodnia jestem na diecie, no moze nie dokonca, ale odstawilam wszystkie slodycze, nie podjadam miedzy posilkami i nie jem po 17 , no i w sobote ma przyjsc plyta dvd z cwiczeniami dla kobiet ktore musza zrzucic troche po porodzie :) zobaczymy co z tego bedzie , bo ja to leniwa jestem jesli chodzi o cwiczenia :P moja panna znowu wypiela sie na obiadek :( ... juz mnie to lekko wkurza, bo kupuje jej warzywa i mieso , czy to sliczki w sklepie ze zdrowa zywnoscia, a kosztuja nie malo, zwlaszcza o tej porze roku, a ta co.... pluje albo zacisnie usta i parzy sie wzrokiem meczennicy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam Surfitko ja dziś jestem obecna na kafeterii,a na nk niestety nie bo nie mogę otworzyć strony (nie mam pojęcia co się stało u mojego męża normalnie się otwiera a u mnie cały środek jest pusty :) i nie mogę zobzczyć gosiek twoich nowych fotek ) Katrina Vaneska jest przesłodka :) ewelona dużo zdróweczka dla malutkiej kuzyneczki 🌻 kurcze ciekawe co malutkiej jest że lekarze nie wiedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mój Eryś też nie chce jeść słoiczków :( i zupek tych jego które ja mu gotuje też nie :( ale nasze jedzonko owszem :) dziś zrobiłam jarzynową i mu dałam to wcinał :) (odlałam taką nie doprawioną tylko dla niego) Ja już od 2 dni Erysia nie karmie piersią,jak załapał butelke tak koniec z cycusiem :( jak pierś złapie to gryzie albo pluje :( cwaniak mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×