Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

Gość wednes
nie ... nie chce Ci przekazywac tego , ze jestes glupia .. mysle po prostu , ze postapilas cholernie lekkomyslnie... po 1... zamieszkujac z facetem , ktorego sie nie zna po 2 dajac mu pupy... pewnie po kilu dniach po 3 kochajac sie BEZ ZABEZPIECZNIA-- to jet akurat glupota... nowo poznanemu facetowi dac wlozyc... nie znasz jego przeszlosci seksualnej... nawet jesli Ci powiedzial , skad wiesz, ze to prawda/ skoro z toba po tak krotkim czasie poszedl do lozka bez gumki, skad wiesz, jaka masz pewnosc , ze nie robil z innymi takich skokow??? przebadaj sie ... to tez bardzo wazne... nie oskarzam...ale daje Ci troszke punktow do przemyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wednes
"...ale ja jetem swiadoma i odpowiedzialna." ODPOWIEDZIALNA.... hmmm.... mam nadzieje, ze sie staniesz.. i z calego serca Ci tego zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wednes
zniknelas... nie obrazaj sie na to co napisalam... wez na na barki, a nie sie chowasz.. przed rodzicami nie bedzie mozna tego zrobic.... mimo wszystko bardzo zycze Ci powodzenia... zebys byla szcesliwa, a Twoje dzieciatko stalo sie najwazniejszym skarbem na calym swiecie... dla Ciebie i jego taty... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! nadia gratulacje !!! :) zobaczysz wszytko sie ułoży i ciesze sie że Ty w to wierzysz... BUDGIE moze jednak sie mylisz i jednak @ nie przyjdzie... a u mnie dziwna sprawa w pon zaczeły sie plamienie tak jak Wam pisałam we wtorek rowniez byly - b. delikatnee potem we srode dostalam normalny ( ale nie mega obfity okres) i dzisiaj juz prawie go nie ma- malutka ilosc- jest to dal mnie dziwne bo @ trwal u mnie zawsze 5 dni a teraz tak dziwnie krótko i jakos skąpo... piszcie co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) juz wróciłam z zajeć i od razu zasiadlam pzred kompem.. samata - jak masz watpliwosci to zawsze mozesz pojsc do lekarza,on Ci pomoze. a u mnie w porzadku, nic sie nie dzieje, w poniedzialek ide na badania,a w srode poinformuje rodzicow o tym ze sa dziadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADIA -------------GRATULACJE!!!!!!!!!!! Nie bylo mnie dwa dni bo mialam problemy z internetem:( A widzisz czyli dobrze ci wyliczylam:) mowilam ci ze to bedzie 5 tydzien PAMIETASZ?? bardzo sie ciesze oczywiscie paytaj o wszystko sluze rada!!!! SAMANTA jak twoj okres pojawil sie bo nie widzialam zebys pisala a moze przeoczylam :P FAJNA BABKA z .... gdzie sie podziewasz co u ciebie?? a co do mojego pytania o ciaze to rozumiem nie musisz opowiadac tak tylko spytalam ale wazne ze teraz jestes w ciazy ioby teraz bylo juz wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze teraz bedzie juz oki wszystko z moim internetem:) taka bylam ciekawa co slychac na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no my tez sie smiejemy z tego nosa i boje sie zeby nie byl taki wielki:) ale jak narazie to dlugosc nosa oznacza czy dzidizus moze miec zespol downa zy nie wiec dlugosc jest super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje sie swietnie tfu tfu nie zapeszajac oczywiscie!!!! czekam z wielka niecierpliwoscia na pierwsze ruchy mojeo dzieciatka:) Fajna Babka... a w ktorym jestes tygodniu?? wiesz jaka plec?? ja bardzo chce dziewczynke:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna Babka... nie wiem czy widzialas jak jedna dziewczyna bardzo ZJECHALA Nadie:( nie bylo to mile:( wiem ze bedzie jej ciezko ale to nie oznacza ze sobie nie poradzi, najwazniejesze to powiedziec rodzicom to jej kamien z serca spadnie a pozniej jakos sie potoczy zawsze tak jest rdzice sie zloszcza a potem kochaja swojego wunka lub wnuczke jak szaleni!!!! Ja mialam akurat to szzescie ze zaszlam w ciaze po slubie a jestem z moim teraz juz mezem 7 lat wiec dobrze go znali. Nadi moze byc ciezko ale wierze w to ze jej sie uda!!!! i uwazam ze ona teraz potrzebuje takiego wsparcia a nie biadolenia jakiejs dziewczyny ktora potrafi tylko oczerniac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna Babka... chyba sobie poszlas:( no nic ja tez uciekam juz spac a raczej sie troche przymusze bo ostatnio cos wogole nie moge spac chodze tak ok 1.00 lub 0.30 a potem wstaje o 9.00 bo juz dluzej nie moge spac a potem nieprzytomna w dzien jestem a mojej dzidi potrzeba zeby mamusia byla wyspana wiec zmykam do jutra ja bede na 100% oby z netem sie nic nie stalo!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki z tego forum i zycze dobrej nocki!!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja tu nie lubie się wypowiadac. U mnie jest to 5-6 tydzień więc na płec to poczekać muszę :) Nie wiedziałam ze oznacza się dł nosa, ale to nie zmienia faktu ze wyglada super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak u mnie okres przyszedł... ciesze się że u Was wszytko ok... i że Wasze maleństwa rozwijaja sie dobrze...:) pozdrawiam cieplutko... PS nareszcie weekend chociaz te tygodnie ostatnio mi strasznie szybko lecą... ale w weekend to tak zawsze sie jakos odpocznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! Co tam? ja juz lepeij,chociaż mialam wczoraj lekkiego doła.. Takie posty moze i maja sporo racji,ale na pewno mi nie pomagaja. Dzieki Wam dziewczyny za wsparcie buziaki dla Was i w szczegolnosci dla pini-paulinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna Babka...---- u to ty bardzo mlodziutka mamusia jestes?? a raczej przyszla mamausia ja juz mam 17tydzien i brzuszek pomalu rosnie:) a co do noska to faktycznie jak bedziesz na USG genetycznym a chyba bedziesz nie?? to lekarz wszystko ci wyjasni najlepiej zrobic takie usg miedzy 11 a 13 tygodniem i lekarz wymierzy cale dzieciatko i powie czy wszystkie parametry sa w normie a jezeli chodzi o dlugosc kosci nosowej to im dluzsza w takim czasie ciazy czyli w tym 11 a 13 tydgodziem tym lepiej bo wtedy oznacza ze dzidzius nie bedzie mial zespolu downa a jak jak zbyt krotka lub nie mam jej wogole wtedy moga byc podejrzenia takiej choroby:( i dlatego robi sie jeszcze jedno badanie genetyczne miedzy 22 a 24 tygodniem zeby juz w 100% powiedziec czy dzidzisc moze miec jakies wady genetyczne czy nie ale ty masz jeszcze chwilke czasu!! Nadia--- niczym sie nie martw wiem ze takie posty ktore ludzie pisza sa niemile ale nie ma sie co takimi rzeczami przejmowac. bardz czesto jest tak ze pary sa ze soba dlugo pobieraja i potem maja dziecko wszystko jak jak powinno byc i nagle sie rozwodza a takie pary ktore mozna tak powiedziec pobieraja sie z \"przymusu\" wtedy sa bardzo udane i szczesliwe wiec GLOWA DO GORY niczym sie nie martw ja jestem z TOBA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko w poniedziałek jade na 1 USG to będzie dokładnie 2 tygodnie od terminu @, doczekać się nie mogę. W ogole to bym chciała zeby ten czas leciał szybciej. Jakie miałaś objawy na poczatku? Bo mnie piersi bola , są duzo większe i bardzo pełne. Ponieważ wcześniej miałąm pełne B to teraz chyba bedzie C. :D Poza tym kręci mi się w głowie, jestem osłabiona i jest bmi niedobrze. Straciłam apetyt. Wcześniej jadłam a teraz nie mam ochoty. Wstaję i czuje ze mnie mdli a spac mogę do 13 :D Nadia Ty się nic nie przejmuj, trzeba się liczyć z tym że jak coś tu napiszesz to zawsze może zostać obrócone przeciwko Tobie, przez złośliwych ludzi. Dlatego ja staram się nie wypowiadac na niektóre tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna Babka...----- ja mialam takie same objawy bolaly mnie piersi ojej nawet na brzuchu spac nie moglam i tez byly takie pleniejsze a raczej nadal sa no ja mialam niestey takie B ale niepelne a teraz wszystkie staniki mam takie super wypelnione:) pozatym chcialo mi sie spac a potem to minelo a teraz jak jestem w 17tz znowu to wrocilo i tez lubie sobie pospac! Kiedy masz to USG?? teraz jestes w ktorym tygodniu?? dokladnie?? a kiedy mialas ostatni okres?? a raczej kiedy ci sie zaczol bo to sie liczy od pierwszego dnia ostatniego okresu ja mialam 4 lipca wiec juz 17tydzien leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... podczytuje i widze że u Was wszytko ok...:) u mnie okres sie kończy... teraz jak mam tak nieregularne cykle ciezko wyczuc kiedy sa dni płodne... a my ostatnio wogole sie nie zabezpieczamy jedynie co to stos. przerywany... u mnie szaro i ponuro... taka beznadziejna pogoda... typowo jesienny wiczór sie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Samanto :) A u mnie piękna pogoda, słonko świeciło cały dzień i bardzo ciepło. Właśnie skonczyłam obiadek , wyszedł mi pychaaaaa soso czosnkowy do mieśka :D:D:D (wcale się nie chwale:P ) Jeżeli masz nieregularne cykle to proponuje zamienić ginekologa na endrokrynologa to Ci ureguluje i zrobi odpowiednie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze USG mialam dopiero w 12 tygdoniu i potem zaraz kolejne w prywatnej klinice to genetyczne ale jak ty chodzisz do prywatnego gina to konieczne sie zapytaj o to USG genetyczne czy ci zrobi to jest bardzo wazne wsumie te wszystkie dziewczyny jakie znam co sa w ciazy to mialy to badanie a tak prawde mowiac to wpisz sobie w wyszukiwarce na google badanie genetyczne i tam sie wszystkiego wywyiesz jest wyszytsko opisane super:) Ja w poniedzialek ide zrobic sobie kolejny raz badania a w srode mam wizyte u Gina ciekawe co powie?? mam nadzieje ze bedzie dobrze wszystko bo teraz bralam przez 2 tygodnie nospe 2 razy dziennie bo mi powiedziala ze mam skurcze (ktorych ja nie czuje) i zebym brala bo moze mi sie szyjka macicy skrocic i zrobi sie przedwczesne rozwarcie wiec zobaczymy co powie teraz moze skurcze juz ustaly OBY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna babko... mnie ta pogoda tak dobija że nawet obiadu dzis nie ugotowałam... :/ dlatego tez jak moj mezczyzna wroci to chyba wyskoczymy gdzies cos zjesc bo juz mnie dzis nie natchnie na gotowanie... a co do cykli to nie wiem czy pisalam ale w grudniu zeszlego roku przestalam brac tabletki... czyli juz prawie rok bez tabsów... i wiem ze po odstawieniu cykle moga byc nieregularne... poczekam jeszcze do tego grudnia jak sie nie unormuje to bedzie trzeba zmienic lekarza... chodz musze sie przyznac że dawno nie bylam u gina. wierze Ci że sos wyszeł pyszny...:) smacznego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto to wy narazie nie chcecie miec dzidziusia tak?? no to faktycznie ciezko bedzie wyczuc czy sa dni pldne czy nie wiec jezeli nie chcecie malenstwa to musicie uwazac:) Fajna Babka...---- to gratulacje z obiadku mniam ale pychote tez z checia bym zjadla taki pyszny obiadek:) PYCHAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka... to jest tak że w sumie to mozna powiedziec ze nie chcemy... nie staramy ise... ale tez specjalnie sie nie zabezpieczamy... wiesz co bedzie to bedzie... ale oboje coraz czesciej rozmawiamy o dziecku... i jezeli byłabym w ciąży to oboje bardzo byśmy sie cieszyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedł pyszny , niesamowicie czosnkowey , mniam z terz jest mi niedobrze :] ale to szczegół, to chyba dobre objawy. Paulinko ja mam ciąze bardzo wysokiego mryzyka ze względu na wcześniejsze poronienia więc 12 tydzien to dla mnie zdecydowanie za późno bo prawdopodobnie juz teraz dostanę tabletki albo zastrzyki na podtrzymane ciąży. A co do objadku to wyszedł mi pyszny :D moj mąż tez zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, podzieliłabyś się przepisem :-) uwielbiam czosnek i dodaję go do wszystkiego czego się da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurt naturalny danona albo bakomy ten duzy, kilka łyżek majonezu i ok 5-8 duzych ząbków czosnku najlepiej wyciśniętego bo wtedy jest mocniejsze, sól i dzu pieprzu. Wszystko wymieszac i na ok 2-3 h do lodówki. Potem mięsko polewasz:) Ja nap dziś robiłam pierś kurczaka w kawałkach dusiłam na patelni z przyprawami, do tego ryz długoziarnisty i sałatka z pekinki :) szybko prosto i smacznie :) Jeżeli czosnek posiekasz to sos będzie delikatniejszy , ale jak go wyciśniesz to jest maga czosnkowy :D czyli taki prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i tyle? ja podobnie robiłam na grilla sos tatziki, dawałam jeszcze ogórka cholercia, toś mi podsunęła pomysła, aqrat mam w lodówie wsjo :-) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima a jak jest u Ciebie... masz maleństwo... bo swoego czasu podczytywałam Was na topiku pierwsze objawy ciąży... i pamietam Cie ale nie kojarze czy sie starałas czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×