Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

Miło Samanta że wróciłaś! U mnie też śnieg i do tego wiatr był okrutny. Ale ubieram sie ciepło. Dzisiaj stwierdziłam że czeka mnie selekcja w szafie. Nie dość że przytyłam troche jak byłam za garnicą,to teraz dopiero wagi nabiorę. Trzeba bedzie kupić pare nowych ubranek. Widziałam takoe spodnie dla kobiet w ciazy z jakimis gumkami czy czyms na brzuch.. jakos mi sie nie podobaja ;) A co u Ciebie Samanto i Pinio,bo coś nikt sie nie odzywa, a sama do siebie pisać nie bede:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nadio:) co u mnie...? czas leci powoli do przodu... teraz powoli nawał w szkole bo sie kolosy zaczynają... no i sesja tuż tuż.... a czeka nas teraz duzo pracy bo bedziemy sie wprowadzac do własnego mieszkanka...:) juz nie moge się doczekać... piszcie dziewczyny częściej żeby topik ni eupadł... ja bede zaglądać codziennie...:) pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeY! Ja tez mam sporo pracy na studiach,a przy tym leń niesamowity! A do tego tesknię za moim fcetem..ech..związki na odległość to nie dla mnie. Długo jzu tak nie wytrzymam. A to mieszkanko to Wasze wspólne? Gratuluję,jak coś to prześlij fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Oj cos spac niemoge:( cierpie na bezsennosc:( ale to podobno normalka w ciazy mowie wam ja zawsze taki spioch czasem o 21.00 juz spalam a teraz 1.00 czasem 2.00 chodze spac bo nie moge usnac. Pozatym oki u mnie tez pelno sniegu jest:) Nadia oj to faktyznie ci niezazdroszcze bo na pocztaku to ja tez spalam i spalam i jeszcze sesja uuu niefajnie ale za to ida swieta poleniuchujesz i sie wyspisz:) Kiedy facet twoj przyjezdza?? albo kiedy ty jedziesz?? A co do spodni to wiem wiem one mi sie tez malo podobaja ale powiem ci sa super wygodne brzuszek sie nie gniecie i nie uciskaja jak zwykle ja kupilam jedna pare taka a druga od kolezanki dostalam wiec powinno mi strczyc pozatym mam juz polowe iazy wiec chyba styknie. Aha bylam dzisij pierwszy raz w szkole rodzenia fajnie najpierw byl wyklad z logopeda o karmieniu piersia a potem godzine cwiczenia na sali i pozatym takie rozne probeczki dostalam kremiku i oliwki i to wszystko zadarmo u mnie w miescie :) bo wiem ze sa tez platne szkoly rodzenia ale u mnie jest tylko jedna i to jeszze darmowa fajnie nie:) ale smiesznie zobaczy tyle dziewczyn z brzuszkami naraz hehehe:) Oki to sie rozpisalam zmykam moze uda mi sie usnac papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Może jak polecasz te spodnie to Cie posłucham,bo niektore zaczynaja mnie lekko gnieść. Nawet mam tak że je sobie odpinam bo nie chcę za bardzo uciskać brzuszka. A to w którym miesiącu kupiłas Pinio takie spodnie? Heh...już sie ni emoge doczekać świat i tego lenistwa..i tego pysznego jedzonka (żeby nie było..apetyt mi dopisuje;). Szkoła rodzenia to super rzecz,ale to chyba dopiero w stanach pojde..bo teraz to pewnie za wcześnie. Jestem dopiero w 11 tygodniu A do szkoły rodzenia chodzi sie z factem czy bez?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do faceta.. aj to bym chciała zeby przyjechał nawet jutro..związki na odległość to nie dla mnie. Wole być z nim,chociaż bede wtedy bardzo daleko od najbliższych. Boję sie że bede tesknić,ale z drugiej strony.. trzeba kiedyś założyć włąsna rodzinę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) dobrze że juz piatek i koniec tygodnia ale przez weekend mam tyle roboty ze szok- 2 kolosy w przyszłym tyg... zamiast odpocząć to nauka... buuu... jak ja tego nie lubie :( nadio tak mieszkanko nasze wspólne :) czeka mnie duzo sprzatania po remoncie...:/ wiecie ja juz chyba jestem gotowa na macierzynstwo... coraz czesciej odczuwam tę potrzebę... ale z drugiej strony rozsądek mówi co innego... ale oddaje sie w ręce losy- co ma byc to będzie... jedynym naszym zabezpieczeniem jest stosunek przerywany więc zobaczymy co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz gratuluje Samanto tego mieszkania. Widzę,że warunki na dzieko macie więc nie byłoby jakoś wielkiej tragedii gdybyście "wpadli". A jak juz sama tego chcesz.. Z tym że samemu to zawsze ciężko sie zdecydować i właściwie czeka sie aż natura rozwiąże ten problem. Ja z moim facetem to tez stosowałam stosunek przerywany i bardzo szybko zaszlam w ciążę.. czasem myślę że on to zrobił specjalnie:) żart:) A co do nauki...rozumiem Cie..a duzo tego masz? gdzie w ogole studiujesz,jaki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje nadio... niby warunki by były- mamy mieszkanie, narzeczony pracuje ale ja nie... więc mamy jedną pensję no i rodzice troche też pomagają... ale napewno nie jesteśmy sie w stanie teraz zdecydować- tak jak mowisz natura sama to rozwiąże... my juz jakis czas stosujemy stosunek przerywany i do tej pory nic, a widzisz u Ciebie się zdarzyło że zaszłaś w ciąże... studiuję marketing... a Ty co studiujesz...? na którym roku jesteś? jak się wogóle czujesz...? brzuszek juz widać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuje socjologię, alejak stad wyjade to nie będę tego kontynuować. Myślę o pielęgniarstwie. W stanach po 2 latach nauki moge już podjać pracę w tym kierunku,a potem dalej kontynuować studia. W końcu trzeba pomyśleć o zarabianiu pieniążków, w koncu teraz to ja bedę z przyszłym mężem je uttzymywać. A wiadomo..jak każda matka, chciałabym dać mu wszystko:) Zobaczycie,Wam też sie uda w odpowiednim czasie. Samo przyjdzie i to w miomenci w którym nie będziesz sie tego spodziewać w ogóle. A czy widać brzuszek..jedni mówią że tak,inni że nie.. Jak widze po sobie, to nie mieszczę sie już we wszystkie ubrania albo mnie uciskają. A Ty sie Samanto nie martw, za jakiś czas napiszesz że jestes już w ciąży i będziemy wymieniać sie doświadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta mam pytanie do ciebie napisz mi ile ci sie spoanil okres bo juz nie doczytalam , a mam taką samą sytuacje jak ty test zrobilam we wtorek juz po terminie spodziewanej @ i wyszedł negatywnie aha napisz jeszcze czy mialas objawy na @ Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi u mnie to było tak że jakies 10 dni spozniał mi sie @ juz dokładnie nie pamietam... robilam testy byly negatywne no i w koncu przyszedł... pobolwał mnie w tedy brzuch ... nadio jak u Ciebie ... pinia_paulinka czemu sie nie odzywasz..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej juz jestem:) Dzieczynki to niezazdroszce sesji sama wiem co to jest ale juz mam to na cale szczescie za soba 5 lat studiuow ja Resocjalizacje studiowalam i magisterke obronilam z 5 na dypolomie:) NADIA--- mowie ci ja tez moze nie lubie takich spodni ale sama zobaczysz jak je zalozysz o niebo lepiej bardzo wygodne nie gniota brzyszka mowie ci zaufaj mi juz jestem doswadczona:) :)Co do szkoly rodzenia to zaczyna sie chodzic tak od 5-6 miesiaca wiec masz jeszcze czas:) SAMANTA-- tak jak mowi NADIA matka natura sama wami pokieruje:) bedzie dobrze a zoabczusz jak sie okaze ze jestes w ciazy to wszystko sie zmieni i nie bedziesz myslala czy jestes gotowa czy nie tylko to samo przyjdzie!!!! DZIEWCZYNKI JUTRO JADE NA USG WIEC JEST SZANSA ZE DOWIEM SIE PLEC OBY DZIEWCZYNKA BYLA:) TZRYMAJCIE KCIUKI TO BUZKA LECE JUTRO NAPISZE JAK WROCE Z LODZI TO PAPAPAPA TEZ NIE MOGE DOCZEKAC SIE SWIAT JEDZONKA MNIAM:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) pinia --->jak tam po usg...? znacie juz płeć...? nadia---> co u Ciebie...? mnie jakos zmeczenie dopadło- spąć mi sie chce... w tym tyg maja nam skonczyc remont mieszkania wiec czeka mnie dużo dni sprzątania... jak sobie pomysle to mam dosyc ale z drugiej strony juznie moge sie doczekac az bedzie wszytko skonczone :) mam nadzieje ze do świąt zdążymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Niestety nie było mnie wczoraj bo sie uczyłam,ale już jestem. Mam troche zamieszania z uczelnią bo nie oddalam potzrebnych papierkó i musze to teraz odkręcać. Trzymajcie kciuki zebym zdała egzamin. Napisałam go,ale boję sie najgorszego:( U mnie w porzadku, nawet zaczynam działać a nie tylko leniuchować. Samanto, musisz dać radę w końcu to Wasze mieszkanko. Ja tam bym sie cieszyła. Chociaż rozumiem że mozesz czuć sie zmęczona od tego natłoku. A Ty Pinio jak tam? znasz juz płeć dziecka? A od ktorego miesiaca lekarz moze Ci powiedzieć? Podrawiam bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia pewnie że sie ciesze i to bardzo !!! tez mam teraz nauki dosyc troche... wiec brak czasu totalny... a Ty nadio kiedy na pierwsze usg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Tak wiem juz ze bedzie dziewczynka!!!! Jestem taka bardzo szczesliwa ze szok:) Nadia to zalezy od USG jezeli pojdziesz na takie zwykle 2D to nawet w 30 tygodniu jeszcze moze nie byc widac plci. a na takim jak ja bylam czyli 3D i 4D to widac juz nawet od 19tygodnia bo dzidiza jest w trojwymaiarze zaraz zrobie sobie w stopce nowe zdjecie to jak zklikniecie na link pod moim postem to zobaczycie zdjecie mojej corci a jak sesja?? juz egazminy zdane?? ja zawsze lubilam miec zaliczone wszsytstko na swieta wtedy tylo wyzetka bez stresow nie?? to zrobie zaraz sobie nowa stopke to zoabaczycie dzidzie:) to papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia... świtne fotki no i gratuluję córci- bo chcialas :) trzymac kciuki dzisiaj - bo ważny kolos...:/ nadia... jak u Ciebie...? no i panowie dzisiaj koncza remont- zaczyna sie wielkie przatanie... a tymczasem zbieram sie powoli na uczelnie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratukuje córeczki Pinio! Na pewno bedzie ślicznym i pogadnym dzieckiem. Napisze pozniej bo wracam do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..co tam u Was? Odwiedził Was Mikołaj? Ech..człowiek ma ponad 20 lat i dalej sentyment do takich rzeczy..Ale to jest piękne. Jak wyjade do USA to chce mieć tam swięta które bedą pachnieć po polsku.. Żeby bylo tak ciepło jak u mnie zawsze w domu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... cos długo nie miałam czasu tu zajrzec... sprzatma mieszkani...powoli zaczyna wyglądać normalnie...:) świeta zbliżają się wilekimi krokami, juz powoli zaczynam czuć tę atmosfere :) a co u Was...? Nadia--> jak sie czujesz? brzuszek juz pewnie widoczny poloi sie staje? :) Pinia--> jak samopoczucie? jak córeczka? napiszcie co u was...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Samanto Mam już wrażenie że brzuszek rośnie...ale jeszcze nie tak bardzo..wlaśnie minał 3 miesiac:) Ależ Ci zazdroszczę tego mieszkanka:) miło tak być na swoim. Jak wyjadę bede sie musiala zajać naszym. Bo wiadomo jak to meżczyźni.. minimalizm formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od paru dni jak cos zjem to mi sie mdło robi a pozatym starsznie senna jestem,.. śpię popołudniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup1
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×