Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta_20

czy juz czas na test...?

Polecane posty

Fajna Babka...---- aha to nie wiedzialam ze masz ciaze podwyzszonego ryzyka to bardzo cie prosze oszczedzaj sie!!!!! nie nadwyrezaj i duzo odpoczywaj zeby wszystko bylo dobrze oki?? No no to ty pewnie bedziesz miala USG co wizyte ale wiesz to genetyczne USG to nie jest takie normalne tylko bardzo precyzyje ale moze ty bedziesz miala za kazdym razem takie precyzyjne skoro tak! ciekawe hmmm? opowiesz mi:) oki ja dzisiaj juz zmykam ale jutro bede tak popoludniu to trzymajcie sie dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
hej wszystkim!!!!! Nareeeeeszcie kogos znalazłam z pierwszymi objawami....ciąży.Mogę się podłączyć czerwcówki gdzieś mi sie zawieruszyły.U mnie 6 tydzień od miesiączki ostatniej,robiłam testa wyszedł pozytywnie.Do gina idę we wtorek żeby sie upewnić. Fajna babko... ty też jakoś w tym terminie? u mnie piersi jakieś inne i wymiatam wszystko z lodówki na początku zawroty głowy...czy to ciąża???? Już jednego urwisa mam ale czuję się jakby to była pierwsza ciąża i niczego nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
Nadia gratuluje!!! Idż za ciosem i wyjedz do swojego faceta najważniejsze żebyście byli teraz razem,do Polski zawsze możesz wrócić.nie zrywaj kontaktu z rodziną nie znam ich ale mam nadzieję że możeszna nich liczyć. Fajna babko dlaczego masz zagrożoną ciąże jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
jak fajnie że jeszcze nie śpisz.Witam!!!! ja mam czas tylko wieczorem na przyjemności bo musze w dzień pilnować moje dwuletnie dziecko(Jasia).ale czuje że zaraz padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
Ja moją pierwszą ciąże też poroniłam zaraz na poczatku.faktycznie przy następnej lekarz zalecał mi sie trochę pilnować i chyba brałam jakiś lek już nie pamiętam nazwy żeby zapobiec poronieniu.ale czułam sie rewelacyjnie i wszystko dobrze się skończyło choć nie raz nadzwigałam się dzieci,wdrapywałam na wysokości z podniesionymi rękami (taka praca) A masz już dzidziusia czy cały czas się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej co mu Was kobitki
nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
no wreszcie was znalazłam nie mogłam wcześniej otworzyć tej stronki,myślałam że wykasowali!! co u was? Nadia powiedziałaś już rodzicom? jak tam apetyt dziewczyny bo ja ciągle myślę o jedzeniu. Jutro idę do gina potwierdzić ciąże.Rety strasznie mnie cycki bolą!!! nie wiem jak wiadomość przyjmą moi rodzice o drugim dzidziusiu.boję się że będą prawić morały typu:jak sobie poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczeta fajna babko przed chilka na innym topiku czytalam co u ciebie, nic sie nie denerwuj, trzeba czekac na nastepne badania i myslec pozytywnie. gonia u mnie tez stres przed tym jak powiem rodzince ze jestem w ciazy(o ile jestem) ,moj maluch ma roczek takze mam nadzieje ze nie bedzie pytan czy damy sobie rade i ile to jest pracy przy dziecku(jakbym sama tego nie wiedziała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna... nie denerwuj sie to moze tylko zaszkodzić... wszytko bedzie dobrze...!!! napewno zobaczysz... tylko im mniej stresu i nerwów tym lepiej... trzymam mocno kciuki za Ciebie ( za Was )... u mnie juz po @... teraz sama nie iwem kiedy jakie dni... ale co ma byc to bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna babka.... o ty piszesz??? to cos jest nie tak?? mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! wiesz co moja kolerzanka byla tez w 6tygodniu u lekarza i trz zrobil jej usg i tez kazal przyjsc za tydzien wiec nic sie martw bedzie dobrze zobaczysz!!!!!!!!!! ja jutro ide do lekarza na 8.00 to napisze jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) co tu ostatnio takie pustki...? nadia co u Ciebie...? powiedzialas rodzicom...? odezwij si edo nas... :) fajna... trzymam kciuki bedzie dobrze, pojdzie na nastepne usg i juz bedzie widac zarodek...:) paulinka a co u Ciebie...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
hej u mnie już lekarz potwierdził ciąże chociaż nie robił usg. stwierdził że w 9 tygodniu będzie lepiej widać dzidziusia i później zrobi.rodzicom jeszcze nie mówiłam.a ty Oliwka....kiedy zamierzasz powiedzieć? ciekawe co u Nadi. Fajna babko wymyśl sobie jakąś absorbującą pracę żeby nie myśleć do poniedziałku,na mnie to działa.powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czess! samoanto----- u mnie dobrze tylko wyniki moczu kiepskie:( ale 15 listopada ide na wizyte to zobaczymy mam nadzieje ze sie poprawi Fajna Babka...---- nie martw sie bedzie dobrze trzymam kciuki oby do poniedzialku!!!! Nadia--- gdzie sie podziewcasz?? co u ciebie?? powiedzials rodzicom o dzieciatku?? a pozostale dziewczyny powiedzialy??? trzymama kciuki zeby rodzice przyjeli wmiare lagodnie te wiadomosci!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wass wszystkie!!:) Dlugo mnie nie bylo,ale już wróciłam. Otóż pojechałam na ten długi weekend do domu i od środy próbowałam powiedzieć mamie.. I nie mogłam , bałam sie okrutnie. Dzisiaj miałam wrocić na zajecia wiec myśle,że to ostatnia szansa.. Przeiwdując ze jak zwykle nic nie powiem napisałam jej list i wsiadłam w autobus... Może powiecie,że nie zachowałam sie madrze,ale miałam takiego stracha.. Nie wiem jak zareagowła, jak całą rodzina zareaguje,ale przynajmniej jak beda wściekli nie bede musiała tego sluchac..a za kilka dni emocje opadna..miejmy nadzieje.. A co tam u Was? piszcie piszcie bo myśłałam o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia, to dałaś czadu ;-) napisałaś w tym liście, dlaczego tego nie zrobiłaś osobiście? może być tak, że mama będzie zła nie tylko o ciąże , ale też o to że stchórzyłaś... chociaż co się stało to się nie odstanie lepiej w taki sposób, niż gdyby miała się dowiedziec od sąsiadów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima => Napisałam jej czemu tak zrobiłam,że sie bałąm Zadzwoniła do mnie..w szoku cała rodzina.. Że jestem naiwna,głupia.. Dla nich największym problemem jest to, że on jest Murzynem i co \"ludzie powiedzą\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... nadia wie\\dze że masz juz to w pewnym sensie za sobą- rodzice wiedzą... sądze ze im to przejdzie po jakims czasie i zobaczysz ze bedą sie cieszyc i radować :) a u mnie zsie toczy życie, szybko bardzo ostatnio na nic czasu... szczerze to nawet nie wiem jakie u mnie dni... nie licze juz :) pozdrawiam Was ciepło dziewczyny bo za oknem mróz... fajna... trzymaj sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie samanto, nareszcie mam to juz za soba.. Mam nadzieję, że zaakceptuja to a potem bedą sie cieszyć.. A teraz wybaczcie,ale ide sie uczyc.. pozdrawiam bardzo goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×