Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni pulpecik

ponad 100 kg grubaski łączcie się w diecie -

Polecane posty

Gość smutnaaamoniaa
kochane poradzcie schudlam z 95 na 72 i jestem cala w rozstepach... smarowalam sie oliwka i balsamami i nic z tego czy wy tez jestescie tygryskami?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna.....nie przejmuj sie tak bardzo.u mnie jest polnoc a ja wciagnelam jogurt:o niby nic a tez mnie sumienie gryzie.raz nie zawsze,trudo glowa do gory i oby do przodu:) dobrej nocki buziaki pa pa ❤️ p.s.co do rozstepow to nie mam pojecia czy da sie jeszcze cos z tym zrobic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest a wami dziewczyny......??????????? nikogo nie bylo caly dzien?????ja wlasnie z pracy wrocilam wrabalam juz pomidorowke z ryzem.za jakas godzinke zaczynam cwiczonka na moim stepperku.kupilam dzisiaj jeszcze sprzet do cwiczenia brzuszkow:):) mam nadzieje ze da mi to jakies efekty.wiem wiem ktos pomysli pfiiii po co sprzet jak brzuszki mozna robic bez problemow. ale ja wlasnie nie moge:(mam male problemy z kregoslupem i nie moge go za duzo przeciazac dlatego tez kupilam ta kolyske:):) z innej beczki.jestem z siebie ogromnie dumna to moj 3 dzien bez slodyczy,ani kszty.herbaty nie slodze juz 1.5 roku wiec nie mam z cukrem problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no jak tak dalej pojdzie to kto ten temat pociagnie:):)sama to garba dostane hi hi:):) jedyne dla mnie wyjasnienie ze jestescie baaaaaarrrrrrrrdzoooooooo zajete i nie macie czasu aby tu zajrzec. wlasnie jetem po 1h cwiczen na stepperku a przede mna jeszcze te brzuszki na kolysce :o nie wiem co bedzie jutro, czy dam rade sie doczolgac do kompa wiec babeczki nie opuszczajcie mnie tu 😭........moni,taka jedna, justyna WHERE ARE YOU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Centka Podziwiam cię ża to że już tak długo pijesz goszką herbatkę Ja obecnie przerzuciłam się na słodzik Co do ćwiczeń na brzuch to pamiętaj o jednej zasadzie że jak będziesz robić brzyszki to twoja groda nie może dotykac klatki piersiowej Wsadź sobie między brodę a szyję zaciśniętą pięść To wymusi na szyji odpowiednią pozycję do cwiczeń i nie obciązysz kręgów szyjnych A jesli chodzi o lędźwiowe to zasada jest taka że robiąc brzyszki unoś się nie do siadu ale klatką piersiową do sufitu a jedną ręką sprawdzaj napięcie brzucha Tyko w taki sposób nie obciązysz kręgosłupka Zapewne urządzonko które kupiłaś będzie dla ciebie bardzo dobre ale jak by coś było nie tak to pamiętaj o tym co ci napisałam To ważne by zabezpieczyć kręgosłup bo to bardzo wazne :-) Co do rozstępów to chyba lepiej przejść się do dermatologa albo kosmetyczki Jeśli są czerwone to jeszcze można z nimi coś zrobić ale kiedy zjaśnieją to już podobno o wiele trudniej się pozbyć A ja dziś poprostu padam Ostro poćwiczyłam na rowerku i na areobiku A kalorie to 1350 Powoli inni zauważają że chudnę i to bardzo mnie podbudowuje :-) Pozdrowaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) miałam problemy z kompem :( a poza tym mam za sobą 2 nieprzespane nocki, bo mojemu dziecku sie zapomniało do czego służy noc, więc już padam na twarz. Dziś pewnie i jutro nie dokopię się do kompa, więc pojawię się w poniedziałek z rana :) zaraz po ważeniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zapomnijcie napisać czegos tutaj, abym miała w poniedziałek co czytać :) :) w poniedziałek kolejne wspólne ważenie?? Ja się stawię, mam nadzieję, że Wy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to pędzę posprzątam troszkę i córeczce zrobię sniadanko :) a sama jakąś kawusie wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Dzisiaj zrobiłam sobie warzywną uczte i zjadłam 1000 kcl i zamaist forsowania się wybrałam słodkie lenistwo :-)Powoli zauważam skutki ćwiczeń Moje ciało zaczyna inaczej wyglądać Wkońcu zaznaczają się mięśnie Ciało robi się bardziej zbite i jędrne a nie jak wcześniej flakowate Jak narazie najbardziej zmieniły mi się ręce i talia Na nogach zauważyłam nieco mniejsze zmiany ale to dlatego że tam mam o wiele więcej tłuszczyku i przez niego mało co widać :-P Powiem wam że zadowolona jestem też z koloru na włosach Niespodziewalam się że tak dobrze będę się w nim czuła W następnym tygodniu zamierzam się przejśc na solarium by troszke się zabrązowić no a poza tym niedługo walentynki :-) i musze pomyśleć o jakimś prezencie dla mojego Tomcia Do jutra ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.wlasnie jem salatke:) moja kolacja przed 18 i na dzis bedzie tyle.mmmmmmmmmmm samo zdrowie...no prawie:D oprocz salaty,ogorka,pomidora,szczypiorku, papryki i jaja na twardo niestety dodalam lyzke majonezu:p ale ale dzis znowu nie ruszylam slodyczy pomimo ze czekolada lezy w zasiegu reki:):):) kurcze nie myslalam ze to bedzie tak trudne zwlaszcza odzwyczajenie sie od wszystkiego co ma czekolade.to tak samo prawie jaj walka z papierosem:) w zamian kupilam chlebki tekturki z ziarnem dyni i slonecznika lekko solone. jak mam ochote aby cos podgryzc to wcinam wlasnie te kromeczki jedna ma tylko albo i az 41ckal.ale powiem wam ze zjem 2 i czuje sie lekko zaspokojona pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety dziewczyny poleglam:):):): 😭 😭 😭 poniewaz moj chlop zostal w pracy na cala noc to ja z nudow zaczelam piec - ciastka oczywiscie bbbbbbbbbuuuuuuu bu buuuuuu upieklam muffinki kokosowo-migdalowe i czekoladowo-orzechowe. nie dosc ze obrzarlam czekolade ktora je polewalam to jeszcze na koniec zezarlam jedna na noc.jest 23 i u mnie cisza nocna i gdzie ja to teraz spale.glupia jestem 😭 😭 😭 ide sie pochlastac teraz z godzine bede brzuszki robic.widzicie jaka ja jestem to wszystko z nudow.....:(:(:(:(:(:(:( niedlugo bede mogla dac stopke ze : bylo.................................... 84kg bylo jeszce nie tak dawno.........78kg a TERAZ JEST........ znowu ........90kg oczywiscie dodalam jojo :(:(:(:(:(:(:(:( zawiodlam siebie i pewnie was po trosze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki justyna za porady apropo kregoslupa i brzuszkow na pewno sie przydadza:Dstokrotne dzieki!!!!!!!!!!!!to moje urzadzonko ma taki jakby zaglowek na ktorym sie wlasnie glowe kladzie,rece opiera sie na takich jakby poreczach w ksztalcie litery S.to dziala na zasadzie dzwigni czyli rece ( S -> ~ ) w dol a glowa i klatka sie unosza.tak po krotce to wyglada i tak dziala.nie wiem czy to jest czytelne dla was ale nie wiem jak to inaczej opisac. to wyzej w nawiasie maly schzemat ale nie bardzo widac:o dobrej nocki buziaki pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj centka...widze ze narazie tlko ty tutaj urzędujesz:P gdzie sie podziały wszystkie kobitki? powiem wam ze u mnie narazie waga ładnie spada :) narazie ma z czego...ha ha ha ...oby tylko tak dalej...w sumie nie stosuje zadnej diety,jem zdrowo,zero słodyczy,pieczywa,ziemniaków i makaronu...duzo warzyw owoców :) juz mija 11 dzien a ja schudłam 3,60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziweczyny :-) Centka nie bądź dla siebie taka surowa W czasie diety dobrze raz na jakiś czas popełnić jakiś grzeszek W taki sposób zapobiegniesz efektowi jojo Ja ci zazdroszcze ze potrafisz piec dobre ciasta Ja w tym zakresie jestem beztalenciem :-P Taka jedna - gratuluje zgubionych kilogramów :-) !! U mnie dziewczyny dznien zaczoł się leniwie i zapewnie tak się skończy Jestem właśnie po obiadku :-) i popijam maślanke Jak na razie zjadłam około 700 kcl tak więc mam jeszcze duży zapas na wieczorek Podjem później jabłek Bo jak na razie jestem bardzo syta a zjadłam tylko mniejszą połówkę piersi gotowanej z 250 gramami brokuła , na śniadanko zas zjadłam 1 kromke z białym serem i jabłko Możliwe że wieczorkiem wskocze na rowerek ale mam ochote sobie dziś odpuścić :-P Ostatnio przeglądałam w necie czy w moim miescie są zajęcia jogi czy pilatesu i znalazłam ale za miesiąc chcą 100 zł To troszke dużo Tak więc jeszcze pomyśle Możliwe że kupie sobie jakąś książke z ćwiczeniami i kasete z relaksacyjną muzyczką i będę w weekendy ćwiczyć jogę Nigdy wczesniej o tym na poważnie nie myślałam ale na areobkiu ostatnie 10 min mamy ćwiczenia z jogi i zauwazyłam że fantastycznie mnie wyciszają i odprężają więc chciałabym spróbować Mam nadzieję że weekend minoł wam przyjemnie i z nowym zapasem sił wszystkie ruszymy w poniedziałek na \'podbój siwiata\' :-))) Trzymajcie się cieplutko PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny postanowiłam się gruntownie zmierzyć i kontrolować czy ubywa mi cm w obwodach bo w głównej mierze na tym mi najbardziej zależy Postanowiłam sobie robić taki pomiar co miesiąc patrząc jak zmienia się moja sylwetka :-)) Może dołączycie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie ktos odezwal:)juz nie wiedzialam co o tym wszystkim myslec.obiecalam sobie za ja tu bede pisac do konca swiata chociazbym miala sama ze soba rozmawiac:) ja to raczej nie dam rady sie mierzyc bo zwyczajnie nie mam miary i nie bardzo wiem gdzie tutaj mialabym ja kupic.na razie skupiam sie na wadze.a co u mnie to po nocnych igraszkach z muffinka dzis ostro sobie podietkowalam(taka mala pokuta).zaraz wskakuje na sprzecik i bede cwiczyc 1 godzinke. a potem wycisne sobie sok z marchewki i pomarancza mniam mniam :):):)i to tyle na dzis. z tym pieczeniem to moze i fajnie by bylo gdybym mogla jesc do woli i nic nie tyc.ale przynajmniej moj chlopak ma satysfakcje i przyjemnosc z jedzenia moich wypiekow.a tak szczerze to musze na necie poszukac ,moze sa jakies niskokaloryczne wypieki:p albo tak sobie wmawiam.dzisiaj jeszcze muffinki sie na mnie patrza ale nie mam na nie ochoty.zauwazylam ze ja czesto jem bez kontroli w stresie i z nudow.nie mam co ze soba zrobic to i pcham lapy w zarcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jestem sama:( trudno. moni jest rozgrzeszona bo wiem ze dopiero moze w poniedzialek zajrzec a reszta to co??????????? ja jestem po godzinnym steppowaniu.znowu wylalam hektolitry wody. zwazylam sie na wadze i mam zalamke.nic u mnie nie drgnela nadal 77kg :(:(:( co sie dzieje nie wiem.powoli trace zapal tylko mysl ze moj chlopak kupil mi stepperka jeszcze mnie mobilizuje aby cwiczyc.nie moge go zawiesc i odstawic sprzet w kat.troszke go to kosztowalo:( co ja mam zrobic.nie chce rezygnowac z jedzenia bo kiedys bede musiala wrocic do dawnego stylu jedzenia nie potrafie odmowic sobie makaronu i ziemniakow.no jedynie chleb moge zamienic na wersje ciemny-pelnoziarnisty,wersja fitness-bo akurat go lubie.pije sobie teraz herbatke czerwona i stukam po klawiaturce.gdzie jestescie potrzebuje troszke wsparcia i kopa w d.... abym sie nie poddala😭.nie wiem co sie ze mna dzieje.mam spadek formy psychicznej :(:(:( od jutra moge sie nie pojawic na forum bo mam problemy z internetem (musze go oddac wlasnie sie dowiedzialam 😡 ) i dopiero jak bede na stalym laczu dam wam znac co i jak przez ten czas sie dzialo.trzymam za was mocno kciuki pozdrawiam i do ponownego uslyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie możecie się poddać !!! Do dzieła Nie ma co się łamac tylko działać Nawet jak jest zastój to trzeba go poprostu przeczekac a waga wkońcu ruszy Konsekwencja dziewczyny to klucz do sukcesu Np. ja dziś zważyłam się i zobaczyłam że schudłam nieco ponad kilogram w tydzien i powiem wam że ten wynik wcale mnie nie smuci bo chudnięcie kilogram na tydzień to norma i zdrowe odchudzanie a tylko takie gwarantuje efekt na długo Nie załamujcie się !!!! Dziś byłam w lidlu i ku mojejmu zadowoleniu były przeceny na warzywka no i nakupiłam sobie brukselki, brokuła i pomarańczy No i dietki ciąg dalszy :-) Kupiłam tez sobie adidaski na areobik i już się nie mogę doczekać kiedy je wypróbuje :-) Jak na razie zjadłam kromkę z wędlinką rano, 200 gr brokuła gotowanego z sosikiem i łącznie wychodzi jak na razie 720 kcl tak więc mam jeszcze duuży zapas na wieczorek trzymajcie się cieplutko papatki do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... kobietki dziś miało odbyć się nasze wazenie i co ??? tylko ja i centka się zwarzyłyśmy a wy ???? gdzieście się podziały ???? Mam nadzieję że nie zaprzestałyście dietkowania :-) Ja jestem już po areobiku i po świerzo wyciśniętym soczku z pomarańczy Podsumowując dzień zjadłam około 1200 kcl wliczając w to pomarańcze :-P Dodatkowo 50 min areobiku oraz 30 min na rowerku :-) Powoli inni zauwarzają zmiany w moim ciele Ja też je widze Nareszcie pojawiła mi się talia Uda stały się bardziej zbite no i ręce :-) Ostatnio miałam drobne nieporozumienie w pracy i wczoraj z tego wszystkiego nie mogłam zasnąć ale dzis się wszystko wyjaśniło i mam nadzieję że ta noc da mi odpoczynek :-) Pooglądam sobie jeszcze tv i idę spać, choć jeszcze wcześnie :-P Niemogę doczekac się wakacji i tego jak będę miała okazję pokazać moją figurkę która mam zamiar uzyskac do sierpnia :-))) Jeśli będę chudła jakieś 3-4 kilo na miesiąc to do sierpnia będę super laska :-)))) Wiem ze momentem przestoju będzie dla mnie granica 80 kilo i 75 kilo ale dam rade Mam dosyć złego samopoczucia Chcę być wkońcu swobodna i móc sobie kupić to co mi się podoba a kliczem do tego jest WYTRWAŁOŚĆ :-))) POZDROWASKI KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) nadrobiłam zaległości w czytaniu i jestem :) Wiem, wiem, miałam byc wczoraj ale wczoraj wziełam się za sprzątanie takie konkretniejsze, bo jak spojrzałam przez okno..... to nic nie zobaczyłam, takie były brudne po ostatniej burzy jaka przeszła u nas jakieś 1,5 tyg temu. wczoraj tak sięnasprzątałam, ze dziś ledwo ręką i nogą mogę ruszyć hihihihi Wczoraj miało byc ważenie, ale przyznam że sie nie ważyłam, bo mam @ i jestem opuchnięta jak balon więc same rozumiecie.... ale w przyszły poniedziałek obowiazkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moni :-) Ja też jestem w trakcie @ i powiem ci że wczoraj na ćwiczeniach to myślałam że nie dam rady Cały czas bałam się że coś wycieknie i bedę latać z plamą na tyłku Mega stres i przez to nie ćwiczyłam na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie samopoczucie nie najlepsze, biorąc pod uwagę że wczoraj przesadziłam z tym sprzątaniem, a poza tym jakieś wdęcia dostałam i chodzę opuchnięta. Mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie. a poza tym troszkę straciłam motywację, ale troszkę. Mam nadzieję, że się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczyny w trakcie@ wszystkie jak na zamówienie :P mam teraz straszny zawrot głowy z załatwianiem kilku spraw i praktycznie na nic nie mam czasu :( ale w poniedziałek zwazyłam się i jest,115 :)czyli przez niecałe 2 tyg schudłam 3,60 sama po sobie widze duzą poprawe ,i samopoczucie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna :-) Gratulacje !! A z tą @ to masz racje :-P U mnie dzień minoł spokojnie Świeciło pięknie słońce i naprawde było cieplutko :-) Dziś zjadłam równo 1200 kcl Tak wiec dietkę zachowałam Dziś wskoczyłam w botki na szpilkach i powiem wam że okropnie obtarłam sobie pięteTak więc jutro muszę iść w jakiś człapakach bo inaczej kroku nie zrobie Pozdrowaski babeczki Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczęłam sobie analizować swoją wagę 15 stycznia miałam plan schudnąć 30 kilo Na dzień dzisiejszy jest 6 kilo mniej więc zostało 24 Jesli będę chudła około 3-4 kilo na miesiąc to przy braku jakiś większych okresów zastoju powinnam swoją wymarzoną wagę osiągnąć do końca września Ciekawa jestem jak to wyjdzie w praktyce :-) ale jestem naprawde dobrej myśli Wkońcu determinacja robi swoje :-P Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Dziś widzę że pierwsza melduję się na forum :-) Powiem wam że ostatnio chyba mnie coś łamie Chodze senna a rano to poprostu jestem cała obolała i rozespana Wydaje mi się ze to przez pogodę i skoki ciśnień a przyznać trzeba ze pogode mam pskudną Duze zachmurzenie i mrzawka Mam nadzieję ze wy dziś w lepszym nastroju ode mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×