Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość KrystianB
Witam, Z tego co wyczytałem z powyższych postów wynika że czasami trzeba "troszkę" poczekać na odp. po drugim spotkaniu rekrutacyjnym. Ale co jeśli ktoś już dostałem, znaczy został poinformowany przez menagera "z którym odbyłem ostatnią rozmowę" że GETIN jest zainteresowany współpracą i że mam czekać aż ktoś się do mnie odezwie do środy "08.10" dziś mamy czwartek i brak kontaktu w sprawie skierowania na badania lekarskie:P Nie to żebym należał to osób niecierpliwych... ale wolę zapytać bo nie wiem czy może powinienem o sobie "przypomnieć"? Pozdrawiam Krystian Bober

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Witam Mi po 2 rozmowie(08-10-2008) powiedziano ze dostane odpowiedz juz w piatek (10-10-2008) na TAK badz na NIE no i czekam do jutra :) Pozdrawiam wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian ze mną było tak samo. Miałam dostać telefon w sprawie skierowania na badania i czekałam na niego ponad tydzień dłużej, niż miałam... Więc nic się nie stresuj, na pewno ktoś się odezwie :)Chyba chodzi o to, że skierowanie musi przyjść z Wrocławia jak dobrze pamiętam, a dopóki nie przyślą, to nikt do Ciebie nie będzie dzwonił ani Cię wołał, bo w sumie po co. Czekaj cierpliwie, jak dostałeś telefon, że ok, to na pewno o Tobie nie zapomną :) A jak zapomną, to sam zadzwoń i się upomnij o swoje ;) A teraz moja sprawa: GETIN jak jesteś, to koniecznie się odezwij!! Najlepiej na gg: 10606623. Mam kilka drobnych pytań :) Jestem niewidoczna, ale jestem. Będę co chwilę sprawdzać, czy nie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając Was to już nic nie wiem, jestem zakręcona. Ja miałam 3 dni temu telefon we wtorek mam być w Wa-wie. Jakiś dyrektor zadzwonił, rozmowa bardzo sympatyczna. Getin Finanse, o tym mowa. Nie jadę na rozmowę kwalifikacyjną, mam zawieść plan rozkręcenia placówki a za 2 tygodnie ją otworzyć. Pracownicy są szkoleni ja mam wejść na \"żywca\". Kilka lat byłam przedstawicielem autoryzowanym w ramach własnej działalności i liderem podobnych mi ludzi, do tego miałam dwa biura dla nich. Czytactwo stosowane tego forum zakręciło mnie totalnie. Póki co zbieram wszystko o holdingu, ściągnęłam ofertę jaką skierowano do doradców, którzy mają mi podlegać. Rozpracowuję lokalny rynek reklam itp. GETN Ty to jesteś tu guru o jakich pieniadzach mam mówić???? WE WTOREK JADĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może jak wygląda praca w GB w Bydgoszczy? Jaka atmosfera i ile można zarobić na stanowisku Doradca Klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że pracuje w innym banku i atmosfera jest super, pełna współpraca, a nie rywalizacja, plany mamy wrabiane, więc oki, problem jest tylko taki, że mam umowę zastępstwo, więc muszę szukać innej pracy, a nie chce brać udziału w jakimś wyścigu i stresować się w pracy, więc może jest ktoś kto pracuje w Bydgoszczyw GB i doradzi czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinówka
pracuje w gb od miesiąca, jestem po testach, egzaminach i szkoleniach... nie ma stresu! wszystko jest do ogarnięcia dla każdej istoty, która zdaje sobie sprawę, że od jej wiedzy zależy przyszła prowizja. Każdemu kto aplikuje do gb życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinfinance
do "Gaga Zgaga" mam pytanie pojawiło się ogłoszenie w getinfinance na stanowisko doradca finansowy a na jakie stanowisko ty aplikowałaś?? Zastanawiam się czy wysyłać ofertę masz jakieś informacje na temat tej pracy/pracodawcy co taki doradca finansowy miałby robić? bo ja poza ogłoszeniem nie wiem nic a jak Poszło Tobie wtorkowe spotkanie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikant
Witam na forum. Dyskusje w dużej mierze prowadzone są na temat pracy w GETIN BANKU. Czy jest ktoś w stanie napisać coś obiektywnego na temat GETIN LEASING?!!! Z góry dziękuję za włączenie się do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aplikuje na stanowiska menagera placowki. We wtorek poszlo nie zle. Plan marketingowy wypadl ok. Dostalam zadanie do piatku z uwaga, ze czyn szybciej tym lepiej wiec wysle dzis jak dopieszcze biznes plan placowki. Podejrzewam, ze chodzi tu bardziej o prace pod presja czasu niz o adekwatny do ich oczekiwan biznes plan. Moje zalozenia w nim sa raczej teoretyczne, robilam go wlasciwie bez parametrow ich. Getin Finance to nowa spolka blokerska w ramach holdingu, kredyty got. refinansowane, etc.Filarem dzialania sa fundusze inwestycyjne, lokaty i ubezpieczenia. http://www.getin.pl/?level=sp&id=19&menu=2,55&PHPSESSID=06716338cb9da2bfec96121b5271e15c Tam sie dowiesz o strukturze i wejdziesz na ich stronke. Mi osobiscie podoba sie to, ale spore wyzwanie jak na moim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ile wynosi podstawa wynagrodzenia w getin banku na stanowisku doradcy klienta i managera, czy trzeba podpisywać umowę lojalnościową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
NA SZKOLENIU PODPIUJESZ LOJALKE NA 9M-C A JAK ZERWIESZ TO W ZALEŻNOŚCI OD TEGO Z JAKIEGO JESTEŚ WOJEWODZTWA TO ZWRACASZ 1000 LUB 2000.PODSTAWA NAJNIŻSZA JEST 1600 BRUTTO I TERAZ ZALEŻY JAK MENADZER MA CHODY I CO DLA CIEBIE WYWALCZ!!!!!! TRESCIWIEJ MOWIĄC WIELKIE G......... TA PODSTAW ZWŁASZCZA TERAZ JAK NIE MASZ SZANSY NA ZROBIENIE PLANU I CHODZI SIE O SAMEJ PODSTAWIE ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mi napisze jak przebiega rozmowa, o co pytają a nie wiesz ile zarabia na początek manager banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT_nowicjusz
WITAM! Mam pytanie. Staram sie o posadę Doradcy finansowego w GETIN FINANCE. Zaoferowano mi jako osobie niedoświadczonej umowę zlecenie na miesiąc, podczas której będę pozyskiwał klientów zainteresowanych inwestycjami. Umowa ta, to jedynie prowizja, nie mam pojęcia jak się na tym wychodzi, a nie chce sobie zmarnować czasu. Oczywiście osoba z którą rozmawiałem zapewniła mnie o możliwości dalszej współpracy na podstawie umowy na okres próbny (3m-ce) pod warunkiem, że sprawdzę się na stanowisku. Następnie umowa o pracę na rok. I tu moje obawy... jakiego wynagrodzeni mogę się spodziewać na każdej z tych umów?? Czy w ogóle jest sens pracować przez miesiąc(oczywiście nie mam na myśli zdobywania doświadczenia) licząc jedynie na prowizję? POZDRAWIAM i proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Olaa
KACZORT_nowicjusz >> ja też ubiegam sie o to stanowisko w rejonie wschodnim(miasta nie napisze) :) Mi mówili że najpierw szkolenie tygodniowe w warszawie( mowili ze tylko ponosi sie koszty wyjazdu, zakwaterowanie zapewnione ale czy jakies jedzeinie tez...........? ) potem umowa na jeden miesiac na pól etatu w tym czasie 3 polisy trzeba sprzedac ( poletatu czuli posdt. ok 400 zl na reke) i jak podolasz to zostajesz zatrudniony na probe na caly etat na 3 miesiace. niech się ktoś wypowie jak to w ptaktyce bywa??? Jak wyglada to szkolenie? slyszalam ze na szkoleniu trzeba podac liste 100 znajomych ktorzy cie rekomentuduja!!!!!- czy to prawda??? bez sensu taka akwizycja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT_nowicjusz
Olaa Też mówiono mi o szkoleniu tygodniowym, tylko nie jestem pewien czy w warszafffce, ale mialoby się odbyć dopiero po miesięcznym okresie umowy - zlecenia... O ile bym się sprawdzil... Wszystko to trochę nie konkretne i śmierdzi mi wyrafinowaną akwizycją... Dobrze by bylo poznać opinie kogoś doświadczonego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Olaa
kaczort>>> mi na rozmowie kobitka nic o tej liscie nie wspominala tylko o szkoleniu, moja znajoma byla na tej samej rozmowie i jej mowila ze na szkoleniu trzeba sporzadzic liste 100 znajomych ktorzy byli by chetni na skorzystanie z uslugi i to mi humor popsulo bo zasmierdzialo akwizycja na kilometr- wiadomo nie jest latwo pozyskac nr komorki a jeszcze żebrac od znajomych :o po tym szkoleniu miesiac czasu by sie sprawdzic ehhhhhh:o a z jakiego rejonu Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Olaa
olejcie takie gowno>> własnie dlatego chce uzyskac info od kogoś kto byl na takim szkoleniu czy to prawda bo moze cos zle zrozumiala? pozatym chyba nie jest to warunek konieczny- bo mam w dupie takie coś czyli naganianie znajomych, rodziny w jakies watpliwe inwestycje :o a praca to co mi powiedzieli wydaje sie naprawde atrakcyjna a szkolenie tez duzo daje :) pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT_nowicjusz
jestem z południa, ale to chyba nie istotne, zależy mi tylko na tym żeby się dowiedzieć jak to naprawdę z pracą w GETIN FINANCE jest, nie liczę na łatwą kasę, ale wciskanie przez cały czas znajomym kitu(ofert) czy czegos tam podobnego mi nie leży... Z resztą komu leży?! :[ PROSZĘ o posty ludzi którzy byli w podobnej sytuacji, albo mają JAKĄKOLWIEK wiedze na ten temat... Z góry DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
podnoze bo czekam na odpowiedz jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT_nowicjusz
jest tam kto?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upencja
ja slyszalam ze to zwykla akwizycja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał25
Kaczort .... - szczerze powiedziawszy to jesteśmy w takiej samej sytuacji.Byłem tydzień temu na rozmowie i dostałem pracę w Getin Finance.Podejmujesz się jej, bo ja mam niemałe wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał25
HEHE widzę że spotkamy się we Warszawie :) Czy to szkolenie nie jest czasami na początku listopoada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORT
Chyba się nie spotkamy w Wawie, gdyż co nie co się już dowiedziałem... Praca polega na POZYSKIWANIU klientów. GETIN FINANCE nie posiada bazy klientów, czyli szukasz klientów wśród znajomych, rodziny, i gdzie twoja inwencja twórcza dotrze :) - brzmi znajomo dla niektórych, co? Jakby gdzieś już to słyszałem... Tylko produkt się zmienia, to nie perfumy czy jakiś inny badziew który oferują nam akwizytorzy, tylko oferty TFI, banków (getinów), itd. Co tu dużo mówić... Gdybym miał jakąkolwiek bazę przyszłych klientów z której mógłbym skorzystać - czemu nie! Ale w takiej sytuacji... Latać po mieście, bawić się w chodzącą reklamę... DUZO wątpliwości oj DUZO... Po miesięcznej umowie zlecenie(tylko prowizja) umowa o pracę na okres próbny (3mce) z minimalną krajową plus prowizja plus charakter pracy jak wyżej. Ciężko nazwać tą pracę stabilną, prawda? TYLE JAK DO TEJ PORY WIEM nt GF. Jeśli wynegocjowaliście lepsze(inne) warunki, piszcie! pozdrawiam i powodzenia na rozmowach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał25
Czyli mamy te same informacje na ten temat...do tego służbowy telefon laptop i teran...Szkoda tylko że nie nazwali tego stanowiska doradca mobilny ... tak to człowiek by wiedział na co sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał25
Z tego co ja wiem to umowa na okres próbny - pół etatu podpisywana jest po uczestnictwie w tygodniowym szkoleniu z inwestycji. Najnizsza krajowa + prowizja od sprzedazy.GF zestrzega sobie prawo do zakonczenia wspołpracy po miesiacu okresu probnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×