Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

ech lorinka ja bym na twoim miejscu juz 5 razy zrobila... ja tylko czekam z nadzieja ze sie nie pojawi. Jeszcze 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ciekawosc zzera moze dzis juz zrobie albo jutro rano dwa dni temu brzuch mnie strasznie bolal jak na @ i myslalam ze dostane na nastepny dzien, ale nic dzis tez nic i nawet nic nie boli wiec kto wie moze zalapie sie na koniec lipca :) kazio mowi do mnie wczoraj po kapieli :mamo niece ZNOWU spac jestem meczony bez sensu . :D straszne to musi byc dla dwulatka strata czasu na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma w niedziele urodziny a ja nie mam pomysłu na prezent :( Co to można chłopowi kupić??? wszystkjo o czytm pomyśłe to mam wrarzenie że to jest oklepana ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo maz ma urodziny? moze kup cos dla siebie, jakies fajne wdzianko \"do spania\" do tego kapiel w swieczkach, z olejkiem zapachowym ja mialam taki pomysl ostatnio, najlepsze jest to ze najmniej wydalam na to wszystko, ale i tak do niczego nie doszlo, bo M mial akurat szkolenie pojechal na dzien przed urodzinami a wrocil po urodzinach, na nst dzien wyprawialismy dla wszystkich gosci i nie bylo okazji ... jak mu powiedzialam co chcialam przygotowac a nie wypalilo to byl zachwycony :-D pozniej sam urzadzil kapiel :) ja dzis @ dostalam, hmm szybciej niz sie spodziewalam, bo po ostatnim cyklu bylam przekonana ze najszybciej przyjdzie w niedziele a moze nawet w pon przyszlego tygodnia, a tu \"niespodzianka\"... no nic w sumie na nic wielkiego tez nie liczylam, ale zastanawiajace jest to ze po porodzie nie zabezpieczamy sie specjalnie a przez ostatnie pol roku prawie wogole niczego nie uzywamy a i tak nie zaszlam, poza tym cykle zaczynaja mi wariowac, raz 31 raz 26 :-/ ja tez czekam na wiesci II kresek i trzymam kciukasy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi i szkiełko-----daliście mi super pomsła :D Tak,kupie książke historyczną bo to pasja mojego i jakaś zabujcza kolacja z bajerami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!!! Wlasnie wrocilam ze szpitala. Wszystko jest O.K. Maly jest nisko ulozony, dlatego czasem wogole nie czuje ruchow. Dziewczyny to jest 25 tydzien od miesiaczki a na usg z wymiarow Dzidzi wyszlo, ze to 27 tydzien. Czy to oznacza, ze moj Maly Synus wcale nie jest taki maly? Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo pozniej napisz jak tam urodzinki :) i czy maz zadowlony :) megii tak juz jest, ze im ciaza b zaawansoana to wymiary \"szaleja\" mojemu pod koniec wymiary roznily sie od siebie o 3 tygodnie, a termin porodu o caly miesiac, tak jak na poczatku ciazy gin mowil ze moge urodzic na poczatku maja (termin mialam na ostatnie dni kwietnia wg @) to pod koniec ciazy termin wychodzil nawet na 7 kwietnia tez sie martwilam, bo glowa od brzucha b sie roznila tygodniami, ale gin mowil ze to normalne ;) szkielko to macie fajnie z tym sniegiem, u nas mrozno, ale raczej deszczowo niz sniegowo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo jak juz wiesz co kupic to ja juz nie bede wymyslac chociaz ja mam w planach kupic mojemu portfelik bo juz patrzec nie moge na obecny ale zazdroszcze wam sniegu ja bym tak chciala miec go w swieta na dwa tygodnie tylko bez chlapy piekny sniezek zieloneszkielko synek sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonia24...
wkurzam sie na maksa...........!!!!!!!!! momentami nie idzie wejsc na kafe tzn nie moge pisac..... buuuu😭 lorinka- czyzby?? chyba jednak szybkie prysznice nie pomogly:) hehe trzymam kciuki:) zieloneszkielko- dziecie piekne:) princpolo- moj ma urodzinki 21.12:) wiec jeszcze mam troszke czasu.... mysle jednak ze gdzies sie wybierzemy:) przewaznie tak robimy:)mamy w planie wypad do kina z Alkiem:) na bajke o pszczolach:) mysle ze wysiedzi.... pomysl z kolacja i intymna atmosfera ok:) ale u nas to nigdy nie wypali.... musialabym podrzucic malego na dol na noc a to jest niewykonalne....przeciez nie powiem tesciom ze chcemy oddac sie milosnym usniesieniom:) my tez bylismy na spacerku... tzn na podworku...maly mial mnostwo roboty hehe przetestowalismy sanki.... z ktorych spadl i to byl koniec .... heh owszem ciagnac je mogl ale kazal mamie siadac....jakie dobre dziecko... odsniezyl dziadziusowi prawie caly plac.... sprytnie radzil sobie z lopata 2 razy wieksza od niego:) powozil taczka snieg:)... robil orla...aniolka.. na sniegu...mama udzielala wskazowek.... gdybym miala porzadne spodnie takie nieprzemakalne to chetnie bym sie potarzala:) 1,5 godziny ciezkiej roboty... zaowocowalo :) dziecie spi jak aniolek... a mama pomyla podlogi....ugotowala obiadek... i teraz sie relaksuje:)a moze by tak kawusie...??/pijemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mam problemy z pisaniem... bardzo dlugo wysyla odpowiedz.... a po co- hobbistycznie plodzimy dzieci heheh zartuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co-----A po to bo kochamy jak ktoś zadfaje nam takie pytania :P lorinka-----portfel też by się mojemu przydał,jest jego obskurny.He he he daliście mi takie p0mysły ze już wiem co kupić pod choinke :D majonia-----Myślałam że tylko mi się kafe wali.Mój Wigilie ma imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to od nich .... moj nie lubi nosic portfela:( w zasadzie jest malo potrzebujacy... nie ma wymagan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu tez kupie portfel na mikolaja. Bo ten co ma to juz ledwo sie trzyma :) ale musze kupic taki duzy zeby mu sie wszystko pomiescilo. Slyszalam ze faceci lubia duze portfele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati- heheh zlota karta miesci sie wszedzie wiec moze byc maly:) wazne zeby bylo na koncie duzo kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w koncu mam kibelek przykrecony:) i bidet podlaczony.... hurra trwalo to 15 min:) a gadania miesiac........podesle wam fotki z naszego spacerku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest kochany ale doprosic sie o cos to naprawde wielka sztuka. Ja podnosze rekawy i do roboty :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego sama poszlam na spacer z dzieckim bo ma z byl po nocy i wiedzialam ze zanim wstanie to maly sie zaplacze;( maz obudzil sie o 12.00 i tak dlugo nie spi....ale chcialam zeby szedl z malym sie pobawic niestety moj maz rzadko sie wysila na spacer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny melduje sie wczoraj nie miałam jak zajrzeć bo rano zawiozłam Agniezke do mamy chyba wam nie wspominałam ale od 16 pażdziernika miałam kontrolę z Urzędu skarbowego bo prowadzimy z mężem działalnośc gospodarczą i cały czas cos tam jeździłam wyjaśniac i zawozić - bo wszystko prowadzę sama nie biuro rachunkowe i ja musiałam tam mjeździć wczoraj miałam zakończenie kontroli i musiałam podpisać protokoły i inne d**erele zeszło mi tam chyba z 5 godzin ale juz mam spokój nawet nie ukarali nas rzadnym mandatem ipotem pojechałam do mamy po Agusie - troche pogadałysmy wróciłam taka padnięta że nawet nie miała siły zaglądać do was a jeszcze Agnieszka ma troche kataru i marudna jest jak nie wiem co teraz śpi jak mąż wróci to chyba pojedziemy po auto bo zamówiłam sobie i na dzisiaj miało być musze zadzwonić bo bez auta na wsi to porażka a mój mąż swoim cały czas jeździ i ja jestem troche uziemiona juz sie nie mogę doczekać swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony pokoj jest Alusia nieskonczony jeszcze jak widac... ciasteczka robil na dole u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×