Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

witam:) ja was wczoraj tylko podczytywalam:) weekend minal nam goscinnie w sobote urodzinki 4latki w niedziele obiadek i mile popoludnie u siostry:) zrobilismy sobie wczesniejsze mikolajki.... alus dostal ogromne auto z laweta i malymi autkami.. a tania od nas gryzak pszczolke i slimaka z fisher:) aktualnie alus sie tym bawil:) od chrzestnego mala dostala to: super zabawka:) http://www.allegro.pl/item272497184_fisher_price_bawiskoczek_slonik_niebieski.html dziewczyny w tym tygodniu zrobie test hhe dodam ze brzuch zamiast 2dni podczas owulacji bolal mnie tydzien... hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka - zeby mozna bylo swierdzic ze twoj synus jest naprawde wysoki musialby stac kolo niego rownolatek o prawidlowym wzroscie na ten wiek:) to ze jest wysoki to bylo widac na tym aktualnym co zalaczylas kiedys... widze roznice bo moj jest mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ majona Ale fajna zabaweczka :D Podobają mi isę zabawki z fisher .Tylko czemu są takie drogie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie kupiłam na mikołajki.Kolejny wydatek :D he he he doszłam do wniosku żę kupie na mikołajki każdemu upominek w postacji słodyczy.A coś lepszego i konkretnego maluchy dostaną pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam siostrze na mikolajki piekna apaszke:) szwagrowi alkomat( jest kierowca mysle ze byl bardzo zadowolony:)) Tani chrzesniaczce slimaka i gryzak... :) ja dostalam piekny obrusik... maz elektroniczny termometr do auta:) my sie obdarowalismy na wczesniejsze mikolajki:) wigilie spedzamy osobno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🌼 mam pytanko? Gdzie na allegro kupię Mikołajkowe ubranko dla chłopca? możecie wklejic linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry :D ale milo was poczytac:) u nas nie pada (od kilku dni padal deszcz i grad )wie wystawimy nosy i powedrujemy na pl zabaw majonia zrob ten tescik bo ja juz sama zaczynam sie niecierpliwic czy bedziesz pierwsza mamani a jak mania sie czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka w nocy nie mogla spac rzucala sie po łozeczku i cos ja meczylo, dospala do 7.30 a potem caly czas mi plakala i jak teraz padla tak spi mi juz 1,5 godz. Ja wstanie to dam jej zupke i zobaczymy... Od kilku dni strasznie marudzi- moze to zeby... katarek juz ma mniejszy i mysle ze juz jest ok. Jakos w przyszlym tyg wybieramy sie do lekarza na kontrole i jak bedzie ok to moze ja zaszczepi- ostatnia dawka zołtaczki nam zostala i bedzie do kwietnia spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uciekłam bo przyszła do mnie mama więc skorzystałam z tego by wyskoczyć raz dwa na poczte i zrobić szybko zakupy. majona-----Fajne prezenty daliście i otrzymaliście.Mam nawet pomysła na prezent -kupie apaszke i obrusik :) Tak więc mam już kolejną osobe odchaczoną.A z tym alkomatem super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogodz dzisiaj beznadziejna pada deszcz a nawet leje Agnieszka całą noc męczyła sie z tym katarem teraz troche lepiej mam kropelki ale jak jej troche nie przejdzie to musze iśc do lekarza chociaz ona jak widzi lekarza to dostaje białej gorączki nawet dotknąć sie nie da jest taki płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ubranka:) byla u mnie siostra z Tatianka i kolezanka nie ma jak posiedziec w babskim gronie:) zrobilam obiadek... to: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis10713.html i do tego ryz + salata lodowa z kukurydza itp:) pycha.... z tym testem caly czas walcze z checia zrobienia... przedluzam o kazdy nastepny dzien nie chce robic na marne.... bo moze nie wyjsc nawet jesli bede w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona----Ja przy robieniu testu boje się rozczarowania :) Fajny przepis i fajna stronka :) napewno zrobie tego kuraka.Lubie takiego słodko-kwaśnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobiony.... negatywny... tak jak wczesniej pisalam jest radosc i zal ....z jednej chcialabym a potem sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca inaczej
MaMani przecież ty kupowałaś łożeczko turystyczne z GRACO a nie Baby Drims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca inaczej
na allegro oczywiscie i widzę,że zestawik też sprzedałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×