Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Truskawka_

OD 12 LISTOPADA DIETA PLAŻ POŁUDNIOWYCH ! Tutaj chudniemy zdrowo !

Polecane posty

a ja nie pije kawy i narazie nie zamierzam bo to dla mnie zadna koniecznosc . Ja tez zwaze sie jak minie tydzien diety(dzis dopiero 2gi dzien :)) Sarda---- postanowilam zostawic w cholere te cukierki nie zjem nawet 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek.
jako przegryzkę zjedz kilka orzechów włoskich albo prażonych zamiast jakichkolwiek cukierków. Ja kupiłam orzechy na wypadek napadu głodu słodyczowego, ale po jednej garści miałam dość. I ochota na "dodatkowe" zapychacze mi przeszła. I musimy pamiętać, że w pierwszej fazie dozwolone tylko tłuszcze proste z nieprzetworzonych produktów. Troche cukru jest w pomidorach - najlepiej takie czerwone, dobrze dojrzałe wybrać. I czekać aż minie te 14 dni i potem owocki - tego nie moge się najbardziej doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek.
Truskawka, tak trzymać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheddar
mam pytanie o sery : w pierwszym poście występują i w produktach dozwolonych i w wątpliwych...jak to z nimi jest? A cheddar? Wydaje mi się, ze ma majwięcej tłuszczu z żóltych serów, dlaczego jest na liście dozwolonych? dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dylemat ! Otoz za tydzien we wtorek wyjezdzam na 3 dniowa wycieczke do kopenhagi (wyjazd ze studiow) i niestety bede musiala na ten czas przerwac diete SB. Oczywiscie nie bede jadla przez ten czas slodyczy i bede starala sie wybierac produkty jak najmniej kaloryczne. Czy po przyjezdzie moge kontynuowac diete? i byc na tej 1 fazie ostatnie 5 dni ? hmmm juz sama niewiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek.
plasterek zółtego sera jest dozwolony. Chodzi o to, żeby w miarę możliwości były to sery odtłuszczone. Sery żółte w ogóle mają bardzo dużo witamin,minusem ich natomiast jest duża zawartość cholesterolu. Może chedar dojrzewa w specyficzny sposób ? Może nie jest do końca dojrzały? A w diecie SB pierwszeństwo bezwględne mają produkty nieprzetworzone albo przetworzone najmniej jak to możliwe. Według mnie być może tak jest, przynajmniej ja tak to rozumiem - te założenia soutch beach. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek.
Truslkawka - trzymaj się w tej Kopenchadze :-) może nie będziesz grzeszyć aż tak bardzo :-) Pamiętaj co możesz jeść. Jak uda Ci się przetrwać te trzy dni na diecie to kontunuacja rozumie się sama przez się, ale jak przerwiesz to chyba powinnaś wróć na początek. Przez 14 dni odtruwasz organizm. Może jednak wytrzymasz ? Szkoda byłoby przerwać tak dobrze zapowiadające się chudnięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek ja bym z checia tego nie przerywala ale pewnie nie bede miala mozliwosci zrobienia sobie jajecznicy na sniadanie i jedzenia chudych jogurtow i warzyw na przekaski :( Nie mowiac o alkoholu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek.
:-) wiem wiem :-) impreza musi być :-) Jak wrócisz to daj nam znać. Że jesteś już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheddar
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na szczescie jeszcze tydzien czasu i mam nadzieje ze przez 9 dni tak z 2kg poleci :) tylko niewiem czy bedziem i sie chcialo zaczynac od poczatku 1 faze jak do konca pozostanie mi tylko 5 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę :-) Jak jeszcze będziecie miały jakieś pytania to piszcie. postaram sie udzielić odpowiedzi zgodnie z tym co wyczytałam i jak to działa w moim przypadku. Przygotowywałam się do diety jakieś pól roku - jak nie więcej, ale jakoś brakowało mi motywacji. Teraz to co innego. Jestem zawzięta jak diabli. Od grudnia zapisuję sie na fitness trzy razy w tygodniu po 45 minut to doskkonałe uzupełnienie diety. Szkoda,że od teraz nie mogę - nie mam czasu, ale coe się odwlecze to nie uciecze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko - jak wrócisz to się zważ. To będzie odpowiedź. Jeśli prztyjesz to przedłuż sobie dietę na 7 albo 8 dni, żeby ewentualnie nadrobić :-) Jakoś trzeba sobie ułatwiac i umilać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się. Jutro będę w pracy gdzie nie mam neta, ale jak wrócę do domu to odnajdę Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) ja narazie lece bo jestem zmeczona (wczoraj bylam do 2:30 na imprezie - ale ze wzgledu na diete nie wypilam nawet lyczka alkoholu ;) )moze wpadne potem. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi Asiek czy ćwiczysz? Mój znajomy też bardzo dużo zrzucił na I fazie ale codzinnie biegał... :) Truskawka.. po powrocie możesz zacząc od początku.. Myślę że warto bo w I fazie najwięcej ubywa :) Zrobisz jak zechcesz... :) Zazdroszcze Ci tej Kopenhagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kukurydza
z puszki jest dozwolona w pierwszej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie można jesć kukurydzy.. tak samo jak ziemniaków, burakow i marchwi i raczej nie szaleć z groszkiem i czerwoną fasolą... choć nie sa wskazywane jako totalnie zabronione w I fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej 7 kg huhuhu... zazdroszczę... ja na SB jestem od 10 dni... ubylo mi około 3 kg... na diecie tej jestem pierwszy raz... ale odchudzam się od lipca z małymi przerwami... ćwiczę tak około 3 razy na tydzień na stepie i gram w squasha... ale zeby jakoś skakać w góre to nie powiem.. waga spada powoli, ale i tak się ciesze, bo wcześniej przez miesiąc ani drgnęła.. byłam załamana ;-) w każdym razie trzymajmy się dziewczyny razem i damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzis wczesnie na nogach bo wczoraj poszlam spac o 20 ;) Hmmm zastanawiam sie co zjesc na sniadanie- chyba znowu jajecznice :P Dzis juz moj 3 dzien SB !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Co do moich ćwiczeń to zacznę fitness dopiero od grudnia - narazie nie pozwalają mi na to obowiązki zawodowe :-) Jak się ćwiczy to szybciej spalany jest tłuszczyk, ale masa mieśniowa rośnie - stąd jak przypuszczam - spadek wagi nie jest duży. Zmierz się w pasie w udach i zobaczysz jakie efekty są u Ciebie. Przede wszystkim mamy się dobrze czuć a nie chudnąć niewiadomo ile :-) SB jest super !! zaraz zjem śniadanie ( hi hi pospałam dziś trochę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tez sobie troche pospalam moj maluch troche marudzil tej nocy wiec tak jakos wyszlo.Drugi dzien i jak narazie swietnie sie czuje mam nadzieje ze tak bedzie dalej. Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zjadlam kolacje i na dzis koniec z jedzeniem :) Dzis zjadlam Ś : 1 jajko na miekko+ salatka warzywna z odrobinka jogurtu i majonezu P: 20 pistacji II Ś : zupa warzywna+ kilka fistaszkow i kilka migdalow O: pasta jajeczno-tunczykowa z odrobina majenezu K: udko z kurczaka+kawaleczek kielbasy(na sporobowanie) i to na dzis wszystko..mam wrazenie ze jem za duzo orzechow ! Ile mozna jesc dziennie? ja chyba jem za duzo :( za dobre sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Wczoraj zostałam w pracy do północy, więc po powrocie do domu nie maiłam już siły włączać kompa. Jam nadal się trzymam. Wczoraj zjadłam troszeczkę marchewki, ale starałam się wybierać z obiadu to co mogę jeść :-) Także niewielkie odstępstwo zrobiłam... Dziś lecę na kurs. Buziaczki !! Pozdrawiam Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Co słychać? ;) Truskawka.. chyba można 20szt. :) hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Co słychać? ;) Truskawka.. chyba można 20szt. :) hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Co słychać? ;) Truskawka.. chyba można 20szt. :) hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj otulona snem milo ze do nas dolaczylas.Jestem na diecie dopiero od 4 dni ale musze przyznac ze czuje sie swietnie chociaz wczoraj troszke bolala mnie glowa pewnie brak kofeiny ale co tam.Powodzenia razem damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×