Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Truskawka_

OD 12 LISTOPADA DIETA PLAŻ POŁUDNIOWYCH ! Tutaj chudniemy zdrowo !

Polecane posty

U mnie na wadze 52.2 , więc chyba nic sie nie ruszyło-to przez te ciastka urodzinowe mojej mamy :P hehe... ale były smaczne.. @ jak nie widać tak nie widać i fizycznie nie czuć, spóźnia się cosik,ale w ciąży nie jestem napewno /robiłam test /, to jak??? hormony mi szaleją czy co????? :-o Jutro moje urodzinki, więc zabieram sie za robienie dietetycznego sernika na zimno z galaretką:)) - pycha!!! A Topic nie może umrzeć!!!!! Kilka nas wiernych tu jeszcze zostało-a może ktoś się przyłączy ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie ile tyg.juz jestescie na SB i na jakiej aktualnie fazie i ile poszła waga w dół??? :)) Pochwalcie sie!!!!!!!!! U mnie od 5 tygodni - spadek o 4.3 kg - aktualna faza 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Ja na SB 4 tygodnie. Waga na minusie 7kg, po pierwszym tygodniu i nadal się trzyma. Jestem na III fazie teraz :-) Pozdrawiam !! Trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pozwolicie ze się przyłączę :-) Osiągnęłam swoje maximum - 88 kg przy wzroście 175 - jakiś czas temu zaczęłam chorować na niedoczynność tarczycy i waga z 70 kg podskoczyła do prawie 90..... mimo iż starałm się nie jeść słodyczy, nie jeść kolacji i chodzić na aerobik waga wzrosła. parę tygodni temu stałam się szczęśliwą mężatką - jednak myśl o tym, że za jakiś czas będę chciała mieć dziecko przeraziła mnie, że jeżeli przy takiej wadze zajdę w ciązę to do 9 miesiąca będzie grubo ponad 100 kg więc postanowiłam przejść na dietę. Po przeczytaniu paru topiców padło na dietę PLAŻ POŁUDNIA. Przez weekend byłam na zakupach i zakupiłam \"sprzęt\" do diety. Na szczęście mój małżonek postanowił dotrzymywać mi kroku (jemu też się przyda parę kilogramków mniej) i tak od dziś jestem na dietce. Na śniadanko jajeczko - szt. 1 dwa plasterki szyneczki drobiowej - szklanka herbaty ze słodzikiem. Teraz piję kawusię - z mlekiem 1,5 % bo takie miałam ale będzie od jutra 0,5% - jedna kawusia dziennie nie zaszkodzi. Na drugie sniadanko mam plasterek seka hochland light a na \"lancz\" pastę jajeczną. (jajko, szczypiorek, rzodkiewka, ciut wedliy i sera żóltego - tak po plasterku) a w domu jak wrócę - sałatkę z sałaty lodowej, cebuli, i kawałków piersi kuraka. Mam nadzieję, że nie popełniam grzechów. Co sądzicie o jadłospisie? Jakie rady od \"starszych koleżanek\"? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja od rana w sumie dobrze sie trzymałam ale własnie zjadłam kawałek bułki ziarnistej, eh bo takie dobre sa w carrefourze a ze wczoraj bylismy na małych zakupach a mało kiedy tam jezdzimy to siedzisiaj skusiłam, a tak w ogóle to weekend grzechów, niestety, jutro wejde na wage bo dzisiaj zapomniałam rano, to napisze ile tam sie pokazało :( za jakas godzinke bede jadła cosik ala bogos:) trzymajcie sie cieplutko,buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przywitanie :-) Wczorajszy dzień przetrwałam.... chyba nie zgrzeszyłam - slodyczy nie jadłam, chleba też nie, o 18 troszkę pasty jajecznej - pozostałość z 2 sniadania. a dziś: -jajecznica z z szyneczką i serkiem i szczypiorkiem MNIAM i herbatka ze słodzikiem -teraz kawa z 1,5% mlekiem -na II sniadanko mam sałatkę z kurczakiem - 2 sałaty, cebula, ogórek, papryka i kurczaka parę kostek -obiad koło 16,30 bedzie -kupiłam GRENADIER - ryba nie wiem jak ją zrobić by była smaczniutka. - miedzy czasie wooooda i herbatka liptona GREAN TEA LEMON (czy jak to się tam pisze. Takie plany na dziś jak Wasze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziabong :-) miło mi bardzo :-) reszcie dziewczyn pewnie też. Witam wszystkie babeczki. Waga w miejscu stoi... miałam wczoraj iść na fitness pierwszy raz, ale zacznę chyba dopiero w czwartek. Miałam taki spadek formy, że leżałam w łóżku chyba do południa, potem zaatakowałam mieszkanie - już takie było niesprzątane... Potem poprawił mi sie humor, ale nadal leniuchowałam :-) Dziś w pracy jestem, jutro też, więc nie ma mowy żadnych grzeszkach :-) Pozdrawiam Was drogie moje współdietowiczki :-) BUZIACZKI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiek :-) Wczoraj chyba coś z ciśnieniem było nie tak - bo ja też nie miałam na nic sił - jedyne co mi się marzyło to wyrko i ciepła kołderka. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja to już \'przechodzę\' samą siebie.. Jak już całkiem dobrze mi idzie to mam jakiś napad.. nie że jestem głodna.. poprostu jak się zdenerwuję to jem niedozwolone rzeczy :( Cieszę się bo już trochę schudłam.. czuć że spodnie lużniejsze.. Dzisiaj znowu zaczynam :) I mam nadzieję że przez najbliższe 3 tygodnie nie polegne ;) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a dzis moje urodzinki :)) wybaczcie,że sie chwale ale ciesze sie z tego :) na licznik stuknęło 25 lat :)) ho ho - ćwiercwiecze :)) A co do bułek białych i takich tam to od czasu do czasu na mały kawałek chałki /np.pietkę/ sie skusze :) Otulona_snem - mam nadzieje ,że ten okres przez dietę \"uciekł\" w sina dal ,ale powróci niebawem :) Dziabong wg mnie jedzonko o.k.ale uważaj z tłustymi zółtymi serami. Fajnie ,że towarzyszysz nam :) Asiek u mnie tez waga stoi...z tym fitness fajny pomysł:) Sanczi-uciekaj od \"niedozwolonych \" rzeczy i zagryzaj nerwy sałatka z rzodkiewki, sałaty i pomidorka ;) z oliwa ... Pozdrówka dla Was dziewczyny i duzo wytrwałości- bede jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUTRICIA Wszystkiego Najlepszego !! Ćwierćwiecze to fajny wiek... mam już za sobą, także wiem co mówię. Spełnienia marzeń !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutricia - wszystkiego naj naj!! Ja sie dzisiaj ciesze bo rano waga pokazała 59,8 eh w koncu ta upragninona 5 z przodu, zobaczymy na jak długo. pozdrowionka przesyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutricia wszystkiego NAJ i spelnienia marzeń :-) Wiecie co? wczoraj będąc u znajomych pokazałam swoją silną wolę i nie zjadłam NIC ani jednego ciasteczka korzennego - a tak pachniały... Wczoraj miałam zamiar przyrządzić Grenadiera (rybka) kupiłam ją przedwczoraj, zostawiłam by się odmroziła i tak strasznie śmierdziała rybą no ale nic, zaczęłam ją przyrządzać - sol, piperz, cytryna w folie i do piekarnika - po 15 min otwarłam piekarnik i jak buchło smrodem, z ryby która wyglądała dość porządnie został \"jeden paluszek\" ale ten smród byl tak straszliwy, że zaraz wyleciało to do smieci i smieci wyniesione - okna pootwierałam i wietzryłam pól wieczoru - a na obiad na szybko pierś kurczaka w migdałach z surówką. Mąż się uśmiał - ryba chyba była zepsuta.... Ręce capiły do wieczora.... ehhh udany dzionek był. Tak czy owak zasad nie złamałam :-). A jak u Was? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za zyczonka :))) tych marzen jest trochę i mam nadzieję,że do 50-tki uda mi sie je ziścić :)) hehe. U mnie waga o 0.5 kg na plusie, byc może przez wczorajsze wieczorne ciastko ze smietanka i kokosem i zbyt późna kolację. Od dziś 1 faza-znów do piatku :) mam nadzieję,że owoce sie nie zepsują i doczekaja do sałatki owocowej sobotniej :) to tylko 3 dni:) Dziabong jak robisz tego kurczaka z migdałami, podaj przepis prosze :) jestem ciekawa jak to smakuje. :) Co do odchudzanka to w sobote zaczynam jeśc Wase i owoce na nowo. Wyczytałam ,że weglowodany do białek w proporcjach musza wynosić 1:2,w tym dodatkowo jeszcze musi byc zawarty tłuszcz.. a węglowodany musze zacząc jeść, bo może przez to waga stoi, bo sie organizm przyzwyczaił do tej diety.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !! U mnie waga stoi ale jakoś tak lepiej wyglądam - oczywiście mam na myśli, że szczuplej. Spodnie nie są już tak obcisłe jak dwa czy trzy tygonie temu, nie jestem głodna na zakazane rzeczy :-) super !!! Chce sie tak żywić jak najdłużej. Oczywiście grzeszki się zdarzają...zwłaszcza jak pojedziemy do kogoś na weekend... obiadki, ziemniaczki itp, ale nie jest tego dużo i bardzo rzadko, więc myślę, że bilans i tak wyjdzi mi na dobre. Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco !!! Jakby wiosna się robiła.... tak ciepło... Buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) co do piersi w migdalach:-) pierś roztłuklam lekko tluczkiem posoliłam, popieprzyłam w jajko roztrzepane i w migdały.... w platki migdałów - troszkę te migdałki się nie kleiły ale im pomogłam (podociskałam) i rzuciłam na patelnię najpierw z jednej jak się przyrumieniły to na drugą - na malym ogniu bo szybko mogą się przypalić - bardzo sycące a to czego nie zjadłam dorzucilam do dzisiejszej salatki. Na obiad poledwiczki wieprzowe ale jak jeszcze nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co można z polędwiczek wieprzowych zrobić? znam rewelacyjną marynatę ale ona jest z miodem - lyzeczka miodu to może być? jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy JOAN :) mam nadzieję,że bedzie Ci u nas tak miło jak w poprzednim topicu:) Miło widzieć nowe...nicki;) DZIABONG dzieki za szybki przepis-lubie takie :) wypróbuje w niedziele i podam mężusiowi ;P Co do miodu to.. ja unikam jak ognia-juz wolę zjeśc kawałek mlecznej czekolady-miód ma bardzo wysoki indeks gl. Ale jesli musisz podac do marynaty, to od jednego razu nic sie nie stanie:) Ja dzis zjadłam rybne leczo/niestety z marchewką,którą jadłam po raz pierwszy od 6 tygodni/ na obiad i trochę sałatki z owoców morza w kwasnej śmietanie :| porazka... wiem.. miała byc 1 faza, do końca dnia pozostaje mi zjeść kilka orzeszków i serek wiejski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joan123 :-) witamy !!! Głodna jestem jak cholera !! ale nie wiem co mam zjeść. Chętna byłabym na rybkę, albo tą pierś z kurczaka, o której się tak rozpisujecie :-) mmmmmmm Poza tym od rana taka jazda z kafeteria, że nie mogę spokojnie popatrzyc co sie dzieje, bo sie stronka nie chce ładować :-) Buziaczki !! Musze cos wymyślić.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek proponuje rybke :) pyszności!!! Ja jutro zrobię pierś z kurczaka w migdałach-wpierw wypróbuje na sobie,a w niedzielę zrobie mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) a ja dzisiaj zjadłam jedna kromeczke weki i 2 małe wafelki, eh a wcale mi nie smakowały:( musze sie pilnowac, w sobote mam parapetówke naszego mieszkanka, zaprsilismy troszke gosci a do tego w sobote przylatuje do nas pewien Włoch, który zobaczy mnie pierwszy raz i chciałabym dobrze wyglądac :) a co tam niech zobaczy jakie Polki są piekne :) w sumie to staram sie jesc zgodnie z pierwsza faza, bo wiem ze w sobote nagrzesz, oj nagrzesz i pewnie do wtorku, bo ten Włoch obiecał ze cos dobrego ugotuje i juz sie nie moge doczekac, trzymajcie sie dzielnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !! Rybkę zjem na 100% jak tylko wrócę do domu. W pracy niestety sprzętów kuchennych brak :-( Kupię sobie jakiegoś lososia i będzie jak znalazł. Na jutro może dopiero bo sie nie będę napychac na noc :-D Ja też staram się trzymac I i II fazy, raczej nie jesc chleba i ziemniaków i ryżu. Fajnie się człowiek czuje jak widać jakieś efekty - nawet wewnętrznie jest inaczej :-) Pozdrawiam Was serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny - dziś z rana było ważonko - od poniedziałku -1,5kg więc się bardzo cieszę jeszcze -8,5 i pierwsza część będzie osiągnięta potem -5 i drugi etap za mną nie wiem czy dam radę na kolejne 5 ale zobaczymy na ile starczy mi sił :-D... ...Nutricia - mnie pierś smakowała, mężusowi też ale uważaj by ci się migdały nie spaliły, będzie dobrze. Lyżeczka miodu na 600 gram mięsa czyli nie tak dużo - bo ten miód to ma dać aromat - ehhhh dziś na obiad będzie :-) bo wczoraj u rodziców 3 mawałeczki piersi w cieście sezamowym :D to ciasto to trochę maki miało (jak ciasto) ale niewielki grzech za to w ogóle mnie do słodyczy nie ciągnie :-) ...Asiek tylko uważaj na rybę Grenadier- paskudnie śmierdzi, no faktycznie cafe wczoraj nawalało troszkę, ...Olensja - gratuluję mieszkanka i parapetówy i uważaj na Włocha - jego makarony, sosy i iine pyszności.... POZDRÓWKA CIEPLUTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU!!!!!! Szef kupil ciastka i leży tu takie i na mnie patzy ;-) co ja mam z nim zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dziewczyny ale porażka.. wczoraj to poprostu.. ach.. szkoda gadać.. Dzisiaj jak narazie zjadłam 2 pomarańcze.. muszę zrobić dzisiaj jakąś \'mini\' głodowke ;) ..Dziabong.. wspolczuje.. hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono dalej patrzy - tak apetycznie wygląda - ciekawe ile ma kcal.... za dużo ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×