Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Kochani!!! 😘 🌼 Oby spełniły się wszystkie Wasze marzenia. Życzę z całego serduszka... 😘 Ech... Brakowało mi Was... ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys ktos powiedzial \"ludzie widza ciebie takim, jakim sam siebie widzisz\" ale Paris musiala to jak zwykle splycic i powiedziec po swojemu :o \"Taka żeby podejść do dziewczyny i ja pocałować\" nie :D ale zeby podejsc do dziewczyny z nastawieniem \"da sie poderwac\" a nie \"napewno mnie oleje\". Chociaz nie tylko, chodzi o ogolna pewnosc siebie w kazdej dziedzinie zycia. bławatek - skoro tak, to czemu na kafe tyle watkow \"jak poderwac faceta\", \"gdzie podrywacie facetow\", etc.? I czemu sama sie dzis pytalas o ebooki na ten temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko że zawsze jest wiele ludzi lepszych na które one czekają więc trudno jest tu wybić się ponad tych o których ona marzy" od niedawna mam to w dupie :D Angolek - Nam Ciebie tez brakowalo :P Gdzie sie bawilas? I tez zycze Ci spelnienia marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do takiej, ktora mi sie nie podoba podchodzic nie zamierzam. I nikt mi nie mowi, ze za wysoko mierze. A nawet jesli ktos by zaczal, to co? Nikt nie bedzie decydowal za mnie, z kim mam sie spotykac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak, to czemu na kafe tyle watkow \"jak poderwac faceta\", \"gdzie podrywacie facetow\", etc.? I czemu sama sie dzis pytalas o ebooki na ten temat? no bo ja chce poderwac tego niesmiałego :P z niesmiałymi jest gorzej,pierwszy nic nie zrobi. haha i to ja wyjde na idiotke pewnie w rezultacie. a na kafe tyle takich wątków bo jestesmy ciekawe jak to sie robi. ale w praktyce jest gorzej.dziewczyny bardzo rzadko podrywaja. jezeli juz to to sa te co kleja sie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG ja mam czuja ze znajdziesz dziewczyne,bo w sumie jestes wrazliwym człowiekiem,choc nie widac tego po Tobie (chodzi mi o wygląd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam dzięki. ;) Ja w domu miałam małą imprezkę, ale i tak było fajnie. Heheh! Powiem Wam tak... trafiłam na takiego Chłopaka... zobaczycie, że za Niego wyjdę. :p Haha! Ale jestem pozytywnie nastawiona, więc pewnie dlatego wypisuje takie bzdury, ale co tam. :D Dopnę swego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze..ale widziałam ze nasz topik podniósł sie do góry..ale wpisu nie widze :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no bo ja chce poderwac tego niesmiałego" no to co? :D ja tez jestem niesmialy, a zadna mnie nie podrywa :P "FHG ja mam czuja ze znajdziesz dziewczyne,bo w sumie jestes wrazliwym człowiekiem,choc nie widac tego po Tobie " no sory, ale wrazliwa to moze byc kobieta, facet nie powinien. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk chyba ty jestes w ciazy urojonej oczywiscie:) Dobrze to znam badz naszym czyli moim i blawatka przekaznikiem informacji od Angolka skoro u nas sie one nie wyswietlaja mozesz to zrobic prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wkurzyłam sie ze nie widze wpisów Angolka :( dobrze to znam ale wiesz ten moj niesmiały sie do mnie usmiecha :P moze ty sie nic a nic nie usmiechasz :P? a wrażliwosc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk chyba ty jestes w ciazy urojonej oczywiscie:) Dobrze to znam badz naszym czyli moim i blawatka przekaznikiem informacji od Angolka skoro u nas sie one nie wyswietlaja mozesz to zrobic prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatek - moze faktycznie i o usmiech chodzi :P ale wydaje mi sie, ze kobiety wybieraja tych facetow, ktorzy jej sie podobaja, a nie tych, ktorzy sie tylko usmiechaja :P "a wrażliwosc jest ok."... u kobiety :P A Angolek napisala "Dobrze to znam dzięki. Ja w domu miałam małą imprezkę, ale i tak było fajnie. Heheh! Powiem Wam tak... trafiłam na takiego Chłopaka... zobaczycie, że za Niego wyjdę. Haha! Ale jestem pozytywnie nastawiona, więc pewnie dlatego wypisuje takie bzdury, ale co tam. Dopnę swego. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam ty niesmialy jestes chyba zartujesz nawet nie wiesz jak sie usmialam jak to przeczytalam jakos mi sie nie wydaje zybys taki byl moze to jest jakas podpucha ze bedziesz zgrywal niesmialego zeby sie za bardzo nie wysilac i zeby to dziewczyna zrobila ten pierwszys krok przyznaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak czytam twoje wypowiedzi nie od wczoraj to wydaje mi sie ze tak nie pisze osoba niesmiala tylko pewna siebie i troszke leniwa jak to kiedys juz napisalam z tym zeby dziewczyna sama do ciebie przyszla z prosba o randke to napisales ze bylbys troche zszokowany ale rowniez zadowolony a osoba niesmiala mysle ze by chyba zemdlala lub by nic nie powiedziala jakby tak sie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwy jestem, to fakt. Ale nie czekam z utesknieniem, az mnie dziewczyna poderwie. A zadowolony bym byl, bo to jakby nie patrzyc podnosi samoocene (tam mi sie zdaje). Chociaz nie wiem, czy gdyby faktycznie dziewczyna do mnie podeszla, czy bym nie zemdlal, albo nic nie powiedzial. Nigdy w takiej sytuacji nie bylem, wiec moge tylko teoretycznie zalozyc, co bym zrobil. A jesli w moich wypowiedziach widac pewnosc siebie, to dobrze :D oby na tym sie nie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×