Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

no tego nie wiem..moze miał,a moze nie... no podejsc,zaprosic..niby fajnie.ale on tez jest z tej \"paczki zgranych przyjaciół\",którzy rzadza w tej organizacji.i jesli mi sie nie uda,albo sie osmiesze to jest rownoznaczne z tym ze nabijac sie ze mnie bede wszyscy. problem tez jest w tym ze ja nieznosze sie podlizywac i podwalac do ludzi.jak ktos mnie lubi to fajnie ale jak nie to nic na siłe.a tutaj tak chyba trzeba bedzie bo inaczej go nie poznam..jak sie przełamac ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperado_26
Witam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek,ale teraz nie gadamy o tobie,zrozum to.nie musisz byc w centrum uwagi cały czas.a moze zaszczycisz mnie jakas cenna poradą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x x x x x x
FHG jeszcze sie zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zjadłam samotnei pół pizzy i piję samotnie czerwone wino. Życie jest do dupy i nie warto żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blawatek ja tez nie naleze do wazelinirzy i dla mnie podlizywanie sie komukolwiec jest ponizej mojej godnosci i nawet jakibym miala czegos nie miec to i tak niegdy tego nie zrobie.Pewne rzeczy nie sa po prostu w naszej naturze.Ale on caly czas chyba z ta grupa nie przebywa wyczaj moment jak bedzie sam gdzies na boku i po prostu zagadaj z nim i wtedy zobaczysz czy on wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie co do twojej osoby w ten sposob na pewno sie nie zblaznisz przed ta jego grupa nawet jak im powie to co dojsc i zagadac nie mozna do odwaznych swiat nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faceci maja prościej..\"dobrze to znam\" jakby Cie zaprosiła na kawe jakas dziewczyna -nie jakas super,normalna z wygladu- to byc sie zgodził...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatek, może on wprowadzi Cię do tej grupy, albo grupa zapozna Cię z nim... trzeba szukać dobrych stron :-) Dunka11, ..., dobra, jak ostatnio napisałam coś co chcę teraz napisać, to ktoś mnie opieprzył, więc teraz sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są beznadziejni. Lepiej samemu właśnie z tą pizza i czerwonym winkeim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka2--> eh kochana jestes :* trza wyczaic kiedy bedzie sam :D i w sumie trzeba byc odwaznym ;-) FHG-->powtarzam,nie musisz byc w centrum uwagi cały czas i przestanmy wkoncu rozkminiac twoj problem bo on jest wciaz taki sam i juz dosc wypowiedzi sie naczytałes z ktorych i tak nie korzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silly-->oj trzeba szukac dobrych stron,ale czasem to jest trudne. ja tam nic nie jem i nic nie pije teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam-->dzieki za odp...czyli szansa powodzenia istnieje FHG->ja mam problem,bo mam konkretna sytuacje..a ty se wszystko zmyslasz..snujesz plany. ogolnie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie trzeba szukac jasnych stron w tym ciezkim i czasem popieprzonym zyciu i najwazniejsze jest pozytywne nastawienie i wiara w to ze sie uda osiagnac wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×