Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość dorcia33
Hej miala ktoras?Hello!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciunia88
Hej laski ja wlasnie dzisiaj sie odwazylam i zamowilam na allegro to http://www.allegro.pl/item608464247_wlosy_pasmaclip_in_on60cm_treska_dopinka.html kolor 11 do mojego koloru ciezko cos znalezc.zamowilam az 4 w razie w. najwyzej oddam,chociaz pisalam do dziewczyny ktora je wczesniej kupila i odpisala mi ze wygladaja naturalnie.wydaje mi sie ze 60 cm to troszke za duzo ale trzeba bedzie pokombinowac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ciekawe jak to wyglada,bo troszke tanie sa.Te co ja chce ..kurcze drogie.Ale czekam na opinie wtedy pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
mysle ze beda fajne ja sobie kupilam za 83 zł syntetyki i jestem bardzo zadowolona woogle nie widac ze sztuczne tak jak inni piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Te co ja by chciala sa nat,ale ta cena nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
a koneicznie chcesz naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Raczej tak.Nie mam w tym doswidczenia,ale mysle,ze te nat beda trwalsze i beda ładniej wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
aha;) a masz geste swoje wloski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Tylko raczej kupie w sklepie "realnym"nie na necie.Mam b.jasne wlosy,wiec musze dobrze dobrac.Boje sie,ze na zdjeciu wyglada kolor inaczej niz na zywo.Tak moge sobie dopasowac na miejsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Powiem ci ,ze mialam kiedys takie geste,ze nie bylo gumek ,ktore moglyby je zwiazac.Teraz troszke mniej z racji farbowania,ale nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
nom z tym tez masz racje. ja sie balam ale jednak kupilam sobie balejarz blond i idelanie mi pasuje. tylko widac m izcasem te spinki bo mam rzadkei wlosy wtedy robei w kucyk. a jak tapiruje do tego t ostarsznie lecą potem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatkaPPP
Mam pytanie,planuje zakupic 8 tasm wloskow naturalnach,zastanawia mnie tylko czy jak je zaloze nie bede miec tzw.przeswitow poniewaz mam bardzo rzadkie i cienkie wlosy dlugosc do szyi.takze nie mam zbat wiele wlosow aby przykryc te spinki.Prosze i jakies porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Zobacz link,ktory podalam tam maja rozne wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
agaciunia88 nie polecam Ci tych włosów! są fatalne sama kupywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burberry pro-sum
nosialm przez ok 1,5 miesiaca....i widac ze to jest sztuczne....troche jak peruka ktora zdejmujesz do mycia itp...doczepilam sobie na stale wlosy...jest duzo roboty ale wole od clipów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciunia88
No jak cos bedzie nie tak to mam nadzieje ze mi zwroca kase ...:/ przerazilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
o bosz w zyciu bym sobie na stale nie zrobila,cghoc myslalam o tym juz naprawde od dawna ,jak ja te klipy nosze juz troszke dluzej juz mnie glowa boli a co dopiero miec takie cos na stale matkoo,a potem jakie skutki, a i tez widac ze masz nie swoje pfii wole clipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowaaa52
Mnie się zaczęły bardzo plątać jak je rozczesałam więc może to przez to nie wiem, ale ogólnie za tyle to możesz już kupić takie co można protować itd, ja u niej też takie kupowałam i jak je wyprostowałam to mi się spaliły :/ no ale za te umówiłam się na zwrot kasy bo ich nie używałam, ale ogólnie ona ma same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
ja tez bym w zyciu nie zorbila takiego koszmaru dla swoich włosow stalym przedluzaniem jak sobie pomysle o tym ze potem jeden wielki koltun po myciu to przy samym rozczesaniu bym polwoe starcila clipki sa zajefajne sciagam i zakladam keidy chce;d i jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
i jak rozyczka dalje Ci ich tyle wylatuje????mnie tak ;/,,,,,,wogole z clipow tez mi wylatuja nie duzo wprawdzie ale jednak,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Tak mi tez wypadaja kupilam dzis sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka18
nom z klipów tez mi leca nie duzo ale troche. a swoje troche etz ale masz racje jak ich nie tapirowalam tylko lekko wpielam to naprawde mniej mi wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ja wogole nie bede tapirowac przed zalozeniem.Mam swoje tak w miare geste,ze nie widac nic.Jestem zakochana w tych klipsikach!!Mam teraz wloski do samiutkiego pasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja wczoraj swoje rozpuscilam ale wpielam 2 tasmy 1 szyta podwojnie i 1 pojedynczo,ale kurde spielam je potem bo jakos nie wime wydawalo mi sie ze jest ich za malo,,,,ale ja mam swoich tez bardzo malo wiece nie chcialam wiecej wpinac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ja mam az 8 tasm na klipsach w roznych rozmiarach zalozylam wszystkie i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam wloski balejage zwą sie swietlisty poranek,szczerze mowiac czekam z niecierpliwoscia bo mam taki odrost ze az wstyd a chce isc do fryzjera z tymi wlosami aby zrobila mi taki kolor po calosci wloski drogie 239 ale mysle ze warto bo mamm slub i chce je wykorzystac ...a ostatnio jechalam autobusem i siedziala dziewczyna i strasznie bylo widac jej te spinki naprawde okropnie to wygladalo jednak trzeba uwazac aby je dobrze zakamuflowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Tak trzeba je wpiac dobrze.Ja nie tapiruje wlosow przed przypinaniem klipsow,a ty?Jak sie je w miare głęboko wepnie nie widac nic.No,ale wiadomo jak ktos troszke w tym siedzi to prawie wszystko zauwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) ja wlasnie wczoraj dostalam moja oczekiwana paczke z wloskami:) zakupilam takie same jak angel 19855 :) taki sam kolor gorzka czekolada. to sa syntetyki. narazie kupilam takie na wyprobowanie . kurcze ja mam bardzo cienkie wlosy:O angel ty wpinasz wszystkie tasmy na raz?? bo jak ja wepne te wszystkie tasmy to mi sie te spinki odznaczaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabana12345
Ja byłam wczoraj u fryzjerki i powiedziala mi że włosy sprzedawane za 200 zł nazywane naturalnymi , wcale nie sa naturalne, bo prawdziwe ludzkie włosy w takiej ilości kosztują od 2000 zł w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×