Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady Ann

5 kg do zrzucenia. Ktoś się przyłączy?

Polecane posty

też bym się chetnie podłaczyla,mogę? Mój topik upadł niestety. Mam podobna wage i wzrost do paru osób a to już motywujące. Mam 165 cm i ważę 55kg. Chciałabym zrzucić jeszcze z 2, 3 kilo w ciągu dwóch tygodni. A potem pewnie jeszcze pare, w zależności od fektu. Poki co wziełam się za organiczanie jedzenia, zamienienie moich niezdrowych posiłków na warzywka i owoce plus ćwiczenia. Dziś zmusiłam się do pójścia na basenik :) ale dumna z siebei jestem, bo straszny leń ze mnie. A w sumei zależy mi na spaleniu tłuszczu i wyrzeżbieniu ładnych mięśni do lata. No i oczywiście pozbycie się cellulitu który mnie masywnie pokrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka226
Ja już po ćwiczeniach:)Jeszcze trochę się porościągam, kiedyś jakieś 2 lata temu robiłam szpagat.Znowu bym chciała być tak rościągnięta!A co do solarium to owocka może spróbujesz kremów brązujących efekt gorszy, ale zdrowsze:):)A co do zrzucenia wagi bez diety to kieyś w tamtym roku jak byłam chora na grypę to schudłam 6kg.Miłej walki z kaloriami!Buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo mocno nastawiona psychicznie na zaczecie nowego zycia od jutra z samego rana :) Moje Kochanie na szczescie sie do mnie przylaczylo, bo dopadl go jakis spozniony efekt jojo, rok temu schudl jakies 25kg, ale cos zaczyna przybierac. Obiecalismy sobie, ze teraz mamy miesiac bez fast foodow, czipsow itp. Mam w planie jutro wstac wczesniej i przed praca pocwiczyc, teraz mialam troche dni przerwy, bo jestem przeziebiona, ale mam nadzieje, ze jutro juz dam rade. Przypuszczam, ze nie bedzie mnie ze dwa dni tutaj z powodu braku czasu, ale napewno wpadne sie zameldowac w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocka - Nie ma za co dziękować. :) Jeśli chodzi o leczenie kanałowe, to współczuję... Wiem, co to za ból. To już drugie takie w moim niedługim życiu. :( Co do schudnięcia tzw drogą naturalną, to nie zdarzyło mi się raczej wiele zrzucić. Chociaż... jak sięgam pamięcią, kiedyś, będąc u ciotki na wakacjach schudłam z 5 kg. Mama aż się zdziwiła. ;) Solarium mmm, jak dawno tam nie byłam. ;) A opaleniznę kiepską mam. :P Pilar006 - Zdecydowanie zapraszamy. :) Każda chętna osoba podwyższa naszą motywację. ;) No, przynajmniej moją. :P Też bym sobie na basen chodziła, ale brakuje mi czasu, bo musiałabym dojeżdżać. :( Anulka226 - Pozazdrościć ćwiczeń. :) Ja dziś wytrzymałam 15 minut, skacząc przy muzyce. Poza tym zrobiłam brzuszki i nożyce... Zabawkowa - Świetny plan. :) Ja raczej nie mam co liczyć, na mojego faceta, który je za mnie i za siebie, a jesz szczupły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, ja tak nie umiem jak wy zaplanowac co zjem a czego nie. Poprostu staram sie jesc mniej i tyle. No i ćwicze. A jutro chyba wróce ze szkoły na piechotę. Co to jest te 5 przystanków... I juz nie bede unikać wfu :P. Strach pomyslec jak bardzo spadnie moja aktywnosc fizyczna jak juz skoncze szkołe, co nieuchronnie nastąpi za pół roku. Inna rzecz ze nie jestem gruba, a chce troche zrzucic bo nie podoba mi sie to co zobaczyłam na wadze. No cóż... Kazdy powod dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) niop to się dołączam. Mi tez udało się pare razy schudnąć gdy tego nie planowałam, przeważnie w sesji, ale co fakt to fakt ja w sesji mniej jem za to wiecej pale ... a to też bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuzNiePomarancz - Racja, też muszę przestać unikać wfu. ;) Również za pół roku kończę szkołę i boję się o swoją aktywność. Teraz chociaż dojeżdżam, trochę chodzę pieszo, a to zawsze jakaś tam aktywność. :P Pilar006 - No tak, palenie jest be be. ;) Nie palę i mam nadzieję, że palić nie będę... Chyba, że mi jakaś głupota do głowy strzeli. No, ale nigdy nie mówię nigdy. :P Rowerkowa - Może jakieś brzuszki? Najlepiej takie, gdzie lewy łokieć idzie do prawego kolana i odwrotnie. Skłony też mogą pomóc, lewa ręka do prawej stopy i odwrotnie. ;) Swoją drogą, sama chciałabym mieć w domu rowerek stacjonarny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivit
Witam ja też muszę schudnąć przytyłam ostatnio 5 kilo i czuje sie okropnie. Ale ja strasznie podjadam i jem niezdrowe posiłki. Staram sie cos z tym zrobić i nic nie wychodzi musze sie zmobilizować. Z wami bedzie łatwiej pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka226
Kolejny dzień diety:)Ja mam teraz ciężko, bo jestem chora i siedzę w domu i mam dużo czasu na jedzenie, ale nie!!!Mam w domu andruty, tak mi się chce zjeść choć jednego!!!Wiecie może ile mają kalorii??? Rowerkowa-ja ci razę spróbować takiego ćwiczenia: -położyć się na plecach, nogi proste -ręce do tyłu (ciało w linni prostej) -unsimy nogi jakieś 10cm w góre i trzymamy 20sek -potem jeszcze trochę nogi w górę i trzymamy kolejne 20sek -potem nogi w kącie prostym do ciała i trzymamy jakieś 40sek Powinno się to powtórzyć jakieś 5-6 razy.Ciężkie, ale skuteczne:) A i jeszcze jedno dziś się zważyłam i schudłam pół kilo:)SUPER, oby tak dalej:pA wy się już ważyłyście?Buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny dziekuje za rady na moja oponke .. narazie musze uciekac ale bede pozniej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka226
Zjadłam wkońcu 2 andruty:pDoczytałam się, że mają 50kcal, więc jest źle, bo na śniadanie jadłam tylko jabłko:)Ciężko wytrzymać bez słodyczy!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivit - Więc witamy w naszym gronie. :) Anulka226 - Ja w domu siedziałam cały ostatni tydzień. :P Dlatego postanowiłam, że dość jedzenia. :P I nie katuj się tak, przecież malutko zjadłaś. :) Rowerkowa - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka226
Ja już po obiedzie, i strasznie chciało mi się potem coś podjeść więc wkońcu wzięłam marchewkę i po sprawie:pTeraz poćwiczę jeszcze trochę:)Odezwę się później, a jak Wam idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie kochane odchudzaczki ❤️ na rowerku zbilam 200kal a potem brzuszki ale zrobilam tylko 30 tak sie czulam jakby mi ktos ten brzuch rozrywal :D no ale to pierwsze brzuszki od wiekow ..jutro powtorka . na sniadanie troche makaronu z kawa bezkofeinowa , obiad 2 parowki kolacji nie przewiduje , a wieczorkiem znow rowerek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. :) Ja dziś na śniadanie zjadłam activie truskawkową i zieloną herbatę wypiłam, w szkole jabłko. Na obiad w domu natomiast 10 małych pierogów z serem. Do tego czerwona herbatka, a później kawka z łyżeczką cukru. :P Idę dzisiaj na dodatkowy angielski, więc może zjem jeszcze jakiś jogurcik albo jabłuszko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi - znacie jakiś dobry balsam wyszczuplający? Bo mój problem jest dość nietypowy, ja ogólnie jestem szczupła ( te pare kg chce zrzucić tak tylko, zeby widziec na wadze tyle ile chce ), ale mam cos na kształt drugiego podbródka, a w zasadzie jego delikatnego zarysu. I tak mysle ze moze by go balsamam smarowac zeby sie kiedys nie zrobil prawdziwą druga brodą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuzNiePomarancz - Mnie pomagał krem modelujący sylwetkę nivea. Ale smarowałam nim brzuch, uda i pośladki. ;) Może coś da. Mam nadzieję. :) Kosztuje około 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje. Tzn. zeby było jasne - nie mam dwóch zwisających podbródków, tylko chce temu zaradzic na przyszlosc. Wyczytalam ze taka budowa twarzy jest genetyczna. A moja babcia tak miala, i ojciec ma. Więc wizja jest niemiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_herbata
ja właśnie chce zrzucic 5 kg :D waze 56kg przy wzroscie 168 :) Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona, nie obraz sie ale na takiej diecie daleko nie zajedziesz. Musisz jesc cos cieplego, przykladowo obiad. Jezeli bedziesz jadla tak jak napisalas to organizm wyczai ze cos jest nie tak i bedzie tylko magazynował tłuszcz, zdając sobie sprawe ze nastały cięzkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuzNiePomarancz - Kochana, ja to rozumiem. ;) Dodam, że ten krem baaardzo ładnie pachnie. Przynajmniej dla mnie. :P Aaa zjadłam jeszcze jedną activie. :) A teraz lecę na dodatkowy angielski, w końcu jakoś do matury trzeba się przygotować. ;) Buziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_herbata
mam zamiar tylko tydzień tak, jeśli nie pomoze mi ta dieta to przezucam sie na kopenhaską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_herbata
zaznacze ze dodatkowo zaczynam ćwiczyć jeden dzień - aerobowe ćwiczenia z 30 minut rano i popołudniu jeden dzień - 30 minut biegania nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja właśnie szykuje sie na areobik. Zjadłam teraz obiad i obiecuję że do wieczora już nic nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś kurcze niestety z powodów niezależnych ode mnie nie jadlam nic poza serkiem homogenizowanym do teraz, co oczyuwiscie skonczylo sie mega kolacja. Ja nie moge tak dlugo nie jesc bo pozniej nie dosc , ze slabo sie czuje i srednio funkcjonuje to jeszcze rzucam sie na jedzenie. Dzis na ta mega kolacje byl talerz pomidorowej i dwa kawalki chleba z szynka i serem. Oj odpokutuje to dzis na rowerku.... niech tylko troche przetrawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
marzeniem byloby shcudnac 5 kg.. mam 160 i waze 57... czuje po sobie ze przytylam ale nie wygladalam jakos wyjatkowo zle.. pije duzo wody, jem blonnik prze posilkami.. wogole jem mniej, slodycze postram sie wyeliminowac...mam nadziej ze zrzuce przynajmniej 3kg. gdybym sie tak ostro wziela to przez ile czasu bede zrzucac te 3 kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. :) Ciocia przyniosła ciasto i musiałam się skusić na cienki pasek, nie ma rady. :P Ale dużo dziś chodziłam, więc nie jest źle. ;) Czerwona_herbata - Ja Cię proszę, jedz normalnie kobieto. ;) Schudniesz powoli, ale trwale. ;) Nivit - Jeśli będziesz mocno głodna to przecież mały jogurt nie zaszkodzi. ;) Pamiętaj, nie głodzimy się. :) Pilar006 - No cóż, każdy rzuci się na jedzenie po głodowaniu przez cały dzień. Mam dokładnie tak samo. Dlatego trzeba jeść małe posiłki, regularnie. Wiem, że czasem to trudne. Ale kilka takich przypadków nie zaszkodzi. ;) Świat się nie zawali, to przecież nie koniec zdrowego odżywiania. ;) Poza tym, wcale tak dużo nie zjadłaś. :) Spójrz, ile zjadłam dziś ja. :P oo wlasnie tak - Myślę, że z ćwiczeniami schudłabyś te 3 kg w 3 tygodnie, jedząc około 1000 kcal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he lady Ann-zapomnialam dodać , ze po tej zupie i kanapkach byla jeszcze princessa ( kolo 120 zbednych kcal). No ale dalam rade i zmusilam sie do tego rowerka :) cale 45 minut, prawie 22 kilometry, ale ja jezdze na b malym obciazeniu zeby nie wyrobic miesni. o wlasnie tak- dolacz do nas, zgadzam sie z lady Ann- 3 kilo to kolo 3 tygodni, no moze dwa, ale potem uwaga na jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×