Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hej ananbanana. mleko bleeeeee! Ja nogi jeszcez daje rade ogolic, a z mala to juz zabawa, potrzebne mi lusterko:) Zeby widziec czy wszedzie dojechalam. Ale ostatnio cos leniwa do golenia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe o temacik golenia powrócił:D:D Ja nogi golę sobie sama.....mała od 1,5 miecha goli mi mąz,hehe ma dzieciak radoche,ze sobie popatrzy:P:Pbez golenia malej nie ruszam sie do lekarki a juz do porodu tymbardziej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarki to ja tez gole, nieraz tez chcialabym sie ogolicdla meza a nie dla jaies baby! Ale zwyczajnie nie chce mi sie. Mam nadzieje ze nie brzmi to jako akt zaniedbania:) karusia-> ciesze sie ze jest ta posciel dobra, w Twojej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja staram sie golic regularnie ale maz i tak sie smieje ze takiej "fryzury" jeszcze nigdy nie mialam hmm no coz kiedys obowiazywal cienki paseczek a teraz trojkat ;-) no nic jeszcze 2tyg a doprowadze sie do poprzedniego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujastek rzecz jasna, rodziła tam moja koleżanka niedawno i nie mogła powstrzymać się od komplementów przez kilka godzin :) miałam wybrać żeromskiego, ale... przoduje Ujastek i już. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pokoiku, to mi też strasznie się spodobały te mebelki, ten wystrój, dlatego bez wahania zakupiłam cały komplet i już. Nie mam jeszcze wózka i też muszę zacząć wyszukiwać, ale kompletnie nic mi się nie podoba, jeszcze to co wklejałyście tutaj (kilka stron wcześniej) było w miarę, ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe A moj maz przedostatnio sie zapedzil i bylam lysa na malej,heheheh jakos stwiedzil,ze go poniosło,a ze ja nie bardzo widzialam co robi dopiero jak poczulam jak pociagnal po srodku zapytalam co robi,a on depiluje kochanie,a ja no tak ale czemu po srodku a gdzie paseczek,no ale bylo juz za pózno:D:D:D:D ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a mi nie wiem jak to wychodzi, ale sama daje radę się golić i wychodzi mi to w miarę dobrze, oczywiście o poprawki proszę małżonka, ale tak nie jest wcale źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie golenia, wczoraj chyba ostatni raz dałam radę sama, prawie nic nie widziałam i nieźle musiałam się nagimnastykować. Ja też miałam problemy ze swędzeniem, wychodziło mi milion krostek i moglam się zadrapać, tak że tylko strzygłam się taką maszynką do strzyżenia włosów. Ale jak się dowiedziałam że do porodu golą,to wzięłam się ostro... Od 3 miesiąca najpierw raz w tygodniu goliłam się do zera, bez żadnych paseczków (mąż jaki zadowolony:)) Trochę swędziało ale Sudokrem pozwolił mi przetrwać. Teraz golę się tam cała 2 razy w tyg i zero krostek i swędzenia, ale sudokremu po goleniu dalej używam. I mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie wlasie kawe z mlekiem bo cos glowa mnie zaczela bolec.. ale to chyba cisnienie.. nie zdziwie siejak jakis deszcz przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może kapuczino bym sobie strzeliła i przewertowała te wózki cholerne póki mi się chcę... wiecie jakiego lenia dostałam, nie wyobrażam sobie powrotu do pracy, zwariuje tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez z nogami sie jakos udaje samej ale okolice intymne naleza do meza, maz ma wprawe, bo juz od dawna mi \"pomaga\", chyba podnieca go ta czynnosc a ja nie mam nic przeciwko :D no i rowniez z cienkiego paseczka przeskoczylam ostatnio na taki grubszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaniedbalam totalnie mojego psa... juz praktycznie wogole nie spaceruje. wszedzie jezdze autem po zakupu do pobliskiego sklepu tez.. wychodze z nia tylko przed dom ona sobie polata a ja stoje i na nia czekam... masakra doniedawna wszedzie chodzilam i to duzo ale teraz juz poprstu nie moge niedosyc ze mnie ciagnie w dol, to boli mnie krocze uda od wewn, strony no i brzuch a wogole zaczelam sie kulac jak kaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoga - ja zamówiłam Quinny Freesstyle 3XL+Dreami & Regenverdeck i szekam na przesyłkę co do depilacji jak chcecie to zrobic same polecam zamkniecie oczu.... ja mimo iż też cuz cierpie na przypadłość WITAJ BRZUSIU ŻEGNAJ SIUSIU daje radę sama i nie wiem dlaczego zwykle przy tym zamykam oczy. Chyba wtedy zmysł dotyku mi się wyostrza i nie mam zacięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implasty mają dobrą opinię ,są sterowne i wygodne w prowadzeniu i nie bardzo ciężkie.Quinny nie ma koszyka na zakupy a to się przydaję i jak dla mnie trochę za kosmiczny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia mam do Ciebie pytanie z cyklu nadających się do linczu. Masz jakieś sposoby na ograniczenie palenia? Rzucić mi się nie udało. Próbowałm pić wodę, gryźć marchewki, jeść owoce zamiast i takie tam inne. Raz jest lepiej raz gorzej ale im bliżej porodu tym mam większe trudności :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja takie kosmiczne lubię w sensie, że mi się podobają a ten czarny kolor jest strasznie uniwersalny i jak najbardziej na plus :) jeszcze się rozejrzę, ale jak nic nie znajdę to go zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoga--->zwróć jeszcze uwagę ,że spacerówka jest kubełkowa. brombabomba--->ja też palę i wiem że ostatnia fajka będzie przed wejściem na porodówkę bo jak będę karmić to już nie zapalę.Nie dam ci rady bo sama nie wiem.Wiem tylko ,ze jak chodziłam w ciąży z synem to mnie odrzuciło a jak z dziewczynami to bym jadła papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia sprytnie to ujęłaś tez bym je najchetniej jadla podłoga niestety plastry i inne farmaceutyki w ciąży odpadają - myślisz, że sie nie dowiadywałam??? Ja zwyczajnie swojej ciąży nie planowałam, zaskoczyła mnie i już i jak tylko zrobiłam test to zaraz byłam w aptece zapytać o coś co mi pomoże. Dowiedziałam sie, że jak jestem w ciąży to tylko silna wola mi została - a ta pieunica gdzieś sie zgubiła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×