Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

A i jeszcze takie pytanie śpi jeszcze któraś ze swoim berbeciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj widze ze dołki sa w modzie..u mnie tez nie najlepiej..wczoraj sie tak z m. popsztykałam ze az w złosci powiedziałam mu ze juz go nie kocham i chce rozwodu i ze małego juz nie zobaczy..nawet zaczełam go pakowac..a ten sie tak wystraszył ze zaraz zmiekł, kurde wkurza mnie jego wieczna kontrola, a ile wygadałam przez telefon, a ile wydałam kasy..ostatnio nawet kazał mi przynosic rachunki..tylko sie po głowie popukałam i groznie na niego spojrzałam zreszta ostatnio sie wali na całego, niby mam złotego m. jesli chodzi o inne sorawy ale jak sie kłocimy to o kase albo o porzadek, ja sprzatam ale nie zawsze mam czas, wtedy gdy mały np chce byc cały dzien na raczkach, a moj m . to pedant wiec nawet pyłek zauwazy karusia...trzymaj sie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir ja tez spałam z małym w łóżku ale udało mie go oduczyc..zaraz po kapieli idzie do łózeczka, dostaje flasze mleka i chwilke potem zaypia, budzi sie koło 3 i znów flasza w łozeczku i spi do rana, ale u ciebie problem jest w tym ze ty cycem karmisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;-) myjuz na porannej kawiei mleko ztvn-em ewitap przepraszam za pomylke, widzisz juzw glwie mialam tylkota kawe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab-> a długo trwało to odzwyczajanie to znaczy był bunt? Nowłaśnie tak sobie myślę czy mu nie wprowdzić jedngo sztucznego takza 3-4 tyg. bo chyba nie wytrzymam i będę chciała wrócić normalnie do roboty od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab-> a może przydałby się wamktoś do pomocy, ja sprzątamna bierząco ale raz w tygodniu przychodzi Pani która robi porządek od góry do dołu tj mycie podłóg odkurzanie kurze robi to dokładnie kasa nie jest duża a jak mężuś od czasu do czasu za to zapłaci to wie ile to kosztuje, po za tymjak jest taki pedant to niech zakasa rękawy i do roboty, co do kasy to po porodzie tak masakrycznie wzrosły mi wydatki, że chyba sama zacznę zbierać paragony ;-). Na tą cholerną zdrową żywność idzie mi lekko 2500 miesięcznie, do tego chusteczki, pieluchy, lekarze, szczepienia, ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Esab - to przy mnie Twoj mąż by sie wykonczyl, bo jestem burdelarą na potęgę, a to dziwne bo jestem zodiakalną panna i pedanterię powinnam miec we krwii. Zresztą Zuzia tez jest panną, ciekawe czy będzie burdelarą, jesli tak to wspołczuję Misiowi, bo teraz zbiera moje kiecki, a potem bedzie zbieral moje i Zuzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ja tez chce zeby mala zasypiala sama w lozeczku... bo moj maly glodomor zasypia przycycku inie mam pojecia jak mam ja oduczyc bo w lozeczku sie po 5min nudzii placze... co do wydatkow to u nas tezwzrosly wiadomo ale ogolnie i tak mamy je wysokie cale szczescie ze dochody mamy wieksze :-) chcielibysmy odkladac co miesiac tak wskarpete ale cos nam ciagle nie wychodzi.. mamy narazie lokate ale widzac co sie teraz dzieje na swiecie raczej odzyskamy tyle ile wlozylismy jak nie stracimy... a co sprzatania to ja sobie odpuscilam moj pedantyzm juz tak nie szaleje i nie latam na szmacie codziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir mały nauczył sie takiewgo zasypania dosłownie z dnia na dzien, bo w koncu ile m moze spac na podłodze :) a co do kogos do sprzatanie a to mnie nie stac, musze to robic sama niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab to podziel sprzatanie dla siebie i meza,wiadomo maz zapewne pracuje alety wychowujesz Filipka a to tez ciezka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Pisze jedna reka bo mala przy cycu. Kurde ale sie rozpisalyscie :) Kiedy ja Was nadrobie.... Mam Meza przez 3 tyg w domku -urlopik. hurra!!!! Maja juz odzwyczajona od spania we wózku.Nawet całkiem szybko przywykla do łózeczka :) Jak widze ze sie robi senna to odkladam ja do wyrka i moment zasypia. A jak niestety przegapie ta chwile to najpierw daje cycka, chwile possie i ja wtedy odkladam. Otwiera oczy, rozglada sie ale po chwili zasypia :) Jest taka duza ze ubieram jej ciuszki na 68 a nawet 74 :) Dzisiaj mamy szczepienie. Ciekawe ile juz wazy.Zaczela mi przesypiac prawie cala noc. Ostatnie karmienie 22:30 i śpi do ok.6 :) Wiem jednak, że to długo nie potrwa bo niemowlęta 5 miesiącu domagają się częściej cyca w nocy ze względu na bardziej tłuste mleko nocne. Wczoraj mielimy bilans dwulatka u synka- mały dobrze sie rozwija. Mamy skierowanie do ortopedy bo ponoc ma plaskostopie.Troche dziwne bo szukałam w google cos na ten temat i wszedzie pisze, ze to normalna sprawa u dziecka do lat 4-5. No ale sprawdzic nie zaszkodzi. Ja juz dwoch tyg jestem na malej dietce- mam 3 kilo mniej. Jeszcze 2 kilo do wagi sprzed ciazy :) Tak poz za tym to chcialabym zrzucic jeszcze ok.10 kilo bo pisalam Wam wczesniej ze do szczuplutkich nie naleze, a chcialabym :-D Odchudzam się rozsądnie bo nie chce malej zaszkodzic. Nie wybaczylabym sobie gdybym przez odchudzanie stracila pokarm. Zaparlam sie, że chce jak najdluzej karmic. Moze to dlatego, ze synka tak krotko karmilam cycem. Karusia, trzymaj sie dzielna kobieto!!! Nie daj sie!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Magdulka - baba jak sie patrzy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny polozylam malego do lozeczka, wlaczylam odkurzac, przejechalam caly dom a maly zasnal :D Moj maz wczoraj gotowal sobie zupe, a na palniku obok postawil sterylizator ktory sie przypalil, on nie zauwazyl po poszedl do kibla :D Smrod plastiku na cala chate ehhhh dzis kupilam nowy tym razem z aventu, jest dobry :) Ja tez mam diete, trenera i cwicze 3x w tyg i po 4 tyg zgubilam 5 kg :D Waga z przed ciazy juz dawno jest ale staram sie zgubuic wiecej bo przed ciaza do szczuplych nie nalezalam. Odkrylam, ze mojemu malemu jak sie polozy kawalem pieluchy ba oczy to on momentalnie zasypia bo mysli ze skoro ciemno to noc itrzeba spac :D W ogole w ciagu ostatnich dni zasypia o 20 i spi do 6-7 razo bez budzenia :) aha i wyslalam krotki filimik bo moje dziecko zaczyna sie coraz glosniej smiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócił mąż marnotrawny i nie poszedł spać po nocce tylko tańcuje dookoła mnie.Chyba go wyrzuty zżerają i bardzo dobrze ja idę leżeć a on siedzi dobrowolnie z dzieckiem okko--->nie chciałam ci głowy zawracać.Ale dzięki wielkie wszystkim dziewczynom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne pytanie do mam dokarmiajacych butlą jak nauczyłyscie pić dziecko z butelki mój synek za chiny ludowe nie chce gryzie smoczek i ryczy, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uczylam, wsadzilam i ciagnal kazdy smoczek, czy avent czy tommee tippee i inne jakie mam. a moze zmiencie smoczek ? Pewnie juz probowalyscie :) Mojej kolezanki corka tez tylko cyc i lyzeczką mleko jak wychodzila z domu az w koncu ona dala kubek niekapek, ale mała miala chyba juz 4 miechy. i z kubka ciagnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia-> nasze dzieci są do siebie bardzo podobne, zwykłego smoka też nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia-> zwykłego smoka też nie chce, tak jak Twoja córcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie a sterylizujecie zwykle smoczki do ssania? Bo ja myje a potem wrzucam w sterylizator i zauwazylam ze np po kilku myciach w srodku w smoczku jest woda. uzywam te silikonowe z aventu. To normalne ze tam woda wlatuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Malir i Karusia - moja tez nie chciala butli ciągnąć, tylko cyca, a przekonaliśmy ja tak. Mąż robił z siebie idiotę (czyli samochód, tzn taki dzwięk z siebie wydawal i troche sobą trząsł) i wtedy pociągnęła, ale parę wcześniejszych prob bylo do dupy. Potem sytuacja odwrotna jak dawalam cyca i butlę, za nic nie chciala juz cyca. Tak to z dziecmi jest. Wasze maluchy tez sie nauczą Julka - wez mnie nawet nie denerwuj tym spaniem Malego, bo moja juz ma 20 minutowe drzemki w ciagu dnia, ale i tak jestem jej max wdzieczna za takie piekne noce 22-6 rano. Tam cos wczesniej pisalyscie o spaniu w lozeczku, to u nas jest tak, ze mala ani chwili jeszcze w naszym lozku nie spedzila. Caly czas, nawet w ciagu dnia na te drzemki kladę ją do łózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Tez uzywam z Aventu i zawsze mam wode w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka- jak tylko zobacze ze jest woda to wyrzuam i daje nowe... zreszta moj maz sam wyrzuca bo on mowi ze sa bakterie w srodku :o a moze one tak maja te smoczki? kurcze ja nie wiem ... watpie aby maly je przegryzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Ja nie wyrzucam, daje małej z wodą w środku:) A co do bakteri to nie chcę małej zupełnie wyjałowic, jakis kontakt z bakteriami mieć musi. Smoczki zmieniam co ok 4 tyg. Jakich uzywasz, od 0-3 czy od 3-6 miesięcy? Mam od 0-3, ale następne juz kupię od 3-6. Ciekawe czym się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×