Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

a my rocilysmy wlasnie ze spaceru mroznoalepiekne slonko swiecilo dostalam chuste przed chwila wiec jak mala sienaje biore sie za wiazanie i ielkiesprzaranie hmmm mam nadzieje ze dam rade powiazac hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my rocilysmy wlasnie ze spaceru mroznoalepiekne slonko swiecilo dostalam chuste przed chwila wiec jak mala sienaje biore sie za wiazanie i ielkiesprzaranie hmmm mam nadzieje ze dam rade powiazac hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaga123
Dziewczyny powiedzcie mi jedną rzecz odnośnie bujaczka - leżaczka. Czy te, które są do 18 bodajże kilogramów też mają automatyczne bujanie czy je trzeba ręcznie bujać? I ile coś takiego kosztuje, bo nie znalazłam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Julka - uczylam angola, na studiach tylko popoludniami kursy i korki, ale od 4 roku jak plan mi sie troche poluzowal i dwa dni mialam wolne to juz na etaciku, wiadomo ZUS odprowadzony, wakacje placone wiec sie zdecydowalam. Do tego wlasna dzialalnosc i potrzebowalam odprowadzacza skladek wiec tak w tym wszystkim tkwilam. W sumie musze przyznać, ze nawet z powodzeniem:) Teraz jednak korci mnie zmiana drogi zawodowej chociaz faktycznie przy malym dziecku ciepla posada z 18godzinnym etatem + troche korkow i tlumaczen, niezla kasa, w miarę duzo czasu dla dziecka, wiec znowu rozwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Paznokcie malej zawsze obcina tesciowa, sama sie jeszcze nie odwazylam, i zawsze jak mala gleboko spi. Jest zbyt ruchliwa zeby ryzykowac na zywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka- to prawda, w szkole malo godzin i placa w wakacje, ale wszyscy narzekaja, ze praca ciezka. Ja jak kiedys wrocie do pl w co szczerze watpie to moze tez sie tłumaczeniami zajme. izuula ja zamowilam parowar wlasnie i czekam na przesylke. moj bujaczek lezaczek jest do 18 kg i sam sie nie buja, trzeba go bujac. Ale moj maly bujania nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten fishera który mam jest przetestowany,ze nic mu się nie dzieje i buja roczne dziecko więc spoko -głową wam gwarantuje że tak jest bo nieraz jak siostra jeszcze przyjdzie z tym małym a ma prawie 16 miesięcy to nieraz sie wepchnie do niego i się buja.Tylko wtedy nogi mu wystają i bujanie musi być ustawione na maxa na 8 bo nie uciągnie klocka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ale jestem dętka. Wczoraj do pierwszej siedziałam, wcześnie wstałam, jeszcze rano bolał mnie tak koszmarnie żołądek. Jak kiedyś. Miałam przed ciążą wrzody i refluks. Ehhhhh :(. Koszmarnie. Teraz Miki śpi, a ja mam chwilę żeby coś zjeść. Czekam też na wyniki badań. Bo rano byłam labolatorium. Zobaczymy. Dzisiaj wymyśliłam bigos. Mam strasznie dużo kapusty kiszonej i nie bardzo wiedziałam co z nią zrobić. No i będzie bigos :). Jeśli chodzi o NK i umieszczanie zdjęć dzieci uważam, tak jak napisałam. Nie ma co popadać w paranoję. Sama mam dwa Mikołajowe zdjęcia, ale zablokowaną galerię. Tak że widzą ją znajomi. Ale trzymam się też zasad i tego już nie rozumiem, jak można umieszczać nagie zdjęcia swoich dzieci, otwarte usteczka itd. Każdy jednak odpowiada za siebie i swoje potomstwo. Ja się wcinać nie będe. A co do danych osobowych też wyraziłam swoją opinię. Tak naprawdę to teraz fikcja. I chyba niestety pomarańczka tego nie zrozumiała :). Jeszcze sprawa tego kto co pokazuje. Niech pokazuje co chce. Jeden ma taki sposób dowartościowania, a drugi ma inny. Mi nic do tego. A może po prostu chce się pochwalić. Tak bardzo cieszy się z tego co ma :). Leżaczek sam się nie buja, porusza się pod wpływem ruchu dziecka. Dałam jednak link do takiego, który jest podwieszany. Jest na poprzedniej stronie. Dla mnie bujanie i tak nie ma sensu. W sumie nie bujam Mikołaja. Czasami tylko. Ale raczej, bujaczek służy bardziej jako leżaczek. Karusia, jutro może wcześniej na jakiś spacer? Jak ciasto? A i nie wiem czy zaproszenie tyczyło się też mojej koleżanki :D. (nie stawiam w niezręcznej sytuacji) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA--->DAJĘ RADĘ :-)BO KTO JAK NIE JA?upiekłam właśnie 2 ciasta-rafaello i krokodyle oczy.heheh.Ale nazwa.Mam takie przepisy z książki siostry Anastazji i wszystkie są super. oczko---.oczywiście że z koleżanką .Bigos-mniam:-)Może być spacer przed zobaczymy jaka będzie pogoda ok?Nie stawiasz mnie w niezręcznej sytuacji:-)ja lubię pełną chatę:-)Tylko dajcie znać o której.Mój Misiek właśnie dzwonił z pracy ,że jutro ma wolne ale wygonimy go do kuchni tak że nie będzie przeszkadzał. głowa mnie dziś boli.wczoraj jeszcze miałam zebranie trójek klasowych.Poszłam z małą w chuście.Ja to zawsze muszę się w coś wpakować.Taki mój los:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj byłam pierwszy raz w chuście z mała w parku , i pooglądała świat i zasneła wrociłam sie do domu i śpi, chyba odsypia wizyte dziadka heheheh dzisiaj budzi sie praktycznie na jedzenie , troche pogada i spi dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja dalej z tą chustą mam problem. Chyba się wybiorę do tego domu kultury. Karusia :D. To tak ja ja :D. Jutro pewnie około 11 jak coś to na spacer. Jak będzie tak jak dzisiaj. A jak nie to się jeszcze zdzwonimy :). A powiem ci, że ten kosz super. Wczoraj byłam w JYSK myślałam, że kupię, ale nie było tych co chciałam, a te co były, były strasznie drogie, bez sensu kupować mi coś super, skoro potem nie wiem czy mi będzie pasowało do mieszkania. Ale za to kupiłam kocyk do wózka. Taki, żeby położyć na spód. Zapłaciłam całe 6.50 :) Polarowy. Oglądacie laseczki rozmowy w toku. Kurczę no super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia 🌻 Ja ciast nie robie bo jestem na diecie a jakbym zrobila to maz cala blach zje wiec po co robic :p na bigos tez mam ochote :) Dzis maz mnie prosil, zebym mu zrobila zupe jarzynowa. Luz zrobilam tylko zamiast dac mrozonke jarzynowa wrzucilam w garnek takie warzywa na patelnie :o Papryka kukurydza tez srednio smakuje chyba w zupie No nic, skapnelam sie jak bylo juz za pozno. Ciekawe czy malzonek sie zorientuje, nic nie powiem pierwsza :D Wiecie co moj maly robi kupe co 2 dni a dzis juz zrobil 3 i to takie bardziej wodniste... Jakis wirus czy cos? W ogole dzis nie jest taki spokojny jak zawsze, troszke marudzil... ehhh isc do lekarza jutro czy czekac? Temp ani nic nie ma, je normalnie duzo jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki zaczyna usilnie próbować przewracać się na brzuszek, leży teraz na boku i fika nogami, żeby się przeturlać. Piszczy i zaczyna robić takie prrrrrr buzią pełną śliny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigos mniammmm alejak narazie nie ryzykuje praktycznmiejem wszystko nawetorzechy,czekolade,golabki a nawet grzyby alebigosu jakos sie boje... oj dziewczyny a moja mala dzis na spacerze wogole nie spalapotem marudzila troche podrzemalaprzy cycku i towszystko wkoncu wzielam ja w chuste-dalam radenas powiazac i nawet niezlemiwyszlo jak na 1 raz :-) odkurzylam ogarnelam dom a ze zaczela marudzic polozylam jana macie i wzilam siezamycie podlog patrze atu mopja corcia usnela :-) no jestem ciekawa ile pospi... Oczko ogladalam rozmowyw toku -dobry temat... Karusia uzycz przepisu na krokodyle oczy :-) ja lubie piec i lubie wszystko coslodkie choc od 2dni zbastowalam zeslodyczami -moja motywacja sa moje ulubione bojowki z zary w ktore niestety nadal sie nie mieszcze :-( Brombabomba wieszmoze czyw multikinie w fokusie sa organizowane seanse dla matek z malymi dziecmijak u Karusi i Oczka? no i moja mala sie obudzila......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poobserwuj julka do jutra moze to rota albo inne paskudztwo,jakby wymiotował to lec zaraz.na biegunke jest marchwianka.mozna ja kupic z hippa taka w butelce jak soczek.pare łyzeczek sie daje bo moment zatwardza.Mi to cudo siostra przyniosła w razie jakby co bo nawet nie wiedziałam ze takie cosik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko--- ale sie uśmiałam jak poczytałam sobie ten topik. Dramat zwyczajnie. Czy te kobiety mysla, że z innych źródeł takie informacje nie wypływają?????? Jak dla mnie to paranoja połączona z nadopiekuńczością. Ale fakt, najłatwiej jest nazwać kogoś wyrodną i durną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana----- chyba nie ma seansów dla mam z dziećmi.... dzisiaj nawet byliśmy w fokusie i chciałam zobaczyć co graja w tym kinie i ku mojemu zdziwieniu znalazłam tylko program na październik a tu już chyba listopad leci no nie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fotek na NK to uważam, że to prywatna sprawa i nie sądzę żeby umieszczanie zdjęć dzieci zmniejszało ich bezpieczeństwo. Jest milion łatwiejszych źródeł wyłapywania "bardziej kompletnych" informacji o naszych pociechach - choćby szpitale. zresztą szkoda gadać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytania kobitki 1.jak idzie waszym niuniom przewracanie się z plecków na boczek? 2.i czy bezproblemowo trzymaja w łapkach lekkie zabawki? Ivo ma z obydwoma czynnościami pewne problemy ;-) . Myslę, że ma na to jeszcze czas ale wolę Was zapytać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba moja sie nie przewraca z pleckow na boki,czsami z brzucha na bok jej sie uda a co do zabawek daje jej lekkie grechotki chwyta czasamiopd razu je wypusci a czasami trzyma i macha numi ale za to moja martyna ulwielbia targac raczkami sliniak,pieluche czy kocyk no i oczywiscie wpycha do buzi aaa i wczorajgrzechotke tez usilowal wepchnac do buzki;-) a jamam pytanie do karusi, oczka ipliszki jak ubieracie maluchy do chusty idac na dwor ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba---> 1. nie idzie 2. nie W sumie u nas jest tak jak opisała anabanana. Pieluche tarmosić to tak ale rzeby od razu coś trzymać to jeszcze nie. anabanana---> ja dzisiaj byłam pierwszy raz z nią w chuście i ubrałam ją tak jak normalnie do wózka. i chyba było jej troche zza ciepło ale u nas ciepły wiatr wiał . A czy wasze dzieci tez sie tak strasznie drapią??? bo moja normalnie potrafi sie podrapać do krwi szczególnie jak jest zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka, drapie czesto obcinam jej paznokciebonie mamy z tym problemow ale czuy krociutkie czy odrosnierte coraz sie drapnie dlatego czestozakladam jej lapki-niedrapki ajakjest zmeczona to tez sie drapie targa za wlosyi uszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anbanana---> ja jak zakładam te łapki to 20 min i są całe mokre, paznokcie tez ma obcięte dzisiaj jej nawet wypiłowałam , i dupa szrama na policzku jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chusty to spodnie na rajty albo na spiochy buty bo zimno w nogi,cienka czapke i sweterek lub bluze od dresu na przykład bo od pasa w góre dziecko grzeje sie od ciebie.uwazaj zeby nie przegrzac.niech zyje chusta-moje wybawienie i wolnosc jutro napisze ci przepis na te krokodyle oczy-łatwe ciasto i efektownie wyglada.a czy dobre to tez napisze jutro bo pierwszy raz to piekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez sie drapie i ciagnie jak zmeczona jest nie przewraca sie sama ale próbuje ja ja turlam tak z nia cwicze nieraz jak trzyma zabawke to zaraz pusci a nieraz 3ma pół godziny.uwielbia tarmosic zawieszki przy hustawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxdrt
okokokokokokoko a jak twoj dzieciak sie nazywa, bo pytalam o imiona ale nikt nie odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×