Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hahhaahha magdula ja tez jutro napisze co u mnie bo nie mam juz siły dzisiaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. A ja nie pisałam, bo po fajnym piątku, gdzie nie rzygałam i nie miałam mdłości przyszła sobota - no i zaczęło się od nowa. Wczoraj było nieco lepiej, ale też nie za dobrze. Dziś od rana na razie (odpukać) spokojnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 16-to miesięczniaka
hej dziewczyny:) mam pytanie: jakie i pod jaką postacią RYBY podajecie swoim dzieciom? czy wędzone ryby to rozsądny pomysł już teraz? albo tuńczyk z puszki? podałam synkowi wczoraj i wcinał jak głupi;) ale nie wiem czy powinnam;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję mojej Emilce np gotowanego na parze dorsza albo solę, a tuńczyka z puszki też jadła kilka razy ale nie dużo, chociaż jej bardzo smakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny U mnie nic nowego, zycie kreci sie wokol szkoly, nauki i domu. Dostalam przez przypadek propozycje pracy i juz jestem mega napalona :D Jednak jak sobie wszytsko przemyslalam przez weekend, to musze to odlozyc na wakacje... Albo i po wakacjach, mam szalone temp jesli chodzi ostatnio o zycie. Do tego juz mam ZAPOWIEDZIANYCH gosci na wakacje :o To nie tak ze sie nie ciesze, bardzo wszystkich lubie, to rodzina a potem znajomi. Tylko ja chcialam odpoczac w koncu po obronie, posiedziec w domu. Gdzies wyjechac. A wiadomo jak przyjezdza 4-osobowa rodzina to ciezko, chlopcy maja po 8 i 10 lat. Trzeba bedze nimi sie zajac, zrobic obiad, ugotowac cos... no masakra. Ale to wina meza, on ich zaprosil :o Nie mam serca tego im odwolac, ciapa jestem totalna. Pozniej kuzynka po slubie chce wpasc z mezem, a potem nasi znajomi :o Czyli miesiac mam z glowy. Nie wiem jak to rozegrac. Jakies pomysly? Malemu wychodza zeby, gorne czworki. Dzis w nocy mial temp 39,5 bardzo wysoko, w sumie nigdy nie goraczkowal. Dalam czopek i jakos przespal. Ale ogolnie widac, ze go boli. Pozwolilam sobie wiec zostac w domu :D naturalna-co Was tak rozłożyło? Zdrowka dla Natalki i dla Ciebie :) co do ryb to ja kupuje filety, najczesciej łososia bo sama lubie. Lub inne, nie znam nazw, maz pracuje przy porcie i mi przywozi swieze. Ogolnie wole, zeby Filipo jadl ryby niz mieso. Magdulka pisalas kiedys, ze sie odchudzasz i masz problem z waga. Moja mama i ciotki + kilka znajomych odchudza sie dieta dr Dukana. Jest ksiazka "Nie potrafie schudnac " lub podobnie. Wszyscy sobie chwala i stosuja. Podobno łatwa i skuteczna :) Yenny ktory to juz tydzien? Moze te mdlosci przejda niedlugo? Zrob sobie suwaczek z tygodniami ciazy bo ja sama licze i sie doliczyc nie moge :P 13-ty? :D Karusia obojetnie jaki fotelik, jesli nie chcesz to nie musisz miec z isofixem, przeciez zwykly jest zapinany na pasy. Ja mam maxi cosi i romera, isofixy. WIdzialam zwykle foteliki w aucie i uwazam, ze isofixy sa lepsze bo fotelik jest bardzo stabilny, nie rusza sie. W razie wypadku te na pasach pewnie podskakuja, okoko o tym pisala jak miala stłuczke. A isofix siedzi i sie nie rusza, jest integralna czescia samochodu. pozdrawiam wszystkie duzo zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko i mam pytanie do Ciebie- stosujesz juz ten nuova ring? Bo ja sie zastanawiam, znajoma mowi, ze jest fajny, ale podczas seksu wylatuje lub zostaje wypchniety pozniej przez chlopakow :D Ja sie boje, ze w kapieli wyleci. Boje sie ciazy i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol babolce alez tu ciszaaaa... u mnie poprawa atmosfery domowej.. malzon zachowuje sie jak przyzwoity maz czyli jest mily, robi to o co go poprosze, dzwoni do domu i odbiera tel. ode mnie, zajmuje sie mala i jak narazie nie baluje no i znow jest niezielmskich kochankiem ;) ja tez daje ryby, bajczesciej gotowane na parze, mintaj, sola, dorsz, losos a tunczuyka z puszki tez zajadala :) u nas te krostki na polikach wkoncu ustepuja i mysle ze to od mleka modyfikowanego.. od mleka krowiego nie ma nic, od kaszek wyzowych tez nie ale jak tylko dluzej popije kaszke mlecz-ryz. wychodzi na kaszka wiecmysle ze znalazlam wkoncu zrodlo uczulenie -mam nadzieje ze trafnie :) Oczko wlasnie jak z tym krazkiem? ja czytalam na forum i laski pisza ze na czas kapieli czy stosunku poprstu go wyjmuja bo tak mozna .. dzis rano pieklam pierniczki takie ktore odrazu mozna jesc bo sa miekkie narobilam ich jak glupia teraz polukrowalam kolorowym lukrem ale cos nie chce mi ten lukier zastygac :O aa no i moj K. wymyslil (fakt ze nosil se z tym zamiarem od dawna) ze po swietach jedzie pogadac o pracy w norwegii, ma zamiar tam wyjechac, zyc i pracowac, z tego co wiemy praca i pieniadze sa bdb a warunki zyciowe napewno lepsze niz tutaj.. no i chce zebysmy z martyna do niego pojechaly i tam sie osiedlili.. jak narazie jestem oszolomiona ta mysla i nie wyobrazam sobie wyjazdu dokadkolwiek na stale.. no i ten klimat brrrrrr i do tego jezyk ktory jest niepodobny do zadnego, mam umysl raczej lingwistyczny i nauka nowych jezykow nie sprwia mi wiekszej trudnoci ale to co zobaczylam i probowalam wymowic to jak dla mnie abstrakacja.. no nic pozyjemy zobaczymy.. no i oczywiascie zobacze jak bedzie miedzy nami....... pozdrawim was wszystkie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja nadal wypluwam sobie płuca, na szczęście Miki już dobrze. Zmieniam jutro antybiotyk na kolejny, bo ten co mam to nic nie zmienił. Co do Nuva Ring, to niewiele wam powiem, bo dzisiaj pierwszy dzień. Ale tak kąpałam się, tak normalnie w wannie i nic się nie stało. Używałam też tamponów, bo jeszcze mam końcówkę okresu i też luzik, za pierwszym razem jak zmieniałam to zaczął wychodzić, ale to się da wyczuć, poza tym nie sądze na razie by mógł tak bez zauważenia wypaść, on jest za sztywny żeby tego nie poczuć. Potem już luz. Zobaczymy jak będzie dalej. Ogólnie jest to wygodna sprawa, nie ma co. Totalna zapaść jeśli chodzi o pomysły prezentowe. Tragedia, nie wiem co komu i jaki. Ja wczoraj robiłam placek ametykański, i zrobiłam przedwczoraj pierniczki, na razie leżą i miękną, bo nie znalazłam u nas w sklepach takiego cuda o nazwie melasa. Kurcze, tak to jest, że w sklepach niewiele jest, jak coś chcesz to nigdy nie ma. Patrzą na mnie jak na debilkę jak mówię melasa. Ale co tam. Mikołaj przechodzi okres robienia tego co nie wolno. Do tego głośno manifestuje swoje niezadowolenie, gdy coś mu nie pasuje. Normalnie momentami wstyd gdzieś iść z nim, bo jak nie dam, czy nie pozwolę mu iść gdzie chce, to jest krzyk i płacz. Ja nie reaguje, ale za to reagują inni, jak to można dziecko tak męczyć :D. Violcia dziękuję ci bardzo za przepis. Zrobię przy najbliższej okazji. Mój mąż kocha bananany. LadyMia to trzymam kciuki za te badania :). Ale powiem ci, że sama się zastanawiam jak to wykonać, u nas by to nie przeszło. Anabanana ja widzę, że u was raz pod wozem raz na wozie :D. Ja też miałam hula hop. ale się zbiesiłam na nie, bo nie umiałam kręcić. Mimo że jak byłam mała to potrafiłam kręcić i kręcić. Co do życia w Norwegii to też nie jest tak mega różowo jak to opisują. Yenny, oby dobre samopoczucie wróciło. Mamo 16 to miesięczniaka. Ja daję ryby w różnej postaci, jako pasta z tuńczyka z jajkiem, jako ryba smażona, grillowana, gotowana. Raczej wybieram tak po prostu te ryby które sama lubię. Sola, morszczuk, grenadier, tilapia czasami (zależy jaka jest), tuńczyk, miruna. Łososia unikam bo sama go strasznie nie lubię. Niestety ryby są mrożone, bądź w przypadku tuńczyka z puszki (ten daje rzadko i w małych ilościach) bo nie mam dostępu do innych. Ale kupuję raczej w sprawdzonych miejscach. Jula wytrwałości a o rady. to w sensie jak odmówić, czy jak sobie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diety Dunkana, czy Dukana, ogólnie problem polega na tym, że to jest dieta dla tych co lubią mięso i nie brak im owoców. Bo sama o niej myślałam, ale po głębszej analizie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ U nas nic lepiej... Natalka dostała antybiotyk bo od piątku ma kaszel i nadal czerwone gardło i choć osłuchowo ok, to tak na wszelki wypadek przepisała jej antybiotyk :-0 a ja boję się nie dać, żeby jej nie zaszkodzić. Moje samopoczucie nadal do bani :-( A jeszcze na dodatek z własnej głupoty mam teraz schizę, że jestem w ciąży bo okres mi się spóźnia i nawet się na niego nie zapowiada...a my zrobiliśmy to raz bez zabezpieczenia jak miałam płodne dni :-0 co prawda przerywany ale co to za zabezpieczenie. Boże jaki człowiek głupi.... Testu jeszcze nie kupiłam :-0 ana U mnie ogólnie wszystko w życiu się wali po kolei i same problemy.... a z mężem to nawet nie mam kiedy się kłócić bo go w tygodniu nie ma. Ostatnio przyjeźdzał na 1 dzień. To faktycznie niezłą masz huśtawkę z tym twoim chłopem :-) Norwegia całkiem fajny pomysł. Można spróbować. Mam koleżankę w Szwecji i bardzo jest zadowolona. julka Dzięki 🌻 Jeśli chcesz się wykręcić z tych najazdów to najlepiej jak znajdziesz jakąś super ofertę wakacyjną dla was troje i zachęcisz do niej męża bo w końcu jakiś wypoczynek też wam się należy! A gości może umów na jeden termin i tylko raz będziesz miała sajgon a im może też się znudzi do was częściej przyjeżdżać jak będą spać na materacach :-D hehe ja mam taki nastrój, że tylko takie rady mogę ci dać :-p ale może coś tam skorzystasz ;-) Poza tym to chyba oni powinni się dostosować do waszych terminów a nie zająć wam cały miesiąc :-0 oczko a co ty masz za chorobę? tzn jakie rozpoznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jaki wózek dla lalek polecacie? Teściowa chce kupić Niuni a ja nie wiem jaki wybrać. myślałam o takim bo on jest od 1,5 roku: http://www.allegro.pl/item845838114_wozek_z_syrenka_arielka_smoby_disney_promocja.html http://www.allegro.pl/item845811034_rozowy_wozek_dla_lalek_lilou_smoby_w_pieski.html A co sadzicie o firmie SMOBY? Ale może jakiś zwykły wybrać? http://www.allegro.pl/item843348509_wozek_dla_lalek_spacerowka_super_wwa_7_wzor.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! He, Wy o sexie min, a mnie już ślina cieknie dosłownie, niby można inaczej i nie powiem, bo małż się stara i "bawimy się", ale jednak co bzykanko to bzykanko. A ja nie mogę i cierpię :-) Trochę. Prezenty kupiłam, młodemu koszulkę z jego ulubionym piłkarzem, worek z logo ulubionego klubu i słodycze. Mężowi koszulę, słodycze i spinki do mankietów. A koszulę już mu dałam, bo przesyłkę odebrał on i otworzył. Ja zwykle proszę sprzedawców z allegro, by na niego adresowali, bo dostaje do pracy, a u nas ze skrzynek giną listy, awiza(często listonosz zamiast pofatygować się na piętro, to zostawia awizo w skrzynce). I zwykle mąż nie otwiera przesyłek, jak widzi obcego nadawcę, a teraz nie sprawdził dokładnie, myślał, że to dla niego coś. Ale nic to. Braciom kupiłam koszule sztruksowe, a mamie perfumy - i tyle, bo tylko oni do nas wpadną na święta. Mąż swojej chrześnicy kupił komplet biżuterii, jej mężowi wodę Beckham, a ich synkowi kupiliśmy ogromną ciężarówkę i klocki. Ja od 2 nad ranem nie spałam, zaczęłam przysypiać ok 5, ale zaraz musiałam wstać, bo dziś robiłam badania - krew, mocz i takie tam. Teraz mąż przywiózł mnie do domu, zjadłam pączki i siedzę. Zaraz położę się spać, bo wymęczona jestem nieziemsko. I katar mi się przyplątał, taki porządny, miałam go od dłuższego czasu, pomagała woda morska, ale teraz już niestety nie pomaga. Znacie jakieś domowe sposoby? leków nie wezmę, krople do nosa to chyba te dla dzieci można stosować, ale nie jestem pewna. Naturalna, zdrówka dla małej i obyś nie była jak nie chcesz, Oczko - zdrówka dla Ciebie, Ana - super, że jest lepiej, Julka - dasz radę. Dziewczyny dobrze radzą, zamów wakacje i tym sposobem skróć pobyt rodziny i znajomych - Wy wyjeżdżacie i oni się muszą ewakuować. A po tygodniu wróćcie i bądźcie tylko Wy - dla siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, a moja mala obudzila sie z placzem ok 24tej i nie moglam jej uspokoic nocilam tulilam spiewalam i nic plakala jak opetana, te dolne piatki juz juz sa prawie na wierzchu ale nie moga sie przebic.. dalam jej wczoraj po kapieli ibum ale najwidoczniejmalo co pomogl, martyska wkoncu zaciagnela wode z sokiem i jakos usnela ale dlugo jeszcze przez sen sie zanosila bidulka... wogole to mam wrazenie ze ida jej 6tki bo miedzy czworkami a tymi jest duza przerwa ale to podobno niemozliwe i wszycscy mowia ze mimo tej przerwy to piatki hmm no zobaczymy jej przeciez od poczatku ida bardzo nietypowo zeby Oczko co do norwegii to mam kilku znajomych i sobie chwala pozatym ta praca jest pewna i zarobki tez, napewno jest lepiej niz tutaj... wiecie co to porazka zyc w takim krajuz jak polska.. malzon i tak juz od lat pracuje w zagranicznych firmach bo w polskich zarobilby moze polowe z tego co ma teraz a ja skonczylam studia moze uda mi sie obronic i jakos narazie na prace w zawodzie wnie widze szans w mojej okolicy... masakra.. i jak tu godnie zyc??!!!!!!! hehe co do prezentow to narazie mam tylko dla sis-jakis dzbanek z tupperware bo umowilysmy sie ze na kazda okazje bedziemy sobie cos kupowac wlasnie z tuper.., dla mamy w ramach orezentu mam zamowiana wizyte u fryzjerki i kosmetyczki moja sis tez cos jej tam kosmetyczki prezentuje weic mama nam sie porozpieszcza troche :), mam dla malej prezenty i to wsio, dla trzech chrzesnic meza nie mamy nic i zapowiedzielismy ze w tym roku odposzczamy prezenty bo z kasa krucho tylko musze cos siostrzenicy K. kupic na urodziny bo ma w 2gi dzien swiat i tyle wiec nie mam problemu z prezentami dla dzieci i wymyslaniem czy dziecko bedzie zadowolone czy nie.. co roku otrzynywalismy instrukcje od rodzicow co dziecko by chcialo a czego nie... i powiem wam szczerze ze to mi sie wcale nie podobalo bo dziecko w wieku 3lat bylo juz tak zmanierowane ze tylko zabawki z gornej polki i najczesciej nie dostepne jeszcze w polsce je zadowalalo... no nic lece myslec co na obiad i szykuje nas na spacer no i musze na uczelnie zadzwonic brrrr yenny zabawy tez sa super ale fakt to tylko substytut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi zjadlo posta wrrrrr no to jeszcze raz :D witam laski :D Ja dzis mam zmulony dzien, a to dlatego ze do 3 siedzialam i sie uczylam. Rano wstalam z ogromnym bolem glowy i tak pojechalam na uczelnie. Pod szkola zrobilo mi sie bardzo slabo i wrocilam do domu. Wyspalam sie i juz mi lepiej :) Koncze kawe i jade po malego do zlobka, jakos glupio, ze jego nie ma w domu. Za pusto, za cicho i ja zle sie czuje. naturalna zdrowia na malej 🌻 Z ta ciaza to moze nie bedzie tak jak myslisz :) Napewno bedzie ok, stres tez opoznia okres. Ja mam taka schize jesli chodzi o ciaze, ze chyba pojde do jakiegos psychlooga. W czasie stosunku mysle o tym, ze moge zajsc w ciaze i czar pryska, w ogole nie mam ostatnio ochoty na seks. Maz jest wyrozumialy i nie naciska, ale sam poleca jakas wizyte u specjalisty, chce isc nawet ze mna :) U mnie naprawde pojawila sie gigantyczna blokada. Boje sie. Ostatnio zlapalam sie na tym, ze chodze pozniej spac, jak on zasnie, zeby mu znowu nie mowic, ze nie chce mi sie albo sie boje. Bo ile mozna? co do wozka, to ja mama chlopca mam doswiadczenie :D haha jak zerkniesz na fotki na poczice z 28,08 to zobaczysz przy jakim wozku uczyl sie chodzic Filip. Drewniany, ciezki, stabilny, nie wywraca sie. Maly wozil w nim swoje miski. Tylko nie wiem czy sa takie w pl. Ale ogolnie wozeczek super. anabanana widze, ze Wy to albo sie kochacie na zaboj albo nienawidzicie :D o, takie charakterne malzenstwo, zaden nie ustapi :D Co do wyjazdu to tak jak ze wszystkim- nie przekonasz sie poki nie sprobujesz. I jak bym nie sluchala, ze jest tam zle czy dobrze. JEdz a sie przekonasz, zawsze mozesz wrocic. Ja tez sie balam, jechalam niby na studia ale glownie jechalam za chlopakiem. I zostalam, teraz do Polski, owszem ale na wakacje lub swieta. Na stale nigdy. Wole inne zycie. Jesli praca stala, pewna to czemu nie? okoko melasa jest tutaj http://www.przydasiownia.pl/melasa-z-trzciny-cukrowej-cat-49-id-142.aspx w sklepach chyba ciezko. Ja bede tez u siebie szukala, ale to nie dzis. Co do diety to moja mam schudla z pol roku temu ok 10 kg i trzyma wage dalej. Wg mnie lekko podobna do south beach. co do prezentow, to juz prawie skonczylam. Robie je od miesiaca bo nie mam za duzo czasu. Zrobilam liste i powoli powoli uzbieralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi najazdami rodzinnymi to jest tak, ze bede miala w koncu miesiac wolny. A od wrzesnia uwierzcie mi naprawde mam mala harowke. I jak przyjezdza 4-osobowa rodzina z chlopcami w wieku 8-10 lat to jest co robic. A ja nie mam po prostu sily. Pozniej kuzynka po slubie chce wpasc, robia sobie podroz poslubna. Super tylko wszystko naraz. I moja kolezanka z chlopakiem. I nie wiem kto jeszcze... do wakacji daleko wiec pewnie jeszcze kilka osob sie zapowie :D ja mam w sumie najazdy co roku, no 2 lata temu w wakacje poza tesciowa i moja mama nie byl nikt bo sie maly urodzil :D Ale w te wakacje co byly to tez, mimo, ze ledwo sie wprowadzilismy do domu, byl balagan, maz duzo pracowal i wszystko na mojej glowie to i tak mialam gosci :) Ciezko bylo, nie powiem. A ja jestem taka ciota, ze nie powiem zeby nie przyjezdzali. Nie umiem. W stosunku do ridziny zero asertywnosci :o Obcym bym predzej zwrocila uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna, moja mała ma wózek tej firmy http://www.wakart.pl/oferta.htm, taki tylko w innym kolorze http://www.wakart.pl/oferta/13.htm i mimo że nie jest tani - u nas w sklepie kosztował 150zł to mogę śmiało polecić, jest bardzo mocny, przeżył upadek ze schodów, ma metalową konstrukcję, i Emilka czasem domaga się żeby ją wsadzić do tego wózka, to ją wsadzam, bierze wtedy smoczek, pieluszkę i udaje że śpi, a ja ją wożę po domu. Wyślę zdjęcie na maila w tym wózku. Dla porównania kuzynki córeczka ma wózek, takie właśnie coś jak dałaś linka, i raz że kółka co chwilę odpadają, zdarły się od jeżdżenia, a do tego cały się rozklekotał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcie z wózkiem. Myślę że Emilce posłuży gdzieś z 5 lat conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech laski macie racje u nas albo milosc wisi w powitrzu albo noze ;) haha no i fakt oboje mamy bardzo twarde charaktery i ze wytrzymyalismy ze soba juz ponad 8lat to i tak cud... Naturalna napewno nie jestes w ciazy!!!!!!! nie stresuj sie bo to jeszzce opoznia @ tak jak pisze Jula.. ja tam nic nie stosuje i u nas przerywany to pewnego rodzaju zabezpieczenie haha, tak kochalismy sie przez jakies 2 lata i nie zaszlam w ciaze potem przez kolejen 2 do konca i tez nie zaszlam wiec jak teraz zajde to naprawde bedzie to cud :) co do wozkow to my taki kupilismy malej na roczek http://img197.imageshack.us/img197/5278/19984621.jpg jest na drewnianym podwoziu wiec jest dosc ciezki i stabilny i jak widac ciezar malej wytrzymuje :) mi sie akurat takli design podoba ale nie wiem jak tobie no i nie wiem gdzie takie mozna kupic bo ja kupilam na allegro i byl taki jeden, wiem ze mala dostanie pod choinkie m.in. od mojej sis taka plastikowa spacerowke parasolke juz z taka maszerowala i tez jej sie podobalo :) Jula hmmm powiem ci ze wybierz sie do tego psychologa bo kurcze taka ciagla mysl o ciazy i to ze nie chcesz i boisz sie ze zajdziesz to doprowadza cie do obledu a przeciez sex ma niesc za soba przyjemnosc a nie jakas katorge :) a co do wyjazdu to zobaczymy co czas pokaze i tyle nie zapieram sie rekoma i nogami ze nie, pojade zobacze i tyle a co do opini to rzeczywiscie kazdy ma wlasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przelotem kochane co do wózków to moja ma taki zwykły,że zwyklejszego być nie może i...nic mu nie dolega sama nie wsiada bo ona nie lubi jeździć w wózku ale wozi koty http://www.allegro.pl/item841958569_wozek_parasolka_dla_lalki_inne_na_prezent_w_wa.html jak trafi na próg to wózek pod pachę i przechodzi bo to nic nie waży:-) w ogóle ona autkowa jest i nie myślałam że będzie się wózkiem bawić (na początku woziła koparę) ale jednak się bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam jutro to zrobię więc nie zabieram głosu póki co... a wiecie ,ze DJ Rydzyk ma dostać Nobla?I to z fizyki.... a wiecie za co? za poruszenie ciemnej masy falami radiowymi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki. Ale jestem umęczona. Ledwo żyję. Dzisiaj robiłam nadgodziny, ale tylko bo chciałam, nie potrafiłam koleżanki zostawić z kupą roboty. Ja nadal kaszlę, ale dostałam dzisiaj inny antybiotyk i dodatkowo inny lek. Ogólnie orzekli, że to najprawdopodobniej zapalenie krtani czy cuś. Ma przejść. W płucach nic nie ma, nie odkrztuszam nic. Także kaszel idzie z góry, ze tak powiem. W pracy urwanie pupy, szaleństwo przedświąteczne. Mikołaj zdrów. Jutro się szczepimy kolejną dawką pneumokoków. W sprawie wózków nie pomogę, bo się zwyczajnie nie znam :D. Karusia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki ;) My wózek mamy taki: http://www.allegro.pl/item843486069_baby_born_boy_wozek_kocyk_dresik_nowe.html Julka dostała go od dziadków na pierwsze urodzinki Kurcze normalnie nie wiem co pisać, jakąś taką pustkę mam w głowie i ostatnio zero werwy do życia. Normalnie brak energii, powera, weny. Normalnie jest tak, że wstaję z łóżka bo muszę. Jak jakoś wrócę do życia to może zdołam cokolwiek więcej napisać, staram się być na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, marzka myslalam wczoraj o tobie :) dlaczego nic sie nie dozywasz a tu wodze ze jakas chandra cie dopadla.. Bromba a ciebie to gdzie wcielo??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja z rana sie wyszykowalam z mysla ze pojade na uczelnie juz mialam wychodzic zadzwoniolam do sekretarki promotorai okazalo sie ze ten wychodzi na senat i juz nie wroci i bedzie dopiero dostepny w soote no i moj plan spalil na panewce!!! malzon ma dzis wolne bo mial zostac z mloda i przelozyl prace na jutro wiec moze dzis zmolestuje go o choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski ! Odnośnie wózka - Maja nie posiada ;) Jeszcze nie kupiliśmy. Obawiam się, że narazie nie byłoby z niego pożytku. Maja woli autka, misie. Lalki leżą nie używane. Wózek pewnie by służył Czarkowi do wygłupów tzn. woziliby siebie a nie lale :D U nas wsio ok. Maluchy zdrowe. Mi wkońcu się poprawiło samopoczucie. Już myślałam, że nie puści mnie deprecha sezonowa. Nie pisałam Wam by nie przynudzać ale kiepsko się czułam psychicznie. Znów mi rodzina groziła wizytą u psychologa ;) Ale jest lepiej... Od 2 tygodni łóżeczko Majki już złożone i tymczasowo wyniesione do piwnicy. Narazie dzieciaki śpią razem w dużym łóżku. Myślałam, że usypianie ich będzie trwać bardzo długo ale szybko zaakceptowały zmiany. W ciągu pół godz zasypiają. Także wieczory są dla nas :) Śpią od ok. 20 do 8- 8:30. W ciągu dnia Maja ma jedną drzemkę ok. 12. Śpi 2-3 godziny. Kładę ją na łóżku, przykrywam i wychodze z pokoju. Na początku wstawała po kilka razy ale ostatnio już nie wychodzi z łóżka tylko szybko zasypia. Także cieszę się, że gładko poszło i łóżeczko ze szczebelkami już nie potrzebne. Od 2 miesięcy Maja już w ogóle nie pije mleka modyfikowanego. Odrzuciła kompletnie. Je normalne śniadanka, obiady i kolacyjki. Uwielbia mleczne desery typu budyń, kaszka manna. Chętnie też je zupki mleczne. Wiem, że wokół mleka krowiego jest wiele kontrowersji ale mimo to ja im daję. Julka ja gości mam co roku ! Cała nasza rodzina wykorzystuje fakt, ze mieszkamy nad morzem i już kilka miesięcy wcześniej się zapowiadają. Wolne wakacje od gości mieliśmy jedynie jak byłam na końcówce ciąży z Czarkiem, potem jak Maja się urodziła. W zeszłym roku nie odpuścili i przez 2 miesiące wakacji tylko 2 tyg mieliśmy dla siebie. Muszę gotować, prać i sprzątać po wszystkich, myć gary, robić zakupy za swoje pieniądze itd itp. Jedni nie są wcale uciążliwi bo tylko śpią u nas a tak całe dnie na plaży, zwiedzają itd. A za to inna rodzinka wręcz cała dobe na głowie bo przyjeżadzają zaoszczędzić naszym kosztem. Nikt nam nie zaproponuje żebyśmy na wakacje wybrali się do nich tylko zawsze mówią, że " to my do Was na wakacje a Wy do nas na ferie zimowe " :D:D Fajnie nie ? A jak chcemy odwrotnie to nosem kręcą. No ale juz sie przyzwyczaiłam przez te lata... Pożaliłam się trochę :P Im nie powiem co myślę bo taka dupa ze mnie... A co do tej diety Dukana - Ja podobie jak oczko - uwielbiam Owoce !! Co dziennie zjadamy jakiś owoc. Mięso za to jem bo jem ale nie z jakąś wielką przyjemnością. Aktualnie pilnuję się z caloriami. Jem w sumie wszystko ale w znaczniej mniejszych porcjach. Coś mi się wydaje, że po dwóch ciążach znacznie mi się spowolnił metabolizm. A zresztą jak tu się teraz ochudzać jak święta przed nami :):P Pewnie dopiero po Nowym Roku. Ja tez się boję ciąży. Zabezpieczamy się tylko durexami. Mam nadzieję, że nie zawiodą. Nie zadręczam sie myślami, że mogę zajść ale zawsze gdy zbliża się okres to zaczynam mieć głupie myśli. Nie śmiejcie się ze mnie ale nawet kupiłam na allegro testy ciążowe i jak tylko jeden dzień się spóznia to testuję :P Wariatka nie ? A co najśmieszniejsze krótko po tym jak test zrobie to dostaje. Mówie wtedy ze blokada puściła :D:D Julka jesli wizyta u specjalisty pomoże Ci w tej sytuacji to pewnie, że skorzystaj ! Seks powienien cieszyć a nie stresować :) Ana a ja jednak nie pojechałabym. Nie jestem na tyle odważna. Jesli miałabym takie zawirowanie z Mężem, myśli o rozwodzie itd to nie stawiałabym wszystkiego na jedną kartę. Bałabym się znaleźć w obcym kraju z dwójką dzieci i z Meżem, z którym różnie się układa. Ale ja to z takich tchóżliwych raczej :P Także moim zdaniem się nie kieruj hehehe. Marzka może u Ciebie to też deprecha co ? :( Z tego co pisałaś to nie masz lekko. Kłopoty.. Ściskam Cię mocno ! To chyba narazie na tyle. Dla wszystkich chorych dzieciaczków oraz ich mam gorące życzenie powrotu do zdrowia !! 🌼 Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie !!! Dla naszej ciężaróweczki samych pozytywnych dni bez dolegliwości ciążowych, pogłaskaj brzusio od wirtualnej ciotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja panna usnela, mazon pojechal do koleg, wsio wysprzatane i ugotowane wiec mam chwile dla siebie :) echh Magdulka ren wyjazd to dopiero plany a co bedzie to zobaczymy, jakby co to i tak najpierw K. pojedzie sam moze ta rozlaka nam dobrze zobi.. pozatym zawsze moge wrocic bo mam gdzie i do kogo :) wiec luzik ty tak masz z tymi testami tak jak ja jak bardzo chcialam zajsc w ciaze przed martynka jeszcze.. co miesiac jak wariatka robilam testy z nadzieja na ciaze.. a co do gosci to kurtka na wacie zbuntij sie i tyle!!!!!! co to ma byc ze ktos przyjezdza ty masz go utrzymywac zabawiac i jeszcze sprzatac i prac po nim??!!!! o nie!!! kochana wakacje sa dla ciebie meza i dzieciakow a nie dla innych tymbardziej ze oni was nie goszcza!!! nastepnym razem powiedz ze nie bo albo chcecie pobyc sami albo ze wyjezdzacie albo ze macie chorobe zakozna ;) i tyle a jak nie to podaj im moj nr telefonu to ja z nimi pogadam tak ze juz wam dupy zawracac nie beda :D!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Dostałam @ :-D :-D :-D Dzień wcześniej jednak zrobiłam test i jeszcze aptekarz mnie nastraszył bo brałam ten antybiotyk wcześniej :-0 My też stosujemy gumki od 11 lat i są niezawodne jak dotąd. Dziewczyny dzięki za opinie o wózkach :-) Teściowa uparła się na ten, co ma Karusia a ja się boję, że on nie będzie bezpieczny dla małej i za duży,za lekki dla tego mojego szałaputa! Poza tym to ma być jej prezent na gwiazdkę :-0 no comments! Ja wszystko rozumiem ale ona ma kasę i dzieciom szwagierki kupuje porządne prezenty w granicach stówy a dla Natalki nie dała nic na mikołajki a teraz wymyśliła ten wózek :-0 Nie lubię i nie chcę nikomu narzucać prezentów bo to kogoś sprawa za ile i co kupi, ale w tym przypadku drażni mnie ta dysproporcja. marzka, magdulka Dołączam do grona zdeprechowanych :-) Marzka a ja też wczoraj o tobie myślałam, że coś ostatnio ucichłaś i co tam nowego u Julci :-) ladymia Świetna ta twoja Emilka w tym wózku :-) Sama jeszcze bobas niedawno była (a właściwie to jeszcze jest :-p) a tu już udaje bobasa i każe się wozić jak lalkę :-D Wózek wygląda na masywny. A który wózek się r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Dostałam @ :-D :-D :-D Dzień wcześniej jednak zrobiłam test i jeszcze aptekarz mnie nastraszył bo brałam ten antybiotyk wcześniej :-0 My też stosujemy gumki od 11 lat i są niezawodne jak dotąd. Dziewczyny dzięki za opinie o wózkach :-) Teściowa uparła się na ten, co ma Karusia a ja się boję, że on nie będzie bezpieczny dla małej i za duży,za lekki dla tego mojego szałaputa! Poza tym to ma być jej prezent na gwiazdkę :-0 no comments! Ja wszystko rozumiem ale ona ma kasę i dzieciom szwagierki kupuje porządne prezenty w granicach stówy a dla Natalki nie dała nic na mikołajki a teraz wymyśliła ten wózek :-0 Nie lubię i nie chcę nikomu narzucać prezentów bo to kogoś sprawa za ile i co kupi, ale w tym przypadku drażni mnie ta dysproporcja. marzka, magdulka Dołączam do grona zdeprechowanych :-) Marzka a ja też wczoraj o tobie myślałam, że coś ostatnio ucichłaś i co tam nowego u Julci :-) ladymia Świetna ta twoja Emilka w tym wózku :-) Sama jeszcze bobas niedawno była (a właściwie to jeszcze jest :-p) a tu już udaje bobasa i każe się wozić jak lalkę :-D Wózek wygląda na masywny. A który wózek się rozklekotał? Ten z firmy SMOBY co wkleiłam link? julka, ana Te drewniane wozy są super! Ale gdzie ja to pomieszczę w tym naszym 1 pokoju :-) Julka ale przecież się zabezpieczasz? Jak tak bardzo się boisz to może stosujcie podwójne zabezpieczenie i np dodatkowo gumki? Nie rezygnuj z seksu!!! magdulka Dołączam się do opinii powyżej!!! Ja to chyba jakaś okropna jestem :-p ale nie zgadzałabym się na to, żeby mi co roku ktoś tak na głowę wchodził. Rozumiem odwiedziny raz na jakiś czas czy dłuższy pobyt ale też dla mojej przyjemności goszczenia i wtedy kiedy mam na to ochotę! Dziewczyno zwyczajnie powiedz, że w tym roku planujecie wyjazd albo, że ktoś inny do was przyjeżdża... A jak by im przyszło do głowy, że "zaopiekują się" waszym mieszkaniem w czasie waszej nieobecności to powiedz, że już komuś tam obiecałaś. Nie wyobrażam sobie być u kogoś w gościnach na dłużej i nie sprzątać po sobie albo gotować :-0 Nie miej skrupułów dziewczyno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Wpadłam pochwalić się że zabrałam Misiowi smoka:) Od przedwczoraj moje dziecko obywa się bez:) I tak za długo zwlekałam,Oli zabrałam jak miała 8 miesięcy.Ale Ola wyrzucała smoczka w nocy za łóżeczko i musiałam go szukać na czworaka po ciemku w środku nocy...A mały zawsze miał smoka w zasięgu ręki i sam sobie wsadzał przez sen i nie budził nas w nocy.Poza tym teraz już mam mniej cierpliwości w wysłuchiwaniu wrzasków niż 12 lat temu przy Oli. W sumie nie było tak źle,najgorszy był przedwczorajszy wieczór:( płakał i pokazywał palcem na buzię:( Wczoraj już nawet nie zastękał:)położył się i poszedł spać:) Misiowi wyszła dolna 3,więc juz ma 13 zębów.Z góry trójki też już się szykują do wyjścia:) Zalatana ostatnio jestem,nie wiem czy jeszcze przed świętami zajrzę,więc życzę Wam zdrowych,szczęśliwych i rodzinnych świąt.Niech Wam się dzieciaczki chowają zdrowo i dają Wam dużo pociechy.I w związkach niech się układa jak najlepiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mialam dzis dentyste od 8-11 siedzialam na fotelu, jakas masakra. Odebralam malego i siedzimy w domu, ja mam koniec semestru juz zaraz, wiec luzy. Za tydzien jedziemy na swieta. magulka ja tez dziewczyna morza jestem :) Problem wakacyjnych gosci znam od dziecka, pamietam jak bylam nastolatką i przyjezdzalo kuzynostwo ktorym musialam sie zajmowac, zabierac na plaze, ogladac co roku dar pomorza :o irtowalam sie, ze mama im pozwala przyjezdzac. Teraz mam podobny problem. Mieszkam za granica i euro drogie a u nas zawsze mozna sie przespac no nie? I pozwiedzac: czytaj: moj maz wszedzie zawiezie i za wszystko zaplaci- bo euro drogie :o wkurzalm sie co wakacje. A teraz jak mi sie zapowiedzieli goscie na miesiac to co? Chyba faktycznie powiem dosc, ze sami wyjezdzamy albo ide do pracy i problem z glowy. Ale Magdulka masz racje- sa rozni gosci, Jedni pomoga a inni czekaja az im sie wszystko pod nos poda i posprzata. sikorka ja nie wiem wlasnie, keidy zabrac smoka. Moj Filip uzywa tylko do zasypiania, jak zasnie to wypluwa, nie ma z nim problemu. Chyba jeszcze poczekam. A jak reszta dzieciakow? Dajecie? naturalna widzisz, ciazy nie ma :P co do mnie to problem jest chyba glebszy, maz juz znalazl jakiegos seksuologa i chyba za tydzien idziemy. Wczoraj bylam u gina i dostalam recepte i mam 3 krazki nuva ring. Zobaczymy co to za cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×